Naturalny średni blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-16, 21:16   #1
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Naturalny średni blond

Witajcie
mam pytanie, czy którejś z Wizażanek udało się zafarbować włosy tak, żeby efekt wyglądał jak naturalny, średni blond?
Jeśli tak, to jakich farb, ewentualnie szamponów użyć? co polecacie?

od kilku lat rozjaśniam włosy, kombinuje z balleyagem i szczerze mówiąc mam już tego dość wiadomo, włosy się bardzo niszczą. Rozważałam zafarbowanie na jakiś brąz, ale boję się, że nie będzie mi dobrze, mam jasne oczy (zielone), nie wiem, czy taki brąz by mnie nie przytłoczył.
Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam!!!
kate25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 12:00   #2
Mo_niczka
Raczkowanie

Dot.: Naturalny średni blond

Kate podczepiam sie pod twój wątek...tez jestem tym zainteresowana...to jest nas juz dwie
Stary 2007-01-17, 15:13   #3
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

wiecie co kiedys na wizazu wyczytalam z eponoc takie odcienie daja farby Loreal Exellence creme odcienie 7 i 8A ...wiec moze sobie sprawdzicie? bo ja sie tez zastanaiwam nad zafarbowaniem na naturlany swoj kolor .

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:20   #4
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

no właśnie, najgorsze jest to, że nigdy nie wiadomo jaki naprawdę wyjdzie efekt -może można byłoby zaryzykować na kilku pasemkach...
ale może jednak ktoś już ma to za sobą? napewno którejś z Wizażanek udało się wrócić do swojego, naturalnego średniego blondu za pomocą farby - jeśli tak to proszę piszcie! pozdrawiam
Stary 2007-01-17, 19:09   #5
Agatin-K
Zadomowienie

Ja farbuje sie na brąz, ale kuzynka testowała już prawie wszystkie farby blond i teraz jest wierna jednemu odcieniowi: Garnier 100% Naturals "jasny opalizujący blond" na jej włosach wygląda naprawde naturalnie i daje efekt lekkiego balejażu, takie jakby rozświetlone słońcem pasemka, farba pokrywa jej nawet odrosty w kolorze szatynu i o dziwo, nie spłukuje się chwaliła sobie też farby Londy (ale te jasne bo ciemne wychodzą jak jasny brąz). Ale ten Garnier naprawde śliczny, zimny, beżowy, zero sztuczności
Pozdr.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:10   #6
magdalenaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja farbuje sie na brąz, ale kuzynka testowała już prawie wszystkie farby blond i teraz jest wierna jednemu odcieniowi: Garnier 100% Naturals "jasny opalizujący blond" na jej włosach wygląda naprawde naturalnie i daje efekt lekkiego balejażu, takie jakby rozświetlone słońcem pasemka, farba pokrywa jej nawet odrosty w kolorze szatynu i o dziwo, nie spłukuje się chwaliła sobie też farby Londy (ale te jasne bo ciemne wychodzą jak jasny brąz). Ale ten Garnier naprawde śliczny, zimny, beżowy, zero sztuczności
Pozdr.
a powiedz jakie twoja kuzynka miala włosy przed farbowaniem? Ja mam balejaż z blondów. Moja fryzjerka powiedziala zebym wlasnie kupiła farbe garnier 100% color w jakims ciemlym odcieniu. zeby nie był zbyt jasny. Tez chce przejsc do bardziej naturalnego koloru.
Stary 2007-01-17, 21:06   #7
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Agatin-K, dziękujemy za konkrecik napewno przyjrzę się bliżej tej farbie, tylko proszę napisz jeszcze, czy przypadkiem nie wychodzą po niej żółte refleksy? pozdrowionka!
Stary 2007-01-17, 21:57   #8
Sunny20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Witajcie
mam pytanie, czy którejś z Wizażanek udało się zafarbować włosy tak, żeby efekt wyglądał jak naturalny, średni blond?
Jeśli tak, to jakich farb, ewentualnie szamponów użyć? co polecacie?

od kilku lat rozjaśniam włosy, kombinuje z balleyagem i szczerze mówiąc mam już tego dość wiadomo, włosy się bardzo niszczą. Rozważałam zafarbowanie na jakiś brąz, ale boję się, że nie będzie mi dobrze, mam jasne oczy (zielone), nie wiem, czy taki brąz by mnie nie przytłoczył.
Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam!!!

Ja tak zrobiłam, ale u fryzjera. Przez lata regularnie miałam balleyage, ale w końcu włosy bardzo mi się zniszczyły i wkurzały mnie ciągłe odrosty. Fryzjerka położyła mi farbę na całe włosy i potem zrobiła kilka delikatnych pasemek. Wyszło bardzo naturalnie, a odrastające włosy nie różniły się bardzo od tych farbowanych.
Stary 2007-01-18, 15:35   #9
Agatin-K
Zadomowienie

Witam
Kuzynka przed zafarbowaniem Garnierem miała żółtą pozostałość po Joannie i ze 3cm ciemny odrost w kolorze szatyn. garnierem farbowała 2 razy, ostatni raz parę dni przed świętami i nie zauważam różnicy w kolorze, blond jest naprawdę ładny i wcale nie żółty, a moja kuzynka z tym właśnie miała zawsze problem - chciała nie za jasny, nie biały i nie żółty kolor blondu. I nie robię tu Garnierowi żadnej reklamy bo moja mama zafarbowała na czerwień i nie zdążyła się nimi nacieszyć bo spłowiały widocznie tylko blondy ta farba ma dobre... a szkoda, bo podobają mi się odcienie szatynu, które niestety ponoć się szybko wypłukują i są rude...
Pozdr.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości