Oddaję się w wasze ręce ;) Skimos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-12, 21:40   #1
skimos
Zakorzenienie

Talking

Oddaję się w wasze ręce ;) Skimos

19 lat, szatynka, dużo zbędnych kg na koncie
Duże czoło, wieczne cienie i worki pod oczami. twarz okrągła..no i drugi podbródek

Włosy ciemny blond-jasny brąz (pod światło mi rudym nawet zalatują ), falowane - od spodu się kręcą, z wierzchu są proste. Dlugośc do końca łopatek. Łatwo się układają, ale etekt układania jest bardzo nietrwały.
W dzieciństwie miałam grzywkę - zawsze każdy kosmyk w inną stronę.
Z przodu, wokół czoła króciutkie włoski - zwane przez innych kręciołkami bądź wicherkami Z nimi nie da się nic zrobic

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy, ale dopiero po dłuższym czasie opalania - bo zazwyczaj szybko znika. Ogólnie jestem wiecznie blada, zimą jak ściana.

2. Kolor oczu - ciemne, piwne. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Oprawa oczu (brwi i rzęsy)-nie jestem w stanie okreslic, to coś między złotym blondem a jasnym brązem?

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasny, chłodny, czasem wpadajacy w róż.Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor? -różowy

5. Naturalny kolor włosów - naturalny na zdjęciach, jasny brąz. Ma złotawe przebłyski, w dzieciństwie byłam blondyneczką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest ciepły - koral, czasem (rzadko) po przebudzeniu jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Hm. Nie lubię brązowego -w cieniach i ubraniach. Bordowego i czerwonego raczej tez nie. Uwielbiam wszelkie odcienie niebieskiego, lubię tez zielony. I czarny też nosic, mimo ze podkreśla moją bladośc.

No, teraz macie zagadkę - jakim typem urody jestem?
Zdjęcia chronologicznie od najnowszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 016.jpg (5,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0365.JPG (50,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3370.JPG (27,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4886.JPG (32,7 KB, 73 załadowań)

skimos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 21:44   #2
skimos
Zakorzenienie

Dot.: Oddaję się w wasze ręce ;)

Zapomniałam - miałam kiedyś fryzurkę - włosy wycieniowane tak równo z brodą, dlugośc do połowy szyi - podobało sie wszystkim, ale włosy zaczęły odstawac mi każdy w inną stronę i już wyglądało to niefajnie. oza tym wydawało mi się że podkreślało moje czoło (wtedy jeszcze przedziałek na boku).Teraz włosy ciągle w kitku..

Stary 2007-01-12, 23:22   #3
iro
Raczkowanie

hmm..co by tu z Toba zrobic proponuje grzywke na bok - mysle, ze przy odpowiednich utrwalaczach typu lakier do wlosow bedzie sie trzymac i nie wywijac To zmieniloby Twoja buzie bardzo na plus
Stary 2007-01-12, 23:42   #4
skimos
Zakorzenienie

Grzywkę na bok, ale jakiej długości? Bo rozumiem że na bok to ścięta mniej więcej równo i na bok?

Stary 2007-01-13, 00:14   #5
mango bzik
Zadomowienie

Bardzo ladnie wygladasz na ostatnim zdjeciu
W gladko zaczesanych wlosach tez dobrze ale z niesfornymi kosmykami lepiej
I gdzie jest duzo zbednych kilogramow
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 00:24   #6
skimos
Zakorzenienie

No wiesz.. dałam zdjęcia na których akurat tych kg dobrze nie widac

I właśnie mój problem - bo z jednej strony bym chciała dłuugie włosy..a z drugiej coś z nimi zrobic.. Albo jakąś nową fryzurę wymyślic... Ładnie wyglądam w rozpuszczonych i wyprostowanych. Ale co na co dzień? Ciągle kitek albo niedbały kok (coraz rzadszy bo włosy już za długie)..
A ja bym chciała coś zmienic

Stary 2007-01-13, 00:44   #7
chlorofilek
Rozeznanie

popieram, grzywka na bok

i jak od zdjecia, to z przedzialkiem z lewej strony
chlorofilek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 00:50   #8
sansovina
Przyczajenie

Hmmm ja mam bardziej kręcone włosy od Ciebie, ale dowiedziałam się o tym dopiero kilka lat temu Bo zawsze kitek, po umyciu szczotkowanie itp. Aż pewnego dnia, chyba przypadkiem pozwoliłam im wyschnąć samym, ugniatałam przy tym co jakiś czas włosy wcześniej nakładając na włosy mleczko (polecam np. Sunsilk). Od tego czasu tylko tak robię i naprawdę ładnie się kręcą i nie cierpię już na część włosów kręconych, częśc prostych i każdy w inną stronę Z wady uczyniłam zaletę! Na Twoich też powinny wyjść ładne fale. Proponuję trochę pocieniować włoski i nosić rozpuszczone, w takim delikatnym nieładzie, np. na bok.
Ale z kolei z drugiej strony myślę sobie, że ładnie by Ci było w gęstej, prostej grzywce, oczywiście prostej (dzięki prostownicy i kosmetykom), a resztę włosów nosić wyprostowaną lub lekko falowaną, ale wtedy lepiej bez drastycznego cieniowania, chociaż?!

Ps. Nie wiem gdzie te zbędne kilogramy... Masz ładne piersi i śliczną buźkę, więc eksponuj to!!!
A w zielonym bardzo Ci ładnie!!
sansovina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 14:58   #9
MA66IE
Zakorzenienie

A ja proponuje Ci taka fryzurke - wlosy lekko postopniowane, przedzialek z boku, wloski przy twarzy siegaja do brody (lub ewentualnie grzywka na bok) i pazurki. I nie zakladaj wlosow za uszy, bo to optycznie poszerza twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka2.jpg (44,6 KB, 25 załadowań)
MA66IE jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości