Jak dbacie o w這sy biochemiczki? Nasze patenty na pi瘯ne w這sy - ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza dzia豉nia sk豉dnik闚 kosmetyk闚, ich skuteczno軼i i wp造wu na zdrowie. R闚nie informacje na temat filtr闚 przeciws這necznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-05, 20:02   #391
blaque
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 807
Dot.: Jak dbacie o w這sy biochemiczki-czyli nasze patenty na pi瘯ne w這sy

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Poka wiadomo嗆
blaque w aptece caly zestaw wychodzi za 37,67 z, co prawda bez tych dodatkowych 50 ml szamponu ale zaoszczedzasz ponad 10 zl
No w豉郾ie sama dzisiaj zauwa篡豉m w aptece jak kupowa豉m polopiryn do maseczki
Ale powiedzcie, czy op豉ca si bra ten szampon? Mia豉 go kt鏎a z Was?

Kupi豉m dzisiaj Wax'a, psikan odzywk Gliss Kur z jedwabiem dwufazow
I ju mia豉m bra Hipp'a, ale... hehe nie wiem czemu zrezygnowa豉m..
Jako mam opory, bo nie chce mi si wierzy, 瞠 szampon dla dzieci bedzie dobry.. Ale mo瞠 jutro Wam zaufam
Stary 2007-07-05, 20:28   #392
mex
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 482

Cytat:
Napisane przez blaque Poka wiadomo嗆
I ju mia豉m bra Hipp'a, ale... hehe nie wiem czemu zrezygnowa豉m..
Jako mam opory, bo nie chce mi si wierzy, 瞠 szampon dla dzieci bedzie dobry.. Ale mo瞠 jutro Wam zaufam
Nie ma si造-trzeba przetestowa Nie jest to, moim zdaniem, komfortowy w u篡ciu szampon, podczas mycia ma specyficzn, dosy t瘼 konsystencj, ale na pewno jest 豉godny i bezpieczny dla w這s闚.
mex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-05, 20:45   #393
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mex Poka wiadomo嗆
Nie ma si造-trzeba przetestowa Nie jest to, moim zdaniem, komfortowy w u篡ciu szampon, podczas mycia ma specyficzn, dosy t瘼 konsystencj, ale na pewno jest 豉godny i bezpieczny dla w這s闚.
Hehe no dobra Nawy瞠j go rzuc w k徠
A jakie widzicie korzy軼i po u篡waniu go?
Stary 2007-07-05, 21:14   #394
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

Jak Ci nie b璠zie pasowa, to nie rzucaj go w k徠 tylko zu篡j do twarzy i cia豉

agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-05, 21:41   #395
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Poka wiadomo嗆
Jak Ci nie b璠zie pasowa, to nie rzucaj go w k徠 tylko zu篡j do twarzy i cia豉
Ok
Stary 2007-07-05, 22:33   #396
mex
Zadomowienie

Hipp idzie jak woda, w zwi您ku z tym czy my郵icie, 瞠 p造n do k徙ieli:

Sk豉d: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (olejek migda這wy), Sodium Carboxymethyl Betaglucan (sk豉dnik z naturalnych dro盥篡), Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, Parfum

m鏬豚y wyst徙i w roli szamponu?

Sk豉d: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis (olejek migda這wy),Sodium Carboxymethyl Betaglucan (sk豉dnik pochodz帷y z naturalnych dro盥篡), Glycerin, Citric Acid, Parfum

Kupuj jedno i drugie, a mo瞠 niepotrzebnie? Wszak du瘸 r騜nica w pojemno軼i i op豉calno軼i
Stary 2007-07-05, 22:38   #397
agnieska
Zakorzenienie

Ja ich u篡wa豉m zamiennie, szampon w mniejszej butelce przydaje si na wyjazdach, bo zast瘼uje trzy produkty "domowe" - 瞠l do twarzy, do cia豉 i szampon

Stary 2007-07-05, 22:38   #398
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Uzywalam seboradinu i dla mnie to kompletny niewypal.. Zwiekszyl przetluszczanie a do tego kwiatami nie pachnial Rowniez zastanawiam sie nad tych Hipp'em, ale powiedzcie czy szampon bez SLSow jest w stanie dokladnie oczyscic wlosy?

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-05, 22:45   #399
mex
Zadomowienie

Cytat:
Ja ich u篡wa豉m zamiennie, szampon w mniejszej butelce przydaje si na wyjazdach, bo zast瘼uje trzy produkty "domowe" - 瞠l do twarzy, do cia豉 i szampon

Czyli mo積a. I krzywdy w wygl康zie byc nie powinno
W mojej 豉zience id straszne ilo軼i, bo k徙i w Hipp'ie r闚nie moj trzyletni c鏎k. A niewydajne s kompletnie.
Stary 2007-07-05, 22:53   #400
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mex Poka wiadomo嗆

Czyli mo積a. I krzywdy w wygl康zie byc nie powinno
W mojej 豉zience id straszne ilo軼i, bo k徙i w Hipp'ie r闚nie moj trzyletni c鏎k. A niewydajne s kompletnie.
No niestety, mi 瞠l 300ml starcza na jakie 3tygodnie mycia. A pr鏏owa豉 Babydream z Rossmana, je郵i nie do w這s闚 to do k徙ieli? Chyba mieli wi瘯sze flaszki, ale nie jestem pewna

Stary 2007-07-05, 23:00   #401
mex
Zadomowienie

Cytat:
No niestety, mi 瞠l 300ml starcza na jakie 3tygodnie mycia. A pr鏏owa豉 Babydream z Rossmana, je郵i nie do w這s闚 to do k徙ieli? Chyba mieli wi瘯sze flaszki, ale nie jestem pewna
W豉郾ie si czaj na Babydream'a, od dawna zreszt, i jako ci庵le ponownie 豉duj w Tesco Hipp'a. A jeszcze nic z dziecinnej serii Rossmana nie wypr鏏owa造鄉y A jest o niej tyle dobrych opinii.
Tak, racja - najwy窺zy czas
Stary 2007-07-05, 23:05   #402
agnieska
Zakorzenienie

To przy okazji sp鎩rz na seri ci捫ow, pomara鎍zow, te nazywa si Babydream. Tylko co mi 鈍ita, 瞠 trzeba sprawdza sk豉dy, bo s dwie serie dla dzieci i tylko jedna jest "ta lepsza" (??). Ale mog co miesza, bo przynajmniej od roku ich nie u篡wa豉m

Stary 2007-07-05, 23:15   #403
mex
Zadomowienie

Co w tym jest, r闚nie "obi這 mi si" o uszyska, 瞠 liczy si tylko seria w granatowych opakowaniach. A wydawa這 mi si, 瞠 s jasnoniebieskie No nic, wszystko zostanie "obadane" wkr鏒ce.
Stary 2007-07-06, 08:48   #404
foxina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 908

Cytat:
瞠l babydream z Rossmana to 500 ml
foxina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-06, 12:47   #405
rudzitsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 306

Cytat:
Uzywalam seboradinu i dla mnie to kompletny niewypal.. Zwiekszyl przetluszczanie a do tego kwiatami nie pachnial Rowniez zastanawiam sie nad tych Hipp'em, ale powiedzcie czy szampon bez SLSow jest w stanie dokladnie oczyscic wlosy?
Ja u篡wam Hipp'a od kilku miesi璚y i w這sy s czyste Nie przet逝szczaj si szybciej, ale ja i tak myj codziennie. Przy czym silkon闚 w od篡wkach u篡wam dopiero od niedawna i tylko na ko鎍闚ki, i raczej rzadko nak豉dam 鈔odki modeluj帷e. Wi璚 je郵i kto ma wra瞠nie niedomytych w這s闚 mo瞠 co jaki czas u篡 szamponu z sls albo doda sody lub BHA (dobrze pami皻am?).
rudzitsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 13:42   #406
arba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Przez p馧 roku u篡wa豉m szampon闚 bez sls (g堯wnie babydrima), do tego od篡wki wspomagane mazidlanymi produktami, bez silikon闚. I jako to sz這. By豉m zadowolona bo farbuj w這sy i kolor wyra幡ie d逝瞠j przy takiej piel璕nacji si trzyma. Jaki miesi帷 temu sko鎍zy mi si szampon bez sls a wi璚 u篡豉m jakiego przypadkowego (Tymotei dla br您owych chyba) i prze篡豉m szok. W這sy l郾i帷e, z po造skiem, pe軟e 篡cia. Przez te p馧 roku zapomnia豉m 瞠 tak mog wygl康a. No c騜 w moim przypadku si nie sprawdzi豉 piel璕nacja bez sls owa, my郵 瞠 g堯wnie dlatego 瞠 cho wyeliminowa豉m silikony z od篡wek i szampon闚 to nietety u篡wam ich do stylizacji (prostuj w這sy a tu bez dobrej ochrony si nie obejdzie, silikonowe najcz瘰ciej). A delikatny szampon sobie z tym nie poradzi za 瘸dne skarby.
Teraz myje szamponami z sls dla w這s闚 br您owych (mam nadziej 瞠 to mi zrekompensuje wymywany kolor) a czasami myje w這sy od篡wk jak捷 prost, bez silikon闚 (robi to wtedy gdy musz my w這sy codziennie a nie chc ich m璚zy slsem).
arba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 14:30   #407
Izaluka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 472

Przeczyta豉m ca造 w徠ek

W豉郾ie ostatnio zacz窸am intensywniej dba o w這sy. Jaki czas temu mocno schud豉m w kr鏒kim czasie (stres) i cieszy豉m si w sumie, 瞠 figurka ok i ze zdrowiem zero problem闚.

Niestety, po miesi帷u wysz這 to ca貫 'odchudzanie' - wysz這 razem z w這sami. Zacz窸y po prostu ucieka :/ A mam do tego tendencje genetyczn te po mamie niestety (ma 造sienie plackowate i niestety nic nie pomaga ).

Moje w這sy przy sk鏎ze si przet逝szczaj, d馧 - raczej suchy.
W這sy do po這wy plec闚. Blond - niestety farbowane (baleyage u fryzjera robi 鈔ednio co 4,5 miesi璚y). Niby rzadko, ale to na pewno je psuje jeszcze bardziej. Tylko po farbowaniu moje w這sy wygl康aj super - tak jak by by這 ich wi璚ej, uniesione u nasady - farba je po prostu oblepia i chyba st康 ten efekt.

W這sy myj codziennie.
Obecnie zamiennie trzema szamponami:
- Shauma zielona - kiwi - niby ma nada po造sk, zmi瘯cza wod (nie bardzo zauwa篡豉m, a jeszcze jako w豉郾ie po nim nasili這 si wypadanie)
- Gliss Kur - ten z馧ty z olejkami piel璕nacyjnymi - jestem z niego zadowolona
- pokrzywowo - chmielowy (taki zwyk造 zio這wy)

Z od篡wek stosuj:
- Shaum i Gliss Kur (z tych samych serii co szampony) - obie do sp逝kiwania i raczej tylko takie preferuj
- czasem na oko這 10 minut nak豉dam od篡wki, kr鏎e nie s do sp逝kiwania czyli Czarn Rzep Ziaji i Fito Keratyn Joanny - no a potem sp逝kuj

Z takich od篡wczych to:
- WAX - ko鎍z dopiero pierwsze du瞠 opakowanie i szczerze jeszcze efekt闚 jaki mini nowych w這sk闚 nie zauwa篡豉m, chyba musz si w cierpliwo嗆 uzbroi
- z馧tka jajek + olejek rycynowy + cytrynka (staram si d逝go trzyma na w這sach)
- jogurtowa maseczka z Avonu

Czasem jedwab Biosilk, ale albo ich sk豉d si zmieni, albo trafi豉m na jak捷 podr鏏k z All :/ Bo kiedy na pewno mia造 inn konsystencj.

Zamierzam kupi szampon Hipp lub Babydream. Z oliwki jestem bardzo zadowolona, ale jako do w這s闚 nie umiem znale潭 jej zastosowania.

Z mazide zamawiam hydrolat r騜any, ekstensyn i jadwab - b璠 tym psika w這ski. Bo czyta豉m pochlebne opini.

Stosowa豉m te kiedy przy wypadaniu ampu趾i Placenty i pomog造. No i kiedy jeszcze zachwyca豉m si Kallosem - Placent oraz Mleczn.

Teraz wol co jeszcze z mazide pokombinowa. I za bardzo nie wymy郵a z od篡wkami kupnymi, bo mo積a przedobrzy.

A czy je郵i stosuj od篡wcze maseczki co 2/3 dni to za cz瘰to? Bo teraz tak mocno mi wypada造, 瞠 ruszy豉m z intensywn piel璕nacj. Nie chc te przegi望 w drug stron. I tak ju zauwa篡豉m, 瞠 s mniej puszyste, a takie klapni皻e od tego wszystkiego. Ale wypadanie si zmniejszy這.

Staram si wszystko dobrze sp逝kiwa. Zimna woda na koniec.

ㄊkam jeszcze wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy oraz jakie witaminki.

W豉郾ie siedz z 鄴速kami na g這wie i potem zamierzam zio這wym umy i sp逝cz mineralk

Niestety w這sy cz瘰to susz i czasem prostuj. I szczerze bez prostowania mniej mi si podobaj :/ Takie ko速uny Tera 瘸逝j, 瞠 par lat temu da豉m si wci庵n望 i uleg豉m magii prostownicy, bo trudno si uwolni.

Robicie sobie jakie masa瞠 g這wy na lepsze ukrwienie?
Izaluka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 17:38   #408
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

Ja wczoraj wypr鏏owa豉m mycie od篡wk i jestem bardzo zadwolona W這sy jakby sztywniejsze, g瘰tsze i takie mi瘰iste My豉m od篡wk elseve do farbowanych, bo tylko tak mia豉m na stanie w domu, no i sk豉d te niczego sobie, wi璚 spr鏏owa豉m, mimo, 瞠 w這s闚 w 篡ciu nie farbowa豉m Polecam te metode wszystkim, ja ze wzgledu na przetluszczajace wlosy mam zamiar praktykowac 1-2 razy w tygodniu, bo codzienne mycie odzywka jednak zbytnio by je obciazylo. Mam jeszcze w planach na jutro przetestowanie mixu szamponu z soda, na mocne oczyszczanie, takze odezwe sie jeszcze w tej sprawie i zdam relacje.
sweet_white_chocolate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 17:59   #409
justa2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 975

Dziewczyny czy mog造by軼ie napisa jak "oczy軼i" w這sy? Piszecie o sodzie i maseczce aspirynowej ale jak to dok豉dnie wygl康a (dola, dosypa do szamponu?)
justa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 19:10   #410
ezieta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj wypr鏏owa豉m mycie od篡wk i jestem bardzo zadwolona W這sy jakby sztywniejsze, g瘰tsze i takie mi瘰iste My豉m od篡wk elseve do farbowanych, bo tylko tak mia豉m na stanie w domu, no i sk豉d te niczego sobie, wi璚 spr鏏owa豉m, mimo, 瞠 w這s闚 w 篡ciu nie farbowa豉m Polecam te metode wszystkim, ja ze wzgledu na przetluszczajace wlosy mam zamiar praktykowac 1-2 razy w tygodniu, bo codzienne mycie odzywka jednak zbytnio by je obciazylo. Mam jeszcze w planach na jutro przetestowanie mixu szamponu z soda, na mocne oczyszczanie, takze odezwe sie jeszcze w tej sprawie i zdam relacje.
A ja umylam odzywka z miodem w piatek rano, trzymalam na glowie potem z godzine.Ba豉m sie strasznie, ze bede miec jeden tluszcz na glowie, a tu mila niespodzianka-wlosy naprawde piekne, lekkie, jedwabiste.Mialam Elseve fioletowy(tylko taki w sklepie byl z wmiare dobrym skladem).Dzis jest sobota wieczor i wlosy nie sa przetluszczone, tylko takie troszke oklapniete-ale jeszcze po poludniu byly ladne.Mam wlosy przetluszczajace sie i mylam do tej pory co 2-gi dzien a czasem codziennie.
Zapewne bede ta metode praktykowac.Chcialabym jeszcze dostrzec to rozjasnienie spowodowane miodem, ale jakos kilka godzin z workiem na glowie siedziec mi sie nie chce
ezieta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-07, 20:00   #411
Izaluka
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez justa2 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy mog造by軼ie napisa jak "oczy軼i" w這sy? Piszecie o sodzie i maseczce aspirynowej ale jak to dok豉dnie wygl康a (dola, dosypa do szamponu?)

Proporcje takie same, czyli 1 造磬a sody na 1 造磬 szamponu. W ka盥ym razie tak na oko po r闚no z tego co czyta豉m na BU.

Raczej szybko myjesz g這w, by soda za d逝go nie przebywa豉 na w這sach itd.

Sp逝kujesz dok豉dnie i kwasisz czym , np. p逝kanka ocet jab趾owy + woda.
Nak豉dasz od篡wk bez sls, bo teraz w這sy idealnie wch這n sk豉dniki, a zreszt mog豉by ich nie rozczesa bez tego po tej sodzie.

Te zamierzam umy od篡wk, bo czyta豉m. Mam akurat Ziaj Czarn Rzep, wi璚 idealnie Potem zdam relacje.

W og鏊e o majonezie czyta豉m te. Tylko ja to troch za bezsens uwa瘸m, bo to ma podobne dzia豉nie jak 鄴速ka + olejek rycynowy czy oliwa z oliwek.

A i przy myciu od篡wk mo積a doda cukru i wtedy robi si te peeling sk鏎y g這wy.
Stary 2007-07-07, 20:44   #412
szalu :)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
GG do szalu :)

my od篡wk? kurcz, nie do嗆, 瞠 mam przet逝szczaj帷e si w這sy, to jeszcze na wyko鎍zeniu od篡wk gliss kura t z olejkami piel璕nacyjnymi
wi璚 chyba narazie nie
szalu :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-08, 20:06   #413
kasia5558
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 964

Iza, a dodawalas ten cukier? nie rozpuszcza sie? wlasciwie to po co ten piling glowy? bo ja zacofana troche jestem jak was teraz zaczelam czytac

dawno mnie tu nie bylo, heh.
kasia5558 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-09, 13:57   #414
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 531

Wczoraj umy豉m w這sy mieszank sodow, ale zapomnia豉m o od篡wce na koniec Jednak przy moich w這sach nie by這 dramatu z rozczesywaniem, bo w og鏊e si nie pl帷z (czesz w這sy 1-2 razy dziennie, po myciu przeczesuj palcami ), ale przet逝軼i造 si bardzo szybko. Co do oczyszczania to po myciu zostaly mi na g這wie same w這sy Hmmm i w obliczu tych moich eksperyment闚 wysun窸am pewien wniosek, tzn. przypuszczam, 瞠 mocne przet逝szczanie si moich w這s闚 bierze si z wysuszania ich szamponami z mocnymi detergentami i nie u篡wania do ich piel璕nacji niczego innego Dlatego zmieniam szampon na dzieci璚y, od篡wka do mycia 1-2 razy w tygodniu, soda co dwa tygodnie, a po niej p逝kanka octowa i OD玆WKA Dam zna jak taka piel璕nacja sprawdza si na cienkich i przt逝szczaj帷ych sie w這sach.
EDIT: za kilka dni przetestuj mycie od篡wk ze skrystalizowanym miodem jako peeling do sk鏎y g這wy, wra瞠nia r闚nie opisz.
Pozdrawiam
sweet_white_chocolate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-09, 14:36   #415
Izaluka
BAN sta造

Kasiu no z cukrem nie robi豉m jeszcze. Peeling g這wy my郵, 瞠 dobrze odblokuje pory na sk鏎ze g這wy... Sama w sumie nie wiem, ale chyba warto.

My豉m od篡wk. Powoli, delikatnie. W這sy nawet czyste by造, ale ja mam szybko przet逝szczaj帷e si, wi璚 dla mnie spos鏏 ok, ale nie na 2 dni odst瘼u mi璠zy myciem.

Dzi chc sod sobie zafundowa. Tylko to musi by zmieszane z szamponem bez SLS prawda?? Czy mo瞠 by z SLS? Jeszcze nie nawiedzi豉m Rossmana, a m鎩 zio這wy ma nawet to w sk豉dzie :/

Sweet nie zapominaj o tej od篡wce, bo to pono bardzo wa積e, by 逝ski w這s闚 troch si zasklepi造 od tej od篡wki.
Stary 2007-07-09, 14:59   #416
ezieta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Poka wiadomo嗆
EDIT: za kilka dni przetestuj mycie od篡wk ze skrystalizowanym miodem jako peeling do sk鏎y g這wy, wra瞠nia r闚nie opisz.
Pozdrawiam
Ja wczoraj z tym miodem cudowalam. Nie odczulam efektu pilingu na glowie-moj miod chyba za bardzo scukrzony nie byl, posiedzialam z tym miodem i odzywka ze 3 godziny na glowie. Po umyciu, splukaniu woda z octem i wysuszeniu ujrzalam swoje wlosy w nowym swietle. Cudownie jedwabiste, lekkie, ale nie naelektryzowane, blyszczace. Siwe gdzies zniknely-nie, nie zostaly ufarbowane, ale staly sie malo widoczne.
Polecam z calego serca ta metode.
Stary 2007-07-09, 15:15   #417
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ezieta Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj z tym miodem cudowalam. Nie odczulam efektu pilingu na glowie-moj miod chyba za bardzo scukrzony nie byl, posiedzialam z tym miodem i odzywka ze 3 godziny na glowie. Po umyciu, splukaniu woda z octem i wysuszeniu ujrzalam swoje wlosy w nowym swietle. Cudownie jedwabiste, lekkie, ale nie naelektryzowane, blyszczace. Siwe gdzies zniknely-nie, nie zostaly ufarbowane, ale staly sie malo widoczne.
Polecam z calego serca ta metode.

musz tego spr鏏owa mog造sby軼ie wyt逝maczy mi, na czym polega ta metoda z sod oczyszczon? albo tak: co najbardziej polecacie z tych 'nowych' metod do cienkich, przet逝szczaj帷ych si w這s闚?

Wis豉wa Szymborska, "Mi這嗆 szcz窷liwa"

Stary 2007-07-09, 16:07   #418
ezieta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szalu :) Poka wiadomo嗆
musz tego spr鏏owa mog造sby軼ie wyt逝maczy mi, na czym polega ta metoda z sod oczyszczon? albo tak: co najbardziej polecacie z tych 'nowych' metod do cienkich, przet逝szczaj帷ych si w這s闚?
Szalu.O sodzie ci nie powiem, bo nie stosowalam tego. Ja mam wlasnie takie cienkie wlosy i przetluszczajace sie. Nie zauwazylam po umyciu odzywka i miodem, by im sie pogorszylo, wrecz przeciwnie.Wczoraj rano mylam a dzis rano wstalam z pieknymi nadal wlosami. Sprobuj, co ci szkodzi.
Pamietaj, by myc powoli, masowac glowe, potem DOKLADNIE splukac, splukac woda z octem jablkowym lub winnym( 1 lyzeczka na 250 ml wody), woda powinna byc chlodna.
Stary 2007-07-09, 16:10   #419
Raczkowanie

dzi瘯uj bardzo jak tylko w moim domu zn闚 pojawi si mi鏚, wypr鏏uj

Wis豉wa Szymborska, "Mi這嗆 szcz窷liwa"

Stary 2007-07-09, 16:54   #420
evitka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 593

na problemy ze 鈍i康em i 逝szczeniem skory glowy polecam (ci庵le) szampon ktory uratowa "g這w" i jej problemy mojemu m瞛owi (jego problemami by造: 鈍i康, sw璠znie, pieczenie, 逝szczenie, 逝pie).

pharmaceris puri ichtilum http://www.sklep.eris.pl/p792-pharma...kory.glowy.htm

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
silikony, sls, szampon babydream

Nowe w徠ki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.