Żel do buźki - być wierną? Czy zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-19, 18:47   #1
nutka85
Wtajemniczenie

Żel do buźki - być wierną? Czy zmienić?

Poradzicie?
Od dobrych dwóch lat używam ciagle żelu Garniera-tego z pompką, niebiesko-zielonego, oczyszczającego

Jestem zadowolona,ale czy co jakiś czas nie powinno się zmienić stosowanego produktu?

A jesli tak, to czy któraś z Was mogłaby porównać działanie tego żelu z jakimś innym, który polecacie?
Na KWC sa opinie równych ludzi, a ja chciałabym poznać opinię osoby, która porównałaby ten żel, z np.AA, Nivea, Clearasil (czy jak to się tam pisze:P)...

Pomożecie?

I czy Wy jesteście wierne jednemu żelowi, czy zmieniacie co jakiś czas?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
Stary 2007-01-19, 19:04   #2
Ludowa
Zakorzenienie

Dot.: Żel do buźki - być wierną? Czy zmienić?

Słyszałam, że co jakiś czas powinno się zmieniać kosmetyki, ale jeśli ten żel cały czas dobrze Ci służy, to nie widzę powodu, żeby z niego rezygnować. Ja przez długi czas używałam właśnie tego Garniera, ale niestety, kompletnie przestał teraz działać... Gdybyś chciała jednak go zmienić, z tej kategorii cenowej polecam taki żel z Clearasila (też nie jestem pewna, czy dobrze napisałam ) z jakimiś mikrogranulkami czy czymś, taki lekko ścierający - pamiętam, że delikatnie, ale bardzo dokładnie oczyszczał i milutko się go używało .

Ludowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:52   #3
aaliyah
Zakorzenienie

To przesad, ze kosmetyki trzeba zmieniac bo sie skora przyzwyczaja. Jesli zel ci sluzy to mozesz go uzywac jak dlugo ci sie podoba.
Ja osobiscie czesto zmieniam kosmetyki, ale bardziej z checi eksperymentowania - lubie testowac nowosci.
aaliyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:55   #4
pink69
Zakorzenienie

Ja zawsze kupuje inny żel.Skończy się jeden,kupuję drugi.Czyli co 2 miesiące mniej więcej

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:48   #5
agusia_85
Zadomowienie

GG do agusia_85

Oczywiście, że jeśli żel Ci odpowiada to zmieniać go nie musisz. W końcu to tylko żel Ale jeśli jednak chciałabyś zmienić to ja Ci mogę polecić Kremowy Żel do mycia twarzy Clearasil:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8984

agusia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:12   #6
Polonaise
Raczkowanie

Ja tam mam kilka ulubionych (Ziaja, Soraya) i zmieniam je, tak dla odmiany Czasem eksperymentuję, jeśli jakis kosmetyk ma dobre opinie na KWC. Teraz odkryłam oliwkową Ziaję i zamierzam kupić zaraz następne opakowanie, bo jest świetna na zimę (ale nie wiem czy Tobie by pasowała, bo jest do suchej skóry - pewnie raczej nie).
Polonaise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:02   #7
kate1991
Wtajemniczenie

Ja nie używam zbyt długo tego samego kosmetyku, ale dlatego, bo moja cera się przyzwyczaja do niego i przestaje na nią działać. Ale skoro ty jesteś zadowolona to nie musisz go zmieniać. Garniera nie używałam, więc nie porównam, ale aktualnie mam Eris Pharmaceris do cery trądzikowej (tylko, że to jest pianka) i jestem bardzo zadowolona.
kate1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:31   #8
Caprice
Rozeznanie

Ja właśnie przerzuciłam się z nivei visage young na garniera, którego Ty używasz. bardziej pasuje mi garnier, bo jest po prostu skuteczniejszy w walce z "niespodziankami", niestety mam skóre mieszną, czyli wysuszone policzki, a on że tak powiem jest dość agresywny, więc muszę stosować często dodatkowo dobrez nawilżającego kremu na policzki. Plusami nivei było niewąptilwie:
+ super zapach
+ skóra po umyciu byla taka przyjemnie odświeżona
+ miał fajną konsynstencje
niestety okazał się zbyt delikatny, dlatego postanowiłam go zmienić.
Garnier niestety też nie okazał się ideałem (wysusza, nie podoba mi się zapach), ale na razie jest dość skuteczny więc będę go używać, a jak skończy się zapewne wypróbuje coś nowego.
Stary 2007-01-20, 20:45   #9
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

też chciałabym sprobowac garniera ale mam totalny przesusz na buzi za sprawą zoracu uzywam od długiego czasu ziaji tin tin jest fajny ale też wysusza i niestety mało wydajny starcza mi ledwo na jeden miesiąc...
Szukałam na KWC i myśle nad żelem aktywnie myjącym z Oceanica, ma ciekawe opinie z tej firmy jeszzcze żadnego myjoła nie miałam. Albo może na garniera się skuszę

jeżeli żel Ci słuzy nie musisz go zmieniać, chyba ze lubisz eksperymentować
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:33   #10
srubka
Zakorzenienie

generalnie jest tak, ze nalezy zmienic kosmetyk po dluzszym jego stosowaniu, poniewaz skora moze sie do niego przyzwyczaic i juz nie bedzie on tak dzialal jak na poczatku.
No ale skoro uzywasz go juz tak dlugo i nie widzisz, zeby dzialal slabiej niz na poczatku i nadal jestes z niego zadowolona, to mysle, ze mozesz go nadal smialo stosowac, az do momentu kiedy zauwazysz, ze juz np. nie oczyszcza tak dobrze buzki jak dawniej.

pozdrawiam

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości