Jak dbacie o w這sy biochemiczki? Nasze patenty na pi瘯ne w這sy - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-02-14, 19:01   #271
AsikS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 269
Dot.: Jak dbacie o w這sy biochemiczki-czyli nasze patenty na pi瘯ne w這sy

Cytat:
Napisane przez evitka21 Poka wiadomo嗆
buteleczek, pojemniczk闚,pude貫czek (r騜nej wielko軼i) te mam za du穎 i ...jakos nie mog sie z nimi rozsta,bo ci庵le mi sie wydaje ze mi sie przydadz...

ach baby o maja problemy...nie ?
Hi, hi. Ciesz si, 瞠 nie jestem osamotniona w "problemie" chomikowania.
AsikS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-15, 10:55   #272
KENZO
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856

kotkubalamotku wyprobuje twoj sposob, bede p逝kac w mineralce - kiedys juz tez o tym czytalam w jakies gazetce fryzjerskiej ze wlosy po kilkunastu takich sesjach sp逝kiwania g這wki mineralka maja odzyskac po造sk, nawet probowalam przez jakis czas ale chyba za krotki , potem z lenistwa zrezygnowalam , choc wtedy chodzilo mi jedynie o nadanie tego super po造sku , nie mialam wtedy problemu ze swedzeniem g這wki.
Melduje ze wczoraj umylam g這we szamponem Hippem bez sls , potem nalozylam odzywke Fekkai z shea butter od polowy d逝gosci tak zeby odzywka nie dotykala skory i dzis moge powiedziec ze praktycznie nic nie czuje swedzenia - a to naprawde duzy sukces nie wiem czy to byla wina silnych profesjonalnych szamponow czy tego ze maska nakladana niedaleko skory mogla ja podrazniac ale dzis jest naprawde duzo lepiej, choc ten patent z mineralka tez w豉cze do swojej pielegnacji
KENZO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-29, 07:27   #273
ali
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 878
Pilnie szampon bez barwnik闚

Zg豉szam si do Was drogie wiza瘸nki z ogromna pro軸, bo przeszukuje w徠ki
i nie mog znale潭. Pilnie potrzebny jest mi szampon nie zawieraj帷y barwnik闚?? Z zalecenia dermatologa, kt鏎ego jednak zapomnia掖m zapyta kt鏎y takowy jest.

ali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-29, 09:55   #274
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 590
Dot.: Pilnie szampon bez barwnik闚

Na pzyk豉d Kerium La Roche Posay, czyty, prze廝oczysty :http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14322
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-29, 10:46   #275
dasVorbild
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

On zawiera sodium laureth sulfate to nie barwnik ale silny deteregent. Polecam ci szampony dla dzieci- prosty sk豉d i bardzo 豉dny zapach:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16094

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17664

dasVorbild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-29, 10:52   #276
L_V
Zakorzenienie

Kerium jest bardzo 陰godnym szamponem - czasawi odnawia mi si AZS na sk鏎ze g這wy i wtedy kupuj sobie wersj do sk鏎y suchej - szampon zawiera delikatny kwas LHA, mocznik i gliceryn. W dodatku lepiej piel璕nuje w這sy niz te salonowe wynazalki. To m鎩 ukochany szampon.

Szampony dla dzieci Rossmana mnie nie zachwyci造 - robi ko速un z w這s闚, a jak si ma d逝gie i cienkie,a w dodatku podatne na pl徠anie, 這 matko...I jeszcze jedno..koszmarnie sedzi mnie po nim sk鏎a g這wy, ale to koszmarnie. Non sto si drapi, co wygl康a nieco dziwnie....
Stary 2007-03-29, 11:08   #277
ali
Zadomowienie

Dzi瘯i za odpowied, kupi chyba jaki do dzieci, bo dermatolog przepisa mi tyle lek闚, 瞠 chcia豉bym choc troch zaoszcz璠zi na szamponie, s逝膨cym do mycia w dni pomi璠zy kuracj, a musi by bez barwnik闚.
Ten Kerium pewnie nie kosztuje 10 z

Stary 2007-03-29, 12:04   #278
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ali Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za odpowied, kupi chyba jaki do dzieci, bo dermatolog przepisa mi tyle lek闚, 瞠 chcia豉bym choc troch zaoszcz璠zi na szamponie, s逝膨cym do mycia w dni pomi璠zy kuracj, a musi by bez barwnik闚.
Ten Kerium pewnie nie kosztuje 10 z
40z t
Stary 2007-03-29, 12:30   #279
michalina121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 220

Hipp - szampon dla dzieci bez SLS i barwnik闚 - ok 8 z - np w sklepach Rossman
michalina121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-29, 13:41   #280
ali
Zadomowienie

Wiem 瞠 bez barwnik闚 jest te szampon Head & Shoulders Sensitiv, ale nie mog znale潭 nigdzie jego sk豉du. Nie wiem czy ma SLS i czy nie jest "pe軟ochemikalny"

Stary 2007-04-03, 11:01   #281
Gosia Straszewska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
Kerium jest bardzo 陰godnym szamponem - czasawi odnawia mi si AZS na sk鏎ze g這wy i wtedy kupuj sobie wersj do sk鏎y suchej - szampon zawiera delikatny kwas LHA, mocznik i gliceryn. W dodatku lepiej piel璕nuje w這sy niz te salonowe wynazalki. To m鎩 ukochany szampon.

Szampony dla dzieci Rossmana mnie nie zachwyci造 - robi ko速un z w這s闚, a jak si ma d逝gie i cienkie,a w dodatku podatne na pl徠anie, 這 matko...I jeszcze jedno..koszmarnie sedzi mnie po nim sk鏎a g這wy, ale to koszmarnie. Non sto si drapi, co wygl康a nieco dziwnie....
oooooo!
wlasnie!
ja obecnie mam koszmarny problem ze swedzaca luszczaca sie skora glowy, chodzi o to ze mam ja po prostu bardzo wrazliwa ale nie mam lupiezu
swego czasu gdy miewalam lupiez bardzo pomagal mi Kerium!
jednak przy obecnym problemie nie zdecydowalam sie go zakupic bo balam sie ze jako szampon przeciwlupiezowy moze zaszkodzic
ale z tego co widze jestem w bledzie
moze powinnam sie wiec pokusic o jego zakup?

ostatecznie wyladowalam najpierw z Klorana z mleczkiem owsianym ale po dluzszym czasie mi nie posluzyl:/ teraz uzywam Dercosa do czestego stosowania, mam nadzieje ze chociaz nie bedzie szkodzil
ale normalnie chyba zaniedlugo kupie Kerium jesli moze mi pomoc

aaaa co do SLS - ze swieca szukac szamponu ktory go nie zawiera
Gosia Straszewska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-03, 11:09   #282
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Poka wiadomo嗆
oooooo!
wlasnie!
ja obecnie mam koszmarny problem ze swedzaca luszczaca sie skora glowy, chodzi o to ze mam ja po prostu bardzo wrazliwa ale nie mam lupiezu
swego czasu gdy miewalam lupiez bardzo pomagal mi Kerium!
jednak przy obecnym problemie nie zdecydowalam sie go zakupic bo balam sie ze jako szampon przeciwlupiezowy moze zaszkodzic
ale z tego co widze jestem w bledzie
moze powinnam sie wiec pokusic o jego zakup?

ostatecznie wyladowalam najpierw z Klorana z mleczkiem owsianym ale po dluzszym czasie mi nie posluzyl:/ teraz uzywam Dercosa do czestego stosowania, mam nadzieje ze chociaz nie bedzie szkodzil
ale normalnie chyba zaniedlugo kupie Kerium jesli moze mi pomoc

aaaa co do SLS - ze swieca szukac szamponu ktory go nie zawiera
Wg mnie mo瞠sz spokojnie wr鏂i do Kerium, ale do suchego 逝pie簑. ja tez nie ma 逝pie簑 jako takiego, ale czasami mam tak wysuszon sk鏎e na g這wie, 瞠 sw璠zenia mnie dobija. Kerium mi zawsze pomaga這. Klorane te przerabia豉m, podobnie Durcay. Kerium rulez

To prawda, ma SLSa w sk豉dzie, ale jak dla mnie - nadrabia gliceryn i mocznikiem.
Stary 2007-04-03, 14:09   #283
Gosia Straszewska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160

o wlasnie, i jak Ducray? tez rozczarowanie?
bo ja sie zawiodlam na klorane pod tym wzgledem
jeszcze zastanawiam sie nad pregaine i nad physiogelem

poszlam ostatnio do apteki chcialam wyprobowac derco kojacy ale uslyszalam ze juz go wycofuja i mi zaproponowano dercos do codziennego mycia oczyszczajacy, uzylam poki co dwa razy, nie pomogl ale i nie pogorszyl sprawy ale wlosy wygladaja ok i przyjemny w stosowaniu niemniej jednak wiadomo ze potrzebuje czegos co mi naprawde pomoze
musze myc wlosy codziennie:/ uzywam od jakiegos czasu serum na noc kerastase (heh dalam sie 'wrobic' w salonie) - przynosi duza ulge ale pozniej znow problem wraca

ja pamietam jakie cuda robil mi z wlosami kerium a raczej ze skora glowy!
nie mijal tydzien a wszystko sie uspokajalo
zreszta to mogl byc tez czasami nie lupiez ale wlasnie to paskudztwo co teraz mam, bo skora i tak sie luszczy i mozna sie 'nabrac' ze to lupiez

tylko szkoda mi tej wielgachnej butli dercosa
ale moze moglabym polaczyc i jeden dzien myc kerium a nastepny dercosem
Gosia Straszewska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-23, 23:33   #284
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 385

fajny watek
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-24, 00:04   #285
lafigue
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 114

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Poka wiadomo嗆
Po powrocie do Wroc豉wia problem z notorycznym swi康em , notorycznym rozdwajaniem i wysuszaniem ko鎍闚ek w這s闚 powr鏂i.

Dlatego moja rada - je瞠li kto ma problem ze swi康em lub 逝pie瞠m i mimo stosowania odpowiednich kosmetyk闚 problem nie mija, dobrze by這by spr鏏owa my g這w w przefiltrowanej wodzie ( w porz康nym filtrze) albo wzorem gwiazd Hollywood op逝kac w這sy w mineralce.
ooo taaak, ja przez wroc豉wsk wod mia豉m bardzo powa積e problemy - uczulenia na sk鏎ze i wypadaj帷e w這sy; na such sk鏎 nie pomaga造 najlepsze balsamy, a w這sy by造 w kiepskiej kondycji i nie uk豉da造 si mimo przer騜nych od篡wek; jednak dermatolog odradzi豉 mi mycie g這wy mineralk, m闚i豉 瞠 jest za twarda; a ja posz豉m za jej rad i nie pr鏏owa豉m, g這wnie dlatego, 瞠 koszty mnie przerazi造, a nie dlatego 瞠 podzielam jej zdanie

lafigue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-02, 12:18   #286
arba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Dziewczyny mm pytnie. Od co najmniej roku prostuj w這sy prostownic. Bez tego mam siano na g這wie i w這sy wygl康aj帷e na totalnie przesuszone (wcale takie nie s to tylo efekt wizualny). Prostownica jest wi璚 dla mnie jedyn szans na 豉dne,zadbane w這sy. Stosowa豉m wiele preparat闚 ochronnych do prostowania ale odk康 zacze豉m sprawdza sk豉dy to te preparaty przesta造 mi si podoba. Bo albo jakie niefajne silikony maj (takie co to si osadzaj na w這sach i b trudno si ich pozby, a ja ostatnio stosuj 豉godn piel璕nacje :babydream bez sls, od篡wki bez z造ch silikon闚 itd) albo np maj alkohol na 1 miejscu i wysuszaj niemi這siernie (daj efekt sztywnych, s這miastych w這s闚 ). Mo瞠 kt鏎a z was mo瞠 poleci preparat kt鏎y daje dobr ochron przed prostownic a jednocze郾ie ma przyjazny w這som sk豉d (wiem 瞠 ju samo prostowanie nie jest im przyjazne ale jak mus to mus) .
arba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-02, 12:32   #287
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

mi si osobi軼ie wydaje, 瞠 jesli cos ma chronic w這sy przed gor帷em, to musi to byc cos oblepiajacego w這sy, jak np.silikon czy jakies tam inne chemikalia, bo czar闚 nie ma, nie wiem czy sa w og鏊e jakies tego typu preparaty z czys naturalnym w sk豉dzie.

ALE
Mi sie wydaje 瞠 tu musi zadzia豉c chemia i faktycznie te w這sy ochroni,a jednocze郾ie ich nie przei捫y.
Mog ci polecic cos co w moim przypadku dzia豉-r騜owy hot liss L'oreala.
Moje w這sy s po nim g豉dkie i 郵iskie,ale nie lepkie.No i nie sa szorstkie. ζdnie pachnie i jest niedrogi.

A w og鏊e mam wra瞠nie 瞠 moim w這som 幢e robi delikatna piel璕nacja-po szmponie bez sls mam szorstkie, niedomyte wlosy...po ca趾iem bezsilikoniastej od篤ce pusz帷e si ko速uniaste siano...
Tylko szampon musze miec bez silikon闚 (zio這wy najlepiej), bo mi sie inaczej w這sy nie domywaj. Zreszta nie dziwie im sie-cale prawie zycie by造 myte chemi, to ci瞛ko im teraz 豉godn natur dogodzi

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-02, 14:24   #288
arba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Napisane przez evitka21 Poka wiadomo嗆
mi si osobi軼ie wydaje, 瞠 jesli cos ma chronic w這sy przed gor帷em, to musi to byc cos oblepiajacego w這sy, jak np.silikon czy jakies tam inne chemikalia, bo czar闚 nie ma, nie wiem czy sa w og鏊e jakies tego typu preparaty z czys naturalnym w sk豉dzie.

ALE
Mi sie wydaje 瞠 tu musi zadzia豉c chemia i faktycznie te w這sy ochroni,a jednocze郾ie ich nie przei捫y.
Mog ci polecic cos co w moim przypadku dzia豉-r騜owy hot liss L'oreala.
Moje w這sy s po nim g豉dkie i 郵iskie,ale nie lepkie.No i nie sa szorstkie. ζdnie pachnie i jest niedrogi.

A w og鏊e mam wra瞠nie 瞠 moim w這som 幢e robi delikatna piel璕nacja-po szmponie bez sls mam szorstkie, niedomyte wlosy...po ca趾iem bezsilikoniastej od篤ce pusz帷e si ko速uniaste siano...
Tylko szampon musze miec bez silikon闚 (zio這wy najlepiej), bo mi sie inaczej w這sy nie domywaj. Zreszta nie dziwie im sie-cale prawie zycie by造 myte chemi, to ci瞛ko im teraz 豉godn natur dogodzi
Zgadzam si, 瞠by co chroni這 przed tak ingerencj w struktur w這sa jak gor帷a prostownica musi pewnie oblepi albo w jaki inny nie do ko鎍a przyjazny w這som spos鏏 dzia豉. Chodzi mi tylko o wybranie tzw mniejszego z豉.
R騜owy hot liss mia豉m kiedy i mo瞠 do niego powr鏂 .
Ostatnio zakupi豉m na allegro p造n 2 fazowy Welli Flat Iron Spray, kt鏎y jak si okaza這 ma alkohol na 1 miejscu i pomimo w miar pozytywnych recenzjach na KWC dla moich w這s闚 okaza si kilerem.

Edytowane przez arba
Czas edycji: 2007-05-02 o 20:36 Pow鏚: uzupe軟ienie nazwy
arba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-02, 16:02   #289
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

zgadzam 瞠 sie 瞠 alkohol to kiler chyba dla wszystkich w這s闚.

Podobnie nie rozumiem dlaczego niekt鏎zy producenci dodaja alkohol do kosmetyk闚 na naczynka.... r璚e opadaj....

Nie znam sk豉du,ale s造sza豉m pochlebne opinie o sprajach babyliss do prostowania. Jak bede mia豉 wiecej czasu to poszperam dok豉dnie

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-10, 22:24   #290
neli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184
sk豉dniki powodujace za鄴販enie w這s闚 blond

Witam

Zak豉dam ten w徠ek poniewa nie znalaz豉m na fryzjierskim forum iinformacji odnosnie tego co konkretnie powduje zarzu販enie blond w這s闚.
Blondynki wiedza ze to nieustajaca walka,konieczniosc stosowania p逝kanek akurat w moim przypadku przy ka盥ym myciu Proponuje r闚niez za這瞠nie listy kosmetyk闚 kt鏎e w takich przypadkach lepiej unikac.
1.Silk -faruka niestety pododuje za鄴販enie juz po 1 aplikacji.
2.Lakier Timotei,nomen omen dla blondynek
3.Silk Pantene Pro V chyba niedost瘼ny w POlsce (wieka szkoda bo jest jeszce lepszy od FARUKA )

Jakie s wasze opinie i czy nasze specjalistki od chemi cos podpowiedza?;-)

NELI
neli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-11, 00:23   #291
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana
Dot.: sk豉dniki powodujace za鄴販enie w這s闚 blond

Przyznam sie,ze od jakiegos czasu farbuje wlosy na blond poniewaz po dekoloryzacji juz nie mam szans na odzyskanie swojego naturalnego koloru i...nie mam problemu z kolorem wlosow,nie zolkna mi a jedwab Farouka stosuje nalogowo

Zamiast plukanek polecam Regenal Welli chociaz osobiscie wole jego Rossmannowski odpowiednik,ktory w niczym nie ustepuje Welli
Stary 2007-05-11, 10:33   #292
czw鏎ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Witam.
Moje rozja郾iane w這sy 鄴趾造 zawsze od rumianku. Za 瘸dne skarby nie mog my w這s闚 szamponami przeznaczonymi dla blondynek, bo zawieraj ten nieszcz瘰ny rumianek. Po myciu w這s闚 szamponem z serii Babydream mia豉m w這sy prawie rude. Nie wiem czemu a tak bardzo na mnie dzia豉 to zi馧ko. 疾by pozby si tego 鄴速ego odcienia u篡wa豉m szaponu Regenal i raz na jaki czas smarowa豉m w這sy sokiem z cytryny przed myciem. O w豉郾ie dobrze,瞠 sobie o tym przypomnia豉m, bo mam teraz ciemno-br您owe w這sy i chce je rozja郾i, wi璚 spr鏏uje potraktowa je cytryn.
czw鏎ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-11, 15:04   #293
rmiecia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 484

A mnie 鄴趾n od "majonezu": 鄴速ko (czyli g堯wny winowajca), sok z cytryny i nafta kosmetyczna. Szkoda, bo tak lubi豉m to mazid這, w這sy by造 puszyste, b造szcz帷e i szybko ros造. Fryzjerka poleci豉 mi zamiast tego wax do w這s闚 jasnych. On tez ma bardzo dobre opinie.
rmiecia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-12, 08:35   #294
L_V
Zakorzenienie

Niestety, wszechobecne kosmetyki dla blondas闚 zawieraj rumianek,a ten nadaje w這som "s這neczne", czyli ciep這-鄴速e refleksy. Wi璚 je郵i kto ma ch這dny odcie blondu [jak ja np.], to trzymamy si z dala od rumianku. Mo積a za to stosowac kosmetyki z wyci庵ami z cytrus闚.

Za鄴販enie w這s闚 powoduj te osady z wody - a to ju zakrawa na walk z wiatrakami.
Stary 2007-05-15, 00:36   #295
neli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

L_V dziekuje za odpowiedz ..ehh no tak ten okropny rumianek rzeczywiscie strasznie 鄴販i....a czy mozlwie jest aby powodowaly to np takie odzywki wmiare neutralen jak np.fruktis -g豉dkie w這sy czy jakos? czt raczej nalezy winic ewnetualny osad w H2O ;-)

NELI
neli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-15, 11:52   #296
簑rawinka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 660

swego czasu farbowa豉m w這sy na s這neczny blond,kt鏎y 鄴販i si po jakim czasie( chyba maj tak wszystkie blondy z wyj徠kiem tych "siwych" ) i mi szampony z rumiankiem - ale nie wszystkie rozja郾ia造 ten 鄴速y kolor zn闚 do s這necznego odcienia.Rewelacyjny i bardzo tani by ma造 szamponik z Barw polskich czy jak tam sie nazywa, w豉郾ie z dodatkiem rumianku.
簑rawinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-15, 22:06   #297
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Neli, a mo瞠 ty jako denaturujesz to w這sy? Gor帷a suszarka, prostownica, rozja郾ianie chemiczne? Nie wiem- bo bo biosilku nikt nie zg豉sza takich problem闚?

Mi z鄴趾造 w這sy miesi帷 po pasemkach. Po prostu tak mam, 瞠 moj naturalny odcie idzie w 鄴速y a nie w bia造. A zaznaczam, 瞠 nic dziwnego z g這w nie robi- reszta w這s闚 jest 1 100%zdrowa.

Szampony dla blondynek, rumianek, inne p逝kanki zio這we, nacieracze z alkoholem o sk鏎y g這wy, niskie jako軼iowo farby rozja郾iaj帷e!!! 鄴販 na jajko- to jest nawet b陰d fryzjerski.

Zajrzyj na w徠ek o szamponach dla uzyskania popielatych refleks闚. Jak nie masz jajka, to powinno CI przyt逝mi t 鄴單. Ale jak masz jajo, to mo瞠sz wyj嗆 zielona.
Stary 2007-05-22, 11:18   #298
meyham
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Sk豉d szampon闚 - kt鏎y lepszy?

Witam was

Mam takie pytanie, posiadam w這sy przed逝穎ne metod keratynow i potrzebuj szampon闚, od篡wek, masek etc BEZ alkoholu i BEZ protein, ale jednocze郾ie bardzo intensywnie nawil瘸j帷e w這sy. Czy jest kto kto by豚y w stanie mi pom鏂?

Wiem, 瞠 s w徠ki o przed逝瘸nych w這sach, ale niestety dziewczyny nie s w stanie nic powiedzie i nic doradzi.

Wi璚 prosz o porad
meyham jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-22, 15:30   #299
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana
Dot.: Sk豉d szampon闚 - kt鏎y lepszy?

Przyznaje sie,ze o zabiegach przedluzania wlosow i pozniejszej pielegnacji nie wiem nic ale z drugiej strony czy fryzjer/ka nie polecali czy specjanych srodkow do pielegnacji wlasnie takich wlosow?
Stary 2007-05-23, 18:15   #300
meyham
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Dot.: Sk豉d szampon闚 - kt鏎y lepszy?

Poda豉 - kosmetyki o pH 5.5 a to m闚i mi bardzo ma這 Poza tym ka盥a kosmetyczka m闚i co innego - jedna 瞠 nie u篡wa kosmetyk闚 z ceramidami/proteinami, inna 瞠 nie u篡wa z alkoholem. Wi璚 ju nie wiem..

Czy s jakie kosmetyki bez alkoholu o pH 5,5?
meyham jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
silikony, sls, szampon babydream

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.