Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 56 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-19, 21:13   #1651
mart89
Rozeznanie

GG do mart89
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Chodzę regularnie do dermatologa, stosowałam pierw duac zel (nawet, nawet na trądzik, ale chyba nie na plamy, bo jakoś różnicy nie zauważyłam)epiduo(porażka ) i teraz mam już od przeszło miesiąca skinoren, który również nic nie pomaga;/...dlatego szukam jakiś innych specyfików, a te z lancome i clinique, które podałam wyżej maja dobre opinie na wizażu wiec może coś pomogą...a owszem to serum ma mała pojemność 10ml, dlatego można wziąć dwa o ile jest tego wart... już sama nie wiem jak się pozbyć tego paskudztwa na twarzy;/Wit c w lancome może by coś pomogła...
mart89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:24   #1652
szeptserca
Zadomowienie

GG do szeptserca

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
Chodzę regularnie do dermatologa, stosowałam pierw duac zel (nawet, nawet na trądzik, ale chyba nie na plamy, bo jakoś różnicy nie zauważyłam)epiduo(porażka ) i teraz mam już od przeszło miesiąca skinoren, który również nic nie pomaga;/...dlatego szukam jakiś innych specyfików, a te z lancome i clinique, które podałam wyżej maja dobre opinie na wizażu wiec może coś pomogą...a owszem to serum ma mała pojemność 10ml, dlatego można wziąć dwa o ile jest tego wart... już sama nie wiem jak się pozbyć tego paskudztwa na twarzy;/Wit c w lancome może by coś pomogła...
też stosowałam maść duac, niecierpliwiłam się strasznie, że ślady nie schodzą ale dermatolog powiedziała mi że po 2-3 miesiącach zejdzie. no i czekałam, czekałam i nic w końcu odstawiłam i ślady same zeszły ; )
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:22   #1653
Młódka
Raczkowanie

Ja dziś miałam robiony zabieg "peeling polski Jadwigi" to cos jak green peel jest dosyc głęboki i mocno zluszczający
Pani zrobiła mi go średniogłeboko i "wybiórczo" bo jednak mam mnóstwo niezagojonych ranek na czole, które ona musiała omijać ale efekty wygladzenia i znacznego zmniejszenia ilości przebarwien widze już od ręki (choć na zdjęciu niże tak tego nie widać)
Zrobilam zdjęcia twarzy przed zabiegiem oraz 2-3 godz po zabiegu, za kilka dni zrobie nowe zeby zobaczyć jak wygląda łuszczenie i jaki bedzie efekt

Trzymajcie kciuki, żeby wyszło, a raczej złuszczyło się ładnie
Młódka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:56   #1654
visionAM
Zakorzenienie

A gdzie takie zabiegi robią i w jakiej cenie? Bo pierwszy raz słyszę o peelingu Jadwigi
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:55   #1655
inverso
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam robiony zabieg "peeling polski Jadwigi" to cos jak green peel jest dosyc głęboki i mocno zluszczający
Pani zrobiła mi go średniogłeboko i "wybiórczo" bo jednak mam mnóstwo niezagojonych ranek na czole, które ona musiała omijać ale efekty wygladzenia i znacznego zmniejszenia ilości przebarwien widze już od ręki (choć na zdjęciu niże tak tego nie widać)
Zrobilam zdjęcia twarzy przed zabiegiem oraz 2-3 godz po zabiegu, za kilka dni zrobie nowe zeby zobaczyć jak wygląda łuszczenie i jaki bedzie efekt

Trzymajcie kciuki, żeby wyszło, a raczej złuszczyło się ładnie
Trzymam!
Ale jak to możliwe, że zrobiłaś taki peeling latem? Przecież wszelkie zabiegi złuszczające wykonuje się jesienią i wiosną gdy słońce nie jest takie mocne ... Chyba że będziesz przez tydzień siedziała w domu? Też namiętnie o tym peelingu myślę, bo nauczycielka z kosmetologii mi go poleciła, ale niestety nie ma szans abyśmy go na zajęciach wykonały. A Ty się uczysz w jakiejś szkole kosmetycznej? W niedzielę gabinety kosmetyczne to raczej zamknięte są ...

PS. Obowiązkowo musisz pamiętać teraz o ochronie twarzy przed promieniami słonecznymi!
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A gdzie takie zabiegi robią i w jakiej cenie? Bo pierwszy raz słyszę o peelingu Jadwigi
Jeśli byłabyś zainteresowana takim zabiegiem, to musisz zadzwonić na nr ze strony internetowej i się dowiedzieć w jakich gabinetach są wykonywane te peelingi, bo nie każdy salon kosmetyczny ma kosmetyki Jadwigi w ofercie.

Tu masz cennik: http://www.jadwigajk.hg.pl/index2.html

Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Polski Peeling Ziołowy mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.
Działanie:
  • Zabieg wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku
  • Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka
  • Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się
  • Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny
  • Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami u kosmetyczki - pierwsza to zabieg złuszczania, druga - usunięcie resztek naskórka
  • W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania
  • Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry
Preparaty potrzebne do zabiegu:
  • kompozycja ziołowa
  • Lotion ZIOŁOWY koncentrat
  • Lotion ZIOŁOWY zabezpieczający
  • polska MASECZKA OTRĄBKOWA REWITALIZUJĄCA
  • polski TONIK ZIOŁOWY
  • polska MASECZKA BIONAWILŻAJĄCA NAGIETKOWA
  • Saipan olejek jojoba
  • polski PREPARAT KOLAGENOWY i polskie serum kolagenowe
  • polskie MLECZKO KOSMETYCZNE
  • polski KREM BIONAWILŻAJĄCY z kolagenem, wit. a+e
  • Gaza, WODA UTLENIONA 3%, TALK, CIEPŁY KOC
Przeciwwskazania do złuszczania:
  • Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe
  • Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca, brodawki płaskie i pospolite
  • Grzybice
  • Znamiona barwnikowe skóry
  • Nowotwory skóry i stany przednowotworowe np. rogowacenia starcze
  • Trądzik różowaty
  • Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna
Uwaga: Test przed zabiegiem
Sporządzoną maseczkę peelingującą nakładamy na 30 minut na skórę w okolicy uda lub przedramienia. Jeśli do 48 godzin nie wystąpią: obrzęk, grudki, pęcherzyki lub krostki, uznać należy, że skóra dobrze toleruje preparat.

Seria zabiegów:
Przy cerze trądzikowej wykonujemy 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach. W przypadku skóry dojrzałej w celu odmłodzenia 1 lub 2 razy do roku (wiosną i jesienią) jako lifting biologiczny bez skalpela. W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać mrozu (poniżej 50C) natomiast przez 30 dni po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium. U klientek, które po raz pierwszy poddają się zabiegowi, wykonuje się go powierzchownie.

Preparaty peelingu ziołowego:
Preparaty Polskiego Peelingu Ziołowego są podstawą wielu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Poza głębokim złuszczaniem skóry twarzy i ciała stosuje się je również do złuszczania powierzchownego twarzy i poszczególnych części ciała oraz do specjalnego, bardzo delikatnego złuszczania całego ciała w celu przygotowania skóry przed ekspozycją na słońce. Preparaty wykorzystuje się też w maskach leczących trądzik, zwężających pory skórne, naczynka krwionośne, trądzik różowaty, odmładzający skórę twarzy i dłoni. Są przydatne w leczeniu cellulitu i usuwaniu rozstępów skóry. Oprócz głębokiego złuszczania we wszystkich pozostałych przypadkach do rozprowadzenia kompozycji ziołowej używa się Lotionu Ziołowego Zabezpieczającego lub Polskiego Toniku Ziołowego. Preparaty wchodzące w skład programu poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym pod nadzorem prof. dr hab. Jerzego Bowszyca z Kliniki i Katedry Dermatologicznej AM W Poznaniu. Były też testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych. Powstał program w pełni bezpieczny i spełniający oczekiwania kosmetyczek i pacjentów, który stosujemy z powodzeniem od wielu lat. POLSKI PEELING ZIOŁOWY został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.

Schemat zabiegu

Faza I: Złuszczanie
  • Zmywamy skórę mleczkiem kosmetycznym
  • Odtłuszczamy tonikiem ziołowym oraz tonizujemy lotionem ziołowym zabezpieczającym
  • Naświetlamy skórę solluksem (5 min.) lub nawilżamy ciepłą parą (15 min.
  • Klientkę przykrywamy ciepłym kocem
  • Przygotowujemy maseczkę peelingującą: jest to kompozycja ziołowa połączona z lotionem ziołowym koncentratem, rozcieńczonym w stosunku 1:9 (1 część koncentratu, 9 części wody destylowanej). Dla lepszego rozpulchnienia maseczki dodajemy 5 kropel wody utlenionej 3%
  • Maseczkę nakładamy na miejsca, w których skóra ma ulec złuszczeniu i pozostawiamy ją na 5 minut
  • Maseczkę wmasowujemy okrężnymi ruchami w skórę, aż do uczucia lekkiego pieczenia albo wystąpienia lekkiego zaróżowienia skóry (ok. 5-15 minut)
Uwaga! W czasie masażu opuszki palców zwilżamy resztkami maseczki lub lotionem zabezpieczającym. Dłonie w czasie masażu nie mogą być suche
  • Po masażu powieki i usta zabezpieczamy kremem, na oczy nakładamy kompres
  • Resztę maseczki nakładamy na skórę i przykrywamy kompresem z podwójnej gazy obficie zwilżonej Lotionem zabezpieczającym. Kompres-maseczkę zwilżamy od czasu do czasu kroplami lotionu zabezpieczającego przy pomocy plastikowej pipetki
  • Po około 20 minutach, gdy skóra przestanie piec, zdejmujemy kompres i maseczkę zmywamy letnią, a później zimną wodą
  • Skórę tonizujemy lotionem zabezpieczającym
Po wyschnięciu możemy skórę przypudrować talkiem kosmetycznym, nie jest to jednak konieczne. Odczuwanie mrowienia lub lekkiego pieczenia po zabiegu, a zwłaszcza przy dotyku, jest reakcją prawidłową. W domu, po zabiegu pacjent nie może skóry moczyć, myć, stosować żadnych kosmetyków (poza talkiem). Zaczerwienienie twarzy utrzymuje się przez 1-2 dni. Następnie, około trzeciego dnia, rozpoczyna się proces złuszczania, którego nasilenie różni się indywidualnie od otrębiastego do płatowego. Od tego momentu skórę zwilża się co 2-4 godziny Lotionem zabezpieczającym (rozcieńczonym w proporcji: 1 część wody destylowanej na 9 części lotionu zabezpieczającego), przygotowanym przez kosmetyczkę w specjalnej buteleczce. Lotion zabezpieczający przyśpiesza proces łuszczenia, łagodzi podrażnienia, regeneruje naskórek, ułatwia powstawanie nowego, chroni skórę po zabiegu m.in. przed utratą wilgotności i utrzymuje odpowiednie pH.

Faza II: Rewitalizacja
  • W końcowym okresie złuszczania, po 5-7 dniach, przeprowadzamy zabieg uzupełniający, który polega na zdjęciu resztek naskórka i jego rewitalizacji. W tym celu:
  • Delikatnie oczyszczamy skórę MLECZKIEM KOSMETYCZNYM
  • Tonizujemy ją lotionem ziołowym zabezpieczający
  • Rozgrzewamy skórę ciepłą parą
  • Przygotowujemy rewitalizującą Maseczkę Otrąbkową rewitalizującą (Należy wymieszać ją z lotionem zabezpieczającym do konsystencji gęstej śmietany i na zwilżonej lotionem podwójnie złożonej gazie nałożyć na miejsca złuszczone)
  • Po upływie co najmniej 20 min. zbieramy całą Maseczkę Otrąbkową z gazą w kulkę i delikatnie masujemy nią okrężnymi ruchami złuszczoną powierzchnię skóry. W czasie masażu resztki naskórka bardzo łatwo się oddzielają
  • Następnie resztki maseczki i naskórka zmywamy letnią, a potem chłodną wodą
  • Tonizujemy skórę lotionem zabezpieczającym i pozostawiamy ją do osuszenia
  • Delikatnie wklepujemy preparat kolagenowy
  • Nawilżamy skórę przez 5 minut (bez ozonu) i pozostawiamy do wyschnięcia
  • Nakładamy olejek jojoba, maskę bionawilżającą nagietkową, której tym razem nie zmywamy, lub inny krem wskazany przez firmę.
Z pacjentem omawiamy zasady pielęgnacji skóry po zabiegu w domu i zaopatrujemy go w odpowiednie kosmetyki: Tonik Ziołowy, serum kolagenowe, krem bionawilżający lub olejek jojoba. Omawiamy poza tym zabiegi z jakich klientka powinna korzystać w salonie kosmetycznym w ciągu miesiąca po zabiegu złuszczania, aby osiągnąć zamierzony efekt. Mogą to być lifty kolagenowe polecane przez firmę.
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:50   #1656
bianca8333
Raczkowanie

Inverso
Powiem Ci, że mam aktualnie mikrodermabrazję z Oriflame i jestem w szoku bo nawet działa, miałam tez kiedyś Mikrodermabrazję z Dax Cosmetics - nieźle zdziera ale pamietajcie - tylko na zagojona skórę to stosujemy inaczej może być masakra;/Rok temu robiłam taką mikrodermabrazję w domu jakoś raz czy dwa razy w tygodniu i naparwde doprowadziłam buźkę do dobrego stanu - zobaczymy jak bedzie w tym roku... jeżeli nie bedzie efektów jesienia też wybiorę sie na jakiś zabieg

Edytowane przez bianca8333
Czas edycji: 2010-06-21 o 08:52
bianca8333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:07   #1657
visionAM
Zakorzenienie

chodzi Ci o to: http://esentia.pl/Dax_Cosmetics_Vulc...row_p31119.htm

???

Kurcze kupiłabym sobie taki specyfik, w sumie mam wyleczoną buzię i walcze jedynie z przebarwieniami... tylko z tego co widze ta mikrodermabrazja z Daxa jest dla starszych kobiet i nie ma w jej opisie nic o zbawiennym działaniu na przebarwienia ;>
Stary 2010-06-21, 20:10   #1658
Młódka
Raczkowanie

Od początku- tak jestem w szkole kosmetycznej-na 3 semestrze (w lutym zdaje egzamin kwalifikacji zawodowych)
Ten peeling mam zrobiony z racji tego, że w niedziele miałysmy szkolenie z Jadwigi na którym byl właśnie peeling, zabieg na cialo i coś chyba jeszcze, ale nie pamiętam w tej chwili , bo ja akurat leżałam na leżance i poddawalam się zabiegowi
Wiem o tym ,ze obowiązkowe jest bezwzgledne filtrowanie sie PRZYNAJMNIEJ przez miesiąć po zabiegu (ale to dla mnie nie nowośc-kiedyś pewien glupi dermatolog leczył mnie całe wakacje tetracyklinami -nawet nie wspomnial o ochronie od slońca-w ogromnej dawce i musiaalm się przez całe wakacje filtrowac) więc to nic nowego
Normalnie to fakt ze o tyej porze roku nikt by i tego raczej nie zrobił...ale w tym wypadku kobieta wie, że ma do czynienia z "ogarniętymi" osobami, które wiedza jakie jest postepowanie po takim peelingu
Własie tak mam zamiar zrobić-nie wychodzić z domu przez tydzien albo wychodzic minimalnie-w sumie jeszcze się nie łuszczę a pogoda jest u mnie bardzo pochmurna i nie zapowiada się na zmianę.

Martwi mnie tylko jedno, bo panipowiedziaal, że nie zrobi mi glębokiego ze zwgledu na duża ilośc ranek i strópków - tylko taki powierzchniowy-delikatniejszy, w trakcie zabiegu widząc jak skora reaguje powiedziala, że zrobimy średnioglęboki jednak. (w powierzchniowym masuje się 2-5 minut a w głebokim 10-15 ja mialam to robione ok 7 minut ;-) ) i Pani powiedziala, że jeśli wróce do domu i bede buzie traktowala tak jak po peelingu głębokim (czyli absolutnie żadnego kontaktu z wodą i z niczym) to bardzo prawdopodobe, że złuszczę się tak jak przy glębokim, a jesli wróce do domu i bedę zwyczajnei pielegnowala cerę, to zluszczenie bedzie tylko powierzchniowe...i tak się zastanawiam, bo narazie nic się nie dzieje a ja juz praktycznie nie czuję tego napięcia - jedynie mam pomidorowe policzki
Wiem, że to za wczesie na jakiekolwiek łuszczenie, bo to dopiero pierwszy dzien po zabiegu...ale już się nie moge doczekać jak to bedzie

VISIONAM musisz popytać w gabinetach o ten konkretny zabieg-jest zwykle tańszy od green peelu a myslę, że podobnie skuteczny no i bezpieczniejszy jednak

Najlepsze dziewczyny jest to, że dzieki temu szkoleniu możemy zamówic przez szkołę te preparatu z 30% zniżką i ja mam zamiar zamówic zestaw na jesieni i zrobic sobie powtórke tylko juz na zagojonej cerze i głęboki peeling

......................... ......................... ..

EDIT

Jesli chcecie to dodam wam zdjęcia jak cera wygladała przed zabiegiem, 2 godz po i dzień po :P

Edytowane przez Młódka
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:22
Stary 2010-06-22, 08:38   #1659
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
chodzi Ci o to: http://esentia.pl/Dax_Cosmetics_Vulc...row_p31119.htm

???

Kurcze kupiłabym sobie taki specyfik, w sumie mam wyleczoną buzię i walcze jedynie z przebarwieniami... tylko z tego co widze ta mikrodermabrazja z Daxa jest dla starszych kobiet i nie ma w jej opisie nic o zbawiennym działaniu na przebarwienia ;>
Tak tak, to dokładnie ten peeling. Jest baaardzo mocny, az buzia boli;/ ale potem twarz jest gładka jak pupcia niemowlaka. Ja jeszcze do końa wszystkiego nie zaleczyłam, więc nie bede jeszcze z nim ryzykować na razie mam peeling enzymatyczny Ziaja pro i tez jest nieźle.Chociaż wiadomo- to nie to samo ścieranie
Stary 2010-06-22, 09:40   #1660
visionAM
Zakorzenienie

ja poczekam do jesienie z takimi zabiegami, póki co enzymatyczny musi mi wystarczy Mam Ziaja Nuno, ale szukam czegoś lepszego... polecasz Ziaję Pro?
Stary 2010-06-22, 16:49   #1661
Młódka
Raczkowanie

dziś-choć to dopiero drugi dzień juz zaczełam sie łuszczyć
Ta nowa świeżutka skóra jest taka piękna

Tyle, że ja policzki miałam w miare ładne, ale teraz wiem, że na 100000000% zrobię sobie na jesieni czoło, nos i brodę jak tylko zagoję te nieszczęsne ranki

Gdybyscie były ciekawe efektów zamieszczam wam zdjęcie z drugiego dnia po zabiegu (a jednoczesnie pierwszego dnia łuszczenia-szubko ono postępuje zdjęcie z lewej robione rano a z prawej po południu)

http://wizaz.pl/forum/picture.php?al...ictureid=65953
Stary 2010-06-22, 18:23   #1662
Ginger
Raczkowanie

Talking Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

a ja dostałam przezroczysty żel Scagel firmy CYBELE, wlasnie zaczynam pierwszy dzien z tym preparatem, na ulotce napisane jest : połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, zmiękcza, wygładza i zmniejsza nierówności skóry.
Czy króraś z Was słyszała o tym żelu? Nowość z Bangkoku
Ginger jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:17   #1663
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

O kobieto poliki jak buraczki myslalam, ze to takie wyolbrzymianie tylko
Jestem mega zainteresowana tym peelingiem, ale szukajac po stronach salonow - nie moge go znalezc! Jestem z Krakowa. Jestem ciekawa ceny tego zabiegu i pytanie - w jaki sposob wiec myc twarz jesli nie moze miec ona stycznosci z woda? I jak dlugo trwa luszczenie? wiem ze to indywidualna kwestia, ale tak na OKO ? mam teraz wakacje wiec spokojnie moge tydzien nie wychylac sie na swiat no i oczywiscie jestem ogarnieta w sprawach filtrow

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:05   #1664
Młódka
Raczkowanie

zaczynam miec wątpliwości czy pani mi to dobrze zrobila, ale może panikuję-w sumie to dopiero 3 dzien po zabiegu ...bo ja wciaz mam takie buraki na policzkach-i ta świeżutka piekna skóra tez ma taki kolor nie wiem czy tak ma być czy co zadzwonię zaraz do firmy i się dopytam

Nie możesz znaleźć tego w salonach, bo większośc osób robi green peel (który zreszta jest droższy od Jadwigi ) ale napewno sa salony które mają-najlepiej wejdź na ich storne i wyslij maila albo zadzwoń i zapytaj o adres współpracującego z nimi gabinetu z krakowa

Twarzy po prostu nie nalezy myc do czasu az nastapi złuszczenie (ani glowy-żeby sobie wody na twarz nie nachlapać)
w przypadku peelingu powierzchniowego luszczenie otrąbkowe trwa nawet do 21 dni (w przypadku pelingu powierzchniowego normalnie pielegnuje się cere-tak jak na codzień-nie ma żadnych obostrzeń co do niemycia twarzy itp)- a w przypadku glębokiego ok 7-10 dni

mam nadzieje, że odpowiedziałam na twoje pytania-w razie czego pytaj
Stary 2010-06-24, 08:45   #1665
bianca8333
Raczkowanie

Cytat:
ja poczekam do jesienie z takimi zabiegami, póki co enzymatyczny musi mi wystarczy Mam Ziaja Nuno, ale szukam czegoś lepszego... polecasz Ziaję Pro?
po peelingu enzymatycznym ziaji pro rzeczywiście buzia jest gładka, delikatna, zmiany trądzikowe się nie roznoszą. Najgorsze jest to , że mnie ręce wiedną bo trzeba twarz masowac 10-15 minut. Chce się jeszcze skusic na ziaje pro- maska zamykająca pory czy cos takiego
Stary 2010-06-24, 17:17   #1666
effulla
Zakorzenienie

Dziewczyny chciałam zakomunikować -> http://www.clarena.pl/cms/?__page_id=640 capnęłam kilka próbek i jestem mega-zadowolona ; o
Stary 2010-06-24, 17:48   #1667
visionAM
Zakorzenienie

a od jak dawna stosujesz? sa już jakieś widoczne efekty? jak działa ten krem?
Stary 2010-06-25, 08:26   #1668
Młódka
Raczkowanie

: jupi::j upi:

Ten peeling jest super

Juz jestem w kocowej fazie łuszczenia policzki wyglądaj boosko (choć zdjęcia tego nie oddają) a czoło na ktorym był peeling powierzchniowy robiony złuszcza sie delikatnie-bezboleśie ale za to bardzo efektownie-połowę mniej przebarwien
Jestem szczęsliwa i wiem, że na jesieni zrobię sobie głęboki na czolo

w poiedziałek wam zdjęcia wrzucę z 5 dnia łuszczenia jesli chcecie zobaczyć

Jestem, mega zadowolona-z czystym sumieniem moge polecić
Stary 2010-06-27, 02:49   #1669
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
: jupi::j upi:

Ten peeling jest super

Juz jestem w kocowej fazie łuszczenia policzki wyglądaj boosko (choć zdjęcia tego nie oddają) a czoło na ktorym był peeling powierzchniowy robiony złuszcza sie delikatnie-bezboleśie ale za to bardzo efektownie-połowę mniej przebarwien
Jestem szczęsliwa i wiem, że na jesieni zrobię sobie głęboki na czolo

w poiedziałek wam zdjęcia wrzucę z 5 dnia łuszczenia jesli chcecie zobaczyć

Jestem, mega zadowolona-z czystym sumieniem moge polecić
a jaki miałaś ?
Stary 2010-06-27, 08:33   #1670
inverso
Wtajemniczenie

effulla, wystarczy że spojrzysz kilka postów wyżej ... Młódka miała robiony tydzień temu Polski Peeling Ziołowy Jadwigi o czym napisała, zamieściła także zdjęcia!

bianca8333, ale tą mikrodermabrazję to raczej na suchej skórze buźki nie można robić?
Stary 2010-06-27, 13:26   #1671
madzia026
Przyczajenie

Witam, dziewczyny czy z czymś takim można sobie jakoś poradzić? Są to blizny i przebarwienia potrądzikowe Co polecacie ? Mam tłustą cerę i 30 lat,proszę o rady
madzia026 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 14:28   #1672
inverso
Wtajemniczenie

madzia026, można sobie poradzić ale dopiero jesienią. lato nie jest najlepszym czasem dla kuracji dermatologicznych czy kosmetycznych zabiegów.

najlepsze wg mnie jest głębokie złuszczanie naskórka, np. peeling ziołowy jadwigi lub kwasy aha.
Stary 2010-06-27, 18:29   #1673
fifiorek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

weszłam tu żeby poczytać o green peel a tymczasem w oczy rzucił się ten peeling ziołowy
jak tylko przyjdzie wrzesień to od razu decyduje się na głębokie złuszczanie - mam mnóstwo dziurek po wągrach, ponadto skóra na brodzie u rzuchwie jest nierówna, taka bruzdowata w tych okolicach mam duże problemy z podskórnymi ropnymi wykwitami

i teraz pytanie - czy ktoś może napisać który z tych dwóch peelingów byłby skuteczniejszy?
fifiorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:04   #1674
inverso
Wtajemniczenie

fifiorek, jak można poczytać kilka postów powyżej jest wiele plusów dla peelingu ziołowego - jest głębszy i dokładniejszy, a przy tańszy od green peelu ... nie miałam jeszcze styczności z żadnymi peelingami ani kwasami na twarzy, ale od jesieni zacznę ostrą walkę z przebarwieniami i bliznami
Stary 2010-06-27, 23:05   #1675
moneys
Przyczajenie

A jak usunąć najlepiej takie wgłębienie, co mam nad okiem,chyba ślad po ospie. Własciwie chciałbym zrobić tylko to konretne miejsce, bo żadnych innych kłopotów nie mam. Jaka jest najlepsza metoda na usunięcie tego? Czy dobrym pomysłem byłaby dermabrazja miejscowa(nie mylić z mikrodermabrazją)?

Edytowane przez moneys
Czas edycji: 2010-06-27 o 23:11
moneys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 10:00   #1676
Młódka
Raczkowanie

zamieszczam wam zdjęcie jak zaawansowana jest faza łuszczenia 5 dnia po peelingu (chciałam zaznaczyć ,że ja miałam ten peeling robiony na średniogleboki a nie glęboki (7 minut masażu)

http://wizaz.pl/forum/picture.php?al...ictureid=66587

powiem wam, że ja juz jestem po wszystkim i jestem mega zadowolona

Wczesniej głownym moim problemem bylo to, że mialam strasznie taka zwartą skóre i nie dało sie usuwać z niej zaskórników, bo one i tak zawsze w jakiejś częsci zostawały ...od wyciskania-nieskutecznego-robiły sie straaaaszne blizny a teraz ta skóra sie tak jakby spłyciła tak że wszelkie zaskórniki wychodza o niebo lepiej właściwie bezproblemowo

Jesli bedziecie chcialy za kilka dni zrobie wam zdjęcie jak wyglada twarz juz po wszystkim zebyście mogly zobaczyc końcowy efekt

Jesli macie jakies pytania pytajcie-chetnie podziele się tym doswiadczeniem
Stary 2010-06-28, 10:47   #1677
inverso
Wtajemniczenie

Młódka, daj zdjęcie aktualnego wyglądu!
Stary 2010-06-28, 16:39   #1678
mrugacz_iskier
Raczkowanie

Ja byłam na 6 zabiegach mikrodermabrazji diamentowej.
Moim problemem było (i wciąż jest) wiele małych blizn po trądziku, zwłaszcza na policzkach. Pod makijażem ich prawie nie widać, ale jednak są moim kompleksem. Blizny spłyciły się znacząco, skóra zrobiła się gładsza i lepiej odżywiona.
Jednak byłam zawiedziona, ponieważ na początku kosmetyczka powiedziała, że po 5ciu zabiegach powinnam wyglądać dużo lepiej, natomiast teraz wiem, że będę potrzebowała kolejnych 5ciu aby zbliżyć się do wymarzonej gładkości. Zrobię je po wakacjach.

Koszt jednego zabiegu mikro - 140 zl. W pakiecie 5 zabiegów wyniosło mnie 580 zl.
Stary 2010-06-28, 17:04   #1679
MsTseTse
Zadomowienie

Dziewczynki, wiem, że jesteście ekspertkami w dziedzinie blizn i przebarwień dlatego się do Was zwracam.

Koleżanka ma na nogach wrastające włoski i je wyciska (głupia) a potem zostają jej blizny (czerwone- to pozapalne?) co mogę jej polecić na te blizny?

MsTseTse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:29   #1680
wantet
Raczkowanie

Macie porównanie peelingu Jadwigi i cosmelanu? Zastanawiam się który zabieg jest lepszy na spłycenie blizn, przebarwienia itp
wantet jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blizny, blizny potradzikowe, krosty na twarzy, no-scar, pryszcze, przebarwienia, ślady, tradzik, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości