Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-27, 17:32   #661
losek78
Zakorzenienie

Angry Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Basiek19 Pokaż wiadomość
losek 78 nie wiem jak w Tarnowie, ale w Krakowie mogę Cipolecić All4nails, ja właśnie tam miałam kurs i jestem z niego bardzo zadowolona wiem też że jest możliwość spłacenia go w ratach, ale o szczegóły musisz zadzwonić i wtedy dowiesz się więcej
wlasnie tam dzis dzwonilam i duzo sie juz dowiedzialam. ze na raty mozna tylko ze ja nie pracuje i musze sie tam wybrac osobiscie z dokumentami czy bede mogla na raty? Duzo dzwonilam do innych firm i musze przyznac ze tylko All4nails bylam milo przyjeta i dostalam wyczerpujace odpowiedzi. zobaczymy jak bedzie dalej?
Chcialabym jeszcze nadmienic ze w szkolach kosmetycznych to chyba maja jakas zmowe bo wszystkie niby robia te kursy ale sekretarki nic nie wiedza co i jak ?niby zapisuja na liste ale co do szczególów kursu to zawsze jest jakas pani upowazniona do kursu ktorej jednak nigdy nie moza spotkać
losek78 jest offline  
Stary 2008-03-29, 11:27   #662
kisses88
Przyczajenie

GG do kisses88
Exclamation Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

ja szukam jakiegoś kursu w okolicach Olsztyna, ale takiego prawdziwego moja znajoma była na kursie u pewnej pani w salonie, zapłaciła jej 500 czy 400, a ona zostawiła ja sama sobie nic nie wytłumaczyła i pozwoliła jej pazurki swoich klientek piłować, daje za tp certyfikaty europejskie czy jakieś tam takie dzieki którym za granicą można pracować. dziewczyna po tym "kursie" nic nie wiedziała. Dodam, że ta kobieta ma swój salon w okolicach Golden Dragona
kisses88 jest offline  
Stary 2008-03-29, 16:53   #663
piaskowa21
BAN stały

Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czesc mam prosbe czy ktoraś z was moglaby mi powiedziec gdzie moge zrobic naprawde dobry kurs robienia tipsów metodą żelową najblizej wałbrzycha bede wdzieczna
piaskowa21 jest offline  
Stary 2008-03-31, 11:39   #664
losek78
Zakorzenienie

czy ktos robil kurs tipsów z Żaku w Krakowie?? podobno 400 zl dla uczennic szkoly? dla innych chyba drozej?? podobno obydwie metody . a certyfikat tylko w polskim jezyku. Na firmie RandesVous. Czy ktoś byl na tym kursie? Jakie wrażenia??
losek78 jest offline  
Stary 2008-03-31, 18:57   #665
prospera
Raczkowanie

GG do prospera

W tym tygodniu (jak się uda) zaczynam kurs w Bydgoszczy na Reja. Jeśli się dziś zdecyduję, to na 100% zacznę w środę - teorią. Następnie, czyli w poniedziałek wracam z modelką na praktykę (żel na tipsie), a po dwóch tygodniach (również z modelką) wracam na naukę uzupełnienia. Co mnie trochę zniechęca to brak jakiegoś konkretnego planu, ramówki czasowej... Niby instruktorka poświęca po prostu tyle czasu uczennicy ile to jest potrzebne, ponoć nie normują tego godzinami (może jest inaczej, pani, z którą rozmawiałam, jakaś asystentka umawiająca klientki do zakładu, wydawała się nie do końca uświadomiona, bo jak zapytałam, czy płacę tylko za naukę żelu na tipsie, to nie wiedziała... i musiała się iść zapytać...). No ale nic, spróbuję i powiem czy warto.
prospera jest offline  
Stary 2008-04-01, 14:06   #666
piaskowa21
BAN stały

czy moglaby mi kturas pomoc bede wdzieczna chodzi o kurs tipsow metoda zelowa i wszystko co z tym zwiazane zdobnictwo itd najblizej walbrzycha.Bede wdzięczna.Szukalam w internecie ale nic nie moge znalesc z tych okolic a chodzi mi o naprawde profesjonalny kurs
piaskowa21 jest offline  
Stary 2008-04-01, 14:06   #667
piaskowa21
BAN stały

któras*
piaskowa21 jest offline  
Stary 2008-04-03, 11:32   #668
klaudi83
Przyczajenie

GG do klaudi83

przeszukiwałam wyszukiwarkę i znalazłam wiele informacji na temat tego gdzie zrobić kurs. chciałabym zrobić kurs przedłużania paznokci metodą żelową w Poznaniu. waham sie między kursem yasmin na ul. Libelta i SPN w Avangardzie. biorę pod uwagę również Sunflower, bo poczytałam trochę na ten temat i wiem, że wiele wizażanek jest zadowolona z zeli tej firmy, to samo w przypadku SPN. na temat firmy yasmin nic nie umiem powiedzieć. dziewczyny pomóżcie mi wybrac, napiszcie który kurs polecacie. aha i czy któraś wie może, czy w Poznaniu sa kursy Sunflower? jeśli tak, to czy bardzo proszę o jakieś namiary
klaudi83 jest offline  
Stary 2008-04-03, 21:51   #669
Albertyna
Zakorzenienie

W Avangardzie w Poznaniu, od wielu miesięcy nie ma szkoleń SPN
Stary 2008-04-04, 09:19   #670
klaudi83
Przyczajenie

GG do klaudi83

Jeśli w Poznaniu w Avangardzie nie ma szkoleń SPN, to gdzie? Dziewczyny pomóżcie! Chcę zapisać się na kurs i jak najszybciej zabrać się do tworzenia pazurków Tylko naprawdę nie wiem, co wybrać. Czy w Poznaniu można zrobić kurs Sunflower? a co myślicie o kursie Yasmin?
klaudi83 jest offline  
Stary 2008-04-04, 09:32   #671
Albertyna
Zakorzenienie

TUTAJ klik!Tutaj masz spis wszystkich dystrybutorów SPN, wiekszośc z nich to równiez instruktorzy.
Stary 2008-04-05, 12:39   #672
p0lianna
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Gdzie zrobić KURS? - WARSZAWA

W Warszawie pojawiła się nowa firma Mariposa, która oprócz kursów ze wszystkich technik ma też swoje produkty (polecam żele szczególnie).
Wiem, że teraz mają ceny promocyjne więc można skorzystać.
Dziewczyny (a może jacyś faceci którzy najpierw chcieliby sprawdzić jakość żeli, jak i szkoleń mogą się zgłosić jako modelki i modele podczas kursu. adresy znajdziecie na stronie internetowej Mariposa.com.pl

szkolenia mają również we Wrocławiu i w Krakowie
Stary 2008-04-05, 13:16   #673
melisanka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość

Właśnie ja tez tak uwazam i myslalm ze byc moze tam jest lepiej zrobic kurs ale chyba jednak poszukam czegos w PL. Moj facet mnie namawia bym w niemczech zrobila ale chyba to wcale nie ma zadnej roznicy i nawet cena podobna takze to pewnie nic specjalnego Dziekuje za odpowiedz . Ps .Ile kosztuje zalozenie tipsow w niemczech ? Swojego czasu robilam a bylo to 2 lata temu i placilam 60 euro czy ceny sie zmieniy?
Wiesz co, specjalnie ostatnio chodze po salonach i sprawdzam cenniki, i srednio wychodzi za akryle ok 45EUR, plus w 70% dodatkowe ceny za zdobienia, za zel biora troche taniej
melisanka jest offline  
Stary 2008-04-06, 09:26   #674
elenanail
BAN stały

GG do elenanail

A ja polece szkolenie Nail.Art., ktore przeprowadzi mistrzynii Leila Aliev.
Przylatuje do Polski we wrześniu. Mogą wziąc w nim udział wszyscy zainteresowani po kursach podstawowych. Leila wykonuje przepiekne zdobienia z zakresu zdobień russian.
Dlatego też warto sie szkolić i rozwijac umiejetnosci. Przez to zawod stylistki może stać sie dla wielu bardzo twórczym zajeciem.
elenanail jest offline  
Stary 2008-04-06, 09:28   #675
elenanail
BAN stały

GG do elenanail

Jesli chodzi o Poznan proponuje szkolenie u Agnieszki Instruktorki Master Professional.
elenanail jest offline  
Stary 2008-04-06, 11:02   #676
DreamNails
Przyczajenie

GG do DreamNails

ja już się nie mogę doczekać września i przyjazdu Leili:j upi: za żadne skarby nie przepuszczę takiej okazjiczekam tylko na konkretny termin i lecę rezerwować bilet
DreamNails jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:15   #677
kika17
Wtajemniczenie

GG do kika17

Czy któraś z Was robiła ostatnio kurs w Krakowie w ASP? Jeśli tak to czy jest zadowolona i może polecić jakąś instruktorke? Bo właśnie przymierzam sie do zrobienia tam kursu.
kika17 jest offline  
Stary 2008-04-08, 15:28   #678
Clara80
Przyczajenie

Witajcie,mam pytanie:czy ktoś zna Europejską Szkołę Stylizacji Select w Warszawie? Chciałabym zrobić tam kurs stylizacji paznokci,ale nie wiem czy warto? Może ktoś tam był na kursie i zda relację? Wielkie dzięki.
Clara80 jest offline  
Stary 2008-04-08, 16:49   #679
losek78
Zakorzenienie

czy nikt nie wie gdzie może zrobic kurs dziewczyna mieszkajaca kolo Tarnowa ?? wchodzi w gre również Kraków. rowniez interesuja mnie kursy robione przez szkoly kosmetyczne. Można tam taniej zrobic kurs ale czy mozna sie tam czegos nauczyc?? chodzi mi o Zaka Profesje itp????
losek78 jest offline  
Stary 2008-04-10, 14:14   #680
Agnieszka8222
Przyczajenie

Chciałabym dowiedzieć sie na temat kursów stylizacji paznokcia w Szczecinie. Może ktośź mógłby mi pomóc
Agnieszka8222 jest offline  
Stary 2008-04-11, 16:45   #681
tak
Zakorzenienie

Dot.: Pomóżcie mi...plis...

Czy jak pójdziemy na taki kurs, dostaniemy od tej firmy te wszystkie akcesoria do robienia czy np. mamy sobie je kupić osobno ?
tak jest offline  
Stary 2008-04-11, 17:02   #682
prospera
Raczkowanie

GG do prospera

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Czy jak pójdziemy na taki kurs, dostaniemy od tej firmy te wszystkie akcesoria do robienia czy np. mamy sobie je kupić osobno ?
Na zajęciach ćwiczysz na materiałach od instruktorki, ale poza miejscem szkolenia musisz mieć swoje.
prospera jest offline  
Stary 2008-04-11, 17:08   #683
Albertyna
Zakorzenienie

Troszku zalezy w jakiej firmie sie szkolisz- w niektórych to ośrodek- instruktorki zapewniaja wszystkie materiały, w innych- musiz je zakupic przed szkoleniem.
Stary 2008-04-12, 19:16   #684
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was robiła ostatnio kurs w Krakowie w ASP? Jeśli tak to czy jest zadowolona i może polecić jakąś instruktorke? Bo właśnie przymierzam sie do zrobienia tam kursu.
a czy wiesz moze ile tam kosztuje kurs stylizacji paznokci metoda zelową plus zdobienia zelem itp. ??
losek78 jest offline  
Stary 2008-04-13, 20:57   #685
melisanka
Rozeznanie

A ja powiem jedno - jak kurs akryli w Warszawie to tylko i obowiazkowo u Aniolkow dziewczyny sa przekochane i genialnie przekazuja wiedze
melisanka jest offline  
Stary 2008-04-14, 13:30   #686
Albertyna
Zakorzenienie

Dzieki słoneczko! Miło nam było gościć Ciebie u nas
I uwierz w siebie robisz świetne paznokietki! Tak, trzymaj!
Stary 2008-04-16, 13:48   #687
Tantii
Przyczajenie

Witam! Jestem tu nowa ale mam bardzo wazne pytanie, bede z nicierpliwoscia czekac na odp. Zamierzam isc na kurs. Mam pytanie czy ktos cos slyszal o "Centrum szkolenia Professionails" w Warszawie?? Jesli tak to bardzo prosze o opinie. Wielkie dzieki!
Tantii jest offline  
Stary 2008-04-17, 11:42   #688
mari_bell
Raczkowanie

GG do mari_bell

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Troszku zalezy w jakiej firmie sie szkolisz- w niektórych to ośrodek- instruktorki zapewniaja wszystkie materiały, w innych- musiz je zakupic przed szkoleniem.
Witam,
ja właśnie chodzę na kurs stylizacji paznokci i mam pytanie. Wybrałam kurs polecony przez koleżankę (wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu) i na tym kursie pracuję na produktach Perfect Lady. I teraz na forum czytałam niepochlebne opinie na temat tych produktów, chociaż ja jestem zadowolona z tego co mi wychodzi
I teraz, czy jak będę miała certyfikat Perfect Lady to czy będę mogła pracować na produktach innych firm? Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawaim
mari_bell jest offline  
Stary 2008-04-17, 22:42   #689
Albertyna
Zakorzenienie

Będziesz mogła, choc bedzie Ci nieco trudno.
Stary 2008-04-18, 09:59   #690
losek78
Zakorzenienie

wacham sie miedzy kursem zaku w krakowie a kursem w firmie profesjonalnej - fakty sa takie: w zaku obydwie metody i 30 godzin za 500 zl a kurs profesjonalny 850 zl - jedna metoda, w zaku - swiadectwo ukonczenia kursu tylko w jezyku polskim - nie zaden certyfikat , no a kurs profesjonalny - certyfikaty w 3 jezykach!! i tyle samo godzin na jedna metode- nie dysponuje zbyt duza gotówka - i nie pracuje wiec pewnie na raty nie dostane - wiec nie wiem co robic ??czy czegos sie naucze na kursie w szkole kosmetycznej gdzie pewnie bedzie z 20 kursantek i jedna pani i czy ta pani cos przekaze ?? i czy z takim swiadectwem - nawet jesli je przetlumacze na inny język bede mogla pracowac za granicą??
losek78 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości