W這s nielubek - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-24, 20:50   #1
lolili
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

W這s nielubek

hejka! moje wloski sa jak to zwykle bywa "nijakie" ni to proste ni to krecone, poprostu puch.. sa cienkie i bardzo takie.. "lekkie". mam ich bardzo du穎 (zawsze slysze komentarz na temat ich ilo嗆i od fryzjera) kiedys je prostowalam- ale juz od roku dalam im spokoj, bardzo mocno od篡wialam i ostatnio nawet sporo scielam- wiec ich kondycja jest nienajgorsza. chcialabym znowu prostwac wlosy no ale juz koniecznie z preparatem-zeby nie zniszczyc. tyle za mam taki problem gdy u篡je jakiegos preparatu powoduje on odwrotny skutek do zamierzonego.. gdy w celu utrwalenia spryskam je lakierem one sie napusza.. gdy u篡je pasty na ko鎍闚ki odrazu sie powywyjaja... czy ktos ma jeszce takie cudne w這ski, mam wrazenie ze sa niepowtarzalne..:/ poprostu nie lubia 瘸dnych kosmetykow... moglybyscie mi polecic cos co by je w koncu utrwalilo?? do prostowania u篡walam np dwufazowego lotionu z welli ale to nie mialo sensu bo on tylko przetluszczal i puszyl wlosy... byly wrecz obrzydliwe w dotyku.. pomocy
lolili jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-25, 09:43   #2
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870
Dot.: W這s nielubek

Z tego co piszesz mog wywnioskowa 瞠 masz bardzo mi瘯kie w這sy(je郵i si myle,to mnie popraw ).
Ja te mam mi瘯kie w這sy-przez co bardzo podatne na uk豉danie.
Naturalne mam kr璚one,ale mia豉m okres,瞠 je prostowa豉m.
Urzywa豉m wtedy HOT LISS' LOREALA-taki krem wyg豉dzaj帷y do stosowania z prostownic lub suszark.Po wyprostowaniu u篡wa豉m lakieru-aby je troch usztywni i utrwali.I w這sy by造 proste przez ca造 dzie.
Piszesz 瞠 Twoje w這ski pusz si po u篡ciu lakieru.Mo瞠 dlatego 瞠 lakier przesusza Twoje w這sy?
Nie wiem czy to co Ci pomo瞠,ale spr鏏uj po wyprostowaniu w這s闚 pu軼i na nie strumie zimnego powietrza z suszarki-zimne powietrze pozamyka 逝ski w這s闚 i mo瞠 wtedy nie b璠 Ci si wywija造?
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-25, 09:44   #3
Benek23
Zakorzenienie

P.S A jakiej pasty na ko鎍闚ki u篡wasz?
Stary 2007-02-10, 23:09   #4
lolili
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Schwarzkopf Professional, Osis, Thrill Fibre Gum a z lakier闚 to nivea ale mam wrazenie ze jeszcze bardziej mi wysusza wlosy:/ zamierzam zainwestowac w lakier joico z tej seriii do zniszczonych wlosow. A co do rodzaju to mam bardzo miekkie wlosy dzisiaj wlasnie kupilam tego hot lissa, zobaczymy
lolili jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-11, 10:37   #5
Benek23
Zakorzenienie

To spr鏏uj i napisz jaki by efekt. Tylko jak masz cienkie w這ski to nie nak豉daj za du穎.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.