moje tipsy - pomóżcie :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-19, 13:04   #31
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: moje tipsy - pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
a lakier nie jest nalozony zbyt pieknie, poniewaz ona specjalizuje sie we wtapianiu hologramow
Hm. Jeżeli to ta stylistka podała taki argument, to tylko sama siebie pogrąża Co to za tylistka, która nie potrafi pomalować paznokci? I to bez żadnych wzorków
Stary 2007-01-20, 14:43   #32
agus87
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

obiecuje wam dziewczyny, ze dzisiaj zamieszcze fotki bez lakieru juz niedlugo jade do mojego chlopaka i poprosze go o wykonanie zdjec Pozdrawiam!
agus87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:29   #33
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

a zdjec ani widu ani slychu
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:22   #34
agus87
Zakorzenienie

wiem, ze obiecalam przepraszam. zalaczam foto moich tragicznych tipsow minelo 10 dni od wykonania a na paznokciach mam ok 4 mm odrosty i od bokow odchodzi zel fuuuj jutro je chyba zdejmuje - napisalam smsa do tej paznokciowej pani i napisala mi, ze moge sama zdjac krotko obcinajac i scierajac wierzchnia warstwe zelu pilnikiem, tylko zastanawia mnie jak zdjac ten naklejony do polowy sztuczny paznokiec znajdujacy sie na moich paznokciach Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7395-2.JPG (31,2 KB, 74 załadowań)
Stary 2007-01-27, 21:11   #35
mamma
Przyczajenie

Ojej .
Ja bym więcej do tej Pani nie poszła. Ale i tak ładnie sobie poradziłaś z samodzielną poprawką .
NIC NIE OBCINAJ! nie wolno.
mamma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 22:42   #36
ellena
Zadomowienie

Rzeczywiście, ta pani pseudostylistka Cię skrzywdziła i jeszcze jakie rady daje szok! Powinnaś ją postraszyć konsekwencjami, przecież tak nie można - źle wykonała pracę, wzięła kasę i sama każe Ci zdejmować tipsy.
Moim zdaniem jeśli nie masz wprawy, nie zdejmuj ich sama - w gabinecie kosmetycznym zapłacisz 10-15 zł za zdjęcie i paznokcie na pewno nie ucierpią! Nie zrywaj ich tylko, bo to wręcz przestępstwo - jeśli uprzesz się na samodzielne zdejmowanie, rzeczywiście je spiłuj a tips jakby odstanie od paznokcia, piłuj aż sam odejdzie. Pozdrawiam!
ellena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:02   #37
mroffeczka
Przyczajenie

GG do mroffeczka

boshe jakie paznokcie ;/ od razu widac tipsy i ze robila to osoba nie majaca o niczym pojecia
mroffeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 09:23   #38
mamma
Przyczajenie

przyznam, że moje pazurki, ktore robilam sama sobie jeszcze przed kursem (a mnie łatwiej komuś obiema rękami) były w dużo lepszym stanie i o wiele lepiej wyglądały. kształt iście łopatkowy , ale nie było przepiłowań i wzorek był równo.

ale, żeby stylistka nie wiedziała, że tipsów się nie obcina ...

jak pierwszy raz sobie zdejmowałam tipsy,- które robił mi ktoś inny- po trzech pazurkach było mi wszystko jedno co piłuje, czy tips, czy paznokieć... i dorobiłam się przepiłowania na dwóch paznokciach, w tym pięknie zdeformowałam sobie kciuk i jest już od tej pory krótszy .

dlatego wcale nie dziwię się dziewczyną, że nie chcą pisać jak się robi paznokcie . ja też jestem wredna i nie mówię .

a jeśli zdecydujesz się zdjąć tipsy sama, to lepiej "na raty" i zostawić nawet troche na paznokciach niż przepiłować...
Stary 2007-01-28, 17:13   #39
agus87
Zakorzenienie

hej dziewczyny nomoje "tipsy" dzisiaj wygladają gorzej jak wczoraj po bokach zel mi się odlamuje więc powoli sama się ich pozbywam, narazie est wszystko ok jutro kupie pilniczek - i teraz tak do tego potrzebny jest taki ala "papierowy" taki ala w ksztalcie luku i wiecie jak to te pilniczki maja szary kolor - czyli sa delikatne no i takie - ciemnografitowe - czyli bardziej ostre - ktorym najlepiej spilowac tipsa?? no i czy mozna obciac je?? czy poprostu pilowac?? dziekuje za rady - ja codziennie slysze od mojego chłopaka, ze wywalilam to 50zl w bloto;/ no ale nic, człowiek uczy sie na bledach pozdrawiam
Stary 2007-01-28, 19:50   #40
mamma
Przyczajenie

w sklepach są speszyl pilniczki do paznokci sztucznych, takie tekturowe jak piszesz. trzeba spiłowac, albo iśc do stylistki i ona je zdejmie .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości