Super LoCzKi :):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-13, 09:23   #1
dzieffcynka002
Raczkowanie

Super LoCzKi :):)

Cześć
Założyłam nowy wątek żeby podzielić się z wami wspaniałym pomysłem na loczki

A więc mam podatne włosy kręcą mi się w lekkie fale zawsze denerwowały mnie moje włosy że są takie nijakie ani to kręcone a ni prostę więc zaczełam je prostować tylko moja mama ubolewała nad tym moim prostowaniu i mówiła że w kręconych mi lepiej ale ja uparta prostowałam i prostowałam ... kiedyś w łazience znalazłam takie malutke wałeczki do trwałej coś takiego jak te http://aber.dei.pl/sklep/index.php?c...d3d7c014732b16

umyłam włosy poczym je rozczesałam wziełam z 15 takich małych wałeczkow i zaczynających od dolnych włosow zaczełam nakręcać na te właczeki pasma włosów brałam dość grube ale tu juz zalazy jakie chcemy uzyskać loczki wiec wzielam te pasmo i na początku zakręciłam je w prawą stonę i wziełam wałeczek no i skreciłam pasmo i tak robiłam z każdym pasmem...zostawiłam te loczki na całą noc

kiedy sie obudziłam myślałam że bede miała baranka na włosach ale ku mojemu zaskoczeniu po zdjęciu wałek nie miałam aż takiego baranka przeczesałam włosy palcami wziełam troszkę wody ale odrobine!! i zmoczyłam tam włoski gdzie się puszyły potem związałam w kucyk żeby ujarzmić wloski i po paru minutak rozplątałam kucyk miałam piekne loczki potem troszke dałam lakieru i pianki i loczki miałam jak marzenie naprawde wszyscy mi zazdrościli takich loczków...

jezeli ktoś chce bardziej dokladnych rad to prosze pisać prywatne wiadomość...

papapap *
dzieffcynka002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 10:29   #2
neliaa
Raczkowanie

Dot.: Super LoCzKi :):)

z opisu mam takie same wlosy jak ty
lece po weekendzie do sklepu i kupie sobie takie walki do trwalej mam nadzieje ze u mnie bedzie taki sam efekt jak u ciebie =))
neliaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości