Farba sp造n窸a...Pomocy:( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-22, 11:56   #1
subtelle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 374
Unhappy

Farba sp造n窸a...Pomocy:(

Witam Was serdecznie. Potrzebuj pomocy.
2 tygodnie temu wybra豉m si do fryzjerki z zamiarem zmiany koloru z jasnego Baleyage [blond+ br您] na jednolity br您. Fryzjerka zrobi豉 sobie samowolk, bo jak stwierdzi豉 po fakcie : "nie wyobra瘸豉 sobie mnie w ciemnych w這sach" Zamiast koloru br您, na這篡豉 mi co a la Cappucino. Kolor wyszed ca趾iem zno郾y, poza odrostami. M鎩 naturalny kolor zafarbowa si na w軼iek造 rudy. Pani przyzna豉 si do eksperymentu, a ja za膨da豉m poprawienia tego, co wysz這. Na這篡豉 drugi raz farb, g堯wnie na odrosty. Efekt by 豉dny, jasno-br您owe w這sy. Wysz豉m zadowolona. Tylko, 瞠... Min掖 tydzie, a mnie sp造n窸a ca豉 farba.... I teraz mam ponownie blond w這sy, a moje naturalne odrosty s zn闚 rude. Wygl康a to fatalnie...
Dzi jestem um闚iona wst瘼nie do innej fryzjerki na farbowanie. Tylko mam w徠pliwo軼i, czy to nie za wcze郾ie...? Wychodzi這by, 瞠 to trzecie nak豉danie farby w ciagu 2 tygodni... Prosz mi powiedzie, co mam zrobi? Nie mog czeka z tymi rudymi w這sami kolejnych 3 tygodni... pracuj, a te w連oy strasz....a szampon koloryzuj帷y schodzi mi po 3 myciach... [myj w這sy codziennie]...
Czy mog zafarbowac je kolejny raz?
Pomocy...
subtelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 12:32   #2
Nikita-v
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 693
Dot.: Farba sp造n窸a...Pomocy:(

nie jestem ekspertk od fryzjerstwa.. ale to normalne 瞠 ciemna farba si wyp逝ka豉. niestety zawsze tak jest je郵i na rozja郾iane w這sy damy ciemna farb.
Ja r闚nie ca趾iem niedawno zmieni豉m kolor z popielatego jasnego blondu na gorzk czekolad.
Kolor wyszed bez zarzutu ale niestey po dw鏂h tygodniach zmy si prawie ca趾owicie. Wczoraj drugi raz nak豉da豉m farb. Dziewczyny pisa造, 瞠 zmywa si bedzie tak do 3 farbowa/
Je郵i zn闚 chcesz na這篡 farb pami皻aj o odzywkach do w這s闚. Ja nak豉dam codziennie od篡wk Wax lub Kallos conajmniej na 0,5 do 1 godziny i jak narazie nie wida zgubnych skutk闚 farbowania.
Teraz mam nadzieje ze farba utrzyma si d逝zej i nie bede musia豉 zn闚 ich katowa
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 12:42   #3
subtelle
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Farba sp造n窸a...Pomocy:(

Dzi瘯uj Ci serdecznie za porad Ja na pewno nie zrezygnuj z farbowania na ciemno, bo moje w這sy nie prze篡j dalszego rozja郾iania. A poza tym bardzo podobaj mi si br您owe w這sy...Tylko nie wiem, czy odczeka jeszcze 2-3 tygdonie, czy mog ju teraz na這篡 kolejn farb... Czy 3 farbowania w przeci庵u 2 tygodni, to nie za du穎?
Stary 2007-01-22, 13:11   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Odrosty zafarbowa這 Ci na rudo bo ich kolor by za ciemny w stosunku do u篡tej farby. Z reszty farba sp造n窸a bo rozja郾iane w這sy nie maj w sobie pigmenru totez barwnik farby nie ma si czego " doczepi". Taki stan rzeczy mo瞠 trwac kilka farbowa.
Co do cz瘰totliwo軼i, je郵i jeste bardzo zawiedziona a w這sy s w miar dobrym stanie mo瞠sz ( choc powinno si zatrzymywac conajmniej trzytygodniowy odst瘼) je zafarbowa. U篡waj jednak dobrych kosmetyk闚 do pi瘭璕nacji np Loreal Absolut lub Loreal Intense Repair.
Niestety aby br您ik by 豉dny i r闚nomierny na ca造ch w這sach powinien by tak ciemny jak Twoje odrosty lub ciemniejszy, w innym razie b璠zie idac r騜nice mi璠zy odrostami a reszt w這s , kt鏎a wczesniej by豉 rozja郾iana.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 13:25   #5
subtelle
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Farba sp造n窸a...Pomocy:(

Br您 w efekcie by o ton, mo瞠 dwa ciemniejszy ni moje naturalne w這sy.
Nie wiem, co zrobi. Mo瞠 pojad do tej fryzjerki i po prostu zapytam, co zrobi...
Niech obejrzy moje w這sy, w jakim s stanie, itd...
Mo瞠 faktycznie nie ma si co napala... Mo瞠 warto pom璚zy si jeszcze z tym kolorem... i zafarbowa za tydzie, dwa...
Tylko zasmuci mnie fakt, 瞠 to mo瞠 trwa kilka farbowa... zachcia這 mi si ciemnych w這s闚... ale babie nie dogodzisz

W ka盥ym razie...
奸icznie Wam dzi瘯uj
Stary 2007-01-22, 13:35   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Kilka farbowa to oczywi軼ie okre郵enie " na oko" wszystko zalezy od Twoich w這s闚 ( w jakim s stanie - o dziwo bardziej zniszczone w這sy szybciej i intensywniej przyjmuj barwniki, ile razy rozja郾ia豉 przed przyciemnieniem itp) Tak wi璚 trudno powiedzie ile to potrwa , ale cierpliwo軼i i uzyskasz efekt o jaki Ci chodzi

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 13:48   #7
subtelle
Raczkowanie

Rozja郾ia豉m 7 lat. Z regu造 by to baleyage. Moje naturalne w這sy maj kolor ciemno blond, jednak jest to taki mysi odcie, s這wem - nijaki.
Po ostatnim baleyage odczeka豉m troszk [ostatni raz by造 rozja郾iane w maju 2006]. Zd捫y造 troszk si zregenerowa. Obci窸am ich sporo - to tez pewnie mia這 du篡 wp造w. Teraz s w nienajgorszej kondycji, cho do idea逝 im du穎 brakuje Jedak, jak wida - ciemny kolor ich nie lubi
Chyba troszk odczekam z tym farbowaniem...
Stary 2007-01-23, 08:47   #8
subtelle
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Farba sp造n窸a...Pomocy:(

Farba na這穎na. Tym razem Matrix, odcie czekoaldowego br您u. Teraz tylko trzyma kciuki, by si nie zmy. Pani fryzjer powiedzia豉, 瞠 瘸dna farba nie wyp逝cze si a tak! Nawet na platynowym blondzie farba trzyma, wyblaknie -owszem, ale nie zmyje si ca趾iem po tygodniu.
Teraz trzymajcie kciuki za trwa這嗆
Jak niewiele potzreba, by kobiecie poprawi humor...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.