Schudnac przy pomocy dietetyka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 13:14   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Schudnac przy pomocy dietetyka?


Ile kosztuje mniej wiecej porada dietetyka dotyczaca diety.. .ja niestety bym musiala schudnac jakies 10.. kg .. Mam nadwage i nie ma sie co kryc

Czy dietetyk jest tak konieczny.. Chce schudnac dosyc mam uwag na swoj temat..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 21:01   #2
JAISOG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Mam już dosyć odchudzania się według siebie.Chcę odchudzać się mądrze pod opieką Lekarza Dietetyka.

Edytowane przez JAISOG
Czas edycji: 2007-01-21 o 21:24
JAISOG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 00:06   #3
-Szoho-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 72
GG do -Szoho- Send a message via Skype™ to -Szoho-
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

nie jest konieczny,
chyba, ze masz problemy z tarczycą.

Jeśli niee, to nie ma sensu.

Dużo więcej dowiesz sie sama,
Jak ktoś szuka jakiejs pomocy z chęcią pomogę,

Od 3 lat to robie na innycm forach ;-)
__________________
Nie wiesz jak jeść, aby schudnąć?
Nie wiesz jak trenować, aby schudnąć?
Nie wiesz jakie suplementy stosować, aby schudnąć?
Odezwij się, a ci w tym na pewno pomogę.
Yours Personal Trainer
-Szoho- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 00:51   #4
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 197
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

no właśnie chyba nie ma sensu wczoraj moja przyjaciółka, studentka dietetyki, chciała ułożyć mi dietę, więc jej najpierw napisałam co teraz jem, i jak mam to wszytsko ułożone, i okazało się, że wszystko jest w jak najbardziej prawidłowe. Cała tajemnica tkwi w wizażu trzeba jeszcze chęci i samozaparcia
__________________
sesja jesienna się zbliża..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pełnej sprawności.
em. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:40   #5
JAISOG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

SZOHO,
jeżeli nie sprawi ci to kłopotu to chętnie skorzystam z twojego doświadczenia.Czy są ci potrzebne jakieś paramenty i ewentualnie znajomość mojego trybu życia.
JAISOG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:52   #6
okid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Mam taka rozpiske i nie wiem co mam jeść!!

- 1 posiłek godz. 9:00 25 g. białka i 44 g tłuszczy
- 2 posiłek godz 12:00 25 g. białka i 44 g tłuszczy
- 3 posiłek godz 15:00 25 g. białka i 44 g tłuszczy
- 4 posiłek godz 18:00 25 g. białka i 44 g tłuszczy
- 5 posiłek godz 21:00 25 g. białka i 0 g tłuszczy

razem 125 g białka i 176 g tłuszczy. Bardzo proszę o pomoc...
okid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:15   #7
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

skąd to masz? pierwszy raz coś takiego na oczy widzę, żeby tak było rozłozne ?
ja proponuję poczytać wątki podwieszone i sie dostosować rezultaty na pewno będa
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 21:28   #8
okid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Heh, a no takie "cudactwo" dostałem POdobno bardzo skuteczne... Hmm... Skorzystam z Twojej rady i się rozglądne na forum Dzięki :P:P
okid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 13:16   #9
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

A ja mam pytanie-jak wyglada wizyta u dietetyka?
po prostu ide i mowie, ze chce schudnac? Musze tez podac moje wymiary i wage czy oni tam to sprawdzaja?

I dalej,ten dietetyk mowi co moge jesc a czego nie, czy dostaje taki gotowy jadlospis co na sniadanie,obiad itd.mam jesc?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 14:27   #10
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie-jak wyglada wizyta u dietetyka?
po prostu ide i mowie, ze chce schudnac? Musze tez podac moje wymiary i wage czy oni tam to sprawdzaja?

I dalej,ten dietetyk mowi co moge jesc a czego nie, czy dostaje taki gotowy jadlospis co na sniadanie,obiad itd.mam jesc?
W profesjonalnym gabinecie powinni Cię pomierzyć, zważyć, określić poziom tkanki tłuszczowej. Przeprowadzić rozmowę dot. historii Twojego odchudzania, trybu życia, ew. treningów.
Opowiedzieć o podstawowych zasadach odchudzania, o zalecanych i niezalecanych produktach, a jeśli wybierasz pełny 'zestaw' (najczęściej przy dodatkowej opłacie) - powinien ułożyć Ci wtedy plan diety, posiłki po uzgodnieniu z Tobą co lubisz, a czego nie, itp.

Generalnie umawiasz się wcześniej na wizytę, przychodzisz i mówisz jaki masz cel. To tak jak idziesz do lekarza pierwszego kontaktu - pyta co Ci jest, etc.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:03   #11
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Nie warto? Bzdura - warto. Wymierzyli, zbadali, zanalizowali ile we mnie wody, ile mięśni, ile tłuszczu. Dostałam listę produktów zakazanych, dozwolonych i zasady łączenia. żadnej soli, cukru, ale też liczenia kalorii. Jadłam i chudłam. 10 kilogramów poszło zanim się obejrzałam. Chudnę dalej, bo jeszcze trochę muszę, ale odchudzam się... radośnie! Nie jestem głodna, jem normalne obiady, może troche zmodyfikowane śniadania i kolacje (bo bez chleba), dostałam trzy książeczki - na fazę oczyszczania, odchudzania i stabilizacji. Mogę do nich zaglądac, gdy tylko znów najdzie mnie potrzeba aby coś stracić. A w tej ostatniej mam zalecenia na to jak jeść już po diecie, by nie przytyć. Nie warto? Warto. żeby nie liczyć kalorii, nie męczyć się z dietami cud, gotowymi jadłospisami, zbyt dużo nie musieć kombinowac nad tym co zjeść i jak zjeść. I umówmy się, że samemu trudno zdobyć tak pełną, kompleksową wiedzę jaką posiada specjalista. Oczywiście są takie dziewczyny, co widać zwłaszcza na tym forum, ale nie zawsze to co uważamy za zdrowe/nietuczące/słuszne rzeczywiście takim jest. A skoro można chudnąć bez stresu to dlaczego nie?
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 19:22   #12
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Nie warto? Bzdura - warto. Wymierzyli, zbadali, zanalizowali ile we mnie wody, ile mięśni, ile tłuszczu. Dostałam listę produktów zakazanych, dozwolonych i zasady łączenia. żadnej soli, cukru, ale też liczenia kalorii. Jadłam i chudłam. 10 kilogramów poszło zanim się obejrzałam. Chudnę dalej, bo jeszcze trochę muszę, ale odchudzam się... radośnie! Nie jestem głodna, jem normalne obiady, może troche zmodyfikowane śniadania i kolacje (bo bez chleba), dostałam trzy książeczki - na fazę oczyszczania, odchudzania i stabilizacji. Mogę do nich zaglądac, gdy tylko znów najdzie mnie potrzeba aby coś stracić. A w tej ostatniej mam zalecenia na to jak jeść już po diecie, by nie przytyć. Nie warto? Warto. żeby nie liczyć kalorii, nie męczyć się z dietami cud, gotowymi jadłospisami, zbyt dużo nie musieć kombinowac nad tym co zjeść i jak zjeść. I umówmy się, że samemu trudno zdobyć tak pełną, kompleksową wiedzę jaką posiada specjalista. Oczywiście są takie dziewczyny, co widać zwłaszcza na tym forum, ale nie zawsze to co uważamy za zdrowe/nietuczące/słuszne rzeczywiście takim jest. A skoro można chudnąć bez stresu to dlaczego nie?
Hm... a z ciekawości zapytam - mówili Ci coś może o niełączeniu tłuszczów i węglowodanów w jednym posiłku?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 18:35   #13
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Przytaczam skrót dobrych/złych połączeń:

1. Jeden posiłek - jedno białko (zakaz jakichkolwiek dwuproteinowych kombinacji)
2. Jajka są wyjątkiem od reguły o białkach, uważa się je za "neutralne"
3. Fasolę uważa się za skrobię i jednocześnie białko, dlatego można ją łączyć z nabiałem i warzywami, ale nie z mięsem, rybą i kurczakiem
4. Białek takich jak ryby, drób, wołowina nie powinno się łączyć z bogatym iw gluten skrobiami (np. pszenica, żyto, owies, jęczmień). Białko można na natomiast łączyć z innymi przyjaznymi węglowodanami, takimi jak pieczone ziemniaki, kukurydza czy groszek, o ile do posiłku dołączona jest zielona sałata liściasta.
5. Warzyw i owoców nie powinno się jeść razem
6. Nie należy łączyć mleka i mięsa
7. Olej z siemienia lnianego korzystnie łączy się z nabiałem (np. serkiem wiejskim), przyjaznymi węglowodanami i warzywami
8. Nie należy popijać wodą jedzenia podczas posiłku

więc chyba ten punkt 7 by Cię interesował, nic więcej na ten temat nie mam.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 18:44   #14
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Przytaczam skrót dobrych/złych połączeń:

1. Jeden posiłek - jedno białko (zakaz jakichkolwiek dwuproteinowych kombinacji)
2. Jajka są wyjątkiem od reguły o białkach, uważa się je za "neutralne"
3. Fasolę uważa się za skrobię i jednocześnie białko, dlatego można ją łączyć z nabiałem i warzywami, ale nie z mięsem, rybą i kurczakiem
4. Białek takich jak ryby, drób, wołowina nie powinno się łączyć z bogatym iw gluten skrobiami (np. pszenica, żyto, owies, jęczmień). Białko można na natomiast łączyć z innymi przyjaznymi węglowodanami, takimi jak pieczone ziemniaki, kukurydza czy groszek, o ile do posiłku dołączona jest zielona sałata liściasta.
5. Warzyw i owoców nie powinno się jeść razem
6. Nie należy łączyć mleka i mięsa
7. Olej z siemienia lnianego korzystnie łączy się z nabiałem (np. serkiem wiejskim), przyjaznymi węglowodanami i warzywami
8. Nie należy popijać wodą jedzenia podczas posiłku

więc chyba ten punkt 7 by Cię interesował, nic więcej na ten temat nie mam.
Dziękuję ślicznie Ale przyznam szczerze, że nie byłabym wstanie wprowadzić takich zmian A z drugiej strony... ja się nie muszę odchudzać, więc pewnie dlatego teraz tak na to patrzę, wprost przeciwnie, przydałoby się przytyć troszeczkę.
Ale interesował mnie punkt widzenia innych dietetyków na ten temat dlatego te informacje są dla mnie bardzo ważne, jeszcze raz dziękuję
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:00   #15
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

To skrót, a wszystkich list, zaleceń, zakazów jest znacznie więcej, co mnie z początku przerażało, ale teraz już się po prostu przyzwyczaiłam i stosuje je wszystkie nawykowo
Nie ma za co dziękować, polecam się na przyszłość.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:52   #16
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
dietetyk

witam
czy ktos z towarzystwa był u dietetyka?? czy warto isc do dietetyka po porady lub jakies leki???
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:09   #17
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Pisałam o tym kilka postów wyżej.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:28   #18
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

hej hej!
Ja się odchudzałam z dietetykiem i mam za soba zgubione 20 kg i wagę utrzymuję od prawie dwóch lat. Uważam, że warto było zapłacić za taki efekt, jadłam wszystko, cały sekret to to, że ważyłam wszystko co jadłam+5 posiłków dziennie. Może poprostu miałam szczęście co do dietetyka
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:59   #19
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Nutek, czy mozesz napisac reszte nakazow i zakazow?

Kompia, czy Ciebie tez moge prosic o napisanie wskazowek, ktore dostalas od dietetyka?
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 14:12   #20
lemontea75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Witaj! Jeśli mogłbyś udzielić mi kilku porad, byłabym bardzo wdzięczna. Chciałabym schudnąć około 10 kilo. Mam 163 cm wzrostu i ważę 67 kg. W przeciągu dwóch miesięcy schudłam 8 kg, ale było to raczej głodzenie się niż racjonalna dieta. Z góry dziękuję za rady. Pozdrawiam Lemontea
lemontea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:56   #21
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

ile kosztuje taka wizyta??
plan jakiejś aktywności też się dostaje?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:33   #22
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nutek, czy mozesz napisac reszte nakazow i zakazow?
niestety, tego wszystkiego jest zbyt dużo - trzy pokaźne, zbindowane pliki wskazówek (na okres oczyszczania, odchudzania i stabilizacji). ale warto zainwestowac te 80zł (jedna wizyta, ja akurat miałam trzy), bo - jak juz pisalam - 20 kilogram mi leci, 5 miesiecy minelo, a praktycznie w ogole nie bylam glodna. to bylo takie... bezstresowe
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:51   #23
ka_tes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Ja się odchudzam z dzietetykiem i w ciągu 8 tygodni schudłam 8 kg. Mam jeszcze minimum 6 kg. Jestem zadowolona, nie chodzę głodna, w zasadzie jem to co lubię.
ka_tes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:44   #24
darunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Moja znajoma schudła z pomocą dietetyka 20 kg w pół roku teraz i ja się do niego wybieram
darunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 14:52   #25
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

A ja chodzę do dietetyka i... mam wątpliwości. Pani przygotowała dla mnie dietę 1200 kcal. Efekt - chodzę głodna, strasznie poddenerwowana, drażliwa, czasem agresywna . Na klację z reguły jem jogurt naturalny z orzechami i otrębami, sałatkę, np. ziemniaczaną albo owocową. Naprawdę nie jest problemem brak słodyczy (choć chętnie zjadłabym na podwieczorem np. galaretkę albo budyń), tylko ciągły głód . Trudno mi to wytrzymać. Wieczorami jest najgorzej - jestem tak oklapnięta, zdekoncentrowana i poirytowana, że nie mam siły na żaden trening (a bardzo chciałabym zacząć codziennie bardzo szybko maszerować - z powodu zasiedzenia pochorobowego to w tej chwili dla mnie najlepszy wysiłek - co z tego, kiedy po prostu nie mam siły ani chęci na nic). W piątek mam kontrolę - może coś mi ta pani zmieni ...
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:22   #26
darunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Kid- to o czym piszesz to niestety przypadłości osoby odchudzającej się i myślę że to nie jest wina dietetyka tylko tego ze musisz ograniczac jedzenie ( do czego nie jesteś przyzwyczajona)! Moze byc też tak że dietetyk mimo swojej wiedzy dobrał Ci nieodpowiednią dietę, może źle trafiłaś i powinnaś zapytać o opinię innego specjalitę pozdrawiam
darunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:01   #27
ka_tes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Darunie1985 ma rację. Trzeba ograniczyć jedzenie, ale stopniowo. Ja od dietetyczki dostałam dietę, w której stopniowo miałam obniżaną klaoryczność, a posiłki były spore i nawet na diecie ok. 1200 kcal nie byłam głodna. Niestety to trochę kosztuje, bo za każdy tydzień diety trzeba zapłacić , ale warto. Teraz już sama komponuję sobie posiłki na podstawie tego, co dostałam od dietetyczki. Trzymam się ok. 1100 kcal i nadal chudnę. Schudłam już 14 kg i mam nowy cel 53 kg. Moja waga idealna wg norm to 52 kg.
ka_tes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:53   #28
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

To, co mnie najbardziej przeraża to to, że dietetczka zapowiedziała, iż jeśli nie będe chudnąć na 1200 kcal, to obniży mi kaloryczność diety do 1000 kcal . Ja bardzo intensywnie pracuję umysłowo, nie wyobrażam sobie, żebym miała jeśc jeszcze mniej i być jeszcze bardziej głodna. Juz teraz nie moge sie skoncentrować.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:42   #29
darunia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

hmmmm... KID ja sie naprawdę zastanawiam czy Ty dobrze trafiłaś z tą dietetyczką Ja jestem dzisiaj po mojej pierwszej wizycie, Pani mnie zmierzyła, zwarzyła, wyliczyła wszystko co trzeba i powiedziala ze dieta 1400 kcal ( oczywiscie bez żadnych słodyczym, tłuszczu itd) będzie dla mnie idealna Powiem szczerze ze troche mnie to zaskoczyly i nawet zapytalam czy to czasem nie za duzo, ale Pani mi wytlumaczyła ze nie i ze dieta nie ma polegać na katowaniu się tylko ograniczeniu jedzenia do minimum- ale możliwego minimum dla danego organizmu! Powiedziała że nie mogę jeść mniej kalorii bo będę słaba, senna i ciężko myśląca No i ruch, ruch i jeszcze raz ruch!!! bez tego sie poprostu nie da! Kolejna wizyta za 3 tyg i wg Pani obliczeń powinnam mieć 4 kg mnieja docelowo chce ich zrzucić jakieś 19
darunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 12:05   #30
magiczna90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

No właśnie ja tez zastanawiam sie nad wizytą u dietetyka. Wydaje mi się ze gdyby ktos naprawde powiedzial mi co, jak i kiedy mam jesc na pewno bym dala rade a pasuje mi pewnie kolo 10 kg...
magiczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-14 21:09:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.