Czarne czy braz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-15, 22:13   #1
Xanim
Raczkowanie

Czarne czy braz?

Poradzcie dziewczyny i Pani specjalistko Mam ciemnobrazowe wlosy z natury, moze nie tak bardzo ciemne ale wpadajace w taki szarawy odcien. Jestem raczej chlodnym typem kolorystycznym. Jak widac na zalaczonym zdjeciu mam czarne wlosy, zastanawiam sie jednak czy ich troche nie rozjasnic moze pasemkami w kolorze jakiegos brazu moze braz zblizony do swojego naturalnego poniewaz wydaje mi sie ze takie farbowane na czarno sa zbyt sztuczne (chyba mi sie z wiekiem gust zmienia hehe). Pomyslalam ze moze cos mi doradzicie madrego, tak obiektywnie patrzac moze doradzicie jakis kolor a moze powinnam pozostac przy tym?
Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez Xanim
Czas edycji: 2007-01-20 o 12:12
Xanim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 22:21   #2
tusiaczek6
Zadomowienie

Dot.: Czarne czy braz?

Hejka !!!

ja w moich gazetkach ( your hair) widzialam taka metamorfoze ze wlanie taka dziewczyna uroda podobna do twojej miala tez takie wlosy jak ty i zrobili jej wisniowe ale jaene paemka i do tego ladniutki blad Efekt olsniewajacy po prostu ekstra
tusiaczek6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:03   #3
Kosmiczna
Rozeznanie

GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna

na początku muszę Ci powiedzieć, że bardzo ładnie wyszłaś na tym zdjęciu

Ja szczerze mówiąc zostałabym na Twoim miejscu przy obecnym kolorku
Pozdrawiam.

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:24   #4
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
Uważam,że ładnie wyglądasz na zdjęciu,jednak kolor włosów nie jest w pełni oddany bo fotka jest ciemna.Delikatne refleksy ładnie rozświetliły by twarz,jednak musisz pamiętać,że Twoja wizja może dla fryzjera oznaczać co innego,stąd moja uwaga,że refleksy delikatne w kolorze o dwa odcienie jasniejsze od bazy, odradzam pasemka jak od linijki oraz balejayge bo to bedzie wyglądało sztucznie.Moim zdaniem delikatne refleksy nie za gęste,dosyc cienkie gdzieniegdzie.
Pozdrawiam
Stary 2007-01-16, 19:53   #5
Xanim
Raczkowanie

No dzieki dziewczyny postaram sie inne zdjecie zaloczyc. Fakt ja nie uwazam ze ten kolor sie calkiem nie nadaje ale juz tyle lat go mam ze mam ochote cos zmienic, czytajac tutaj rozne posty o podobnej tematyce stwierdzilam ze moze zdekoloryzuje i zrobie cale na braz, ale chyba pojde do fryzjera bo po takim zabiegu w domu nie chcialabym plakac ze sa plamy albo cos tam innego hhihihi. Z pasemkami zawsze mam ten problem ze trzeba dofarbowac nowe potem czarne bo odrost heh a moze calosc tez sie uda a na czarno w sumie zawsze moge z powrotem przefarbowac.
Pozdrowka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anna.jpg (84,7 KB, 39 załadowań)
Stary 2007-01-16, 19:55   #6
Xanim
Raczkowanie

aaaa dodam jeszcze ze na zdjeciu widac moje zeszloroczne blond pasemka co okazalo sie totalnym niewypalem, teraz mam calkiem czarniutkie
Stary 2007-01-16, 20:11   #7
lalinkaaa
Raczkowanie

mam podobny problem, przez dlugi czas mialam czarne wlosy ale postarzaly mnie i wygladaly wlasnie nienaturalnie...ciemny braz to jest najlepsza opcja tylko mnie osobiscie ciezko trafic w ten kolor, podoba mi sie ostatnio kolor evy longorii, niby czarny ale jednak braz, ciemny ale naturalny efekt.
lalinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:51   #8
Xanim
Raczkowanie

Do lalinkaaa a mialas farbowane na czarno? I co jak je przefarbowalas w koncu na braz? No ciemny braz taki wlasnie jest prawie czarny ale nie taki plastikowy, zastanawiam sie jednak czy sredni braz by wyszedl wiem ze to zalezy od wlosow i nie da sie tak po prostu powiedziec. Mi tez podoba sie ten kolor, a Ty jakim farbujesz?
Stary 2007-01-16, 22:54   #9
28kasia
Przyczajenie

A mi się strasznie na drugim zdjęciu podobasz,ślicznie wyszłaś ...I nawet te jasne pasemka ,rozświetlają Ci twarz jak dla mnie bomba
28kasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:35   #10
Xanim
Raczkowanie

Tak no wlasnie ale tam jest pelny makijaz, byla dzis sie zapisac do fryzjerki polecila mi jasny kasztan chociaz na pewno wyjdzie ciemniejszy, a z tymi pasemkami to byla masakra dopoki nie bylo odrostu to super a jak juz sie pojawil to lipa wszyscy mowili ze wygladam jak sprana a jak fryzjerka robila mi odrost na czarno i dalej pasemka to czarna farba wlazla na pasemka i byly szarozielononiebieskie heh
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości