Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 55 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-02, 08:40   #1621
bianca8333
Raczkowanie

Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Bianka jak tak zachwalasz to ja chyba tez wyprobuje
Inverso, to da znac jak dziala...
Ja dzis wyprobuje moje cudo ktore kupilam... nie robie sobie zbyt duzych nadziei no, ale od czegos trzeba zaczac...
Kochana, będziesz w szoku

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Effula, bierzesz kilka łyżeczek kawy sypanej, albo takiej juz zaparzonej( fusy), albo świeżej, (ja robie świeżą)- mieszasz to z żelem pod prysznic do uzyskania konsystencji peeligowej i masujesz całe ciało jakieś 10-15 minut. Potem sie balsamujesz, rozpływasz w zachwytach i nie możesz skończyc się głaskać
bianca8333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:10   #1622
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
Kochana, będziesz w szoku

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Effula, bierzesz kilka łyżeczek kawy sypanej, albo takiej juz zaparzonej( fusy), albo świeżej, (ja robie świeżą)- mieszasz to z żelem pod prysznic do uzyskania konsystencji peeligowej i masujesz całe ciało jakieś 10-15 minut. Potem sie balsamujesz, rozpływasz w zachwytach i nie możesz skończyc się głaskać
Lece pod prysznic xD Przekonałaś mnie
Stary 2010-06-03, 15:55   #1623
asiuulkaa
Zadomowienie

Ja na ślady po pryszczach stosuję serię z Garniera- Garnier Czysta Skóra Active. Mam peeling i tonik, a do tego krem Soraya nawilżający redukujący blizny i przebarwienia. Jak dla mnie to idealne połączenie które rozjaśniło moja fatalne blizny. Aż sama jestem w szoku. Tylko do tego potrzeba cierpliwości
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 17:46   #1624
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Tylko do tego potrzeba cierpliwości
Jak do wszystkiego
Ja z cerą walczyłam 6 lat
Stary 2010-06-04, 13:00   #1625
asiuulkaa
Zadomowienie

ja walczę już trochę, ale teraz mogę powiedzieć że przynajmiej widzę jakieś efekty
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:10   #1626
effulla
Zakorzenienie

Zrobiłam peeling kawowy... jestem gładziutka Dzieki Bianca
Stary 2010-06-05, 11:20   #1627
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Zrobiłam peeling kawowy... jestem gładziutka Dzieki Bianca
hehehe, nie ma za co
Stary 2010-06-06, 09:54   #1628
MalinowyPan
Przyczajenie

Witam serdecznie...
Pisze w sprawie zaczerwienien na twarzy, ogolnie nie mam bardzo powaznego problemu z tradzikiem, policzki i w ogole mam dosyc gladkie i bardzo zadbane, problem natomiast tkwi w tym ze po umyciu twarzy zwykla woda np z kranu na czole oraz bardziej na skroniach pojawiaja mi sie czerwone plamki albo male blizny, juz sam niew iem jak to okreslic(po wczesniejszych pryszczah chyba), fakt faktem po odczekaniu 10-15 min one znikaja. ale chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis krem albo cokolwiek zeby znacznie zmniejszyc pojawianie sie ich ?bardzo prosze o jakas propozycje albo rade...
dodam jeszcze tylko ze jestem sportowcem i dnie mam zawalone treningami oraz skazany jestem na pot itd i zbytnio nie mam czasu wybrac sie do dermatologa jak dawniej, wiec postanowilem napisac tutaj ....
pozdrawiam
MalinowyPan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:09   #1629
simonee
Zakorzenienie

Zadna z nas nie jest dermatologiem i nie postawimy diagnozy... hmm rozumie jak po myciu itp cala skora sie czerwieni, ale pojawianie sie plam ? ciezko stwierdzic...
... moze masz bardzo delikatna skore(?) moze za bardzo "trzesz" ja palcami poczas mycia(?) moze to na tle alergicznym(?) zle mydlo(?)
simonee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:19   #1630
MalinowyPan
Przyczajenie

Nie czerwieni sie cala skora, tylko pojedyncze plamki pojawiaja sie na czole i w okolicach skroni, staram sie bardzo delikatnie przemywac twarz zwyklym mydlem antybakteryjnym.
MalinowyPan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:27   #1631
evita_l
Raczkowanie

GG do evita_l

Dopisuję się do Was
Stosowałam Effaclar K na buźkę, zrobiła się nawet ładna, wszystko ucichło, potem była przerwa wakacyjna.. Znów Effaclar i jakiśokropny wysyp, a teraz blizny. Na obu policzkach, na skroniach.. czerwone. Zaczęłam stosować No-Scar, wybielił niektóre zmiany, kończę drugie opakowanie, to fakt, że zatyka :/ ale chciałam być konsekwentna. Przydałoby się też jakieś złuszczanie. Może ta maska z Ziaji? Poradźcie coś na cerę naczynkową. No i coś zamiast No-Scar, o trochę mocniejszym działaniu, tyle się naczytałam, że mam mętlik w głowie, a do dermatologa jakoś nie mam czasu iść. No i filtr... Wakacje, słońce, filtr konieczny.
A co do ciałka, to ja używam peelingów z Joanny, potem czerwony Garnier na skórę i też się głaszczę, bo jest gładka i miła ale muszę wypróbować tą kawę

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:47   #1632
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalinowyPan Pokaż wiadomość
Nie czerwieni sie cala skora, tylko pojedyncze plamki pojawiaja sie na czole i w okolicach skroni, staram sie bardzo delikatnie przemywac twarz zwyklym mydlem antybakteryjnym.
Tak jak napisalam, ze cala twarz jak sie czerwieni po myciu to rozumie, ale plamki(?), nie mam pojecia skad Ci sie robia. Moze ktoras z dziewczyn jeszcze sie wypowie i cos Ci doradzi, mimo wszystko ja bym wolala znalesc jakas godz i wybrac sie do dermatologa, bo tu nikt Ci nie moze powiedziec co to jest, dlaczego tak sie robi i jak temu zapobiegac...
Stary 2010-06-06, 12:07   #1633
bianca8333
Raczkowanie

Malinowy Pan, a może spróbuj nie myc twarzy woda z kranu tylko np mineralna, albo przegotowaną....Czy te plamki pojawiają ci sie od zawsze czy np od niedawna? może to alergiczne?Ja pamietam jak męczyłam sie rok temu;/ Na twarzy pojawiały sie czerwone plamy swędzące na dodatek okazało sie ze to alergiczne...dostałam leki i przeszło aczkowliek teraz znów widze, ze cos sie zaczyna dziać. Pamietam, ze mnie pomogło mycie twarzy płynem miceralnym, tylko delikatne środki.
eh a ja dzisiaj wyszłam trochę na słoneczko i buzia od razu ładniejsza - szkoda tylko że oczy mi puchną i kicham non stop - kto w ogóle wymyslił te wszystkie alergie!!;/

Edytowane przez bianca8333
Czas edycji: 2010-06-06 o 12:09
Stary 2010-06-08, 21:05   #1634
simonee
Zakorzenienie

Hej dziewczynki
Zrobilam 2x mikrodermabrazje i mam wrazenie, ze cos sie poprawia, napewno skore mam niesamowicie gladka! ale mi najbardzie zalezy zeby zlikwidowac ciemniejsze plamki/slady po syfkach wiec jeszcze troche mi to zajmie zanim zobacze wyrazna zmiane... W kazym razie jestem zadowolona
Stary 2010-06-09, 08:07   #1635
visionAM
Zakorzenienie

a co to ma wspólnego z bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi?

co lekarz na Twój problem, może warto jego zapytać się o zdanie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 09:02   #1636
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Zrobilam 2x mikrodermabrazje i mam wrazenie, ze cos sie poprawia, napewno skore mam niesamowicie gladka! ale mi najbardzie zalezy zeby zlikwidowac ciemniejsze plamki/slady po syfkach wiec jeszcze troche mi to zajmie zanim zobacze wyrazna zmiane... W kazym razie jestem zadowolona
Simonka a robiłaś taka domową czy w gabinecie?;>
Stary 2010-06-09, 10:38   #1637
simonee
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Simonka a robiłaś taka domową czy w gabinecie?;>
hej bianca narazie się zdecydowałam na "domową" i jeśli po domowej są pozytywne zmiany to co dopiero będzie po mechanicznej(w gabinecie) Na mechaniczną może zdecyduję się dopiero na jesień, narazie chcę zobaczyć jak po tym domowym będą wyglądać efekty a zapowiada się całkiem dobrze
No i przymierzam się to Twojego kawowego cudu

Inverso, jak tam u Ciebie? jakieś zmiany? daj znać

Edytowane przez simonee
Czas edycji: 2010-06-09 o 12:31
Stary 2010-06-09, 11:24   #1638
visionAM
Zakorzenienie

simonee - po Twoim poście był inny napisany o jakiś problemach pooperacyjnych ze skrzydełkami nosa, ale tego postu już nie ma... nie wiem dlaczego zniknął, może moderator go usunął, bo nie był na temat... i to do niego odnosiła się moja wypowiedź, a nie do Twojego posta
Stary 2010-06-09, 12:31   #1639
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
simonee - po Twoim poście był inny napisany o jakiś problemach pooperacyjnych ze skrzydełkami nosa, ale tego postu już nie ma... nie wiem dlaczego zniknął, może moderator go usunął, bo nie był na temat... i to do niego odnosiła się moja wypowiedź, a nie do Twojego posta
ups...i wszystko jasne... ja "tamtego" postu nie widzialam i myslalam ze mnie pytasz...
w takim razie usune moja odp

Edytowane przez simonee
Czas edycji: 2010-06-09 o 12:32
Stary 2010-06-09, 12:41   #1640
ferguusson
Zakorzenienie

dziewczyny spokojnie
przenioslam post jednej wizazanki na blizny pooperacyjne, a wiadomosc visionAM zostala tutaj

wszystko juz zreszta wyjasnione

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:30   #1641
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
po tygodniu powinnam widzieć już jakieś zmiany ...
Tez kupiłam ten krem, wczoraj w nocy się nim posmarowałam. Jeszcze efektów nie widać. Daj znać jak u Ciebie się sprawdza
Stary 2010-06-15, 11:07   #1642
katiaa162
Przyczajenie

GG do katiaa162 Wyślij wiadomość przez Yahoo do katiaa162

Dziewczyny miałam BARDZO DUŻE PROBLEMY Z TRĄDZIKIEM!! Zastosowałam kuracje DUAC ŻEL na 2 miesiące. Rezultaty wspaniałe. Bardzo szybko goi zaczerwienienia, skóra staje się napięta, ale nie sucha!!! Trądzik nie daje się przez to wyciskać(dobre dla dziewczyn, które wyciskają!!) Leczy wspaniale przetoki. Zamyka zaskórniki. Stosowałam punktowo, wraz z leczeniem, stopniowo mniej go nakładałam.
Jest niestety na recepte. Cena ok 45zł 15ml

Podaje link:

http://www.google.co.uk/imgres?imgur...26tbs%3Disch:1
katiaa162 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:58   #1643
visionAM
Zakorzenienie

super fajnie, ale to jest wątek o bliznach i przebarwieniach, czy z tym także Duac sobie radzi? Bo coś mi się wydaje, że średniawo
A o nim jest gdzieś cały obszerny wątek
Stary 2010-06-15, 14:32   #1644
katiaa162
Przyczajenie

GG do katiaa162 Wyślij wiadomość przez Yahoo do katiaa162

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
super fajnie, ale to jest wątek o bliznach i przebarwieniach, czy z tym także Duac sobie radzi? Bo coś mi się wydaje, że średniawo
A o nim jest gdzieś cały obszerny wątek
Duac radzi sobie ze świerzymi bliznami, więc napewno coś do wątku ma.
Jeśli chodzi o blizny, najlepiej jest skorzystać z serii zabiegów złuszczających (trądzik musi być wyleczony!!) Proponuje zabiegi z kwasami owocowymi, mikrodermabrazję lub peeligi ziolowe.
Takim zabiegom można się poddać w porze jesienno-zimowej, aby unikać promieni słonecznych.
Blizna musi się wyłuszczyć, w zależności jaki mocny peeling, takie głębokie złuszczanie.

Jeszcze jedno:
jeśli blizny są małe można spróbować zastosować np. krem z CLARENY z kwasami owocowymi, lub domowe peelingi.
katiaa162 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:19   #1645
inverso
Wtajemniczenie

Cytat:
Tez kupiłam ten krem, wczoraj w nocy się nim posmarowałam. Jeszcze efektów nie widać. Daj znać jak u Ciebie się sprawdza
Kupiłam w ciemno, nawet bez przetestowania czy mnie nie uczuli ... i po tygodniu wyszło uczulenie, pełno małych krosteczek na twarzy ;/ Odstawiłam go, i raczej nie wrócę do niego. Wolę jednak zdecydowanie Effaclar.
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:57   #1646
Ania8000
Raczkowanie

Witam
także i ja zmagam się z przebarwieniami po trądziku i posłonecznymi.
Używałam Unitone SPF 20, Glyco A, Lysanel i różne peelingi, toniki z kwasami. Efekty raczej małe. Dziś kupiłam krem portugalski - Evolet. Szarpnęłam się, bo cena 55 zł, ale duża pojemność 120g.
Używał ktoś? Jakie wrażenia? Na KWC jest tylko jedna opinia (dobra).
Pozdrawiam wszystkie Przebarwione Twarze

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Dodam, że już czytałam króciutki wątek o tym kremie na Wizażu, napisany przez recenzentkę kremiku. Czy ktoś jeszcze miał styczność z tym specyfikiem?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Swoją drogą to pipa ze mnie. W zielarskim dałam za niego 55zł(!) podczas gdy w necie, jak teraz widzę kosztuje niecałe 30zł. Wrrr... Cena 2x wyższa!!! Co mnie podkusiło! mogłam najpierw sprawdzić w internecie. Hmmm. Za gapowe się płaci
Ania8000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 07:22   #1647
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Kupiłam w ciemno, nawet bez przetestowania czy mnie nie uczuli ... i po tygodniu wyszło uczulenie, pełno małych krosteczek na twarzy ;/ Odstawiłam go, i raczej nie wrócę do niego. Wolę jednak zdecydowanie Effaclar.
Witaj w klubie;/ ja dostałam kaszki po drugim uzyciu, w ogóle strasznie przetłuścił mi skór,e, nie wiem może na początku tak ma byc ze jest wysyp, ale ja za takie cos dziekuje Wole cos co poprawi stan mojej skóry a nie pogorszy, więc wracamdo moich peelingów i domowej mikrodermabrazji
Stary 2010-06-19, 11:01   #1648
patricja
Zadomowienie

Chciałam się Was poradzić co do kremu SKINOREN. Używam od tygodnia. Na twarzy poza pieczeniem po nałożeniu żadnych innych skutków ubocznych. Jednak na dekolcie zauważyłam, że skóra zrobiła się trochę ciemniejsza, wysuszona i pomarszczona Absolutnie nie wystawiałam się na słońce, po pierwsze pogoda :P a po drugie na twarz dawałam filtr... Niepokoi mnie ten dekolt czy mam przerwać stosowanie? Po peelingu skóra się nie złuszczyła w tym miejscu - jak na twarzy... POMOCY!
patricja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 13:32   #1649
mart89
Rozeznanie

GG do mart89

Witam,
Chciałabym kupic sobie krem z clinique even better skin http://allegro.pl/item1075629829_eve...ue_nowosc.html i serum z lancome http://allegro.pl/item1075629976_lan...rum_vit_c.html i moje pytanie brzmi pierw nałożyć krem z clinique następnie podkład a na noc to serum? kupuje je z powodu plamek po tradziku z nadzieja ze cos mi pomoga i je wybiela I jeszcze jedno pytanie co myślicie o cenie nie za niska? pocieszam się ze to sa produkty z USA i maja mniej ml niż normalnie...i ktoś je stosował jak opinie dają jakaś poprawę?
mart89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:52   #1650
inverso
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym kupic sobie krem z clinique even better skin http://allegro.pl/item1075629829_eve...ue_nowosc.html i serum z lancome http://allegro.pl/item1075629976_lan...rum_vit_c.html i moje pytanie brzmi pierw nałożyć krem z clinique następnie podkład a na noc to serum? kupuje je z powodu plamek po tradziku z nadzieja ze cos mi pomoga i je wybiela I jeszcze jedno pytanie co myślicie o cenie nie za niska? pocieszam się ze to sa produkty z USA i maja mniej ml niż normalnie...i ktoś je stosował jak opinie dają jakaś poprawę?
Hmm, to serum to niezbyt fajny skład ma ... dość wysoko w składzie konserwanty, a poza tym tylko 10ml ... więc na krótko starczy. a wszelkich przebarwień lepiej się pozbyć przy współpracy dermatologa z kosmetyczką.
Cytat:
Witaj w klubie;/ ja dostałam kaszki po drugim uzyciu, w ogóle strasznie przetłuścił mi skór,e, nie wiem może na początku tak ma byc ze jest wysyp, ale ja za takie cos dziekuje Wole cos co poprawi stan mojej skóry a nie pogorszy, więc wracamdo moich peelingów i domowej mikrodermabrazji
Nie mam pojęcia, czy tak wygląda jego działanie ;/ Ostatnio podusiłam swoje podskórne wypryski, i pogorszyłam sprawę, ale następnego dnia kupiłam Epi na receptę z 9maja
Mam więc nadzieję, że mi pomoże, i przed 30czerwca będzie lepiej, bo mam wtedy wizytę u dermatolog.
A jak robisz mikrodermabrazję w domu? Jakich konkretnie kosmytków stosujesz?
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blizny, blizny potradzikowe, krosty na twarzy, no-scar, pryszcze, przebarwienia, ślady, tradzik, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości