Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-18, 21:00   #301
miss_seepy
Wtajemniczenie

Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Zyczliwych spotkalas. Gdybysmy byly niezyczliwe na pewno zadna z nas nie poswiecilaby skrawka swojego czasu i zycia na twoj (twoim zdaniem), trudny i tragiczny przypadek.
Pewnosci siebie, to ci nie brakuje, to jest cos innego ty sie nie czujesz dostatecznie doceniona, taka jaka jestes i wcale nie chcesz sie zmieniac. ewentualnie zmieniac siebie, ale do jakiejs konkretnej wytworzonej juz w glowie wizji jezeli bylabys w ciezkiej desperacji, zrobilabys wszystko to co ci radzimy faktycznie jestes inteligentna (tak mi sie wydaje), cos soba reprezentujesz, masz zainteresowania, ale nie mozesz sie tym obnosic, licytowac sie z innymi, "nie jestem claudia shiffer, ale przynajmniej nie jestem tepakiem". no jestes madra, ale sa tez inni madrzejsi my w tobie widzimy fajna i ciekawa kobite i chcemy zebys to samo zobaczyla kazdy normalny by sie zniechecil po pierwszej wymianie zdan z toba, ale osobiscie mysle, ze jestes w stanie sie zmienic, z korzyscia dla siebie samej

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:14   #302
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

GG do zagubiona_dusza_Durisaz

Szczerze ja tak naprawde nigdy nie powinnam była sie urodzić. Jesteście życzliwe...ale jednocześnie wydaje wam się, że pewne rzeczy są dla kogoś bardzo proste. Wyjątkowo proste, ale dla mnie nie jest to proste. Nie mam pieniędzy by co chwile chodzi do fryzjera i poprawiać to i owo...nie stac mnie na super ciuchy...na wiele rzeczy mnie nie stać bo są też w moim życiu inne cele priorytetowe takie jak inwestycje w edukację.
Nie jestem ładna bo gdybym była to bym nie była sama. Mój charakter cóż...nie jestem taka na co dzień. Pewne rzeczy muszą mnie naprawde poważnie wkurzyć lub załamać bym była naprawdę niemiła. Wewnatrz jestem zbyt miłą i spokojną osobą, którą wielu ludzi wykorzystuje i wyśmiewa. Powiedzcie mi szczerze, co ja w sobie ****a mać mam jeszcze zmienić by ludzie przestali mnie postrzegać jako marne stworzenie, które trzeba rozgnieść, kopnąć lub podstawić nogę, żeby wreszcie i wygląd zaczą odzwierciedlać, że jestem osoba godną uwagi???
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:19   #303
gwendolyn
Rozeznanie

Zagubiona Duszo przepraszam, ty też bylaś nieprzyjemna, więc nie moge sie powstrzymać, czytałam co pisalas do innych życzliwych ci, acz czasem szczerych dziewczyn - może ty nie masz depresji, a manię prześladowczą? Zachowujesz sie jakbyś osoby na forum oskarżała o swoje niepowodzenia życiowe, bądź wyładowujesz na nich swoja złość, a one nie są przecież twoimi wrogami i tak się nie zachowują... wybacz jeśli nie zrozumiałam ironii, bądź metafor zawartych w twoich wypowiedziach, ale dla mnie twoje ostatnie posty są aroganckie i to własnie ty nie czytasz tego co piszą inni... nie tylko ty zmagasz się z problemami i depresją i niezadowoleniem z powodu pewnych aspektów swojego wyglądu i dlatego nie powinnaś usprawiedliwiać tym swojego niegrzecznego zachowania. A przepraszam aluzje co do wykształcenia i inteligencji, stopnia zamożności, bądź urody innych uważam za nieelganckie i niekulturalne. Ja ze swojej strony przepraszam za moralizowanie
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:20   #304
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Nie usuwam tych postów, jednak proszę o złagodzenie tonu wypowiedzi (nie możemy tolerować tutaj np. przekleństw), w przeciwnym wypadku będę musiała zareagować.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:20   #305
Milka19
Zakorzenienie

Smile Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Szczerze ja tak naprawde nigdy nie powinnam była sie urodzić. Jesteście życzliwe...ale jednocześnie wydaje wam się, że pewne rzeczy są dla kogoś bardzo proste. Wyjątkowo proste, ale dla mnie nie jest to proste. Nie mam pieniędzy by co chwile chodzi do fryzjera i poprawiać to i owo...nie stac mnie na super ciuchy...na wiele rzeczy mnie nie stać bo są też w moim życiu inne cele priorytetowe takie jak inwestycje w edukację.
Nie jestem ładna bo gdybym była to bym nie była sama. Mój charakter cóż...nie jestem taka na co dzień. Pewne rzeczy muszą mnie naprawde poważnie wkurzyć lub załamać bym była naprawdę niemiła. Wewnatrz jestem zbyt miłą i spokojną osobą, którą wielu ludzi wykorzystuje i wyśmiewa. Powiedzcie mi szczerze, co ja w sobie ****a mać mam jeszcze zmienić by ludzie przestali mnie postrzegać jako marne stworzenie, które trzeba rozgnieść, kopnąć lub podstawić nogę, żeby wreszcie i wygląd zaczą odzwierciedlać, że jestem osoba godną uwagi???
Nie tylko Ciebie nie stać na super ciuchy, nie tylko Ty masz na tym świecie kompleksy, nie tylko Ty nie masz faceta

Skąd taka pewność, ze ludzie Cię w ten sposób postrzegają
Milka19 jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:30   #306
miss_seepy
Wtajemniczenie

sek w tym, ze czasami trzeba zmienic bardzo niewiele. nawet nie chodzi o wyglad, daj sie poznac z tej prawdziwej strony i ludzie tak cie beda odbierac, ostatnio coraz czesciej dochodze do wniosku, ze nie ma znaczenia kim sie jest, jakim sie jest, jak sie wyglada, co sie robi... jezeli lubi sie siebie ;p to wszystko sie uklada, zyjesz swoim zyciem i robisz to co lubisz i jestes za to doceniana. nie daj sobie wmawiac, ze jestes nie godna uwagi, to podstawowy blad :/

zle doswiadczenia, sprawiaja, ze nie jestes naiwna, one tylko pozornie sa bezwartosciowe i krzywdzace kazde doswiadczenie, cos daje.

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:31   #307
gwendolyn
Rozeznanie

Nie trzeba co chwile chodzić do fryzjera, ja n.p. grzywkę obcinam sobie sama i żeby ciekawie wygladac i fajnie się ze sobą czuć nie potrzebna jest kupa kasy.
"Nie jestem ładna bo gdybym była to bym nie była sama" - tak napisałaś, kurcze najpierw, żeby przejść prawdziwą metamorfozę musisz zmienic się wewnętrznie i nie mierzyc swojej atrakcyjności i wartości przez to czy masz aktualnie (a przecież to w każdej chwili może się zmienić!) kogoś bliskiego. Kto ci wbił do głowy, że ludzie postrzegają cie jako "marne stworzenie"? To nieprawda. Z takim nastawieniem do siebie i innych trudno będzie ci cokolwiek zmienić, więc zacznij mysleć o sobie i innych pozytywnie, a wszystko będzie dobrze, życze powodzenia w zmianie wizerunku i nie tylko
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:39   #308
miss_seepy
Wtajemniczenie

nie wiem czy moge tak pisac od razu, post pod postem. bo widze, ze moderatorka czuwa i krazy jak satelita. pierwsze, co mnie zszokowalo, a teraz nawet prowokuje do zagladania na ten watek, to to, ze spodziewalam sie jakiejs szarej myszki, ktora zachowywac sie i wypowiadac bedzie sie w dosc typowy sposob i bedzie to bardzo oczywisty przypadek a im dluzej sie wypowiadalas, tym bardziej mnie szokowal sposob myslenia, podejscie. spodziewalam sie czego innego ;D ale zobacz, po czasie przetrawilam to, zakceptowalam, fakt, ze trudno za toba nadazyc i jestes taka charyzmatyczna, na co pozory nie wskazywaly. nie zabraniam ci bycia soba, badz, jak to mowia biolodzy bioroznorodnosc musi byc

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 21:58   #309
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Powiedzcie mi szczerze, co ja w sobie ****a mać mam jeszcze zmienić by ludzie przestali mnie postrzegać jako marne stworzenie, które trzeba rozgnieść, kopnąć lub podstawić nogę, żeby wreszcie i wygląd zaczą odzwierciedlać, że jestem osoba godną uwagi???
Wygląd w tym wypadku nie jest ważny. Znam pare dziewczyn, które naprawde nie są urodziwe jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, Ty w porównaniu do nich prezentujesz się jako przepiękna kobieta!
Jednak one mają w sobie to wewnętrzne ciepło, dobro i są niesamowicie miłe dla innych, przez co są też lubiane. Wystarczy być miłym, uśmiechnąć sie, NIE OBRAZAC innych, nie poprawiac na każdym kroku. Po prostu- traktować ich tak, jak sama byś chciała być traktowana.
I te dziewczyny są lubiane, nikt ich nie wyśmiewa, a wygląd zewnętrzny - coś z nim się dzieje, że robi sie mniej ważny i nie taki "brzydki" jak na poczatku się wydawał. Te dziewczyny nie miały lekko, własnie z powodu swojego wyglądu. Szczegolnie w młodszych latach.
Zmiany zawsze trzeba zacząc od nastawienia do siebie - i do innych.
Stary 2007-02-18, 21:58   #310
kaileight
Zadomowienie

Cytat:
Powiedzcie mi szczerze, co ja w sobie ****a mać mam jeszcze zmienić by ludzie przestali mnie postrzegać jako marne stworzenie, które trzeba rozgnieść, kopnąć lub podstawić nogę, żeby wreszcie i wygląd zaczą odzwierciedlać, że jestem osoba godną uwagi???
a moze np. wziąć się w garść, przestać rozczulać i użalać nad sobą?
kaileight jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:05   #311
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Powiem może w ten sposób...żyjemy w takich czasach gdzie osoby, który wyglądają nieciekawie i nie sa atrakcyjne nawet jeżeli się uśmiechają...mają ciekawą osobowość to nigdy tej osobowości nie będą w stanie zaprezentować z powodu tak zwanego pierwszego wrażenia. Taka już jest o tym wszystkim prawda :-( Jestem bardzo różnorodną osobą. Przez wiele lat chodzenia do szkoły tratowałam ludzi na konkursach recytatorskich różnej maści. Wróżono mi AT, ale powiedziałam sobie, że i tak wielka aktorką nie będę. Eh...No cóż...tak to już bywa. Jeżeli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć to pytajcie.
Stary 2007-02-18, 22:09   #312
miss_seepy
Wtajemniczenie

no i kolejna zbijajaca z tropu wypowiedz

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:12   #313
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Co do wewnętrznego ciepła...to jest we mnie go sporo...ale sytuacja zmusiła mnie do tego, żeby tego ciepła nie odawać każdemu, bo nie wszyscy na nie zasługują. Za dużo razy nosiłam swoje serce na dłoni i dzieliłam się nim z innymi, żeby dalej taką być. Uwierzcie mi, że wyśmiewanie to jedno a wykorzystywanie i robienie z kogos frajera...naiwniaka to drugie. Miałam wielu "przyjaciół" w swoim życiu którzy ostatecznie powiedzieli mi bym się od nich odwaliłą bo już mnie nie potrzebują, że swoją rolę spełniłam...albo, że buntowałam się bo czasami byłam przeciążona problemami innych ludzi a nie mogłam nikomu powierzyć swoich sekretów i poprosić o pomoc...bo wszyscy wtedy reagowali tak jakby nagle się okazało, że Blaszany Drwal nie był blaszany i cały czas miał serce...ja byłam tylko człowiekiem i kiedy prosiłam o pomoc nagle się okazało, że ja nie powinnam miec problemów...że to jest coś nienaturalnego, że jestem nadczłowiekiem maszyną do rozwiązywania problemów innych ludzi...tak się skończył mój altruizm na ewaluacji tego, kto tak naprawde potrzebuje mojej pomocy.
Stary 2007-02-18, 22:16   #314
miss_seepy
Wtajemniczenie

ale to bylo kiedys! teraz umiala bys z tego wlasciwie korzystac, byc mila i fajna, ale bez przesady

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:16   #315
Milka19
Zakorzenienie

Cytat:
Powiem może w ten sposób...żyjemy w takich czasach gdzie osoby, który wyglądają nieciekawie i nie sa atrakcyjne nawet jeżeli się uśmiechają...mają ciekawą osobowość to nigdy tej osobowości nie będą w stanie zaprezentować z powodu tak zwanego pierwszego wrażenia.
Ja się nie zgadzam. Znam wiele osób, które wyglądają całkiem przeciętnie i tak na pierwszy rzut oka nieciekawie, ale przy bliższym poznaniu okazują się naprawdę świetnymi, sympatycznymi i życzliwymi osobami. Mają dużo znajomych i chłopaków
Milka19 jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:19   #316
miss_seepy
Wtajemniczenie

zreszta nie to jest ladne co jest ladne, tylko to co sie komu podoba

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:20   #317
miss_seepy
Wtajemniczenie

dziewczyny ktore czytaja ten watek dorzuccie swoje 3 grosze, moze my nie jestesmy obiektywne? go on!

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:27   #318
Milka19
Zakorzenienie

Cytat:
Co do wewnętrznego ciepła...to jest we mnie go sporo...ale sytuacja zmusiła mnie do tego, żeby tego ciepła nie odawać każdemu, bo nie wszyscy na nie zasługują. Za dużo razy nosiłam swoje serce na dłoni i dzieliłam się nim z innymi, żeby dalej taką być. Uwierzcie mi, że wyśmiewanie to jedno a wykorzystywanie i robienie z kogos frajera...naiwniaka to drugie. Miałam wielu "przyjaciół" w swoim życiu którzy ostatecznie powiedzieli mi bym się od nich odwaliłą bo już mnie nie potrzebują, że swoją rolę spełniłam...albo, że buntowałam się bo czasami byłam przeciążona problemami innych ludzi a nie mogłam nikomu powierzyć swoich sekretów i poprosić o pomoc...bo wszyscy wtedy reagowali tak jakby nagle się okazało, że Blaszany Drwal nie był blaszany i cały czas miał serce...ja byłam tylko człowiekiem i kiedy prosiłam o pomoc nagle się okazało, że ja nie powinnam miec problemów...że to jest coś nienaturalnego, że jestem nadczłowiekiem maszyną do rozwiązywania problemów innych ludzi...tak się skończył mój altruizm na ewaluacji tego, kto tak naprawde potrzebuje mojej pomocy.
Może było Ci ciężko w przeszłości, ale to już przeszłość Życie toczy się dalej. Sama nie miałam łatwego życia jako dziecko, ale to już się nie liczy. Rozpamiętywanie dawnych wydarzen może być naprawdę dołujące, ale człowiek uczy się na swoich błędach. Nie każdy zasługuje na nasze ciepło, życzliwośc i zaufanie, ale nie można już każdego na starcie skreslać, bo kiedyś ktoś Cię wykorzystał. Trzeba dać szansę każdemu
Milka19 jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:42   #319
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Tja...tylko, że niestety w ostatnim czasie okazało się, że nie mogę nikomu. Ale mniejsza z tym...chłopak was nie rzucił bo się wami znudził...najlepsza przyjaciółka nie powiedziała wam "odpier" się bo mam chłopaka i już ciebie nie potrzebuję...wiele osób się na was nie wypina...dobrych znajomych bo maja bliskie osoby, z którymi spędzają czas a wy nie odchodzicie w odstawkę. Proszę was dajcie mi radę co ja mam zmienić w wyglądzie...hm...i nie mówcie, że wygląd nie ma znaczenia bo ma. I wiem, że wnetrze się liczy, ale zanim obejrzysz czyjeś wnętrze widzisz jego fasadę. Więc czekam...co mam jeszcze zmienić???
Stary 2007-02-18, 22:43   #320
adwoa1
Raczkowanie

Zycie jest piekne i zalezy tylko od Ciebie...musisz je wziasc tylko w swoje rece (i wziasc sie w garsc)... pozdrawiam
adwoa1 jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:47   #321
miss_seepy
Wtajemniczenie

moja kolezanka dzisiaj mi powiedziala, ze juz sie nie widuje ze swoim TZ i za nim teskni. i ja to zrozumialam, w ten sposob, ze sie rozmijaja bo maja malo czasu. potem wyjasnila, ze zerwal z nia, bo nic do niej juz nie czuł :P no coz sa ludzie i parapety
w zyciu bym nie poznala.... ze tak wyglada porzucona osoba... wulkan energii i radosci i optymizmu, i co wazne myslacy ciagle o innych.w tym sensie, ze odwiedzajacy innych, zagadujacy, optymistyczy itd... to jest recepta i przyklad jednoczesnie.

Nie rob niczego na sile

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:49   #322
Milka19
Zakorzenienie

Cytat:
Tja...tylko, że niestety w ostatnim czasie okazało się, że nie mogę nikomu. Ale mniejsza z tym...chłopak was nie rzucił bo się wami znudził...najlepsza przyjaciółka nie powiedziała wam "odpier" się bo mam chłopaka i już ciebie nie potrzebuję...wiele osób się na was nie wypina...dobrych znajomych bo maja bliskie osoby, z którymi spędzają czas a wy nie odchodzicie w odstawkę. Proszę was dajcie mi radę co ja mam zmienić w wyglądzie...hm...i nie mówcie, że wygląd nie ma znaczenia bo ma. I wiem, że wnetrze się liczy, ale zanim obejrzysz czyjeś wnętrze widzisz jego fasadę. Więc czekam...co mam jeszcze zmienić???
Ale skąd to przekonanie, że żadnej z nas chłopak nie rzucił, że zadna z nas nie straciła przyjaciółki Ja tego nie rozumiem. Przecież nie tylko Ty jedna na swiecie masz takie problemy, uwierz mi

Wygląd ma znaczenie - to fakt. Ale to nie znaczy, że nic innego się nie liczy poza wyglądem.
Milka19 jest offline  
Stary 2007-02-18, 22:50   #323
ovi
Raczkowanie

GG do ovi

Problemy które wymieniasz dotycza kazdej z nas. Tak jest i bedzie. Na drodze zycia spotykamy roznych ludzi. Jedni pozostają z nami do końca, inni odpadają w przedbiegach.

Wyglad ma znaczenie, ale jeszcze wieksze ma to co sobą reprezentujesz. Uśmiechnieta, zyczliwa osoba jest lepiej odbierana przez otoczenie. Nie mowie tu o natychmiastowej przyjaźni. Dystans trzeba zachowac, ale bez przesady.
ovi jest offline  
Stary 2007-02-18, 23:03   #324
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

a czy mi ktos wreszcie odpowie na następujące pytanie... :"Proszę was dajcie mi radę co ja mam zmienić w wyglądzie...hm...i nie mówcie, że wygląd nie ma znaczenia bo ma. I wiem, że wnetrze się liczy, ale zanim obejrzysz czyjeś wnętrze widzisz jego fasadę. Więc czekam...co mam jeszcze zmienić???" CO MAM JESZCZE ZMIENIĆ ???
Stary 2007-02-18, 23:04   #325
Jamaika88
Zadomowienie

Dziewczyny mają rację. Osoby radosne i życzliwe dla innych są zawsze lepiej odbierane. Postaraj się nie wylewać swoich żalów na dziewczyny które ci pomogły, odstraszasz w ten sposób potencjale kandydatki na przyjaciółki.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2007-02-18, 23:06   #326
Jamaika88
Zadomowienie

No to fryzura: prosta, długa grzywka. Co do ubioru to kolory już wymieniłyśmy, a kroje to już sama musisz popróbować.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2007-02-18, 23:09   #327
ovi
Raczkowanie

GG do ovi

zgadzam sie z Jamaiką
ovi jest offline  
Stary 2007-02-18, 23:12   #328
miss_seepy
Wtajemniczenie

propozycje ubraniowe i wygladowe mysle ze z mojej strony takie same jak wczesniej

a tak wracajac do tematu tej babki z serialu, czy chcialabys sie do niej jakos zewnetrznie upodobnic?

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-18, 23:17   #329
balance <3
Zadomowienie

Cytat:
Mylisz się sądząc, że tylko Ciebie spotyka coś takiego.

Co masz zmienić? Przede wszytkim nastawienie do samej siebie i do innych.
"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" . I nie chodzi tu bynajmniej o wygląd. Piękno płynie z wnętrza. Jeśli sama siebie zaakceptujesz zrobią to także inni i uwierz mi, że nie będziesz cierpiała na brak przyjaciół czy chłopaka. Jak narazie to tworzysz barierę wokół własnej osoby.Mowiz, że nie możesz zaufać nikomu. A może nie chcesz? Odrzucasz rady innych, ok możesz uważać, że nie są dla Ciebie dobre, ale uważam że należy uszanować czyjąś chęć pomocy. Ten ktoś wyciągnął do Ciebie pomocną dłoń, a Ty odebrałaś to jako atak na Ciebie.
balance <3 jest offline  
Stary 2007-02-19, 00:08   #330
Jamaika88
Zadomowienie

Miałaś jeszcze wkleić zdjęcia dodatków. Możesz porobić zdjęcia swoich ciuchów, a potem pomożemy ci stworzyć z tego jakieś fajne zestawy.
Jamaika88 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości