"Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-01, 17:34   #1081
dagna1
Zakorzenienie

Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Słonecznik3,bez owijania w bawelne-slicznie. (boska masz bluzke,szczegolnie tyl mi sie podoba,poluje w cos ten desen)
dagna1 jest offline  
Stary 2007-06-01, 18:42   #1082
vict
Przyczajenie

nie pamietam czy wklejalam czy nie ale oto moja facjata i wlosy . .niestety troche odrosly.. chyba nie sa emo;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ee (5).jpg (33,1 KB, 105 załadowań)
Stary 2007-06-01, 19:08   #1083
chiante
Zadomowienie

ladnie fajne 'bryle' ;-) buzka

chiante jest offline  
Stary 2007-06-01, 19:16   #1084
vendettka
Wtajemniczenie

Vict fajny fryzik tylko trochę nastrosz może na lakier bardziej emo ale ogólnie super gut - pasuje Ci pzdr

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline  
Stary 2007-06-01, 21:06   #1085
Maki93
Raczkowanie

Napewno nie 20... Tak 17-18 xP he he xD ALe tez nie jestem w tym dobra xD
Super fryzurki
krzyczę wróć
wołam wróć
plamię
przygryzam wargi
barwą krwi

1. Zrobicx lepszego emo fryza xP- udalo się
2. Odstawic prostownice... przynajmniej na tydzien- tez sie udało.
3. Zaliczyc histe na 3- nie udalo sie... pobyt w szpitalu ='(
Maki93 jest offline  
Stary 2007-06-01, 21:13   #1086
musicman
Zadomowienie

no i kto mi powie czy taka fryzurka nadaje się do cienkich włosów??????
musicman jest offline  
Stary 2007-06-01, 21:54   #1087
olcia/pchelka
Zadomowienie

Słonecznik3 Twoja fryzuka strasznie mi sie podoba! Z przodu wygląda najbardziej EMO! A daje Ci 17-18 lat.

vict - też wydaje mi sie że świetnie bedzie z uniesieniem ich troche w góre! Po za tym świetnie!
olcia/pchelka jest offline  
Stary 2007-06-01, 21:56   #1088
xfaszynkorx
Przyczajenie

GG do xfaszynkorx
Talking Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

witam jestem xPiotrekx ^_^

tak sobie przewertowalem ten watek o emo fryzurach i doszedlem do wniosku ze kompletnie prawie nikt z was nei ma pojecia o czym jest mowa w ogole xD

no moze poza osobami karalajna / olcia/pchelka / justyss / / Maki93 kolejnosc przypadkowa x D jednak z tej 4 najlepsze fryzury ktore oddaja urok jakby nie nazwac emo podala Karalajna ^_^

chcialbym zaznaczyc ze powszechnie znane emo to jest muzyka i styl ktore nie da sie rozlaczyc obecnie jakby nie patrzec a co za tym idzie dobierajac sobie taka fryzure dajesz do zrozumienia ze jestes odwzorowaniem emo.

tak to sie juz przyjelo owszem ktos wspomnial na poczatku watku ze sa to fryzury na styl z lat 80tych zgodze sie z tym nie mniej jednak jest taki nakreslony typ jak ma wygladac fryzura emo : )

wertujac dalej watek ogladalem wasze metamorfozy i musze powiedziec ze prawie nikt nie przypomina mi emo z fryzur : )

najbardziej trafna fryzure do stylu po metamorfozie posiada nenaa x D

____

ktos powie zarzuci mi ze co ja moge wiedziec, komentowac, jakiekolwiek uwagi mowic otoz siedze w tej [sub]kulturze od 1999 roku kiedy emo bylo znane tylko za oceanem i posiadam jako taka wiedze i wierzcie mi ze mam racje

____

takze zanim wezmiecie sie za takie fryzury radzilbym tez zapoznac sie z haslem emo czym jest co to jest a dopiero potem dobierac fryzury zeby chociaz nie wygladac wsrod tych "naturalnych" emo "pozerem"

dziekuje za uwage ^_^
xfaszynkorx jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:02   #1089
EmO_PrInCeSsA
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xfaszynkorx Pokaż wiadomość

tak sobie przewertowalem ten watek o emo fryzurach i doszedlem do wniosku ze kompletnie prawie nikt z was nei ma pojecia o czym jest mowa w ogole xD

no moze poza osobami karalajna / olcia/pchelka / justyss / / Maki93 kolejnosc przypadkowa x D jednak z tej 4 najlepsze fryzury ktore oddaja urok jakby nie nazwac emo podala Karalajna ^_^

chcialbym zaznaczyc ze powszechnie znane emo to jest muzyka i styl ktore nie da sie rozlaczyc obecnie jakby nie patrzec a co za tym idzie dobierajac sobie taka fryzure dajesz do zrozumienia ze jestes odwzorowaniem emo.

tak to sie juz przyjelo owszem ktos wspomnial na poczatku watku ze sa to fryzury na styl z lat 80tych zgodze sie z tym nie mniej jednak jest taki nakreslony typ jak ma wygladac fryzura emo : )

wertujac dalej watek ogladalem wasze metamorfozy i musze powiedziec ze prawie nikt nie przypomina mi emo z fryzur : )

____

ktos powie zarzuci mi ze co ja moge wiedziec, komentowac, jakiekolwiek uwagi mowic otoz siedze w tej [sub]kulturze od 1999 roku kiedy emo bylo znane tylko za oceanem i posiadam jako taka wiedze i wierzcie mi ze mam racje

____

takze zanim wezmiecie sie za takie fryzury radzilbym tez zapoznac sie z haslem emo czym jest co to jest a dopiero potem dobierac fryzury zeby chociaz nie wygladac wsrod tych "naturalnych" emo "pozerem"

dziekuje za uwage ^_^
czyżbym sie z tobą zgadzała??

Postanowienia:
1. Nie scinać samej włosów przez 3 miesiace(siostra za mnie ścieła)
2. Nie obgryzać panzokci
3. Zdać Britama
EmO_PrInCeSsA jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:06   #1090
xmartax
Przyczajenie

prawdę rzecze i zna się na tym co mówi.
także powodzenia życzę i pięknych 'emo' fryzur.
sto procent kiczu, drogie panie ^_^
życzę szczęscia żeby fryzjer was dobrze w miarę potraktował
xmartax jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:16   #1091
xfaszynkorx
Przyczajenie

GG do xfaszynkorx

^_^ dzieki za uznanie EmO_PrInCeSsA i xmartax

czekam tylko na dalszy rozwoj watku moze byc ciekawie ^_^ ciekawi mnie co ma do powiedzenia teraz druga strona : )
xfaszynkorx jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:19   #1092
sapho16
Raczkowanie

GG do sapho16

Cytat:

____

____

dziekuje za uwage ^_^

E tam. Ja nie jestem emo. Słucham cięższej muzyki a i w samej subkulturze nie widze siebie. A w takiej fryzurze po porstu będę dobrze wyglądac a więc ją sobie zrobię. I jeśli nie wsadze w to kokardki w groskzi to przecież nikt nie powie że jestem emo. I słusznie bo nie jestem.
sapho16 jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:21   #1093
vendettka
Wtajemniczenie

mrowka_92_ dzięki za komplement :P troche dawno pisałaś a nie odpisałam :P srry

Dawajcie swoje fotki bo nudno..

Listuję
vendettka jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:21   #1094
kami828
Zadomowienie

Szczeże? Już dawno zauważyłam że większość Waszych fryzur emo wogóle nie przypomina ale co ja taki mały żuczek będę pisać...hihi raz napisałam jedej wizażance że na spiepszone ścięcie bo emo wogóle to nie przypominało,też miałam zrypane ale teraz mam lepiej niestety nie mam aparatu bo siostra zabrała za granice jak dopadne od kogs to wrzucę fotki
kami828 jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:26   #1095
vendettka
Wtajemniczenie

Myślę że emo to ludziom się jakoś w modzie utarło..Owszem lubuje się w tych klimatach w tym muzyce ale nie widze tylko jej,bo słucham też innej i nie mam na myśli tu popu

Co do fryzur to hmm...niekótre są poprostu pocieniowane - tyle

Listuję
vendettka jest offline  
Stary 2007-06-01, 22:35   #1096
xfaszynkorx
Przyczajenie

GG do xfaszynkorx

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
E tam. Ja nie jestem emo. Słucham cięższej muzyki a i w samej subkulturze nie widze siebie. A w takiej fryzurze po porstu będę dobrze wyglądac a więc ją sobie zrobię. I jeśli nie wsadze w to kokardki w groskzi to przecież nikt nie powie że jestem emo. I słusznie bo nie jestem.
no ja rozumiem ze nie jestes emo nikt ci nie karze ^_^ sluchasz ciezkiej muzyki i bardzo dobrze a jak ci sie podoba taka fryzura to bardzo dobrze ^_^ ja tylko zaznaczylem w swoim poscie czym to wszystko jest i ma swoje powiazania

a co do komentarza z kokardka : ) jezeli ktos ma blade pojecie do rozpoznawania ze tak ujme emo to po kokardce pewnie by poznal ze ktos jest emo kokardka to jedynie dodatek jak wszystko inne juz. bez kokardki bym ocenil czy ktos jest czy nie jest nawet przez wlosy by mnie nie oszukal ; )

zadne filmy typu how to be emo czy inne popularne na youtube nie powiedza ci czym jest emo : ) to sie poprostu czuje

Cytat:
Napisane przez kami828
Szczeże? Już dawno zauważyłam że większość Waszych fryzur emo wogóle nie przypomina ale co ja taki mały żuczek będę pisać...hihi raz napisałam jedej wizażance że na spiepszone ścięcie bo emo wogóle to nie przypominało
najwazniejsze to co sie mysli to sie mowi, ^_^ moze do niektorych dotrze w czym rzecz, zastanowi sie nim cos zrobi : )
xfaszynkorx jest offline  
Stary 2007-06-01, 23:51   #1097
sapho16
Raczkowanie

GG do sapho16

Cytat:
no ja rozumiem ze nie jestes emo nikt ci nie karze ^_^ sluchasz ciezkiej muzyki i bardzo dobrze a jak ci sie podoba taka fryzura to bardzo dobrze ^_^ ja tylko zaznaczylem w swoim poscie czym to wszystko jest i ma swoje powiazania

a co do komentarza z kokardka : ) jezeli ktos ma blade pojecie do rozpoznawania ze tak ujme emo to po kokardce pewnie by poznal ze ktos jest emo kokardka to jedynie dodatek jak wszystko inne juz. bez kokardki bym ocenil czy ktos jest czy nie jest nawet przez wlosy by mnie nie oszukal ; )

zadne filmy typu how to be emo czy inne popularne na youtube nie powiedza ci czym jest emo : ) to sie poprostu czuje

najwazniejsze to co sie mysli to sie mowi, ^_^ moze do niektorych dotrze w czym rzecz, zastanowi sie nim cos zrobi : )
Wiem czym ejst emo i włąsnie dlatego tworząc ten wątek napisałam emo w cudzysłowie ponieważ nie chodziło mi tu o fryzurę ktora mialaby uwiecznić moj styl życia tylko o fryzurę ktora nada kształt mojej głowie =)
sapho16 jest offline  
Stary 2007-06-02, 09:16   #1098
chiante
Zadomowienie

Ja na pewno jakims tam emo nie jestem i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie ta 'subkultura'. Spodobaly mi sie powklejane w tym watku fotki fryzur, szczegolnie jedna. Wzielam foto, poszlam do fryzjera, obcielam i mam. A skoro tu znalazlam ta fryzurke to i tu wrzucilam fotki ze swojej przemiany. Czy to emo czy nie - mi to zwisa Zgadzam sie z przedmowczynia. Buzka

chiante jest offline  
Stary 2007-06-02, 10:42   #1099
chiante
Zadomowienie

Exclamation Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez xmartax Pokaż wiadomość
Kiczowate jest to co piszecie Ten podgatunek mocnego punka nie ma okreslonej, dzieki ktorej mozna rozpoznac 'emowca' fryzury! Spojrzcie na przedstawicieli tej muzyki, szczegolnie jej tworcow ( z lat '80 dla nieuswiadomionych ). Nosili rozne fryzury, od krotkich, po dlugie, krecone, proste i byli lysi. Nie ma okreslonego wzorca!
Dopiero calkiem niedawno nastolatki zaczely lansowac okreslony styl i image dla tejze subkultury. Nie wiem dlaczego, z nudow, braku takowego stylu, potrzeby... Jednak moim skromnym zdaniem nie ma to nic wspolnego z prawdziwymi korzeniami emo z lat 80 i z emo w ogole.
Emo to nie styl, to muzyka!

chiante jest offline  
Stary 2007-06-02, 11:06   #1100
mały_groszek
Zadomowienie

GG do mały_groszek

Cytat:
Napisane przez xmartax Pokaż wiadomość

Ten wątek nie służy do tego,aby sobie wzajemnie dogryzać.
Można wszystko z kulturą powiedzieć i nikogo przy tym nie urazić,dlatego proszę o nie robienie aluzji w stronę innych

mały_groszek jest offline  
Stary 2007-06-02, 11:40   #1101
justyss
Wtajemniczenie

dziewczyny po co mamy sie obrazac akurat moja emo fryz jest bardzo dobra tylko ja nie bede jej tak ukldac mam strasznie scieniowane i akurat do mojego typu urody to nie pasuje myslalam ze tak ale sie pzrejechalam zrobie zdj po ulozeniu wlosow to pokaze
justyss jest offline  
Stary 2007-06-02, 11:48   #1102
Słonecznik3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Słonecznik3,bez owijania w bawelne-slicznie. (boska masz bluzke,szczegolnie tyl mi sie podoba,poluje w cos ten desen)
dzieki bluzeczka tez mi sie bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
20?
ale nie jestem dobra w ocenianiu
Cytat:
Napisane przez Maki93 Pokaż wiadomość
Napewno nie 20... Tak 17-18 xP he he xD ALe tez nie jestem w tym dobra xD
Super fryzurki
Cytat:
Napisane przez olcia/pchelka Pokaż wiadomość
Słonecznik3 Twoja fryzuka strasznie mi sie podoba! Z przodu wygląda najbardziej EMO! A daje Ci 17-18 lat.
Dzieki
no to nie ma tak zle skoro dajecie mi 17-18 bo mam 16
mnie osobiscie tez ta fryzurka sie podoba

Chcialam tylko powiedziec zeby niektorzy zwrocili uwage ze ten watek dotyczy fryzur EMO, a nie samego stylu.Nie rozumiem po co to wszystko, a to ze niektorym zamiast takiej fryzury wychodza tylko pocienowane wlosy, to juz zalezy od fryzjerek.Dobrze wiemy ze o dobra trudno i nie kazdej wyjdzie to co chcemy
Słonecznik3 jest offline  
Stary 2007-06-02, 11:51   #1103
90matej90
Przyczajenie

manga i emo pilnie poszukiwane

witam wszystkich postanowiłem zrobić sobie na wakacje jakąś fajną fryzurke bardzo zależy mi na mandze ale emo też może być, przyślijcie mi jakieś fotki mangowych fryzków i emo tez pozdrawiam wszystkich
90matej90 jest offline  
Stary 2007-06-02, 14:31   #1104
xfaszynkorx
Przyczajenie

GG do xfaszynkorx

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Kiczowate jest to co piszecie Ten podgatunek mocnego punka nie ma okreslonej, dzieki ktorej mozna rozpoznac 'emowca' fryzury! Spojrzcie na przedstawicieli tej muzyki, szczegolnie jej tworcow ( z lat '80 dla nieuswiadomionych ). Nosili rozne fryzury, od krotkich, po dlugie, krecone, proste i byli lysi. Nie ma okreslonego wzorca!
Dopiero calkiem niedawno nastolatki zaczely lansowac okreslony styl i image dla tejze subkultury. Nie wiem dlaczego, z nudow, braku takowego stylu, potrzeby... Jednak moim skromnym zdaniem nie ma to nic wspolnego z prawdziwymi korzeniami emo z lat 80 i z emo w ogole.
Emo to nie styl, to muzyka!
o prosze ! chyba jedyna osoba ktora pisze madrze : D tylko nie rozumiem dlaczego ujelas 1 zdanie w liczbie mnogiej odwolujac sie do cytatu xmartax ? jakies aluzje do innych uzytkownikow

z fryzurami sie zgodze w 100% tak bylo i potwierdzilem to w 1 poscie jednak nie da sie ukryc wlasnie ze dzisiejsze emo jest utozsamiane wlasnie z takimi czy innymi rzeczami mowiac tutaj scisle o fryzurach ubiorze sposobie bycia co moim zdaniem jest juz zenada nie mniej jednak wszystko to moim zdaniem mozna zawdzieczac mediom ktore wypromowaly sobie styl emo uwazajac go za sposob do zarobienia pieniedzy i w ten wlasnie sposob wykreowaly to co mamy na stan obecny ^_^

historia emo owszem ma troche zwiazanego z punkiem jednak w tej chwili jest innaczej otoz emo to nic innego jak emocjonalny hardcore a jak wiadomo hardcore w latach 80tych mial zalazek grania hardcore punka : ) jednak teraz emo blizej do hardcore niz punka : ) a zespoly typu My Chemical Romance , The Fall Out Boy, The Used itp to nic innego jak Mall Emo ! tania imitacja stworzona na potrzeby mediow : ( owszem dzisiejsze zespoly Emo wygladaja zupelnie innaczej niz poczatkowe z lat 80tych coraz bardziej ida w strone agresywnego grania nie mniej jednak mi sie to podoba. na tym polega wlasnie ewolucja muzyki : ) dodawac cos nowego wzbogacac ja o nowe elementy

emo caly czas ewoluuje i niestety na stan obecny jest okreslane moda / stylem polaczonym z muzyka taka jest niestety prawda : ) 'imidz' zespolu + media spowodowaly wlasnie taka rewolucje w tej muzyce no i czy komus sie to podoba czy nie styl + muzyka ida w parze

ja osobiscie nie popieram czegos takiego i nie szufladkuje sie z niczym bo wiadomo szufladkowac sie z czyms to moim zdaniem zenada nie mniej jednak tak wyglada sytuacja z emo na stan obecny : o

jakies uwagi prosze napisac : D
xfaszynkorx jest offline  
Stary 2007-06-02, 14:52   #1105
vict
Przyczajenie

i ja tez popieram... ; ]
nalozysz czaszeczki trampeczki rureczki paseczki groszeczki kokardeczki fajne wlosy mocno pomalowane oczy posluchasz my chemical romance i jestes emo ? emo to nie muzyka nie styl i nie subkultura..

wg mnie xD
Stary 2007-06-02, 15:37   #1106
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: manga i emo pilnie poszukiwane

nie no blagam

wątek z fryzurami emo na peirwszej stronie
Stary 2007-06-02, 17:06   #1107
sapho16
Raczkowanie

GG do sapho16

Cytat:
Napisane przez vict Pokaż wiadomość
i ja tez popieram... ; ]
emo to nie muzyka nie styl i nie subkultura..

wg mnie xD
to w takim razie co?
sapho16 jest offline  
Stary 2007-06-02, 17:12   #1108
mrowka_92_
Zadomowienie

fryzura ;P
mrowka_92_ jest offline  
Stary 2007-06-02, 18:55   #1109
chiante
Zadomowienie

Cytat:
o prosze ! chyba jedyna osoba ktora pisze madrze : D tylko nie rozumiem dlaczego ujelas 1 zdanie w liczbie mnogiej odwolujac sie do cytatu xmartax ? jakies aluzje do innych uzytkownikow

z fryzurami sie zgodze w 100% tak bylo i potwierdzilem to w 1 poscie jednak nie da sie ukryc wlasnie ze dzisiejsze emo jest utozsamiane wlasnie z takimi czy innymi rzeczami mowiac tutaj scisle o fryzurach ubiorze sposobie bycia co moim zdaniem jest juz zenada nie mniej jednak wszystko to moim zdaniem mozna zawdzieczac mediom ktore wypromowaly sobie styl emo uwazajac go za sposob do zarobienia pieniedzy i w ten wlasnie sposob wykreowaly to co mamy na stan obecny ^_^

historia emo owszem ma troche zwiazanego z punkiem jednak w tej chwili jest innaczej otoz emo to nic innego jak emocjonalny hardcore a jak wiadomo hardcore w latach 80tych mial zalazek grania hardcore punka : ) jednak teraz emo blizej do hardcore niz punka : ) a zespoly typu My Chemical Romance , The Fall Out Boy, The Used itp to nic innego jak Mall Emo ! tania imitacja stworzona na potrzeby mediow : ( owszem dzisiejsze zespoly Emo wygladaja zupelnie innaczej niz poczatkowe z lat 80tych coraz bardziej ida w strone agresywnego grania nie mniej jednak mi sie to podoba. na tym polega wlasnie ewolucja muzyki : ) dodawac cos nowego wzbogacac ja o nowe elementy

emo caly czas ewoluuje i niestety na stan obecny jest okreslane moda / stylem polaczonym z muzyka taka jest niestety prawda : ) 'imidz' zespolu + media spowodowaly wlasnie taka rewolucje w tej muzyce no i czy komus sie to podoba czy nie styl + muzyka ida w parze

ja osobiscie nie popieram czegos takiego i nie szufladkuje sie z niczym bo wiadomo szufladkowac sie z czyms to moim zdaniem zenada nie mniej jednak tak wyglada sytuacja z emo na stan obecny : o

jakies uwagi prosze napisac : D

Odnioslam sie do owej osobki, gdyz jej wypowiedz byla niemila i pozbawiona racji.

Moze nie tyle jest to wszystko wina mediow, co dzieciakow, ktore bawia sie w emo'wcow i nadaja sobie okreslony image. Mnie to osobiscie bawi.
Co innego reggae - ta muzyka od poczatku byla utozsamiana z rastafarianami w dreadach, luznych ciuchach, czy w barwach zielono-zolto-czerwonych. I tak jest do dzis, to szanuje i popieram.
Ale z tym emo... To co powinno sie z tym kojarzyc to nie grzywka na pol glowy, kokardki w trupie czachy itp., ale muzyka pelna emocji, wewnetrznych przezyc, mocne, glosne dzwieki.

Prawdziwi emo nie bawia sie w image. Dla nich liczy sie to, co wymienilam wyzej.

I dzieki za uznanie Czasem zdarza mi sie powiedziec czy napisac cos madrego

chiante jest offline  
Stary 2007-06-02, 21:42   #1110
vendettka
Wtajemniczenie

A tam gadacie :P tnijcie się i płaczcie w kątach EMO

LOL

Listuję
vendettka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości