Darsonwal - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-25, 19:39   #61
isztar
Raczkowanie

Darsonval

Bardzo proszę o pomoc Od wczoraj jestem posiadaczką Darsonvalu. Oprócz urządzenia zamówiłam także taki produkt http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1 i teraz nie wiem czy mogę go stosować z darsonvalem czy nie. Zamawiając byłam przekonana, że tak, ale zobaczyłam, że w składzie jest woda i mam wątpliwości. Zastanawiam się także czy mogłabym go używać po zabiegu, ale kompletnie nie znam się na takich rzeczach i trochę się boję.
Albo w obietnicy przyszłej pomocy.
W porządku jest, pozwolić sobie na szczęście.
Bo nigdy nie wiesz,jak ulotne to szczęście może być.
isztar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 22:56   #62
Natalenia
Raczkowanie

Dot.: Darsonval

Absolutnie nie, zresztą pod preparatem jest zamieszczona informacja do czego jest on przeznaczony, czyli do jonoforezy, ultradźwięków i mezoterapii bezigłowej.Służy jako serum do zabiegów. Darsonwalizację powinno się robić na suchej skórze, można użyć do tego celu np. talku ale musi on być suchy.
Natalenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 01:33   #63
walkaozycie
Przyczajenie

Darsonval

Chcialbym zapytac kosmetyxzki czy urzedzenie darsonval jest bezpieczne i mozna je stosowac w domu? Pozdrawiam
walkaozycie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:22   #64
Falabella
Zakorzenienie

Mam, stosuję, tylko wiadomo, zaczynasz od najniższych obrotów no i stosuj się do instrukcji.

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 16:31   #65
iveriin
Wtajemniczenie

Jest bezpieczne, tylko zawsze upewnij się, że stosujesz na wysuszoną (w sensie, że nie mokrą ) skórę, bo inaczej pelota może pęknąć
iveriin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 20:57   #66
agacio
Zadomowienie

No i co najważniejsze musisz zapoznać się i wykluczyć przeciwwskazania.

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 00:11   #67
walkaozycie
Przyczajenie

Ok,dziekuje pieknie jeszcze tylko pytanie,bo tam w przeciwwskazaniach sa jakies ropniaki czy ropne zapalenia,a przeciez tak wygladaja krostki tradzikowe,nie moge zatem tych krostek wysuszac tym urzadzeniem?
Stary 2013-11-19, 10:53   #68
Falabella
Zakorzenienie

Możesz, byle tylko nie były wyciskane, rozdrapywane przed zabiegiem.

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 11:44   #69
walkaozycie
Przyczajenie

A jak czesto mozna to robic ? Tam jest na pewno napisane na ulotce? A mam pytanie czy jezeli ma sie pojedyncze wykwity na cerze i cere tlusta jak stosowac najlepiej?
Stary 2014-05-07, 07:40   #70
Sandrika
Zadomowienie

Dot.: Darsonwal

Odświeżam trochę temat, ponieważ na wątku głównie jest opisane działanie na twarz, ja mam pytania co do włosów,z jaką częstotliwością możemy używać darsonwala na włosy?
Czy jest tu osoba której to urządzenie w jakiś sposób zadziałało na włosy, wypadanie, porost ?
Sandrika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:37   #71
Wenus21
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Mam, stosuję, tylko wiadomo, zaczynasz od najniższych obrotów no i stosuj się do instrukcji.
Stosujesz nadal Dersonval? Jak się spisuje?
Wiesz może czy można go używać podczas stosowania kwasów/retinoidów
?

Zastanawiam się nad kupnem tego http://allegro.pl/derma-wand-darsonv...282565379.html .
Też taki macie ? Mam nadzieje ,że to nie bubel

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2014-06-22 o 12:07
Wenus21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:48   #72
BasiaSmoter
Raczkowanie

Dot.: Na co jest dobry darsonwal?

Cytat:
Napisane przez bro Pokaż wiadomość
spoko poprawiam się napisał pierwszy kolega po fachu jakiego spotykam
też bym się pomyliła i napisała z przyzwyczajenia, myślałam że są tu same kobietki ;p
Stary 2014-09-14, 18:26   #73
Czerwona Kokarda
Raczkowanie

Cześć wszystkim, szukam i szukam wszędzie tego urządzenia do użytku domowego, ale nie mam zielonego pojęcia jakiego producenta wybrać. Chciałabym kupić dobry produkt - czy możecie zdradzić jakiej marki są Wasze Darsonvale? Na allegro jest tego pełno, ale większość sprzedawców ma sporo negatywnych opinii (zarzuty, że towar jest chiński, badziewny itp.).Na stronie firmy Biomak znalazłam Darsonval tylko z jedną końcówką, a zleży mi na czterech różnych.
Czerwona Kokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 22:23   #74
Wenus21
Zakorzenienie

Ja kupiłam na allegro i nie polecam po zaledwie kilku uzyciach poodpadały mi metalowe końcówki od pelot.
Stary 2014-09-16, 20:06   #75
Czerwona Kokarda
Raczkowanie

No właśnie tego chciałabym uniknąć
Czerwona Kokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 22:45   #76
EllaM94
Przyczajenie

Ja zamierzam kupić na stronce : yourSpa
EllaM94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 00:20   #77
Kitari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EllaM94 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam kupić na stronce : yourSpa
Też się przymierzam do zakupu d'arsonvalu w tym sklepie... Produkt http://yourspa.pl/przedmioty/17/Dars...erma-Wand.html ma bardzo korzystną cenę i wydaje się fajny, plus gwarancja na 24 miesiące... Zastanawiam się tylko dlaczego jest aż tak duża różnica w cenach tego sprzętu. Biomak ma np. d'arsonval mini za 300zł...

Czy ktoś stosował d'arsonval mini firmy Derma-Wand? http://yourspa.pl/przedmioty/17/Dars...erma-Wand.html

Spełnia swoje zadanie? W ogóle (pytanie do tych co mają własne d'arsonvale) gdzie je kupowałyście i jakich firm/które modele wybrałyście? Polecacie je czy raczej byłyście zawiedzione ich jakością?
Kitari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:34   #78
Ella_M94
Przyczajenie

Z firmy yourSpa kosztuje 120 zł
A z RoyalElite 129 zł
A mini kosztuje więcej pewnie dlatego,że niedawno ktoś to wymyślił, możesz wszedzie go zabrac, poręczniej używać Ja tam wole mieć większy i o połowę mniejszy Tu są opinie tego z ys http://www.ceneo.pl/27793564#tab=reviews_scroll

tu z RoyalElite http://www.opineo.pl/opinie-4065746-...erma-wand.html

A tu trochę info http://mojauroda.info/artykuly/zabie...czy-dema-wand/
Ella_M94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:29   #79
anikaes
Raczkowanie

Mi się wydaje, że DermaWand jest właśnie dużo tańszy niż zwykły Darsonval :O 120-129zł to połowa ceny, albo nawet mniej zwykłego Darsonvala... http://www.biomak.pl/p/apparatus-cat...high-frequency. Tu np. darsonval mini kosztuje prawie 300zł, a jego większy odpowiednik ponad 500. Ella gdzie udało Ci się kupić tani pełnowymiarowy Darsonval i w jakiej cenie? (ja wszędzie widzę oferty od 450 do nawet 800zł) :/
anikaes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:36   #80
Kitari
Raczkowanie

Ja myślałam, że DermaWand to po prostu nazwa firmy i że to zwykły Darsnoval, a tu widzę jakieś rozróżnienie. Też nie mogę znaleźć nic tańszego lub w podobnej cenie do Derma Wand... Darsonval jest chyba po prostu dużo droższy. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/szukaj/darsonval/ceny.html
Stary 2014-11-11, 18:05   #81
Wenus21
Zakorzenienie

Ja musze chyba zacząć regualrnie stosować Darsonval.Bo szczerze mówiąć to lezy w kącie ,czasami tylko go uzyje na jakies pojedyńcze zmiany.
Stary 2014-11-11, 22:11   #82
EllaM94
Przyczajenie

jeszcze nie kupiłam,dopiero się przymierzam i szczerze Ci napiszę,że nie widzę różnicy między Darsonval'em a Derma Wand'em ... Jedynie widzę różnice e cenie, jeśli chodzi o ilości pelot ...
Stary 2014-11-20, 09:52   #83
anikaes
Raczkowanie

Czy ktoś ma Derma Wand, albo jakąś inną wersję Darsonvala (do 300zł) i byłby w stanie podzielić się opinią na temat działania urządzenia (z podaniem konkretnej jego nazwy)? Chodzi mi przede wszystkim o to czy dany model jest trwały, czy peloty nie pękają, czy się nie zacina, czy jest wygodny w użyciu? Co do działania darsonvala w ogóle nie mam pytań, bo wiem na czym polega. Chciałabym tylko kupić sprawdzony produkt, a nie w ciemno jakiś bubel.

Edytowane przez anikaes
Czas edycji: 2014-11-20 o 09:55
anikaes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 10:55   #84
EllaM94
Przyczajenie

Ja mam ze stronki YourSpa,ale dopiero 4 dni. Na razie nic sie nie zepsuło (odpukać)
Stary 2014-11-24, 15:19   #85
Kitari
Raczkowanie

I jak Ci się go używa na razie?
Stary 2014-11-24, 21:21   #86
Mabusama
Przyczajenie

Witajcie!

właśnie zamówiłam Darsonval od RoyalElite. Powiem szczerze, że miałam spory problem dot. tego skąd zamówić, allegro czy sklep internetowy specjalizujący się w kosmetyce. Ceny różne; między 90 a 300 zł a produkt niby ten sam. Ale jak się wczytać w każdą ofertę to niektóre darsonvale mają moc 10, inne 15 a jeszcze inne 20 W i przede wszystkim dlatego ceny się różnią. Na allegro niektórzy piszą, że to oryginał a zdjęć brak
Też jestem ciekawa efektów, oczywiście sama tez zapoznałam się z opiniami (tak jak ktoś wrzucił powyżej), przy okazji znalazłam fajny opis na blogu http://4cholery.blogspot.com/2013/03...-w-suzbie.html
Najbardziej martwi mnie to, że kilka osób ma problem z ruszającym się pelotami, ktoś z Was się z tym spotkał?
Jak dostanę swój Darsonval na pewno podzielę się opinią
Mabusama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 22:29   #87
Kitari
Raczkowanie

Mabusama dzięki za wypowiedź Z niecierpliwością czekam na Twoją opinię, bo sama przymierzam się do kupna, ale wolę wcześniej zrobić research żeby nie wydać np 300zł w błoto
Stary 2014-11-27, 18:39   #88
Mabusama
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja musze chyba zacząć regualrnie stosować Darsonval.Bo szczerze mówiąć to lezy w kącie ,czasami tylko go uzyje na jakies pojedyńcze zmiany.
Wenus21 - kupiłaś w końcu ten Darsonval z allegro, którego link wrzuciłaś kilka miesięcy temu? Bo ja posiadam właśnie ten skoro piszesz, że odpadają metalowe końcówki od pelot to będę uważała, jak któraś odpadnie to reklamuję urządzenie. To ja za ten sam zestaw zapłaciłam trochę drożej bo nie z allegro, jakoś bałabym się choć podejrzewam, że to wszystko to samo

Ja swój Darsonval otrzymałam wczoraj, oczywiście od razu go przetestowała czy wszystko działa. Coś mi się pomyliło, nie jest to Darsonval od RoyalElite (nie ma takiego, jest tylko Darsonval Pro, na którym rzeczywiście jest logo tej firmy, jednak wyposażenie jest to samo, wygląd bardzo podobny tylko moc tego z RE to 15W). Szczerze powiem, że na początku się trochę przestraszyłam. Żadnego logo, informacje tylko te co na pudełku, instrukcja po angielsku (owszem, sklep w którym kupowałam wysłał mi instrukcję po polsku lecz instrukcja ta dotyczyła innego urządzenia ). Na szczęście już wcześniej byłam zapoznana z użytkowaniem tegoż oto urządzenia. Mimo pierwszych obaw okazało się, że wszystko działa, peloty włożone w urządzenie są stabilne, podczas zabiegu czuć rzeczywiście ten specyficzny zapach (ozonu?). Nie powiem czy efekty widać po pierwszym czy drugim użyciu ale ja te zmiany czuję dotykając skóry twarzy. Myślę, że efekty będzie widać dopiero po jakimś tygodniu, może dwóch. Zaznaczę od razu, że Darsonval zamówiłam z myślą o moich widocznych porach i o zdezynfekowaniu buzi po odwągrowaniu ale już wiem, że nie tylko mi się przyda w domu, mój brat (trądzikowy nastolatek) również wyraził chęć korzystania, mam zresztą też jest dobrze nastawiona do tego bzyczącego urządzenia

Poniżej linki do zdjęć Darsonvala, które zrobiłam przed chwilą:

Pudełko z zewnątrz:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/d938c59edc60d.jpg.html

Pudełko w środku:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/8a358044a59ff.jpg.html

Peloty:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/44c632ba54782.jpg.html

Pelota (elektroda) punktowa/prętowa - wyłączona
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/2387788364b74.jpg.html

Niewyraźne zdj ale widać tu grzebyk - włączony
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/dd3152d877ca6.jpg.html

Tu widać działanie miejscowe peloty z końcowką w kształcie grzybka:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/b504b2cd01ca6.jpg.html

W miejsce czaszek należy wpisać "zapodaj. net" bez spacji

Moje pierwsze wrażenie - super! Nie jestem kosmetyczką, sądzę że dopóki urządzenie nie szwankuje nie będę marudzić, ten zestaw idealnie nadaje się do użytku domowego.
Mabusama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:46   #89
foczkaszu
Przyczajenie

Zakupiłam to urządzenie w tym tygodniu. Od środy namiętnie stosuje co dzień na twarz i włosy gdyż borykam się z ŁZS i przede wszystkim na to kupowałam. Naczytałam się pozytywnych opinie na jego temat. Twarz po 3 zabiegach wygląda ładnie i jest jaśniejsza, zdrowsza. Co do włosów jeszcze nie widzę różnicy ale mam wielką nadzieję ze po 10 zabiegu to się zmieni i napiszę jak mi poszło. Trzymajcie kciuki aby się udało bo to już jest chyba ostatnio moja deska ratunku z tym łzs.
foczkaszu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:13   #90
Wenus21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foczkaszu Pokaż wiadomość
Zakupiłam to urządzenie w tym tygodniu. Od środy namiętnie stosuje co dzień na twarz i włosy gdyż borykam się z ŁZS i przede wszystkim na to kupowałam. Naczytałam się pozytywnych opinie na jego temat. Twarz po 3 zabiegach wygląda ładnie i jest jaśniejsza, zdrowsza. Co do włosów jeszcze nie widzę różnicy ale mam wielką nadzieję ze po 10 zabiegu to się zmieni i napiszę jak mi poszło. Trzymajcie kciuki aby się udało bo to już jest chyba ostatnio moja deska ratunku z tym łzs.
Daj koniecznie znać czy coś na skóre głowy Ci pomogło.Moja siostra tez ma problem z ŁZS .
Odpowiedz

Tagi
oczyszczanie skóra

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości