krem pod oczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-09, 23:58   #61
asiaa
Przyczajenie

Re: krem pod oczy!!!!!!!!!!!!!! (do magi)

Witam ponownie
Mam jescze jedno pytanie - czy ten preparat(Diopticerne) rzeczywiscie daje efekty - chodzi mi wlasnie nie tylko o cienie pod oczami ale rowniez o zwiekszenie grobosci naskorka pod oczami?
mam bardzo cienka skore pod oczami i zupelnie nie umiem sobie z tym poradzic ...
pozdrawiam
asiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 00:03   #62
kb
Raczkowanie

Diopticerne to lekki preparat i na pewno można go używać bez względu na wiek, główne jego składniki to olej z pestek palmy, wyciąg z ruszczyka kolczystego, arniki, które mają poprawiać krażenie oraz witamina E.

CONTAINS (INGREDIENTS): WATER (AQUA). PALM KERNEL OIL (ELAEIS GUINEENSIS). BUTCHERBROOM EXTRACT (RUSCUS ACULEATUS). CARBOMER. TRIETHANOLAMINE. ARNICA EXTRACT (ARNICA MONTANA). TOCOPHERYL ACETATE. PHENOXYETHANOL*. METHYLPARABEN*. ETHYLPARABEN*. PROPYLPARABEN*. BUTYLPARABEN*.

Natomiast jeśli chodzi ci o efekt zwiększenai grubości naskóka to w tym względzie krem ten nie pomoże, tutaj pomocne będą preparaty z retinolem.
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 00:05   #63
alinab
Zadomowienie

Diopticerne to właściwie taka maść, której używa sie niewiele. Myślę, że najodpowiedniejsze jest stosowanie nań jeszcze dodatkowo jakiegos dobrego kremu nawilżajacego pod oczy. Stosuję Diopticerne od niedawna(dostałam go na gwiazdkę)ale już widzę jakieś minimalne efekty. Mam nadzieję, ze będzie jeszcze lepiej.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 00:11   #64
systematica
Wtajemniczenie

Moje wrażenia (jestem w połowie 2-giej tubki) są takie, że na skutek stosowania tego kremu zwiększa się obszar skóry o normalnym zabarwieniu (być może wrażenie że jest grubsza niż wcześniej to złudzenie, ale tak to wygląda), a zmniejszają się ciemne podkówki. Całkowitej likwidacji cieni nie osiągnęłam dotychczas - ale widoczna jest poprawa, i jest to jeden z dwóch kremów, spośród wielu dotychczas wypróbowanych, które cokolwiek zdziałały (drugi to Uncircle E.Lauder, ale trzeba wydać od razu 180 zł, i u mnie nie działał tak dobrze, jak Lierac).
Stary 2003-01-10, 00:27   #65
asiaa
Przyczajenie

W takim razie znacie moze jakies godne polecenia preparaty z retinolem?
dziekuje za odpowiedzi
asiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 00:32   #66
kb
Raczkowanie

Poczytaj wątek z dzisiejszego dnia na temat oczy mojej mamy, poza tym Ystheal Avene-zawiera retinal, St. Ives krem z witaminą K, także zawiera retinol.
Kremy St.Ives są opisane w KW a jeden z nich w tekscie o nowinkach kosmetycznych w dziale Biochemia urody.
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 00:40   #67
KUMARI
Raczkowanie

Dziękuję Wam dziewczyny za te wszystkie opinie.
Magunia, powiedz mi jeszcze czy po Diopticerne nie zauważyłaś żadnych ale to żadnych efektów "spłycenia" zmarszczek mimicznych ( o ile w ogole jesteś "szczęśliwą" posiadaczką takowych [img]icons/icon12.gif[/img].
Co zaś się tyczy kremu Estee Lauder, o którym wspominasz, to może masz na myśli Verite For Sensitive Skin (bo w taki się ostatecznie zaopatrzyłam i moje odczucia po kilku razach są...mieszane).
Pozdrowionka [img]icons/icon12.gif[/img]
KUMARI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 04:58   #68
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka

Ja co prawda nie maga [img]icons/icon7.gif[/img], ale nie zauważyłam, żeby ten krem wpływał na zmarszczki. Moim skromnym zdaniem należy go raczej potraktować jako "bazę" pod krem.
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 07:17   #69
Misiaczka
Raczkowanie

Re: krem pod oczy!!!!!!!!!!!!!!

Dzień dobry!
Beatko, czy możliwe byłoby podanie składu kremików pod oczy, o których piszesz? Nadal mam wielki kłopot z dopasowaniem kremów, które by mnie nie uczulały. Moje oczy wyglądają okropnie. Pozdrawiam.
Misiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 08:20   #70
systematica
Wtajemniczenie

Równocześnie z Diopticerne stosuję Diopticreme - ponieważ po Easy Peel dorobiłam się pięknych zmarszczek; wszystkie efekty opisałam w KW. Sam Diopicerne chyba nie działa na zmarszczki - Lierac do pielęgnacji oczuma całą serię wąsko ukierunkowanych kosmetyków (zerknij sobie na ich stronkę, są tam te same opisy, co w ulotkach aptecznych, służę tez składami chemicznymi w razie czego)

Co do E.Lauder - kremik nazywa sie dokładnie tak, jak napisałam - Uncircle i ma działanie zarówno przeciw podkówkom, jak przeciwzmarszczkowe. Naprawdę dobry, chociaż dla mnie preparaty Lieraca są skuteczniejsze
[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-01-10, 08:22   #71
systematica
Wtajemniczenie

Mgiełka w swojej skromności ma 100% racji [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-01-15, 15:11   #72
justysiak
Raczkowanie

krem pod oczy

temat ostatni na topie, więc i ja zasięgnę porady specjalistek. Mianowicie zawsze moją zmorą były i są "worki" i "sińce" pod oczami, przez to zawsze wyglądam jakbym była po całonocnej imprezce. Myślałam że w moim wieku nie można jeszcze używać kremu pod oczy ( mam 21 lat), ale czytając te wszystkie posty sama już nie wiem. Proszę więc o radę, czy mogę używać kremu pod oczy? Jeśli tak to jaki byłby stosowny do mojego wieku i pomóglby mi wreszcie pozbyć się cieni pod oczami?
justysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 15:35   #73
violetta21
Przyczajenie

GG do violetta21
Re: krem pod oczy

Powiem Ci jedno misia skóra w dzisiejszych czasach zaczyna się starzeć duzo szybciej niż kiedyś podejrzewam że na to ma wpływ to co jemy i to co nas otacza. No ale mówi się trudno i żyje sie dalej. Powinnaś stosowac krem pod oczy przynajmniej już od roku, ale nigdy nie jest za późno. Polecam Ci jako pierwszy krem pod oczy jest naprawdę OK! Z Avonu jest to krem z liposomami właśnie na twoje problemy rozjaśnia worki pod oczami i nawilża. O efektach napisz chciałabym wiedziec czy Ci pomógł. Pozdrawiam violetta21.
violetta21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 15:44   #74
Malenka
Rozeznanie

GG do Malenka

polecam żele pod oczy ze świetlikiem -mam teraz Flos-Lek rozjaśnia, zmniejsza porannną opuchliznę ale i tak używam korektora pod oczy na wszelki wypadek... [img]icons/icon7.gif[/img]
Malenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 15:47   #75
Asika
Zadomowienie

A dla mnie z kolei ten kremik nie był dobry. Nie wchłaniał się, lepił niemiłosiernie, obciążał delikatną skórę wokół oczu, a na dokładkę powodował straszne swędzenie powiek. Ja z kolei. Przejrzyj KW i zwróć uwagę na Lieraca. Ma same pozytywne opinie [img]icons/icon12.gif[/img]
Asika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 16:24   #76
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Krem pod oczy powinnaś używać, ważne jest aby nauczyć się w prawidłowy sposób nakładać krem pod oczy -powinnaś wykonywać okrężny , delikatny masaż okolic oczu i delikatne uciski pod powiekami i dookoła oka (najlepiej byłoby gdyby kosmetyczka pokazała Ci w jaki sposób wykonywać taki masaż, ja staram się w trakcie zabiegu kosmetycznego pokazywać klientkom w jaki sposób mogą wspomóc działanie kremu). Na opuchnięcia , zasinienia polecam też okłady (np. napar ze świetlika , z zielonej nie aromatyzowanej herbaty, z czarnej herbaty), świetnie działa też masaż kostką lodu (owiniętą w folię) oraz relaksujące maseczki (wypełnione żelem , który można schłodzić lub ogrzać). Są także w gabinetach specjalne zabiegi kosmetyczne , które poprawiają stan okolic oczu. Przeszukaj forum na ten temat było już mnóstwo postów.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 22:59   #77
justysiak
Raczkowanie

Pani Beata K napisała "Krem pod oczy powinnaś używać, ważne jest aby nauczyć się w prawidłowy sposób nakładać krem pod oczy -powinnaś wykonywać okrężny , delikatny masaż okolic oczu i delikatne uciski pod powiekami i dookoła oka",
[img]icons/icon7.gif[/img]
no właśnie, w którą stronę należy robić masaż oka(wklepywać krem)?, rozumiem okrężnymi ruchami, ale w którą stronę?skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i nieumiejętne masowanie tych okolic z pewnością nie dodało by mi uroku,a napewno kilka nowych zmarszek , a tego bym nie chciała więc proszę o dokładniejsze informacje na ten temat.[img]icons/icon12.gif[/img]
justysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 12:31   #78
mysa
Raczkowanie

krem pod oczy

mam 26 lat chciala bym wiedzieć czy powinnam używać kremu pod oczy?czy ma to być przeciw zmarszczkowy czy lepiej nawilzajacy? a do twarzy też przeciw zmarszczkowy? mam cerę suchą,jak na razie używam kremu Garnier Fresch do cery suchej i nic innego,czy ktoś moze mi coś doradzić z góry dziekuje.
mysa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 15:56   #79
Justy
Zakorzenienie

garnier fresh do cery suchej... wydaje mi się, ze on lepszy będzie dla cery jedynie odwodnionej. dla "prawdziwej" cery suchej (z niedoborem lipidów) odpowiedniejszy byłby np. Dax Re-Lipid czy też Nutrilogie 1 Vichy. Nakładaj taki krem wszędzie, gdzie skóra tego potrzebuje łącznie z okolicą oczu (chyba, ze krem jest mocno perfumowany lub masz bardzo wrażliwą skórę/oczy).
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-11, 16:20   #80
mysa
Raczkowanie

No właśnie raczej mam wrażliwą skore i nie moge stosować każdego kremu
Stary 2003-07-11, 16:41   #81
Justy
Zakorzenienie

w takim razie wybierz preparat nieperfumowany o kremowej a nie żelowej konsystencji, chętnie z linii dla alergików.
Stary 2003-07-11, 16:56   #82
mysa
Raczkowanie

Dzikuje ,spróbuje,ale nie wiem czy już przeciw zmarszczkowy?,czy jeszze zaczekac!
Stary 2003-07-11, 21:06   #83
Justy
Zakorzenienie

jaka jest Twoja definicja kremu przeciwzmarszczkowego? to taki, który zawiera "silne" substancje typu koenzym Q10, retinol, wit.C? Jesli tak, to spokojnie mozesz stosować kremy z takimi składnikami- wcale nie są takie silne... Unikaj jedynie kremów liftingujących. Pamiętaj tez, że krem stosowany na dzień powinien mieć skuteczne filtry.
Pytasz, "czy jeszcze zaczekać". A na co czekac? Na zmarszczki? jak się juz pojawią, to nie usuniesz ich kremem. skup się na profilaktyce.
Stary 2003-07-12, 10:59   #84
mysa
Raczkowanie

moja definicja kremu przeciw zmarszczkowego: fitohormony,retinol,koenz ym Q10.taki krem zakupilam pod oczy.Dziekuje Ci za porade.
Stary 2003-07-31, 13:09   #85
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly
Krem pod oczka....

Zastanawiam się który kremik kupić, na KW wybrałam takie:
1. Oceanic AA
2. Eris
3. Yves Rocher
4. Ziaja
Mam 18 lat i zależy mi na rozświetleniu, zmniejszeniu cieni i opuchlizny (po śnie). Który mi polecacie, a może jeszcze jakiś inny?
dzięki wielkie z góry
Stary 2003-07-31, 14:09   #86
homyk
Zakorzenienie

Re: Krem pod oczka....

Na opuchliznę na pewno ten pierwszy, czyli żel Oceanic AA odżywczo - kojący.
Według mnie nazwa powinna brzmieć kojąco - odżywczy. Działanie kojące ma bowiem bardzo dobre. Efekt odczuwalny zaraz po aplikacji. I do tego orzeźwia. Jeśli chodzi o odżywianie, no nie wiem.... ale używam go i jestem zadowolona.
Kiedyś moje poranne wstawanie łączyło się z zapuchniętymi oczętami. Używam teraz tego żelu wieczorem i poranny problem zniknął.
Dla tak młodej dziewczyny jak Ty na pewno będzie odpowiedni. No i można go nabyć po bardzo korzystnej cenie.
Ja go używam, choć mam już 31 lat. Zmarszczek u mnie żadnych, więc ten żel mi w zupełności wystarcza.
Ukłony.
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 21:57   #87
sarenka
Zakorzenienie

ten YR jest fajny jako maseczka pod oczy [trzymasz w lodówce i nakładasz masując tak jak w ulotce napisane].. ale przy zmęczonych i podkrążonych oczach - 0 efektów [raczej jako śordek profilaktyczny].

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 11:49   #88
zozo
Przyczajenie

Ja polecam tobie Yves rocher.ja tego osobiscienie uzywam..to fakt..ale moja mamuska jst z tego naprawde zadowolona
zozo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 12:10   #89
sarenka
Zakorzenienie

z moich doświadczeń wynika, że YR nie niweluje cieni ani porannej opuchlizny, ciut lepszy jest ten AA a reszty nie uzywałam.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 20:36   #90
gagatka
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka
krem pod oczy

czy znacie babeczki jakiś NAPRAWDĘ dobry i skuteczny krem pod oczy, które są zmęczone, wiecznie podkrążone i mają około 27 lat? Zagladałam na KW, ale niestey nie mogę się zdecydować...Będę wdzięczna za jakieś informacje.
gagatka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości