Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-01, 13:18   #1201
mysiak
Wtajemniczenie

Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez Annnnn Pokaż wiadomość
zdecydowanie najgorsze są kciuki haha
dopiero po przeczytaniu twojej odpowiedzi je zauważyłam. Wcześniej wydawało mi się że nie widać ich na zdjęciu... i było mi z tym dobrze

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline  
Stary 2007-08-01, 13:49   #1202
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Piękna zieleń
RosesAreRed jest offline  
Stary 2007-08-01, 15:02   #1203
Evka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
dopiero po przeczytaniu twojej odpowiedzi je zauważyłam. Wcześniej wydawało mi się że nie widać ich na zdjęciu... i było mi z tym dobrze
Ja w pierwszej chwili pomyślalam, że te kciuki to kolczyki

To chyba naturalne pazury(inaczej nazwać się tego nie da).
Evka jest offline  
Stary 2007-08-01, 15:29   #1204
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Widać ogromne i elastyczne ma to poczucie
jestescie boskie dziewczyny
Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
nie no pierwsze przecudne
OMG obejrzyjcie sobie calego bloga,nie no nóż w serce ,co za masakra,zresztą same zobaczcie,ach i te piękne frenche na stopach www.tipsyzelowe186.bloog. pl
hehehehe

Cytat:
ja juz nie wiem co najgorsze

Cytat:
Ja w pierwszej chwili pomyślalam, że te kciuki to kolczyki
aaaaaaaa, ja tez hehehe
Stary 2007-08-01, 15:54   #1205
Annnnn
Raczkowanie

GG do Annnnn

ciekawe czy ta murzynka jest cywilizowana jak ona smsy pisze?
Stary 2007-08-02, 07:41   #1206
MisiaBezMisia
Raczkowanie

długość paznokcia obojętna i tak przy dłuższych pazurach pisze się zazwyczaj bokiem palca
widziałam panią z metrowymi paznokciami, która zmywała naczynia, mało tego pracowała jako fryzjerka, więc chyba z tym nie ma kłopotu jeśli się nauczy co i jak pod jakim kątem działać
Stary 2007-08-02, 08:53   #1207
Grazin
Zakorzenienie

GG do Grazin

Ja mam duzo krótsze niż ta Pani a ostatnio zablokowałam sobienkarte do bankomatu bo trzy razy wbił mi się zły pin nocóz chyba czas skrócic paznokcie

Tej pani to dopiero musi byc ciezko
Grazin jest offline  
Stary 2007-08-02, 09:26   #1208
La Monica
La Moderatoiure

Te http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4876327 są super

Gotuję
La Monica jest offline  
Stary 2007-08-02, 09:53   #1209
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Smsy pisze się albo czubkiem szpica, albo rogiem prostokąta albo kluczem albo długopisem )))))))))))
awa2001 jest offline  
Stary 2007-08-02, 13:26   #1210
kingunia21
Przyczajenie

mam do was takie pytanie??
Jeżeli np zrobię na szklanym tipsie hologram. I chciała bym żeby on się błyszczał muszę użyć tylko bezbarwnego akrylu czy może być np różowy????
pozdrawiam pa
kingunia21 jest offline  
Stary 2007-08-02, 14:11   #1211
Evka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MisiaBezMisia Pokaż wiadomość
widziałam panią z metrowymi paznokciami, która zmywała naczynia, mało tego pracowała jako fryzjerka, więc chyba z tym nie ma kłopotu jeśli się nauczy co i jak pod jakim kątem działać
Widzialam ten program i kobieta mnie przerazila, machala szponami wokół twarzy klientów. Pomijając wątpliwe walory estetyczne bała bym się, że mi nimi krzywde zrobi
Evka jest offline  
Stary 2007-08-02, 22:12   #1212
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Widzialam ten program i kobieta mnie przerazila, machala szponami wokół twarzy klientów. Pomijając wątpliwe walory estetyczne bała bym się, że mi nimi krzywde zrobi
a jaki to program byl?
RosesAreRed jest offline  
Stary 2007-08-02, 22:16   #1213
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Exclamation Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
oooo....tez myslalam ze to kolczyki
RosesAreRed jest offline  
Stary 2007-08-02, 23:53   #1214
monicka9219
Raczkowanie

wiecie co...czytam tak te wasze posty i mi jest was poprostu żal. Próbujecie się dowartościować tym OCZERNIANIEM INNYCH???:/ dla mnie to jest żałosne co wy tu wyprawiacie i wygadujecie...bez kitu...niby takie WYUCZONE, PANIE NAJ po "pięćdziesięciu kursach", a widze tutaj ZERO PROFESJONALIZMU....lepiej byście sie wzieły za cos pozyteczniejszego....
monicka9219 jest offline  
Stary 2007-08-03, 08:29   #1215
Grazin
Zakorzenienie

GG do Grazin

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
wiecie co...czytam tak te wasze posty i mi jest was poprostu żal. Próbujecie się dowartościować tym OCZERNIANIEM INNYCH???:/ dla mnie to jest żałosne co wy tu wyprawiacie i wygadujecie...bez kitu...niby takie WYUCZONE, PANIE NAJ po "pięćdziesięciu kursach", a widze tutaj ZERO PROFESJONALIZMU....lepiej byście sie wzieły za cos pozyteczniejszego....
z tego co wiem to forum jest od komentowania i wypowiadania się na temat nieumiejętnie zrobionych paznokci. jestesmy po prostu wrażliwe na piękno. i razi nas taki brak wyczucia estetyki. a że te panie jeszcze się szczycą swoimi pracami na różnych blogach to przecież aż ciśnie się na usta żeby skomentować te "arcydzieła". Każdy ma prawa do własnego zdania.
przecież my nie wyśmiewamy się z innych, tylko z tego że wydaje im się ze robią wspaniałe paznokcie a dokładnie widać ze te paznokcie nawet nie leżały koło czegoś wspaniałego.
oglądać te paznocie tutaj to na prawde dobra zabawa, a jeśli ktoś się czuje urażony bo np komentujemy jego prace to przynajmnej dowie sie prawdy bez owijania w bawełne.

pozdrawiam.
Grazin jest offline  
Stary 2007-08-03, 09:31   #1216
Annnnn
Raczkowanie

GG do Annnnn

Brawo Grazin mysle ze monicka9219 znalazla gdzies tu swoja prace i troche ja to gryzie...
Stary 2007-08-03, 09:31   #1217
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisałaś tego posta w sposób agresywny, atakujący. Za podobne podejście do innych użytkowników została zbanowana bardzo zdolna i wnosząca wiele dobrego na forum Wizażanka. Tyle tylko, że ona potrafiła również udzielić konkretnych porad a prace przez nią wykonane, których zdjęcia zamieszczała na forum, cieszyły się wielkim uznaniem i były podziwiane przez wiele osób...

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline  
Stary 2007-08-03, 12:00   #1218
monicka9219
Raczkowanie

Nie chcialam napisac tego w sposób agresywny, ale poprostu jak przejżalam to co tutaj piszecie i jak sie nasmiewacie z mniej doswiadczonych dziewczyn to stanelam w ich obronie, bo zapewnie nie wiedzą że ich wypociny sa tutaj publikowane....

ANNNNN- nie, mojej pracy tu niema....
monicka9219 jest offline  
Stary 2007-08-03, 12:19   #1219
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie chcialam napisac tego w sposób agresywny, ale poprostu jak przejżalam to co tutaj piszecie i jak sie nasmiewacie z mniej doswiadczonych dziewczyn to stanelam w ich obronie, bo zapewnie nie wiedzą że ich wypociny sa tutaj publikowane....

ANNNNN- nie, mojej pracy tu niema....
Nikt tu nie naśmiewa się z dziewczyn (mniej czy bardziej doświadczonych) tylko z nieudolnych prac. A to wielka różnica. Nawet sąd nie skazuje nigdy za krytykowanie czyjegoś zachowania, postępowania czy jego efektu, ale za obrażanie osoby jak najbardziej może...

Jeśli się wrednie śmiejemy to z chełpienia się tandetnymi pracami. Nie z samej dziewczyny. Więc nawet jeśli w pierwszej chwili pomyślisz "to to samo", miej na uwadze, że wypadałoby tu dodać "prawie".
"Prawie robi różnicę."

mysiak jest offline  
Stary 2007-08-03, 12:42   #1220
okipage2
Przyczajenie

jennifer777
Rozeznanie

Dot.: Mój pazurkowy wątek
hahaha zanada po prostu!

Slodzic sobie? A przepraszam kim jest dla mnie maluszka, ze mam jej slodzic? Jest to zupelnie anonimowa osoba, nie znamy sie wiec po co mam jej slodzic? Uwazam ze krytyka jest potrzebna, mozna to zauwazyc w roznych watkach, jednak krytyka KONSTRUKTYWNA!!
BTW. nie jestem slodkim cukierkiem, natomiast jestem kulturalna i jesli cos krytykuje to robie to tak, by nie zniechecac kogos to dalszej pracy, bo wiadomo, ze nie kazdy jest od razu robi piekne paznokcie o znakomitej linii usmiechu, krzywej C itd.

ze sie tak jeszcze uczepie watku od maluszki...... ale dziwczyna wyzej sama napisala ze :

nie jestem slodkim cukierkiem, natomiast jestem kulturalna i jesli cos krytykuje to robie to tak, by nie zniechecac kogos to dalszej pracy, bo wiadomo, ze nie kazdy jest od razu robi piekne paznokcie o znakomitej linii usmiechu, krzywej C itd.

nie dokonca jestem przekona ze krytykujecie nie urazajac nikogo.....

nastepna sprawa ktora mnie bulwersuje

maluszka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez okipage2
widac ze nie umiesz nziesc mojej krytki skoro rzucasz wine na inny blog. jak juz mowilam nie mam nic wspolnego z tamtym blogie. ja tipsow nie robie juz dlugo czas. i nie powiedzialam ze mi sie nie podobaja tylko ze musisz nad nimi popracowac.... i tylko tyle...

oczywiście że muszę popracować,nigdy nie twierdziłam inaczej,a Ty piszesz tak jakbym ja uważała się za jakąś mistrzynię,a wcale tak nie jest,no i nie zmienia to faktu że chętnie obejrzałabym Twoje prace

Jennifer dzięki za poparcie

Przepraszam Maluszku ze sie ciebie uczepilam....

wczesniej bylas na samy czele krytykowania innych a sama jestes poczatkujaca i popelniasz te same bledy co tamte dziewczyno...

a sama napisalas :

oczywiście że muszę popracować,nigdy nie twierdziłam inaczej,a Ty piszesz tak jakbym ja uważała się za jakąś mistrzynię,a wcale tak nie jest,no i nie zmienia to faktu że chętnie obejrzałabym Twoje prace

wiesz jesli ktos juz zabira zdanie i chce ocenic czyjes prace to przede wszystki musi miec o tym duze pojecie.....

ale coz pewnie znowu wszystkie dziewczyny naskocza na mnie....
okipage2 jest offline  
Stary 2007-08-03, 13:39   #1221
Agusia_pa2
Zadomowienie

GG do Agusia_pa2

:conf used:

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY

Agusia_pa2 jest offline  
Stary 2007-08-03, 13:59   #1222
maluszka22
BAN stały

Cytat:
Napisane przez okipage2 Pokaż wiadomość
jennifer777
Rozeznanie

hahaha zanada po prostu!

Slodzic sobie? A przepraszam kim jest dla mnie maluszka, ze mam jej slodzic? Jest to zupelnie anonimowa osoba, nie znamy sie wiec po co mam jej slodzic? Uwazam ze krytyka jest potrzebna, mozna to zauwazyc w roznych watkach, jednak krytyka KONSTRUKTYWNA!!
BTW. nie jestem slodkim cukierkiem, natomiast jestem kulturalna i jesli cos krytykuje to robie to tak, by nie zniechecac kogos to dalszej pracy, bo wiadomo, ze nie kazdy jest od razu robi piekne paznokcie o znakomitej linii usmiechu, krzywej C itd.

ze sie tak jeszcze uczepie watku od maluszki...... ale dziwczyna wyzej sama napisala ze :

nie jestem slodkim cukierkiem, natomiast jestem kulturalna i jesli cos krytykuje to robie to tak, by nie zniechecac kogos to dalszej pracy, bo wiadomo, ze nie kazdy jest od razu robi piekne paznokcie o znakomitej linii usmiechu, krzywej C itd.

nie dokonca jestem przekona ze krytykujecie nie urazajac nikogo.....

nastepna sprawa ktora mnie bulwersuje

maluszka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez okipage2
widac ze nie umiesz nziesc mojej krytki skoro rzucasz wine na inny blog. jak juz mowilam nie mam nic wspolnego z tamtym blogie. ja tipsow nie robie juz dlugo czas. i nie powiedzialam ze mi sie nie podobaja tylko ze musisz nad nimi popracowac.... i tylko tyle...

Jennifer dzięki za poparcie

Przepraszam Maluszku ze sie ciebie uczepilam....

wczesniej bylas na samy czele krytykowania innych a sama jestes poczatkujaca i popelniasz te same bledy co tamte dziewczyno...

a sama napisalas :

wiesz jesli ktos juz zabira zdanie i chce ocenic czyjes prace to przede wszystki musi miec o tym duze pojecie.....

ale coz pewnie znowu wszystkie dziewczyny naskocza na mnie....
Widocznie moja droga mam na ten temat duże pojęcie,napewno od strony teoretycznej,którego u ciebie nie widzę skoro nie odróżniasz np.paznokci akrylowych od żelowych,co pokazałaś w moim wątku.Na żadnym czele nie byłam w ramach wyjaśnień.A Ty masz czelność dyskutować o rzeczach o których nie masz pojęcia bo jak wynika z Twoich wypowiedzi nie przeczytałaś więcej niż trzech wątków na tym forum i wszystkich oceniasz.Skoro Ty masz taką ogromną wiedzę to proponuję podzielić się z nami swoimi pracami.W przeciwnym razie nie widzę sensu dalszego dyskutowania z Tobą.
maluszka22 jest offline  
Stary 2007-08-03, 14:37   #1223
Agusia_pa2
Zadomowienie

GG do Agusia_pa2

Cytat:
Skoro Ty masz taką ogromną wiedzę to proponuję podzielić się z nami swoimi pracami.

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY

Agusia_pa2 jest offline  
Stary 2007-08-03, 14:49   #1224
Evka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
a jaki to program byl?
Nie bardzo pamiętam bo to było dawno temu ale ogólnie o jakiś dziwactwach

okipage2 aby zacytować czyjś post wystarczy kliknąc na ikonke "cytuj" pod danym postem. Nie trzeba kopiowac calego okna Czytelność jest wówczas zerowa.
Evka jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:07   #1225
okipage2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
Widocznie moja droga mam na ten temat duże pojęcie,napewno od strony teoretycznej,którego u ciebie nie widzę skoro nie odróżniasz np.paznokci akrylowych od żelowych,co pokazałaś w moim wątku.Na żadnym czele nie byłam w ramach wyjaśnień.A Ty masz czelność dyskutować o rzeczach o których nie masz pojęcia bo jak wynika z Twoich wypowiedzi nie przeczytałaś więcej niż trzech wątków na tym forum i wszystkich oceniasz.Skoro Ty masz taką ogromną wiedzę to proponuję podzielić się z nami swoimi pracami.W przeciwnym razie nie widzę sensu dalszego dyskutowania z Tobą.

maluszko przydal by sie kurs czytania ze zrozumieniem.

gubisz sie w tym wszyskim co piszesz. ale mniejsza z tym.... nastepnym razem zanim co skrytykujecie to uzyjcie swoich muzgow....

schodzimy troche z tematu, ale wklejam tu swoje foto i znikam....

jak juz wczesniej mowilam,od dluzszego czasu nie robie paznokci ale nadal w tym jestem....

a i nie zapomnijcie wytknac mi moich bledow. (znam je doskonale bo jestem instruktorka )

to moje prace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rne0878xm.jpg (83,5 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokietki430tg3.jpg (68,9 KB, 352 załadowań)
okipage2 jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:34   #1226
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
gubisz sie w tym wszyskim co piszesz. ale mniejsza z tym.... nastepnym razem zanim co skrytykujecie to uzyjcie swoich muzgow....
Bądź tak miła i nie obrażaj innych Pomijając, że z biologicznego punktu widzenia jest to czysta bzdura, jest to chamskie stwierdzenie, którym mogłaś urazić wiele osób.

Cytat:
jak juz wczesniej mowilam,od dluzszego czasu nie robie paznokci ale nadal w tym jestem....

a i nie zapomnijcie wytknac mi moich bledow. (znam je doskonale bo jestem instruktorka )
Jesteś instruktorką, ale nie robisz od dawna paznokci? Przepraszam, pewnie nie uzyskam odpowiedzi, ale która firma zatrudnia takich biernych instruktorów?

Krytykowanie Maluszki i zarzucanie jej braku umiejętności czytania ze zrozumieniem jest nie na miejscu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy zamiast poprawnie zacytować posty, zrobiłaś to w najbardziej nieczytelny ze wszystkich możliwych sposobów, mieszając cytowane wypowiedzi z avatarami i swoimi komentarzami...

mysiak jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:38   #1227
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

Cytat:
maluszko przydal by sie kurs czytania ze zrozumieniem.

schodzimy troche z tematu, ale wklejam tu swoje foto i znikam....

to moje prace
Nie mogłam się powstrzymać by nic nie napisać

Gdybyś była INSTRUKTORKĄ to byś nie popełniła ANI jednego błędu, w takim wypadku nikt by Ci nie musiał wytykać Twoich błędów

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:39   #1228
monicka9219
Raczkowanie

założyla ten wątek Pani Paula...z ironią oczywiscie, zeby poprostu ponasmiewac sie z wykonan niektorych pazurków...dostala BANA za to w jaki sposob sie wypowiada na tym forum...poco dalej kontynuujecie ten "nie miły" wątek?? Gdybym zobaczyla tutaj swoje prace i przeczytala jak wysmiewacie mnie to byloby mi strasznie przykro...
monicka9219 jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:43   #1229
maluszka22
BAN stały

Mysiaku szkoda gadać ....no właśnie-co to za instruktor,który nie praktykuje
Okipage jakoś nie wydaje mi się żebym gubiła się w tym co piszę,i odczep się już ode mnie pani wszechwiedząca,bo nie mam ochoty z Tobą dłużej polemizować.Aha a słowo muzg piszemy przez ó.....Mogłabyś się też pochwalić jaką firmę prezentujesz jako instruktor,może wybiorę się do Ciebie na doszkolenie
maluszka22 jest offline  
Stary 2007-08-03, 15:44   #1230
monicka9219
Raczkowanie

tak poza tematem....skąt w was tyle złości ?? Przeciez forum o paznokciach to maja byc miłe pogadanki i rady w dobrym towarzystwie, a nie wydrapywanie sobie oczu nawzajem...
monicka9219 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości