Pomożecie? :) Makijaż do takiej sukni :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-26, 10:26   #1
Sandi_xD
BAN stały

GG do Sandi_xD Send a message via Skype™ to Sandi_xD
Unhappy

Pomożecie? :) Makijaż do takiej sukni :)

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 19:12
Sandi_xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:32   #2
dottta
Zakorzenienie

Dot.: Pomożecie? :) Makijaż do takiej sukni :)

Moja znajoma miała podobną suknię ale do ślubu Co do makijażu to nie wiem - ale może pomyśl o brązach bo one powinny pasować do twojej karnacji... Ale dziewczyny pewnie ci coś doradzą więc bez obaw Udanej studniówki
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:37   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

suknia bardzo strojna (będzie w kolorze błękitnym?) dlatego fryzurę i makijaż zrobiłabym dla kontrastu w wersji delikatniejszejbyś nie wyglądała na ''przekombinowaną''. Włosy rozpuszczone lub podpięte, makijaż subtelny (wyraziste oczy-widoczne rzęsy, podkreślony kontur oka bez wymyślnych cieniowań i kolorów, naturalne połyskujące usta).

Wątek na Wizażystkę

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:41   #4
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Ten wątek to raczej na wizażystkę. A tak ku pomocy - w wątkach redakcyjnych na MM przypięte są tutoriale dziewczyn z przepięknymi makijażami, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Oooo Aga już przeniosła
Stary 2007-01-26, 10:42   #5
Sandi_xD
BAN stały

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 19:13
Stary 2007-01-26, 10:46   #6
madie
Zakorzenienie

śliczna jesteś i masz piękną cerę. Myślę że makijaż rozświetlający najlepiej podkreśli Twoją urodę. Podkreślić kształt oka,delikatne cieniowanie w cielistych kolorkach, przyciemnić nieco brwi, rozświetlić policzki i gotowe.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:01   #7
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Sandi_xD Pokaż wiadomość
Co to znaczy podkreślony kontur oka? Przepraszam, pewnie pytam jak debil, ale nie znam się :P

Tak, będzie błękitna
tak by linie górnych i dolnych rzęs ładnie obramowały oko-przyciemnij je dokładnie roztartym cieniem/kredką w kolorze naturalnego brązu lub po prostu starannie wytuszuj rzęsy (między górne możesz wkleic kilka sztucznych kępek).
Myślę że przy takiej sukni zarówno mocny jak i dziewczęcy makijaż będzie źle wyglądac.
Pierwszy- w połączeniu ze strojem da za ciężki efekt zaś drugi-będziesz wyglądała jak mała dziewczynka która ubrała się w sukienkę mamy. Dlatego nie przykrywaj twarzy kosmetykami, dodaj głębi oczom , delikatny połysk na szczyty kości policzkowych i usta

Stary 2007-01-29, 00:38   #8
Sandi_xD
BAN stały

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 19:13
Stary 2007-02-03, 22:25   #9
betinka74
Przyczajenie

GG do betinka74

Tak przeglądam sobie to fotum i zastanawiam się dlaczego takie fajne dziewczyny o delikatnej dziewczecej urodzie wybierają dla siebie na studniówkę takie ciężkie matroniaste kiece...Wiem że u nas w Polsce się tak ubierają ,ale mi jest aż żal tych dziewcząt bo potem jak wymaluja te gęby ...włosy nastroszą u fryzjera ...tony lakieru...upiete koki itd...i do tego kieca jak na wsele czy prawie do ślubu...wyglądają potem jakby dobijały do 40...Ja nie mówie konkretnie o tej osobie ,ale też uważam że ma proble bo xle dobrala sukienke i teraz musi się nieco postarzec maki jażem bo xle bedzie wygladałam jej dziewczęca ,delikatna twarz w takiej otoczce Wydaje mi się że oczka powinnaś nieco podneść tzn masz tendencje do opadających zewn.kacików oka...brwi lekutko podkreslic ( całe szczęście że nie myślisz o hennie) bo ja tu mam w domu taką co od 13 roku życia chodzi regularnie na henne brwi i na studniówkę teraz również strzeliła sobie te matrioniaste brwi ,a urodę ma zbyt delikatną Pozdrawiam i nie gniewaj się że skrytykowalam Twoją suknię,ale naparwdę uważam że jest za " ciężka " dla Ciebie ...
Stary 2007-02-07, 18:23   #10
Bzikulek
Przyczajenie

śliczna sukienka skoro ma być niebieska to sądzę że nada sie coś w kolorze srebra
Bzikulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:52   #11
Dezzire
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez betinka74 Pokaż wiadomość
Tak przeglądam sobie to fotum i zastanawiam się dlaczego takie fajne dziewczyny o delikatnej dziewczecej urodzie wybierają dla siebie na studniówkę takie ciężkie matroniaste kiece...Wiem że u nas w Polsce się tak ubierają ,ale mi jest aż żal tych dziewcząt bo potem jak wymaluja te gęby ...włosy nastroszą u fryzjera ...tony lakieru...upiete koki itd...i do tego kieca jak na wsele czy prawie do ślubu...wyglądają potem jakby dobijały do 40...Ja nie mówie konkretnie o tej osobie ,ale też uważam że ma proble bo xle dobrala sukienke i teraz musi się nieco postarzec maki jażem bo xle bedzie wygladałam jej dziewczęca ,delikatna twarz w takiej otoczce Wydaje mi się że oczka powinnaś nieco podneść tzn masz tendencje do opadających zewn.kacików oka...brwi lekutko podkreslic ( całe szczęście że nie myślisz o hennie) bo ja tu mam w domu taką co od 13 roku życia chodzi regularnie na henne brwi i na studniówkę teraz również strzeliła sobie te matrioniaste brwi ,a urodę ma zbyt delikatną Pozdrawiam i nie gniewaj się że skrytykowalam Twoją suknię,ale naparwdę uważam że jest za " ciężka " dla Ciebie ...
dokladnie zgadzam sie straszne sa te suknie kupa materialu bez wygladu no al ekazdy lubi co innego jesli sie podoba tobie to ok ale ja n atwoim miejscu jesli jest jeszcze mozliwosc to zmienilabyum na cos lzejszego a co d makijazu usta lekko morelowe blyszczyk oczy hmm moze z lekkim akcentem niebieskiego ale leciutko i mocno wytuszowane rzesy
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:01   #12
DaisyBoo
BAN stały

Red face Dot.: Pomożecie? :) Makijaż do takiej sukni :)

Skoro juz wybralas tak strojna suknia to zdecydowanie powinnas wybrac sie do fryzjera i wizazystki zeby ''nie zepsuc efektu''
DaisyBoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:02   #13
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

bardzo proszę o trzymanie się tematu którym nie jest ocena sukni

Stary 2007-02-08, 11:27   #14
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja bym wybrała makijaż raczej delikatny. Z racji tego ze masz ciemne włosy, to napewno ładnie będzie wyglądać rozświetlone oczko, delikatnie ciemna kreska, moze troszkę błękitu w zewnętrzych kącikach i ładny delikatny błyszczyk. No i baw się dobrze na studniówce

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:30   #15
Kasiamala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sandi_xD Pokaż wiadomość
Witam, 10 lutego będę miała studniówkę. W tej chwili moja suknia `się szyje` ale będzie podobna do tej na zdjęciu. Obok moja twarz. Prosiłabym o rady co do makijażu bo nie maluję się na codzień i kompletnie nie znam się na tym... Pomożecie kobietki?
masz zapadające sie opowieki ku dolowi to taki typ urody ale możesz je trochę podnieść malując górną powiekę nad samym okiem kredką troszeczkę pod skos do góry wiesz napewno która to aktorka Natalia Oreiro ma też takie oczy ale wizażyści to ukrywają

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oiua.JPG (50,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d7cc9c1498e565327a15f401a63c98d2natalia_oreiro_33.jpg (61,8 KB, 11 załadowań)
Kasiamala jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości