<< Ciągłe dotykanie włosów !!! >> - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-04, 16:02   #31
Celestia
Zakorzenienie

Dot.: << Ciągłe dotykanie włosów !!! >>

Widzę, ze jednak nie tylko ja mam taki problem. Z tym, ze chyba nie patrzę na to czy końcówki są porozdwajane. Niestety robię to ze swiadomoscią, ze moim włosom moze to zaszkodzić w taki czy inny sposób. Brat mi dzisiaj poradził, zebym się obcieła na chłopaka... zwariował, włosy tyle zapuszczam nie po to, zeby je teraz opitolić na krótko
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:03   #32
martusia-35
Raczkowanie

ja tez wiecznie i notorycznie dotykam (tylko dotykam, nie "jem" ich) swoje włosy. zwłaszcza jak są rozpuszczone, tylko jak zrobię sobie fajnego koka to się nimi nie bawię(mam podatne loczkowate włosy i mogę codziennie sama układać takie koki jak fryzjerki-cieszy mnie ten fakt hehe bo dzięki moim zdolnościom nie muszę wydawać kasy na fryzjerów), jak są upięte to za to bawię się kolczykami, buźka
martusia-35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:33   #33
kocurek04
Raczkowanie

Wiecie dziewczyny, że ciągłe dotykanie włosów powoduje szybsze przetłuszczanie sie pasm :/
w którym rozpoczyna się miłość.
Nie jakieś tam zakochanie,
ale miłość

BLOG
kocurek04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:19   #34
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez kocurek04 Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny, że ciągłe dotykanie włosów powoduje szybsze przetłuszczanie sie pasm :/
Ja wiem. Dziewczyny dołaczam się do wątku bo oczywiście, ze robie to samo ! Ciagle dotykam włosy przez co mi się właśnie szybciej przetłuszczają. I tez jak zbacze, ze z włosem jest coś nie tak to od razu go zcinam W moim przypadku związanie w kucyka lub warkocza nic nie daje bo dalej macam te końcówki z tyłu głowy musiałabym koka ciagle nosić
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:01   #35
201607040946
Konto usunięte

a może to takie natręctwo? ja jeśli nie dotknę,to mam wrażenie,że stanie się coś złego. nie macie tak? po prostu wewnętrzny przymus. muszę i już.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:23   #36
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a może to takie natręctwo? ja jeśli nie dotknę,to mam wrażenie,że stanie się coś złego. nie macie tak? po prostu wewnętrzny przymus. muszę i już.
Ja raczej dotykam ponieważ nie mam co zrobić z rękami. Czasem jak mam łańcuszek to zamiast bawić się włosami to bawie się łańcuszkiem, czasem kolczykami. A najgorsze jest to, ze czasem po jakims nieodpowiedznim kosmetyku mam trosze przesuszone końcówki i ja oczywiście, ze właśnie wtedy się nimi bawie kiedy są przesuszone a kiedy sa w dobrej kondycji i sa nawilżone to dotykam ich rzadziej
Stary 2011-03-01, 10:37   #37
201607040946
Konto usunięte

to po co dotykasz? ja sie zgadzam,że to przymus, chęć "zrobienia czegoś z rękami" to jak z paleniem... zamiast papierosa muszę coś wkłądać do buzi (boże, jak to zabrzmiało...)
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:04   #38
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
to po co dotykasz? ja sie zgadzam,że to przymus, chęć "zrobienia czegoś z rękami" to jak z paleniem... zamiast papierosa muszę coś wkłądać do buzi (boże, jak to zabrzmiało...)
Przyznam, ze zabrzmiało nieźle ale to jest całkiem ciekawe u mnie, jak mam ładne zdrowe koncówki to dotykam ich rzadziej niz jak mam troszke suche ale na całe szczęście systematycznie "leczę" moje suche końcówki i są w coraz to lepszek kondycji to moze wkońcu w ogóle przestane je dotykać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości