Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-08, 12:19   #91
*nulka*
Zakorzenienie

Dot.: Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Czasem weledę można kupic i w realu - ja akurat mam adresy warszawskie, ale pewnie i w Gdańsku jest.
ooo to poprosze o warszawskie adresy gdzie mozna dostac welede bo ja nigdy nie spotkalam!! a jak z cenami - porownywalnie z netem?? z gory dziekuje za odp

*nulka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 12:59   #92
dominikinha
Raczkowanie

GG do dominikinha

maja strone i maila mozna do nich napisac i podadza gdzie w danym miescie mozna ich kosmetyki dostac
dominikinha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 13:08   #93
Gonia
Zakorzenienie

Smile Dot.: Nasza twarzowa - biochemiczna, sprawdzona top 5.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Czasem weledę można kupic i w realu - ja akurat mam adresy warszawskie, ale pewnie i w Gdańsku jest.
Popatrze w realu..... dzieki

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 14:25   #94
*nulka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
maja strone i maila mozna do nich napisac i podadza gdzie w danym miescie mozna ich kosmetyki dostac
dzieki dominikinha, na pewno na pisze

*nulka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 14:51   #95
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ooo to poprosze o warszawskie adresy gdzie mozna dostac welede bo ja nigdy nie spotkalam!! a jak z cenami - porownywalnie z netem??
Pełne komplety weledy (tzn. to, co w ogóle można dostać w Polsce, bo to nie wszystko, co firma produkuje, niestety) są w aptece przy Rondzie ONZ (Świętokrzyska, tuż przy kwiaciarni) i w drogerii w przejściu podziemnym pod Dworcem Centralnym, naprzeciwko McDonalda. Szczególnie polecam to drugie miejsce - panie są miłe i dają trochę próbek . Niektóre wyroby weledy są i w Forte Farmie przy Świętokrzyskiej, naprzeciwko Ministerstwa Finansów, i w Zielarni przy Racławickiej, ale to głównie olejki.
Ceny są czasem sporo wyższe niż w sieci (ostatnio płaciłam za irysa 50 zł ), ale jeśli ma się akurat tylko jeden krem do kupienia w aptece internetowej, to właściwie na jedno wychodzi.
niezamienna_juz_na_nic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 18:19   #96
falka
Raczkowanie

Mój sprawdzony zestaw:
1. Effeclar A.I. punktowy - w razie "niespodzianki" w "te" dni (K na całą buśkę za bardzo mnie wysusza)
2. Lysanel Active - tonik - (krem - jak wyżej - za mocny) - stosuję co trzeci dzień na noc, czasem dwa wieczory z rzędu
3. Moja skóra świetnie reaguje na wit C (oczywiście w te wieczory gdy nie smaruję jej Lysanelem) - więc Active C La Roche Posay
4. Galenic - Messager Gel-Creme Multi-Vitamine, wersja do skory suchej - na noc na zmiane z Active C (konczy sie jeden to kupuje drugi), fajna jest tez ta wersja pod oczy
5. Iwostin - bardzo lubię kremy na dzień tej firmy od tego intensywnie nawilżającego (spf 20) po solecrin
6. Do mycia Garnier "zielony" albo Physiogel

na dodatek coś co dobrze miec - arganowy olejek do twarzy Galenic'a - fajny na łuszczenie i od czasu do czasu jak skóra chce pic

Nie znalazłam jeszcze "swojego" mocniejszego filtra ani "swojego" dobrego pillingu - do tej pory wygrywają w tych kategoriach emulsja Avene 50+ i mikroembrazja Ori ale szukam dalej bo to "nie to"

Do ciałka często zmieniam bo nakładam bardzo dużo - najchętniej Xerialine 500, kocham masło pomarańcza i wanilia Farmony i masła Oceanic'a
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 20:54   #97
majade
Zakorzenienie

O! Pozytywnie mnie zaskoczyłyście z "normalną" sprzedażą Weledy!
Niestety u siebie jej nie widziałam.

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:11   #98
Contax
Zakorzenienie

Kosmetyki Weledy mozna spotkac w sklepach ze zdrowa zywnoscia.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:18   #99
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie

A ja niedawno byłam na lotnisku Leonarda da Vinci w Rzymie - tam to dopiero jest wybór Weled rozmaitych! I Hauschka, i mnóstwo innych naturalnych mazideł niedostępnych u nas albo do zdobycia tylko w sieci... Niestety, ceny sporo wyższe niż u nas
Ale polecam latającym wizażankom bycie czujnymi na lotniskach.
niezamienna_juz_na_nic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:00   #100
pieńkowa_dama
Zadomowienie

-Diroseal
-Effaclar K
-serum z witaminą C
-spray Avene 40
-spray Avene 50+

W przypadku obydwu filtrów świecenie jest do opanowania. Świetnie się wchłaniają, nie zapychają. Muszę wypróbować tegoroczne wersje.
pieńkowa_dama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 20:54   #101
lilia_wodna
Rozeznanie

Mam pytanie dotyczące, tych chwalonych 'Micelii Biodermy' - w jakiej cenie, i czy są dostępnech w drogeriach/aptekach? szukałam na KWC, ale nic nie znalazłam?, więc zwracam się z prośbą do was, coś-cokolwiek chciałabym się o tym cudzie dowiedzieć z góry dziękuuuje!

lilia_wodna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 20:59   #102
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lilia_wodna Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące, tych chwalonych 'Micelii Biodermy' - w jakiej cenie, i czy są dostępnech w drogeriach/aptekach? szukałam na KWC, ale nic nie znalazłam?, więc zwracam się z prośbą do was, coś-cokolwiek chciałabym się o tym cudzie dowiedzieć z góry dziękuuuje!

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4702

I są dostępne w aptekach.

A cena i opinie na KWC jednak...
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:02   #103
lilia_wodna
Rozeznanie

Iziaczek dziękuje coś źle wpisywałam, no i żadko z kwc korzystam, więc przepraszam za kłopot...

lilia_wodna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 10:34   #104
ewunia2
Zadomowienie

Super wątek
1)diacneal - bez niego się nie ruszam nigdzie, super na niespodzianki i rozszerzone pory,
2)juvit - super pod oczy,
3)ziaja anno d'oro na noc - świetny krem
4)bioderma spray spf 30 - dla mnie super, pięknie ujednolica mi skórę, lekko rozjaśnia i co najważniejsze super nawilża,
5)maseczka z polopiryny - normalnie super - przy aspirynie nie widziałam jakieś super efektów ale polopiryna rulez

Zastanawiam się nad zoraciem ale muszę jeszcze poczytac na forum o nic, może zakupię na jesień glyco-a na przebarwienia.
Stary 2007-07-04, 20:20   #105
CzarnyElf
Zakorzenienie

Wpisuje sie jeszcze raz-bo zmienilam ostatnio pelegnacje.Moja top 5 to:

Zmywanie makijazu-Boot's plyn dwufazowy(nie podraznia nie zapycha,zmywa caly makijaz,nie sciaga skory-czego chciec wiecej?)
Nawilzacz-Aubrey organic-olejek rozany(super nawilza i wygladza-nie zapycha)
Maseczka-zielona glinka Queen Helene(swietnie oczyszcza pory i wysusza ewentualne wypryski)
Peeling-Kanebo silk peeling powder(wygladza ,rozjasnia,nie podraznia)
Filtr-Avene mleczko spf 50(nie podraznia i nie zapycha mnie,nawilza)

Mam zamiar jeszcze dokupic serum z vit C ale o mniejszym stezeniu niz 10% i postanowilam juz nie zmieniac pielegnacji.

Z wczesniejszych faworytow zostaly:
Krem z kwasami aha 12% alpha hydrox(zamierzam ponownie rozpoczac kuracje jesienia)
Serum z vit C(odstawilam-postanowilam wymienic na mniejsze stezenie)
Microdemrazion derma e(uzywam ale rzadko-wole peelingi enzymatyczne)
Derma e cleanser(chyba mnie zaczal podrazniac takze odstawilam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boots copy.jpg (19,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of pielegnacja twarzy copy copy.jpg (22,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy (2) of pielegnacja twarzy copy copy.jpg (17,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of peelingibalsam.jpg (11,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of filtryikremy.jpg (32,1 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-07-05 o 01:50
CzarnyElf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 22:56   #106
Sovilo
Zakorzenienie

Wiele z Was stosuje Active c- chciałam zapytać czy krem ten może być stosowany przez osobę 24 letnią? Moja skóra jest trochę zszarzała, traci jędrność, zmarszczki mimiczne wokół osa i trochę wokół ust Czy mogę go stosować? Jesli tak-
*czy codziennie jako krem nocny?
*Czy lepiej w ramach kuracji np 2 tygodniowej co 2 m-ce?
*Czy może być stosowany jako nawilżacz przy stosowaniu Effaclaru K(np jedna noc Eff. druga Active C)?
Stary 2007-07-22, 00:47   #107
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Wiele z Was stosuje Active c- chciałam zapytać czy krem ten może być stosowany przez osobę 24 letnią? Moja skóra jest trochę zszarzała, traci jędrność, zmarszczki mimiczne wokół osa i trochę wokół ust Czy mogę go stosować? Jesli tak-
*Czy może być stosowany jako nawilżacz przy stosowaniu Effaclaru K(np jedna noc Eff. druga Active C)?
Odpowiem tyle na ile wiem
Krem stosujemy w zależności od potrzeb skóry, nie od wieku.
Active C najlepiej stosować rano pod filtry, bardzo dobrze wit.C działa z filtrami i je wspomaga.
Nie łączymy z wit.C, a ta jest w Actice C z Effeclarem, czy aspirynowymi produktami chyba, że odczekamy ze 2 godziny, ale nie lubią się, więc może Effeclar K na noc, Active C na dzień potem filtry.

Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 01:05   #108
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak Iwona napisała - nie jest ważny wiek, a potrzeby skóry. Myślę, że przy takich problemach (utrata jędrności, zmarszczki mimiczne) powinnaś włączyć witaminę C do codziennego "menu" dla skóry, a Effaclar zamienić na coś z retinaldehydem. Moim zdaniem lepiej stosować Active C rano, pod filtry, na noc zostawić sobie złuszczanie na przemian z nawilżaniem. 2tygodniowa kuracja niewiele da i zmarnujesz witaminę (nie zdążysz zużyć 30ml w ciągu 2 tygodni, a po okresie 2 miesięcy zdąży się utlenić) - lepiej:
a) robić 2-3 miesięczną kurację witaminą C, wprowadzić inny produkt z antyoksydantami na kolejne 2-3 miesiące i znów witamina C
b) stosować witaminę C przemiennie z innym antyoksydantem, witamina C kumuluje się w skórze więc nie trzeba stosować jej codziennie
Jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżania przy tak delikatnym kwasie jak Effaclar, to lepiej używaj czegoś łagodnego, Active C może Cię drażnić i za słabo nawilżać

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 03:36   #109
Sovilo
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny Czyli stosowanie tego kremu na przemian, z Effaclarem nie jest dobrym pomysłem? Zdecydowałam się na niego, bo to mój pierwszy kwas, a chcę się pozbyć zaskórników i grudek na twarzy. Chyba chciałabym mieć za wiele w jednym czasie- i oczyścić skórę i ją ''zwitamizować'':rolleyes :
Stary 2007-07-22, 08:58   #110
agnieska
Zakorzenienie

Patrząc tak ogólnie to nie ma przeciwskazań, tylko tak jak wspominałam: on nie ma wielkich właściwości nawilżających i najlepiej na rano. Effaclar jest slabiutki i na efekty będziesz długo czekać - nie chcesz sprobować np. kwasem azelainowym? Nie jest fotouczulający, ładnie oczyszcza skórę, szybciej niż działający na granicy skuteczności Effaclar, a na jesień wprowadzić coś bardziej przeciwzmarszczkowego.
Możesz i oczyścić kwasami i nakarmić witaminą C w jednym czasie - na szczęście jest i wieczór i ranek

Stary 2007-07-22, 09:39   #111
Sovilo
Zakorzenienie

A preparat z kwasem azelainowym nie będzie za mocny jak mna pierwszy raz? Jeden jedyny raz stosowałam jako 14 latka coś na trądzik- Differin- po 2 tygodniach miałam piękną cerę, ale cała kuracja była strasznie droga jak dla mniena tamte czasy Przeczytała wszystkie( a trochę tego było) recenzje Effzclaru K na KWC i jest własnie polecany na pierwszy raz i na lato... Co do tego Active C- zamówiłam na Allegro filtr LRP i dostałam 5 ml próbkę kremu, niestety do cery suchej, ale i dobrze mi służy Na razie stosuje na con, ładnie nawilża i cera taka jakaś... fajna W dzień stosuje tylko filtr, nie wiem czy nie będę mieć za dużo na buzi, jeśli jeszcze [położe pod niego krem.
Stary 2007-07-22, 09:58   #112
agnieska
Zakorzenienie

Poczytaj wątki o kwasie azelainowym - moim zdaniem jest on jednym z delikatniejszych (pod względem szczypania) kwasów, rano człowiek budzi się z jasną, gładką skórą, taką rozświetloną Differin jest znacznie bardziej drażniący, zawieta adapalen, który ma podobne działanie do retinoidów. Effaclar jest dobry na początek, bo nie sposób sobie zrobić nim krzywdy - ja używałam go trzeciego dnia po peelngu TCA 30% na wypryski i kompletnie nic nie piekło mimo że skóra była różowa, świeża, uwrażliwiona.
Skóra po Active C jest taka fajna, bo ma silikony wygładzające skórę wizualnie i w dotyku - dlatego jeszcze fajniejsze będzie pod filtr, bo silikony wspomagają wchłanianie filtrów Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, wiele dziewczyn tak robi i są zadowolone.

Stary 2007-07-22, 10:02   #113
Selekcjonerka
Rozeznanie

Cytat:
A preparat z kwasem azelainowym nie będzie za mocny jak mna pierwszy raz? Jeden jedyny raz stosowałam jako 14 latka coś na trądzik- Differin- po 2 tygodniach miałam piękną cerę, ale cała kuracja była strasznie droga jak dla mniena tamte czasy
Kwas azelaiowy należy do łagodnych kwasów. Na pierwszy raz nadaje się świetnie. Na marginesie: we wskazaniach, obok acne vulgaris ma melanoderma - przebarwienia.

Z innej beczki: może zakończymy off-topy w tym wątku?
Stary 2007-07-22, 10:25   #114
ezieta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Super wątek
1)diacneal - bez niego się nie ruszam nigdzie, super na niespodzianki i rozszerzone pory,
2)juvit - super pod oczy,
3)ziaja anno d'oro na noc - świetny krem
4)bioderma spray spf 30 - dla mnie super, pięknie ujednolica mi skórę, lekko rozjaśnia i co najważniejsze super nawilża,
5)maseczka z polopiryny - normalnie super - przy aspirynie nie widziałam jakieś super efektów ale polopiryna rulez

Zastanawiam się nad zoraciem ale muszę jeszcze poczytac na forum o nic, może zakupię na jesień glyco-a na przebarwienia.
Od niedawna jestem biochemiczka, nie zglebilam jeszcze wszelkich tajnikow...Zauwazylam czeste zmianki o Juvicie-mozesz porzyblizyc mi cos wiecej? Jak to stosujesz? Czy to jest witamina C w kroplach z apteki?

Mozesz tez powiedziec cos wiecej, dlaczego polopiryna jest lepsza od aspiryny?
Temat Zoracu jest mi bardzo odlegly..No co.Musze przekopywac sie przez forum dalej...
ezieta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 10:27   #115
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Z innej beczki: może zakończymy off-topy w tym wątku?
Może moderator później to wytnie i przeniesie do odpowiedniego wątku

Stary 2007-07-22, 11:33   #116
karolinkamalinka
Zadomowienie

Moja aktualna TOP 5:

- serum z wit.C+E
- nawilżający żel z kwasem hialuronowym
- acne derm
- hydrolat różany - kocham go
- olejek do mycia twarzy pomarańczowy

do tego zawsze filtr, teraz LRP Anthelios XL FE 50+ .
karolinkamalinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 11:58   #117
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Poczytaj wątki o kwasie azelainowym - moim zdaniem jest on jednym z delikatniejszych (pod względem szczypania) kwasów, rano człowiek budzi się z jasną, gładką skórą, taką rozświetloną Differin jest znacznie bardziej drażniący, zawieta adapalen, który ma podobne działanie do retinoidów. Effaclar jest dobry na początek, bo nie sposób sobie zrobić nim krzywdy - ja używałam go trzeciego dnia po peelngu TCA 30% na wypryski i kompletnie nic nie piekło mimo że skóra była różowa, świeża, uwrażliwiona.
Skóra po Active C jest taka fajna, bo ma silikony wygładzające skórę wizualnie i w dotyku - dlatego jeszcze fajniejsze będzie pod filtr, bo silikony wspomagają wchłanianie filtrów Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, wiele dziewczyn tak robi i są zadowolone.
Ja używam toniku aspirynowego i Juvitu i Active C oraz Dirosealu i na moją mieszano-naczynkową twarz to wystarcza, więc Sovilo może spróbuj tego Effeclaru K i Active C, oczywiście nie razem, zawsze możesz urozmaicic, zmienić preparaty, zastosować po jakimś czasie mocniejsze itd. Wszystkie dochodzimy po jakimś czasie do tego, co najlepiej służy naszej twarzy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Może moderator później to wytnie i przeniesie do odpowiedniego wątku
Też mam taka nadzieję
zreszta mały off topic nikomu jeszcze nie zaszkodził

Cytat:
Napisane przez ezieta Pokaż wiadomość
Od niedawna jestem biochemiczka, nie zglebilam jeszcze wszelkich tajnikow...Zauwazylam czeste zmianki o Juvicie-mozesz porzyblizyc mi cos wiecej? Jak to stosujesz? Czy to jest witamina C w kroplach z apteki?

Mozesz tez powiedziec cos wiecej, dlaczego polopiryna jest lepsza od aspiryny?
Temat Zoracu jest mi bardzo odlegly..No co.Musze przekopywac sie przez forum dalej...
Juvit jest w kropelkach, preparat dla dzieci, kupowany w aptece, ale może zapychać, bo ma dużo gliceryny w sobie. Niektóre dziewczyny pisały też, że przesusza np. okolice oczu stosowany przez dłuższy czas, wszystko sprawa indywidualna, bo dla mnie jest bardzo dobry.
Hmm aspiryna chyba jest lepsza od polopiryny jesli o tonik chodzi, a ja tak stosuję, bo polopiryna ma więcej tzw. śmieci, a "treściwsza", czystsza jest aspiryna, choć pod względem rozpuszczania się to wolę polopirynę. Oczywiście mówię o tabletkach, a nie musujących preparatach.

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Moja aktualna TOP 5:

- serum z wit.C+E
- nawilżający żel z kwasem hialuronowym
- acne derm
- hydrolat różany - kocham go
- olejek do mycia twarzy pomarańczowy

do tego zawsze filtr, teraz LRP Anthelios XL FE 50+ .
Też czekam na mój kwas hialuronowy i będę go stosowała i może zmienię swoją top5

p.s. dziewczyny używajcie wyszukiwarki tak a propos.
Stary 2007-07-22, 12:13   #118
natalia132
Raczkowanie

Wiele z was pisze tutaj, ze stosuje Retin A czy Zorac. Mniemam ze to na przebarwienia, rozszerzone pory i ogolnie tlusta skore. Czy mysle dobrze ? I to jest tylko na recepte czy nie ?

itsnata.blogspot.com

natalia132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 13:39   #119
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
Wiele z was pisze tutaj, ze stosuje Retin A czy Zorac. Mniemam ze to na przebarwienia, rozszerzone pory i ogolnie tlusta skore. Czy mysle dobrze ? I to jest tylko na recepte czy nie ?
Mam pytanie, czy korzystałaś z wyszukiwarki?? ja wpisałam zorac i wyskoczyło mi duzo postów, więc może zacznij od tego.
Stary 2007-07-22, 14:01   #120
ezieta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Juvit jest w kropelkach, preparat dla dzieci, kupowany w aptece, ale może zapychać, bo ma dużo gliceryny w sobie. Niektóre dziewczyny pisały też, że przesusza np. okolice oczu stosowany przez dłuższy czas, wszystko sprawa indywidualna, bo dla mnie jest bardzo dobry.
Hmm aspiryna chyba jest lepsza od polopiryny jesli o tonik chodzi, a ja tak stosuję, bo polopiryna ma więcej tzw. śmieci, a "treściwsza", czystsza jest aspiryna, choć pod względem rozpuszczania się to wolę polopirynę. Oczywiście mówię o tabletkach, a nie musujących preparatach.
p.s. dziewczyny używajcie wyszukiwarki tak a propos.
dzieki za odpowiedz. Usilowalam znalezc przez wyszukiwarke na forum,ale wynajdowalam posty nic nie wnoszace do mojej wiedzy. Gdy napisalam ten post z zapytaniem, wrzucilam Juvit w normalne google i dopiero wtedy znalazlam caly watek na ten temat. Znajac moje eksperymenckie zapedy,wyprobuje na pewno...
Moje aspirynowe sledztwo wykazalo, ze w zwyklej tabletce Aspiryny jest 0,5 g kwasu acetylosalicylowego a w Polopirynie 0,3 g. Z kolei Polopiryna lepiej mi sie rozpuszczala w wodzie. Pytam, bo tonik apirynowy wbrew pozorom nie jest tani, a polopirynowy i owszem.
ezieta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości