JAK DBAĆ O SUCHĄ CERĘ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-30, 16:05   #1
7Ewa7
Raczkowanie

GG do 7Ewa7

JAK DBAĆ O SUCHĄ CERĘ

Mam 32 lata i zupełnie pogubiłam sie w mnogości dostępnych kosmetyów. Bardzo proszę o odpowiedź, jak osoba w moim wieku o suchej cerze, /która wygląda ładnie lecz zauważam zmarszczki mimiczne zwłaszcza na czole/, powinna o nią dbać. To znaczy oprócz kremów do codzinnej pielęgnacji na dzień, pod oczy i na noc, jak często decydować się na kuracje, jakie maseczki używać itp. Kosmetyczka poleciła mi ostatni kurację z firmy LEIM/przytoczę z int./:zabieg z czystym retinolem, koenzymem młodości Q10 oraz z żeń-szenia to rewolucyjna metoda bezpiecznego usuwania zmarszczek i opóźniania procesów starzenia się skóry. Potwierdzają to liczne testy i badania zarówno u dojrzałych klientek z głębokimi zmarszczkami jak i u młodych osób z pierwszymi objawami starzenia się skóry.
Efekty zabiegu:
spłycenie głębokich zmarszczek 78%
spłycenie zmarszczek mimicznych 76%
wygładzenie drobnych zmarszczek (wokół oczu) 80%
wzrost nawilżenia 95%
poprawa kolorytu 80%
wzrost elastyczności 69%
rozjaśnienie przebarwień 72%
Częstotliwość zabiegów: 1 zabieg tygodniowo (przez miesiąc).
Pełna kuracja obejmuje cztery zabiegi. Kuracje można wykonać kilkakrotnie w ciągu roku (oprócz lata). Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Jest on dość kosztowny więc chciałaby mieć pewność, że na pewno będzie skuteczny i dla mnie wskazany. Dziękuje za poświecony czas.
7Ewa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 16:45   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: JAK DBAĆ O SUCHĄ CERĘ

Teraz mam niemal 100% pewność ,że lifting jonowy ,o który pytasz w poprzednim poście to Ion Mask Forte - skoro panie kosmetyczki polecają kosmetyki Leim , to prawdopodobnie reklamują także tę maskę.Ja doskonale znam firmę , która jest dystrybutorem tych kosmetyków. Jedno trzeba im przyznać reklamę i marketing mają opracowane znakomicie.
Co do kosmetyków tej firmy to są całkiem dobre , ale ceny za zabiegi są zbyt wygórowane (czy możesz zdradzić ile musiałabyś zapłacić za proponowane zabiegi?).
Na naszym forum toczy się własnie dyskusja . do której powinniśmy dołączyć jeszcze opinię o firmie Cosmomed - to jest świetny przykład rewelacyjnie rozwiniętego marketingu- ta firma bazuje niestety na określeniach , które klientki szybko chwytają :
7Ewa7 napisał(a):
> zabieg z czystym retinolem, koenzymem młodości Q10 oraz z żeń-szenia to rewolucyjna metoda bezpiecznego usuwania zmarszczek i opóźniania procesów starzenia się skóry. Potwierdzają to liczne testy i badania zarówno u dojrzałych klientek z głębokimi zmarszczkami jak i u młodych osób z pierwszymi objawami starzenia się skóry.
> Efekty zabiegu:
> spłycenie głębokich zmarszczek 78%
> spłycenie zmarszczek mimicznych 76%
> wygładzenie drobnych zmarszczek (wokół oczu) 80%
> wzrost nawilżenia 95%
> poprawa kolorytu 80%
> wzrost elastyczności 69%
> rozjaśnienie przebarwień 72%
> Częstotliwość zabiegów: 1 zabieg tygodniowo (przez miesiąc).
> Pełna kuracja obejmuje cztery zabiegi. Kuracje można wykonać kilkakrotnie w ciągu roku (oprócz lata). Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
> Jest on dość kosztowny więc chciałaby mieć pewność, że na pewno będzie skuteczny i dla mnie wskazany. Dziękuje za poświecony czas.

Moje zdanie jest takie:
zabieg bedzie skuteczny jeśli nie będziesz oczekiwała cudów (obiecywanych nniestety w tej reklamie).
Zabieg jest bardzo przyjemny , połączony z masażem szyi i dekoltu na pewno przyniesie rezultaty w postaci poprawienia wyglądu skóry, po zabiegu skóra jest gładka ,miękka.
Nie możesz jednak tak bardzo wierzyć w to co obiecuje producent (a w tym przypadku dystrybutor).
Ogólnie mogę powiedzieć tak : zabiegi Leim są dobre , przyjemne ale uważaj na cenę jaką ustaliły za ten zabieg kosmetyczki - to nie jest cudowny eliksir. Gdybym miała wybierać zabiegi w cenie np. przekraczającej 100 zł wybrałabym inną firmę.
Wracając do liftingu jonowego to niestety jest tak samo przereklamowany jak inne kosmetyki tej firmy.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 20:41   #3
7Ewa7
Raczkowanie

GG do 7Ewa7

Bardzo Ci dziękuję za cenne informacje, nie chcę wszystkiego co powie mi kosmetyczka "łykać jak kaczka kluski", stąd moje pytania o ilość zabiegów i kuracji, bo obawiam się, że chodzi też o to, by interes się kręcił.
Cenę jaką mi zaproponowano za pełną kurację to ok 600 zł, w tym są 4 zabiegi 1 na tydzień w gabinecie + otrzymuje się jakąś emulsję do wcierania w domu. Bardzo bym prosiła o polecenie ewnetualnie innej kuracji, może lepszej dla mnie i może okazałoby się to mniej bolesne dla portfela.

Beata Krajnik napisał(a):
> Teraz mam niemal 100% pewność ,że lifting jonowy ,o który pytasz w poprzednim poście to Ion Mask Forte - skoro panie kosmetyczki polecają kosmetyki Leim , to prawdopodobnie reklamują także tę maskę.Ja doskonale znam firmę , która jest dystrybutorem tych kosmetyków. Jedno trzeba im przyznać reklamę i marketing mają opracowane znakomicie.
> Co do kosmetyków tej firmy to są całkiem dobre , ale ceny za zabiegi są zbyt wygórowane (czy możesz zdradzić ile musiałabyś zapłacić za proponowane zabiegi?).
> Na naszym forum toczy się własnie dyskusja . do której powinniśmy dołączyć jeszcze opinię o firmie Cosmomed - to jest świetny przykład rewelacyjnie rozwiniętego marketingu- ta firma bazuje niestety na określeniach , które klientki szybko chwytają :
> 7Ewa7 napisał(a):
> > zabieg z czystym retinolem, koenzymem młodości Q10 oraz z żeń-szenia to rewolucyjna metoda bezpiecznego usuwania zmarszczek i opóźniania procesów starzenia się skóry. Potwierdzają to liczne testy i badania zarówno u dojrzałych klientek z głębokimi zmarszczkami jak i u młodych osób z pierwszymi objawami starzenia się skóry.
> > Efekty zabiegu:
> > spłycenie głębokich zmarszczek 78%
> > spłycenie zmarszczek mimicznych 76%
> > wygładzenie drobnych zmarszczek (wokół oczu) 80%
> > wzrost nawilżenia 95%
> > poprawa kolorytu 80%
> > wzrost elastyczności 69%
> > rozjaśnienie przebarwień 72%
> > Częstotliwość zabiegów: 1 zabieg tygodniowo (przez miesiąc).
> > Pełna kuracja obejmuje cztery zabiegi. Kuracje można wykonać kilkakrotnie w ciągu roku (oprócz lata). Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
> > Jest on dość kosztowny więc chciałaby mieć pewność, że na pewno będzie skuteczny i dla mnie wskazany. Dziękuje za poświecony czas.
>
> Moje zdanie jest takie:
> zabieg bedzie skuteczny jeśli nie będziesz oczekiwała cudów (obiecywanych nniestety w tej reklamie).
> Zabieg jest bardzo przyjemny , połączony z masażem szyi i dekoltu na pewno przyniesie rezultaty w postaci poprawienia wyglądu skóry, po zabiegu skóra jest gładka ,miękka.
> Nie możesz jednak tak bardzo wierzyć w to co obiecuje producent (a w tym przypadku dystrybutor).
> Ogólnie mogę powiedzieć tak : zabiegi Leim są dobre , przyjemne ale uważaj na cenę jaką ustaliły za ten zabieg kosmetyczki - to nie jest cudowny eliksir. Gdybym miała wybierać zabiegi w cenie np. przekraczającej 100 zł wybrałabym inną firmę.
> Wracając do liftingu jonowego to niestety jest tak samo przereklamowany jak inne kosmetyki tej firmy.
7Ewa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-30, 21:53   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Ogólne wskazówki dot. pielęgnacji suchej cery znajdziesz w Kosmetycznym ABC - pisałam także o tym jakie zabiegi polecane są dla cery suchej.
W artykułach "Zabiegi w gabinecie " także znajdziesz kilka opisów zabiegów.
Ja stosuję w swoim gabinecie zabiegi trzech firm :
Bioline - włoska firma , ekskluzywne, dość drogie, ciekawe propozycje
Maystar -hiszpańska marka, tańsze zabiegi , bardzo dobre kosmetyki,
Charmine Rose - polska firma , bardzo lubię te kosmetyki , ceny mają bardzo przystępne

Bioline i Charmine Rose mają troszkę przekoloryzowane reklamy , ale są dobre i skuteczne. Maystar ma dużo dobrych składników i nie obiecuje "gruszek na wierzbie" , chociaż też znajdą się pewnie jakieś zbyt zreklamowane kosmetyki.

Cena za proponowaną serię rzeczywiście dość wysoka. Czy zabieg będzie Ci się podobał czy nie tego nie umiem przewidzieć - może spróbuj poddać się na początek jednemu zabiegowi.Ale "spłycenia głębokich zmarszczek w 78%" nie spodziewaj się. Na pewno po pierwszy zabiegu zobaczysz ,że skóra ładniej wygląda - po to przecież są tego typu zabiegi. Poza tym jest to znakomity relaks , dlatego warto zafundować sobie co jakiś czas wizytę w gabinecie kosmetycznym.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości