圭i望 czy nie- oto jest pytanie!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-16, 23:14   #1
badzia987
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 749

圭i望 czy nie- oto jest pytanie!!!

Zaczn od tego 瞠 w這sy mam do kolan. Tak, tak to nie 瘸rt. Zawsze zaplatam je w warkocz. Codziennie... Powiedzmy, 瞠 do ko鎍a podstaw闚ki m鎩 warkocz by taki gruby jak r瘯a. Po liceum by no w miar gruby a w這sy mia豉m za po郵adki. Natomiast w ci庵u tych dwu i p馧 roku strasznie m鎩 warkoczyk 軼ienia. Normalnie masakra.
Ja nigdy nie mia豉m kr鏒kich w這s闚 a tak w g喚bi serca chc jakiej odmiany.
Prosz o jak捷 rad. Co Wy my郵icie o tym?
To nie jest tak od bo naprawd mie "takie co" wisz帷e na plecach przez 8 lat to trudno si z nim rozsta. Jaka dla mnie osobi軼ie wa積a cz窷 cia豉.
badzia987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-16, 23:24   #2
abralm
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 098
GG do abralm
Dot.: 圭i望 czy nie- oto jest pytanie!!!

kurcze ja marz o tak d逝gich w這skach

ale skoro tak ci si zniszczy造 to moze warto najpierw napastowa je jakimi dobrymi kosmetykam a w ostatecznosci s熵望

abralm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 00:41   #3
*beatriz*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 471

Zdecydowanie zetnij. To oczywi軼ie subiektywne zdanie, ale wszystkie dziewczyny,kt鏎e widzia豉m z takimi w這sami...no c騜, bardz zniszczone owe w這sy mia造. Zrobisz furor jak zetniesz! I nie r鏏 drastycznej zmiany- np. zacznij od delikatnej cieniowanej fryzurki np za ramiona
Stary 2007-01-17, 01:00   #4
bess
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 829

Obetnij,po co Ci wlosy do kolan?Chcesz pobic jakis rekord???
Moze obetnij na takie do pasa,zebys mogla chodzic w rozpuszczonych,pocieniuj ,postopniuj troszke.Bedziesz miala wiecej mozliwosci,a nie tylko warkocz.
bess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 07:54   #5
28kasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Ja tak瞠 bym 軼ie豉,wiem,瞠 瘸l bo tyle lat si je nosi na g這wie ale my郵,ze sama b璠ziesz si czu豉 鈍ietnie w nowej fryzurze i je郵i ja mia豉 bym 軼i望 takie d逝gie w這sy to 軼ie豉 bym je do pasa i pocieniowa豉....
28kasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 08:26   #6
sikorkatina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Ja te uwa瘸m 瞠 powinna troch 軼i望, a masz mo瞠 jakie zdj璚ie?
POZDRAWIAM
sikorkatina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 08:51   #7
kas!a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 189

Zdecydowanie 軼inaj Tak d逝gie w這sy pewnie s r闚nie zniszczone? I szczerze m闚i帷 wed逝g mnie taka d逝go嗆 nie jest ani za pi瘯na ani za 豉twa w piel璕nacji. Je郵i nie chcesz drastycznych zmian to mo瞠 zetnij do po這wy plec闚? btw. gratuluje takiej wytrwa這軼i w zapuszczaniu

wymiana ksi捫ek:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 08:52   #8
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Badzia moim skromnym zdaniem powinna 軼i望 w這sy. Nie polecam drastycznego 軼i璚ia, mo瞠 na pocz徠ek podetnij w這sy do pasa, na r闚no lub p馧okr庵這, je瞠li praktycznie ca貫 篡cie mia豉 d逝gie w這sy to takie 軼i璚ie b璠zie niema造m wyzwaniem. Dopiero wtedy, je郵i uznasz, 瞠 wolisz kr鏒kie w這sy, spr鏏uj z cieniowaniem.
Dziewczyny maj racj, tak d逝gie w這sy bardzo rzadko bywaj 豉dne, je郵i nie s regularnie podcinane i od篡wiane. Pewnie dlatego te straci造 na obj皻o軼i.
Przede wszystkim jednak powinna od篡wia w這sy, poniewa zrobi造 si kruche, 豉mliwe, cienkie. Gdyby umie軼i豉 fotk mog造by鄉y lepiej doradzi co do kszta速u fryzury, teraz nie wiemy, jak wygl康asz, jaki masz kszta速 twarzy, itd.
Pozdrawiam
Stary 2007-01-17, 09:10   #9
agooolenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 393

prosimy o zdj璚ie )

agooolenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 09:13   #10
Katazyna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

Dziwie si 瞠 tego dawno nie zrobi豉 ja chodowa豉m w這sy a dok豉dniej moji rodzice mi chodowali i mia豉m je za ty貫k . Meczy豉m si strasznie bo mia豉m ich du穎.W這sy mia豉m zadbane nie farbowa豉m jedynie plot豉m warkocz bo tylko tak mog豉m je zwi您a w rospuszczonych nie chodzi豉m . Kt鏎egos pieknego dnia posz豉m do fryzjera i 軼ie豉m do 這patek i pocieniowa豉m od razu moja g這wa sta豉 sie l瞠jsza.Tata sie do mnie nie odzywa babcia te ale im po paru dniach mine這 w szkole za to wszystkim sie podoba這. I do tej pory nie 瘸逝je tej decyzji.Zetnij tak jak pisa造 dziewczyny do pasa
Katazyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 10:58   #11
nena-mycha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 062

Cytat:
Napisane przez bess Poka wiadomo嗆
Obetnij,po co Ci wlosy do kolan?Chcesz pobic jakis rekord???
Moze obetnij na takie do pasa,zebys mogla chodzic w rozpuszczonych,pocieniuj ,postopniuj troszke.Bedziesz miala wiecej mozliwosci,a nie tylko warkocz.
zgadzam sie
pozatym w這sy po 軼i璚iu staj sie mocniejsze i od篡wj tak瞠 napewno to wyjdzie im na dobre
Stary 2007-01-17, 11:39   #12
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

ja radze Ci 軼i望, ale nie drastycznie, np. do pasa 瞠by by造. je郵i masz ich du穎 to delikatnie pocieniowa. Wiem, ze zmiany s wa積e dla kobiety, bo sama mia豉m kiedy d逝gie w這sy i 軼i窸am. By豉m zadowolona przez jaki czas ale p騧niej znowu zamarzy造 mi sie d逝gie. I co? nie mog zapu軼i to tak d逝go trwa :P jesli zetniesz w這ski na kr鏒ko b璠ziesz musia豉 je uk豉dac i z tym te sie musisz liczy. Ja radze obci望 - bo s zdecydowanie za dlugie - ale nie tak drastycznie. D逝gie w這sy dodaja uroku
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 17:09   #13
badzia987
Wtajemniczenie

Witam.

Wielkie dzi瘯i za opinie. Tylko teraz kwestia fryzury...
I wklejam zdj璚ie. W這sy zosta造 tu zaktr璚one do kole瘸nki na 郵ub.

Ale tak naprawd utrzymanie takich w這s闚 nie jest trudne. Wiadomo, zawsze od篡wka 瞠by da這 si je rozczesa.I tyle...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1209A.JPG (74,6 KB, 481 za豉dowa)
Stary 2007-01-17, 17:36   #14
gamegirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 952

wydaje mie sie ze zetnij ale nie na krotku tylko poza lopatki... a jak zniszone to nie zaluj i tak odrosna a wlosy beda wygladaly bardziej zdrowiej niz zniszczone:P
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-17, 22:51   #15
tusiaczek6
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 103

Moim zdaniem zetnij !!!!!! ja obcielam pod wplywem chwili pol metra wlosow i wcale tego niezaluje teraz to konfort zobaczysz sama niema juz tych glupich problemow bo cie ktos pociagnie bo trzeba je spiac zeby jakos wygladaly czy dbac o nie tak zeby sie nie pokudlaly,owszem z krotkimi wlosami jest podobnie tez musisz o nie dbac ale nie jest to takie trudne jak przy dlugich wlosach Zycze powodzenia
tusiaczek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 08:46   #16
kisia88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355

badzia987 moim zdaniem powinna obci望 je conajwy瞠j do po這wy plec闚.... watpie, 瞠 s zniszczone na caaaa貫j d逝go軼i... wi璚 nie obcinaj ich za wiele.... d逝ge w這sy to ozdoba na kt鏎 wi瘯szo嗆 z Nas nie mo瞠 sobie pozwoli.... jeste t szcz窷ciar... dlatego, zetnij suche i zniszczone ko鎍e, le do apetki po waxa i jakie witaminki a po paru miesi帷ach b璠ziesz cieszy si pi瘯nymi i zdrowymi w這skami Pozdrawiam
kisia88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 12:46   #17
**AMOR**
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

badzia987 masz pi瘯ne w這sy! Ja r闚nie zach璚am tylko do ma貫go podci璚ia. Ja proponowa豉bym d逝go嗆 do po郵adk闚, albo za po郵adki, w ten spos鏏 zachowasz pokazyjn d逝go嗆, tak d逝gie w這sy s na prawd ozdob, a t cz窷 najbardziej zniszczon w這s闚 czyli t najstrasz cz窷 -zetniesz. Reszta w這s闚 cho pewnienie jest troche poniszczona- nie wyglada pewnie az tak zle, zeby je scinac... Zapuszcanie do takiej d逝go軼i zbyt d逝go by trwa這... Zetnij tylko to co najbardziej zniszczone, reszte zostaw, piel璕nuj. A po Wax`ie rzeczywi軼ie w這sy nie wygl康aj na zniszczone, b造szcz si i s g豉tkie. Wiem, bo ma z造 gatunek w這s闚 a po tej od篡wce, a si zdumi豉m jak 豉dnie wygl康a造.

Pozdrawiam serdecznie!

Prorockie Or璠zia Pokoju i Mi這軼i
(1986-2003r.)
**AMOR** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 13:53   #18
Caprice
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 722

tez kiedys mialam dosc dlugie wlosy - prawie do pasa, i obcie豉m sie na krotko to by dla mnie wielki szok ^^ na poczaku troche dziwnie si czulam, ale potem juz przyzwyczai豉m sie podobalam sie i sobie i innym, taka fryzurke mialam przez oko這 rok, a teraz znowu chce sobie zapusci, ale chce juz takich dlugich jak wczesniej. zrobilam to w豉郾ie z wielkiej ochoty zmian, poskutkowa這, poczu豉m si zupe軟ie inaczej plusem obciecia wlosow jest na pewno wygoda ale ja bym ci jednak radzila nie obcina ca趾iem tych wlosow, tak jak m闚i造 podetnij ko鎍闚ki, np. do pasa i zacznij bardziej o nie dba, zainwestuj w jaka od篡wk itp. d逝gie w這sy s naprawd wielk zalet dla dziewczyn, nie raz podziwia豉m i zachwyca豉m si takimi pieknymi b造szcacymi ahh... ^^ a zreszt ch這pakom podobno zazwyczaj podobaj si d逝gie w這sy
Stary 2007-01-18, 14:16   #19
olcia 810
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 635

Rowniez bym 軼ie豉... Jakos 豉dnie je wycieniowa, do pasa
w這sy do kolan to lekka przesada, no i nie wygladaj najzdrowiej.
Stary 2007-01-18, 14:46   #20
**KaNiA**
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301
GG do **KaNiA**

majac tak dlugie wlosy mozesz miec tak naprawde kazda fryzure . ja tez radze Ci sciac, ale zanim to zrobisz zoastanow sie nad nowa fryzura i jej dlugoscia zeby nie zalowac . i pozwol sobie na odrobine szalenstwa i idz do najlepszego fryzjera w Twoim miescie ;*
**KaNiA** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 15:58   #21
badzia987
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez **KaNiA** Poka wiadomo嗆
majac tak dlugie wlosy mozesz miec tak naprawde kazda fryzure . ja tez radze Ci sciac, ale zanim to zrobisz zoastanow sie nad nowa fryzura i jej dlugoscia zeby nie zalowac . i pozwol sobie na odrobine szalenstwa i idz do najlepszego fryzjera w Twoim miescie ;*

No nie ka盥 . Znajoma te mia豉 w這sy do ty趾a i 瘸den fryzjer nie chcia si podj望 瞠by co jej na g這wie wykombinowa. U mnie te by problem ale m鎩 mamutek kiedy by fryzjerem i zrobi mi takie co fajne na g這wie 瞠 wszystkim szcz瘯a opad豉. Ju nie wspomn ile 瞠lastwa mia豉m na g這wie
Natomiat na wcze郾iej wklejonym zdj璚iu loki utrzyma造 si jakie 3-4 godziny pomimo wylania na nie hektolitr闚 lakieru . Po prostu rozprostowa造 si pod wp造wem ci篹aru. A ju nie chc w og鏊e m闚i 瞠 rozczesanie takiego baranka spowodowa這 nie tylko przyp造w frustracji ale kolejny spadek obj皻o軼i .

Ale mam jeszcze jedno: wi瘯szo嗆 z was m闚i aby 軼i望 w這sy ale powiem wam jedn spraw 瞠 mnie denerwuj w這sy na twarzy. i bym chyba sza逝 dosta豉 gdy za ka盥ym razem gdybym si schyli豉 to one razem ze mn.
W豉郾ie mia豉m wizj jak wpadaj do talerza zupy
Stary 2007-01-18, 17:42   #22
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Ja bym 軼ie豉 ale tylko do pasa - nie kr鏂ej! Takie skr鏂enie powinno im pos逝篡, opr鏂z tego jakie nawil瘸nie i tak b璠zie najlepiej
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 11:28   #23
**AMOR**
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
Napisane przez badzia987 Poka wiadomo嗆
瞠 mnie denerwuj w這sy na twarzy. i bym chyba sza逝 dosta豉 gdy za ka盥ym razem gdybym si schyli豉 to one razem ze mn. W豉郾ie mia豉m wizj jak wpadaj do talerza zupy
ale mnie rozbawi豉.

Prorockie Or璠zia Pokoju i Mi這軼i
(1986-2003r.)
**AMOR** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 12:00   #24
kaja-sz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532

Zdecydowanie zetnij! Po co Ci takie dlugie wlosy? Moim zdaniem wcale nie sa one atrakcyjne i po co sie z nimi emczyc. Mozesz je np sciac po lopatki ejzeli checsz zeby wciaz byly dlugie i pocieniowac mocno Usper zmiana. By w徠ek z wycieniowanymi fryzurami wiec mzoesz sobie poogladac. Zdecydowanie radze sciecie
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 12:06   #25
kaja-sz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532

I pare przykaldow, bo do opadania wlosow na twarz mozna sie rpzyzwyczaic a bedziesz napewno wygladac lepiej i zobaczysz mnostwo plusow takich wlosow, a poandto napewno im to posluzy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,9 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (8,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,0 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,6 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (37,1 KB, 40 za豉dowa)
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 12:15   #26
muron
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 927

sory ale wlosy do kolona wygladaja okropnie. Taki koc. Ladnie toto wygladalo na dziewicach w sredniowieczu. Wlosy dlugie tak (sama takie mam) ale tylko do polowy plecow ladnie wycieniowane

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 12:23   #27
aniolekbraz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Ja na Twoim miejscu, zdecydowanie bym 軼i窸a w這sy. Po pierwsze s zniszczone, po drugie po co takie d逝gie? Aby mie najd逝窺ze ze znajomych czy jak? Z pewno軼i i uk豉danie zajmuje du穎 czasu. A fryzury? Sama pisa豉 jak ci篹ko z tym wszystkim. Chcesz mie kr鏒k fryzur, to zetnij sobie kr鏒ko. Tylko idz do dobrego fryzjera. Napewno b璠ziesz zadowolona z efektu. Je郵i jednak boisz si mimo wszystko tak drastycznej zmiany, to zetnij g鏎a do ramion. B璠ziesz z pewno軼i super w nich wygl康a. A uczesanie? Zawsze mo瞠sz tez opask za這篡 lub spinek u篡. Tak wi璚 bez obaw kr鏒ko 軼inaj.
aniolekbraz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 17:00   #28
Caramel Babe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 404

Jestem za scieciem do pasa i wycieniowaniem. Ja bym obciela do polowy plecow na Twoim miejscu, ale zeby zbyt wielkiego szoku nie bylo dla Ciebie, to moze obetnij do pasa i mocno wycieniuj od lopatek w dol. Zobaczysz, jak Ci te wlosy odzyja...
Stary 2007-01-19, 17:06   #29
jotemka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 412

jotemka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-19, 17:06   #30
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

no ja bym te 軼i窸a na Twoim miejscu Ale nie przesadnie... Mo瞠 do po這wy plec闚 )

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.