Kolejne narzędzie tortur dla kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-27, 15:17   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Kolejne narzędzie tortur dla kobiet

Co Wy o tym sądzicie? Jak dla mnie strasznie to drastyczne. Czyzby kolejny szarlatański sposób nabijania sobie kasy?
http://www2.gazeta.pl/obcasy/1,25364,1278613.html

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 15:28   #2
izzi
Zadomowienie

GG do izzi
Re: Kolejne narzędzie tortur dla kobiet

A może od razu dać obedrzeć się ze skóry??? Pomysł naprawdę fantastyczny!!! Gratuluję orędowniczce owych metod ale obawiam się że oprócz prawdziwych masochistek raczej marne są szanse, że to się przyjmie w naszych gabinetach odnowy biologicznej [img]icons/icon7.gif[/img]
izzi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 15:28   #3
janeczka
Raczkowanie

GG do janeczka

okropne, to ja już wolę mieć zmarszczki [img]icons/icon22.gif[/img]
janeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 15:48   #4
DominikaS
Zadomowienie

Nie ma takiego odmaladzajacego (albo obiecującego takowe efekty) zabiegu, który nie przyjął by sie w naszych gabinetach... Takie nakłuwanie i tak brzmi mniej przerażająco od peelingu fenolowego, który autentycznie jest obdzieraniem ze skóry a i tak znajduje zwolenniczki.
Te igły nie wydają sie bardzo groźne Jakbym widziała że efekty są naprawde duże i widoczne bardzo i nie bałabym sie zakażenia, to kto wie... moze za jakieś kilkanaście lat zdecydowałabym się na cos takiego
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 16:02   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Donia [img]icons/icon7.gif[/img]
Pewnie masz rację. Kobieta, żeby być dłużej młodą zrobi wiele. Ale jak dla mnie sama wizja walca, który wbija się kolcami w moją skórę właściwą i w dodatku jest "wyjmowany" ( lepiej chyba "wyrywany") z niej NIE pod kątem 90 stopni - bo tak w końcu działa cos co jest walcem, jest bardzo zniechęcająca.
Dla mnie sam pomysł może nie jest do końca pozbawiony sensu ( chociaż czy zawsze uszkodzenie komórki, czy tkanki prowadzi do produkcji kolagenu? ), to sam sposób jego realizacji jest kontrowersyjny.

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2003-01-27, 16:32   #6
arielka
Raczkowanie

słabo mi się robi jak na ten walec patrze... [img]icons/icon23.gif[/img]
Stary 2003-01-27, 17:19   #7
*AgneS*
Raczkowanie

Bleh miło bardzo, a zanim mi się to wszystko zagoi to miałabym twarz w czerwone kropy?))o nieee, jak ja będę miała zmarszczki to poprzestanę na kremikach
*AgneS* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 17:49   #8
palomino
Zakorzenienie

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Kobieta, żeby być dłużej młodą zrobi wiele.

To prawda, że tutaj umiar jest w najgorszej niełasce [img]icons/icon12.gif[/img]

> Dla mnie sam pomysł może nie jest do końca pozbawiony sensu ( chociaż czy zawsze uszkodzenie komórki, czy tkanki prowadzi do produkcji kolagenu? ), to sam sposób jego realizacji jest kontrowersyjny.

Mnie także nie przekonuje ta idea. Ale w końcu moda na kolczkowanie też chyba z Afryki przyszła (w każdym razie nie europejska) - a teraz - normalka [img]icons/icon7.gif[/img]
To na pewno budzi kontrowersje przede wszystkim dlatego że jest nowe i właściwie żadnych jeszcze nie ma opinii jakie są tego skutki (czy ludzie są zadowoleni, czy pomaga, jak to jest z ryzykiem powikłań itd)

[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-01-27, 19:39   #9
olencja
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Chyba pojadę z mężem na wakacje do Afryki [img]icons/icon12.gif[/img] on mnie tam wychłoszcze (lub wychłosta ???) i za trochę większą sumkę będziemy mieć i wakacje i ja jędrną skórę [img]icons/icon10.gif[/img]
olencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 19:57   #10
Agentka
Wtajemniczenie

O tym Roll-coś tam opowiadała mi moja kosmetyczka, po powrocie ze szkolenia..jakos nie mogłam sobie tego wyobrazic( na zasadzie- nie zobaczysz/nie uwierzysz)..ale teraz..brr..niezłe cacko...no i to co mi właśnie uświadomił post pani Agi- ze one ( te kolce) są wyjmowane/ wyrywane ze skóry..

lubie bólale na boga- nie taki..

umre stara,gruba i brzydka jak mi sie nic nie zmieni i jak kosmetyka będzie zmierzała w tym kierunku..chyba, że sei mylę?

buzki
Stary 2003-01-28, 11:53   #11
Jankowiak
Raczkowanie

Proszę wejdźcie na stronę z artykułem i zobaczcie nową opinię.
Jankowiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 12:20   #12
zlosliwiec
Gość

Ktora opinie? Tej kosmetyczki?
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 13:28   #13
Wiola
Raczkowanie

Kilka dodatkowych informacji dla zainteresowanych (w j. ang.) pod
http://www.cosmeticweb.co.za/pebble.asp?relid=3226

Pa, pa,
Wiola
Wiola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 13:30   #14
Szpilka_
Raczkowanie

Muszę przyznać, że mnie również ta nowa metoda "poprawiania" urody nie przypadła do gustu. Zgadzam się z Palomino, że w dziedzinie urody umiar jest w najgorszej niełasce, ale czy faktycznie wszystkie kobiety muszą niewolniczo podążać za najnowszymi trendami w kosmetyce i chirurgii plastycznej?

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą"-niby tak, ale przeżywać coraz to bardziej wymyślne tortury, żeby reszta świata widziała nas młodszymi niż wskazywałaby na to metryka urodzenia? Oczywiście staramy się być piękne nie dla męskiej widowni, czy na tle współpracowniczek(co jednak też ma znaczenie)), ale głównie dla siebie, lecz nawet najdroższy zabieg, czy krem nie zmieni naszego podejścia do życia, nie sprawi też,że ludzie zmienią do nas stosunek. Nie chcę przez to powiedzieć, że wszystkie te zabiegi są bez sensu, ale moim zdaniem kosmetyka rozwija się w takim tempie i kierunku, że niedługo bedą pojawiały się coraz to inne "narzędzia tortur", zabiegi wymagające coraz większej ingerencji w nasz organizm. I to od kobiet będzie zależało do jak dużych poświęceń będą zdolne, aby zachować zadbany i młody wygląd.

Nie oceniam skuteczności tego "urządzenia", bo się na tym zwyczajnie nie znam, ale tak sobie myślę, że gdzieś powinna być granica tej presji(ale i ochoty)utrzymania młodości za wszelką cenę. Ciagłe poprawianie urody, zwłaszcza inwazyjnymi metodami, niesie za sobą ryzyko mniejszych lub większych powikłań, ale idą też za tym duże pieniądze (podobno na wszystkim można zarobić, inna sprawa, że to kwestia etyki), stąd też te moje rozważania na temat umiaru. Nie wiem jak to będzie za kilka, kilkanaście lat, może też zwariuje na punkcie poprawiania urody, ale póki co patrzę na niektóre zabiegi z wieelkim dystansem, na ten z użyciem Roll-Cit również
Szpilka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 14:43   #15
Jankowiak
Raczkowanie

Tak
Stary 2003-01-28, 15:00   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ale pewnie się nie doczekamy komentarza i wyjaśnien pani dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej?

Hmmmm...
Stary 2003-01-28, 16:38   #17
Jankowiak
Raczkowanie

Nie sądzę, ale jest nowy komentarz
Stary 2003-01-28, 16:58   #18
Wiola
Raczkowanie

Witam wszystkich [img]icons/icon7.gif[/img]
Mozna tez pewnie tworcow metody zapytac o szczegoly [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.shirnel.com/staff.html
Wiola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości