Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-14, 15:34   #241
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

żeby się opierać na rekach które sa pod tobą czyli nie na zewnątrz ale tak pod ciałem...jakbyś trzymała przy sobie paczkę...w ten sposób pod sobą
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline  
Stary 2007-02-14, 17:58   #242
megilla
Zakorzenienie

i see...dzięki. Mordka
megilla jest offline  
Stary 2007-02-14, 18:21   #243
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
P.S.Wątek jest świetny i pełen zwrotów akcji - najpierw Duszyczka zadawała pytania, a teraz sama na nie odpowiada hehe
Ale i wątek jest całym off topem
A co do odchudzania to proponuję się przenieść na forum fitnes
A co po piersi- medycyna estetyczna

Ale pozwalam Wam nadal rozmawiać Nie będę wredna
201704240951 jest offline  
Stary 2007-02-14, 18:35   #244
aneczka_1984
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ale i wątek jest całym off topem
A co do odchudzania to proponuję się przenieść na forum fitnes
A co po piersi- medycyna estetyczna

Ale pozwalam Wam nadal rozmawiać Nie będę wredna
Wiesz, my po prostu sobie plotkujemy czekając na nowe propozycje, pytania i zmiany bohaterki
Stary 2007-02-14, 19:34   #245
miss_seepy
Wtajemniczenie

trzeba by było całe forum zamknac gdyby przestrzegac tych wszystkich reguł ;p

miss_seepy jest offline  
Stary 2007-02-14, 22:02   #246
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Oj tak, ale pardone...w wielu przypadkach metamorfozę uznaje się za przepoczwarzanie czyli z kobiety mniej zadbanej w ekstra laskę, a kto powiedział, że ćwiczenia i diety nie są częścią metamorfozy??? Widzieliści przemianę Britany Murphy??? Kiedyś to wygladała jak pućka w kiepsko dopasowanych ciuchach,a teraz !!! Blond laska w super dobranych ciuchach. Nie wszystkie ciuchy dobrze wyglądają na każdej figurze i niekiedy trzeba trochę pomóc naturze jeżeli hormony i przemiana materii szwankują
Stary 2007-02-14, 22:45   #247
aneczka_1984
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Oj tak, ale pardone...w wielu przypadkach metamorfozę uznaje się za przepoczwarzanie czyli z kobiety mniej zadbanej w ekstra laskę, a kto powiedział, że ćwiczenia i diety nie są częścią metamorfozy??? Widzieliści przemianę Britany Murphy??? Kiedyś to wygladała jak pućka w kiepsko dopasowanych ciuchach,a teraz !!! Blond laska w super dobranych ciuchach. Nie wszystkie ciuchy dobrze wyglądają na każdej figurze i niekiedy trzeba trochę pomóc naturze jeżeli hormony i przemiana materii szwankują
Ooo ja nie widziałam jej przemiany.. muszę poszperać w sieci.
Stary 2007-02-14, 22:57   #248
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Teraz pewnie nie znajdziesz jej zdjęć przed...tylko raczej te po...ale pokazywali na TVN Style taki program 101 mega przemian czy jakoś tak i tak w pierwszej 20 była własnie Britany. Powaga...szczęka mi opadła.
Stary 2007-02-15, 07:59   #249
Elfik333
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333

Postaram się zastosować do Twoich rad. Może coś pomogą.
Pesymizm u mnie stąd że mam kolosalne kłopoty z moją siostrą która powinna się leczyć psychicznie- idiotka. Niestety z nią pracuję.
Stary 2007-02-15, 14:43   #250
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

He he coś o tym wiem...nie mam siosrty co ma nierówno pod sufitem, ale mam mamę, która daje mi do wiawatu :-/ I niestety póki co to ona głównie decydowała o tym jak mam wyglądac bo ma bardzo silną czasami przytłaczającą osobowość i potrafi wszystko człowiekowi obrzydzić. Jest jedną z tych osób które sądzą, że nie powinnam mieć grzywki...(drugą jest moja babcia, ale co ona o tym może wieszieć skoro ma niskie czoło) eh...tak to ja się mam z tymi babami u mnie w rodzinie...zero indywidualnego podejścia...zero wolnej przestrzeni...
Stary 2007-02-15, 16:03   #251
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

A tak na marginesie co sądzicie o tych fryzurkach ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Salon-de-coiffure-Rennes.jpg (10,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 471086.jpg (55,7 KB, 43 załadowań)
Stary 2007-02-15, 18:13   #252
delicja26
Raczkowanie

GG do delicja26

Zagubiona ... jaki jest ciag dalszy historii?? Bylas u kosmetyczki? U fryzjera?? Bardzo jestem ciekawa ....
delicja26 jest offline  
Stary 2007-02-15, 18:23   #253
aneczka_1984
Wtajemniczenie

Bardzo fajne te fryzurki, i co najważniejsze- z grzywkami
Stary 2007-02-15, 18:26   #254
delicja26
Raczkowanie

GG do delicja26

Sorka, chyba cos nie tak z moim forum ... niezauwazylam twoich ostatnich wypowiedzi. Fryzurka jak na duzym obrazku mi sie podoba i na gorze po srodku. Ale najlepiej jak sama pojdziesz do fryzjerki, ona Ci doradzi. Nie zawsze to co ladne na zdjeciu i co sie podoba, moze pasowac do twojej twarzy. Tylko nie skracaj wlosow - masz naprawde piekne i dlugie .... marzenie kazdej dziewczyny ...
delicja26 jest offline  
Stary 2007-02-15, 18:53   #255
megilla
Zakorzenienie

ja stawiam na to pierwsze, a z tych seryjnych grzywka nr 3 i 4.
mamą się nie przejmuj, jak przyjdziesz z grzywką to nic już nie będxzie mogła zrobić. Trochę pomarudzi i poprzestanie wierz mi, tez mam, ze sie brzydko wyraze, upierdliwą mamę i już z nią to przerabiałam
megilla jest offline  
Stary 2007-02-15, 20:31   #256
Elfik333
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333

Ach te baby .
Ta fryzurka z dużego zdjęcia bardzo fajna.
Staram się zastosować do Twoich zasad żywieniowych i w tłusty czwartek zjadłam tylko jednego pączka. Reszta to mandarynki. Szkoda, że tata nie utrafił na winogrona bezpestkowe bo robił zakupki.
A no i udało mi się dzisiaj ugotować obiad. Wyszłam wcześnie z pracy bo nic sie nie działo. Zrobiłam kurczaka w jarzynach a zamiast ziemniaków ryż z jarzynami.
Stary 2007-02-15, 22:24   #257
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Bardzo dobrze Elficzku kofany...jestem z ciebie dumna pamiętaj jeszcze o ćwiczonkach najlepiej przed snem to ci się będzie dobrze spało bo dotlenisz organizm , a u kosmetyczki jeszcze nie byłam bo nie mam kasy to samo z fryzjerem i kilkoma innymi usługami więc sorry, ale jak na raz moje mozliwości budżetowe zostały wyczerpane teraz czekam do następnego grantu.
Stary 2007-02-15, 22:34   #258
Jamaika88
Zadomowienie

Z tych fryzur najbardziej podoba mi się ta ruda i ta na zielonym tle. A może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 496763.jpeg (12,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 889919.jpeg (8,4 KB, 19 załadowań)
Jamaika88 jest offline  
Stary 2007-02-16, 10:32   #259
megilla
Zakorzenienie

tysz ładnie szczególnie druga opcja. Choć tak naprawde to największa różnica w tych fryzurach to...modelki :-P
megilla jest offline  
Stary 2007-02-16, 11:06   #260
delicja26
Raczkowanie

GG do delicja26

dokladnie Musisz wybrac sobie taka fryzure, ktora na codzien potrafisz sama ulozyc. Nie sztuka wyjsc od fryzjera i miec super fryzure na jeden dzien .... Wiem cos o tym, bo mialam podobne ... Teraz tez mam grzywke, tylko nie dluga, ale krotka i na ukos, super to wyglada, no i sama umiem sobie ja ulozyc. Z dluga grzywka jest taki problem, ze po miesciacu, a czasami nawet po 2-ch tygodniach musisz isc do fryzjera, zeby znow podciac, bo sie nie uklada !!!!!!!!!!!! Najlepiej znajdz jakiegos dobrego fryzjera ..... no i kombinuj kase .....
delicja26 jest offline  
Stary 2007-02-16, 19:10   #261
megilla
Zakorzenienie

do delicji: kiedy mam przydługą grzywkę, to układa się grzecznie na boczek i to sama z siebie. Mi bardziej p[rzeszkadzało to, że taka grzywa przysłania świat i trzeba się pilnować szczególnie na przejściu dla pieszych :P
na metamorfozę najlepiej isc do fryzjera-stylisty, troszke wiecej tyo kosztuje, ale on doradzi Ci, dobierze fryzurę do kształtu twarzy, i takie tam, np. jean louis david - moja kolezanka obcinala sie u niego i wygladala naprawde swietnie
megilla jest offline  
Stary 2007-02-16, 22:57   #262
Jamaika88
Zadomowienie

Ale z drugiej strony długa grzywka może być bardziej praktyczna. Zagubiona dusza pisała że ma niesforne włosy, a zazwyczaj im włosy krótsze tym bardziej się wywijają. Poza tym dłuższą grzywkę łatwiej wyprostować na szczotce czy prostownicą. Znam to z własnego doświadczenia. Gdy chciałam wyprostować krótką grzywkę to potem tak brzydko sterczała.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2007-02-17, 09:48   #263
aniluap
Raczkowanie

GG do aniluap

Bedzie Ci pasowac grzyweczka na bok ,i myslę ,że ubrania w odcieniach jasnego bezu , lila-róz czasami,cos żółtego , żeby ozywić i do tego promienny usmiech
Stary 2007-02-17, 11:17   #264
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Lila róż !!!???!!! Oszalałaś ???!!!??? I do czego ja to niby założę??? Mi nie pasuje róż...poprostu do mnie nie pasuje kompletnie chyba, że była bym blondynką, ale za nic się nie przefarbuję !!! Róże odpadają chyba, że ktoś chce mnie koniecznie ośmieszyć.
Stary 2007-02-17, 12:02   #265
Jamaika88
Zadomowienie

Muszę powiedzieć, że mnie pomysł z lila różem też nie zachwycił. Wydaje mi się że jeśli róże to bardziej stonowane, brudne róże. A ten żółty hmm, już jedna dziewczyna wspominała że jak zagubiona dusza ma zdjęcia na żółtym tle to nie bardzo to pasuje do jej karnacji. Może bardziej takie jasne, cytrynowe odcienie. A z kolei na zdjęciu w zielonej bluzce i na brązowym tle cera wygląda moim zdaniem bardzo dobrze. Wydaje mi się że również ciemne fiolety, śliwka były by dobre.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2007-02-17, 12:03   #266
lipsy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Lila róż !!!???!!! Oszalałaś ???!!!??? I do czego ja to niby założę??? Mi nie pasuje róż...poprostu do mnie nie pasuje kompletnie chyba, że była bym blondynką, ale za nic się nie przefarbuję !!! Róże odpadają chyba, że ktoś chce mnie koniecznie ośmieszyć.
Chyba zapominasz ze dziewczyny tutaj chcą Ci tylko pomoc a w żadnym razie żadna nie chce Cie "koniecznie osmieszyc". Niektore rady jak widac nie przypadają Ci do gustu ale może by tak mniej agresji i pretensji?

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.

Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline  
Stary 2007-02-17, 12:07   #267
lipsy
Rozeznanie

tez polecam wizyte u fryzjera-stylisty, na pewno odpowiednio Ci doradzi Przynajmniej mozesz miec pewnosc ze sie zna, jak ja sobie przypominam "cuda" moich niektorych fryzjerow to mi słabo, na szczęście znalazłam odpowiadnią panią ze Studia Fryzur i od razu lepsze efekty
powodzenia w metamorfozie

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.

Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline  
Stary 2007-02-17, 12:13   #268
Elfik333
Zadomowienie

Za lila różem to też nie jestem.
Duszyczka tylko napisała swoją pierwszą reakcję na te kolory. Moja była bardziej w stylu "ło matko"

Dzuszko ja też mam nadzieję że będzie dobrze. Zamówiłam wczoraj moją suknię ślubną. Zawsze można zwęzić.

A co do ćwiczeń to co myślisz o skakance?

A i czy mogę się pokusić o piwo po pracy ?

Co do kosmetyczki to też finansowo mnie to nie puszcza, ale będę musiała się wybrać.
Stary 2007-02-17, 15:07   #269
megilla
Zakorzenienie

Elfikuwydaje mi się głównie wyrabia kondycję i wytrzymałość ale nie jestem pewna, pozostawiam głos naszemu ekspertowi
Ja bardzo lubię hula hop. Świetnie działa na mięśnie skośne tułowia, czuć to szczególnie na w początkowym okresie ćwiczeń. Po prostu włączasz muzyczke i kręcisz. Jeśli nie robiłaś wcześniej musisz się troszkę uzbroić w cierpliwość i próbować, ale zobacysz jaką bedziesz miala satysfakcję, że umiesz juz utrzymywac kolo w ruchu
Duszyczko, spróbuj takiego intensywnego rózu wpadającego w fiolet (coś w tonacji jak na butonach wizazu). Pobaw się kolorami. Jak będziesz miała okazję, to kup sobie jakąś bluzeczkę w tym kolorze, tak "na fazę". Naprawdę świetnie ożywia ciemne rzeczy. Ważne, żeby odpowiednio skomponować ciuszki, wtedy na pewno nie będziesz wyglądac jak przysłowiowa lalka barbie
megilla jest offline  
Stary 2007-02-17, 15:43   #270
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały

Tu nie chodzi o wygląd per "lalka barbie" bo to poprostu do mnie nie pasuje. Jak chcecie to wam pokażę jakby to wyglądąło...i podejrzewam, że zgodzicie się ze mną, że to jest niezbyt dobry pomysł ladując mnie w róże. co do szukania ubrań w jako takim odcieuniu różu jako jeden z elementów to też naprawde jest nielada sztuka...nie chodzi o dobranie ile poprostu moje przełamanie się do tego koloru. Wybaczcie za to co teraz powiem, ale mi się róże i błękity kojarzą z dzieciństwem i takim usilnym robienia z dziewczynki super ładnej dziewczynki. Do dorodłych, dojrzałych kobiet róże nie pasują...bo są poprostu śmieszne. To jest tzw. syndrom Dzidzi piernik...dorosła kobieta a ubiera się jak dziewczynka...bez ładu i składu. Oczywiście to wszystko mozna okiełznać, ale pozwólcie że ograniczę się do kolorowych skarpetek z elementami różu niż czegoś większego w tym kolorze na większej powierzchni. Co do skakaniki...to owszem wyrabia kondycję...co do wyrabiania innych części ciała to tu niestety róznie bywa. bokserzy ćwiczą na skakankach mięsnie nóg no i wspomniana kondycję i wytrzymałość, ale to wszystko. Wszystko jest dobre, ale trzeba się koncentrować nad tym, żeby ćwiczenia były ogólnorozwojowe a nie koncentrowały się tylko na jednym elemencie. Talię i mięśnie skośne brzucha można ładnie wyrobić skrętami tułowia lub naprzemiennymi skłonami łokciami w kierunku przeciwnego kolana czyli lewy łokieć do prawego kolana itp. Jeżeli będziecie chciały poprosić o jakieś zdjęcia efektów końcowych jak to wygląda w praktyce to możecie mnie poprosić o jakieś zdjęcie bez ubrań ale w jakims kostiumie. Kiedyś się ważyłam na jakieś super wadze badającej różne parametry okazało się, że ponad 40% mojego ciała stanowi masa mięśniowa...nie dźwigacza, ale raczej biegacza aerodynamiczna także więc...eh...jakieś pytania walić smiało...
A jeszcze co do różu to jestem solidnie uprzedzona bo przedewszystkim chodziłam do liceum z takimi lalami barbie w różach i błękitach które wiedzą nie grzeszyły...a wygląd też pozostawiał wiele do zyczenia...dlatego ja nie chcę by sobie ktoś o mnie w ten sposób pomyślał, bo by się mocno zdzwiwił zbierając zęby z asfaltu.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości