Sebastian ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-18, 18:29   #1
EVAgwiazdka
Raczkowanie

Smile

Sebastian ??

Uzywała któraś z was kosmetyków z firmy Sebastian?? Sa tak samo dobre jak Kerastase? Strasznie mnie to ciekawi bo czytałam w różnych gazetach że to ulubiona marka fryzjerów z Hollywood.. wiec chciłabym je wyprubować

Ps szukałam w wyszukiwarce ale nic nie znlazlo

buziaki Ewa

na KWC jest tylko jedna recenzja ich szamponu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15449
EVAgwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:35   #2
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni
Dot.: Sebastian ??

Dolaczam sie do pytania. Poszukuje szamponu na objetosc, ktory jednoczesnie pielegnuje wlosy. Po ostatniej porazce z Lorealem Professionel szkoda mi kasy wyrzuconej w bloto.
Po tym oklapusie strasznie mi sie wlosy elektryzowaly i niemozliwe do uczesania. Oby Sebastian nie okazal sie podobnym bublem.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:39   #3
Kachulec
Zakorzenienie

Łoo dość drogi

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 19:25   #4
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

no wlasnie, drogi. Lepiej najpierw zapytac, moze ktos uzywal tej marki i ma jakies doswiadczenia.
Stary 2007-02-14, 20:03   #5
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Chyba sama sobie pisze na tym watku. Ale jakby ktos byl zainteresowany kosm. Sebastian to: kupilam szampon i odzywke BODY-DOUBLE, dodajace objetosci. Szampon jest ok. wlosy miekkie, " miesiste", dobrze sie ukladaja, rozczesuja i nabieraja objetosci. Odzywka taka sobie, nic specjalnego, zadnych wlasciwosci pogrubiajacych i dodajacych objetosci. Wlosy sa po niej gladkie i blyszczace, dobrze sie rozczesuja. Piekny zapach. Szampon polecam, ale odzywke mozna sobie darowac. Jak dokupie produkty do stylingu i je wyprobuje to cos dopisze.
Stary 2007-02-14, 20:33   #6
asica-łobuzica
Zadomowienie

ostatnio fryzjerka wymodelowała mi włosy pianką nadającą objętość (ja mam cienkie włosy bez objętości)i fakt fryzura wyglądała super-włosy miękkie,bez efektu "kasku".Piękny zapach!Ale nie zdecydowałam się na kupno-cena mnie powaliła! Obawiałam się ze 90% dobrego efektu to sprawne ręce fryzjerki a ja sama w domu już bym tak włosów nie ułożyła.Zawsze jak wychodze od fryzjera to jestem zadowolona a kiedy sama układam sobie włosy efekt jest najczęściej mierny! Gdybym miała kase to pewnie bym się skusiła a tak...Dałam sobie spokój
asica-łobuzica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:57   #7
EVAgwiazdka
Raczkowanie

Smile Dot.: Sebastian ??

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Chyba sama sobie pisze na tym watku. Ale jakby ktos byl zainteresowany kosm. Sebastian to: kupilam szampon i odzywke BODY-DOUBLE, dodajace objetosci. Szampon jest ok. wlosy miekkie, " miesiste", dobrze sie ukladaja, rozczesuja i nabieraja objetosci. Odzywka taka sobie, nic specjalnego, zadnych wlasciwosci pogrubiajacych i dodajacych objetosci. Wlosy sa po niej gladkie i blyszczace, dobrze sie rozczesuja. Piekny zapach. Szampon polecam, ale odzywke mozna sobie darowac. Jak dokupie produkty do stylingu i je wyprobuje to cos dopisze.
fajnie koniecznie napisz evamoni gdzie kupiłas te kosmetyki Sebastian? masz porównanie z innymi profesionalnymi? ja jeszcze mam prawie cale butle Kerastase i jestem zadowolona ale szukam czegos ślicznie pachnącego aha zastanawiam sie w jakich salonach je sprzedaja bo narazie w zadnym salonie ich nie widziałam
EVAgwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:18   #8
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Sebastiana kupilam w Niemczech w sklepie fryzjerskim. Koszt to 17 euro za 300 ml. Popytaj w salonach fryzjerskich. Na pewno ktos je sprzedaje. Uzywalam jeszcze Kerastase-bylam rowniez zadowolona, Alterna z kawiorem, Lancome. Z tych produktow bylam 100% zadowolona. A z profesionalnych bubli zdazylam wyprobowac: Loreal profesionel ( zielone opakowanie na objetosc) i Redken-szampon i odzywka bez splukiwania. Tych nie polecam. Przynajmniej mi nie pasuja. Mam tez odzywke TIGI smal talk bla, bla, bla... ( to taka nazwa)Fajnie sie po niej wlosy ukladaja. Uwielbiam toniki do ukladania wlosow, ktore stosuje zamiast pianki i jak do tej pory najlepsze to Lancome i Federyk Fekai. Oczywiscie wszystko na objetosc.
Co do zapachu Sebastian i Alterna zdecydowanie najladniej pachna, ale zapach ten nie utrzymuje sie dlugo na wlosach.
Asico Lobuzico - kiedys tez zastanawialam sie jak to jest, ze wlosy po wyjsciu od fryzjera sa takie ....inne, jak nie moje, dobrze sie ukladaja i blyszcza. Raz kupilam profesionalne produkty do wlosow i juz wiem dlaczego wlosy sa inne. Jak bedziesz kiedys miala okazje to polecam. Dobry szampon to podstawa, od niego wszystko zalezy. Popatrz na allegro lub ebayu, moze tam znajdziesz cos w ciekawej cenie.
Stary 2008-01-22, 13:53   #9
larela
Przyczajenie

Nie spotkałam się jeszcze z tą firmą, nie widziałam tych kosmetyków nigdy w sklepie fryzjerskim ani w żadnym z salonów. Czy marka Sebastian jest dostępna w Polsce??
larela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 23:22   #10
mary_jane88
Przyczajenie

GG do mary_jane88

ja używam kosmetyków sebastian .Właściwie mam śrrodek do podnoszenia włosów u nasady-zwiększający objętość oraz nabłyszczacz Drops liquid polish -rewelacja -bardzo wydajny.pieknie pachną oba produkty.Muszę dodać,że plusem tej firmy sa ciekawe i poręczne "opakowania" Produkty kupiłam w stanach jednak nawet tam sa drogie.pozdrawiam i polecam
Stary 2008-02-14, 20:37   #11
twist1980
Przyczajenie

Ja polecam Alterna caviar volume szampon i odźywke. Są poprostu rewelacyjne!!!! Niestety minus to cena. Kupiłam je w londynie i nawet tam były drogie ale według mnie i tak się opłaca bo mają 100% skuteczności!!!
twist1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:07   #12
olcia 810
Wtajemniczenie

wg mnie 75 zł to przesada
Nigdy w zyciu bym tyle za szampon nie dała, nawet jesli byłabym "chwiliowo' przy kasie i miała 3 włosy na krzyż!

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości