Wyszczuplanie buźki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-31, 11:53   #1
Carolina
Przyczajenie

Wyszczuplanie buźki

Pytanie swoje kieruję do pań, które kiedykolwiek miały do czynienia z kremem wyszczuplającym do twarzy L'oreala "Plenitude Revitalift Slim". Mam młodziutką cerą (poniżej 20 lat) i chciałabym po porostu nieco "zaostrzyć" rysy twarzy i kości policzkowych. Czyten kremik naprawdę jest ok i czy może być używany do młodej cery? Chyba, że są jeszcze inne, które mogą mi pomóc (byle nie za drogie [img]icons/icon7.gif[/img]

Z góry dziękuję.
Carolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 14:58   #2
systematica
Wtajemniczenie

Re: Wyszczuplanie buźki

Ja używałam tego kremiku i byłam bardzo zadowolona; naprawdę ślicznie modeluje rysy twarzy: lekko wyszczupla i napina skórę, dobrze nawilża. Natomiast co do tego, czy możesz go stosować w Twoim wieku, trudno mi się wypowiadać, ponieważ zaczęłam go używać po zdecydowanie 30-tce.
Spróbuj poszukać jeszcze na forum w starych postach lub w artykułach - mam wrażenie że Basia Kwiatkowska wypowiadała się na temat jego składu, a już na pewno dziewczyny wymieniały opinie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-05-15, 14:24   #3
ignis
Przyczajenie

witam
Planuję zakupić ten krem, mam cerę mieszaną, podpowiedzcie mi, czy nie błyszczy się po nim mocno twarz?

pozdrawiam
ig
maga napisał(a):
> Ja używałam tego kremiku i byłam bardzo zadowolona; naprawdę ślicznie modeluje rysy twarzy: lekko wyszczupla i napina skórę, dobrze nawilża. Natomiast co do tego, czy możesz go stosować w Twoim wieku, trudno mi się wypowiadać, ponieważ zaczęłam go używać po zdecydowanie 30-tce.
> Spróbuj poszukać jeszcze na forum w starych postach lub w artykułach - mam wrażenie że Basia Kwiatkowska wypowiadała się na temat jego składu, a już na pewno dziewczyny wymieniały opinie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-05-15, 14:50   #4
systematica
Wtajemniczenie

U mnie ten kremik znakomicie się wchłaniał, bez śladu [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości