Pytanie do osób używających kosmetyków ATW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-23, 00:11   #1
asiat
BAN stały

Pytanie do osób używających kosmetyków ATW

Dziewczyny, mam pytanie dotyczące kosmetyków wspomagających odchudzanie firmy ATW. Oglądnełam ich katalog i poza całą serią różnych kremów i balsamów z serii XXL po normalnych cenach, znalazlam tam płyn do kąpieli kosztujący ok 150zł za 100ML!!!!!!!!!!!!
Jako osoba używająca głowy do myślenia nie wierzę w działanie odchudzające kosmetyków, raczej we wzmocnienie skóry i jej skuteczne nawilżenie. Z drugiej strony maści homeopatyczne działają, więc to coś wcierane w skórę też może ma szansę wpłynąć na nią.
Ale tak na prawdę interesuje mnie opinia dziewczyn które wydały te 150 zl i moga coś na ten temat powiedzieć.
Nie da się ukryć, ze jak na razie podejzewam, ze ten plyn do kapieli to jest zaslona dymna dla calej serii, na zasadzie "nie mialas pelnej kuracjii to sie nie dziw ze nie dziala"
Jeśli któraś z Was moze cos z wlasnego doswiadczenia powiedziec - bede wdzieczna.
asiat jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości