jakie kosmetyki do moich w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-26, 14:26   #1
aguna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 889

jakie kosmetyki do moich w這s闚

mam w這sy przet逝szczajace sie i praktycznie powinnam byc je codziennie jednak mi sie nie chce i robie to co 2 dni sa tez sztywne. Zauwazylam jednak ze mam suche koncowki i ogolnie cale wlosy suche (jednak przetluszczajace sie ;p) oraz sklonne do puszenia sie a to nie ladnie wyglada gdzy na calej glowie wystaje mi mn鏀two pojedynczych wloskow. i znacie moze jakies preparaty wygladzajace lub nawilzajace jednak by jeszcze bardziej nie powodowaly przetluszczania sie moich wlosow? i w rozsadnej cenie
aguna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 17:50   #2
ankkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 347
Dot.: jakie kosmetyki do moich w這s闚

powiedzmy ze mam podobne w這sy do ciebie... podstawa to codzienne mycie, jak by豉 ma豉 to mi wmawiali, ze w ten spos鏏 w這sy jeszcze szybciej si b璠a przet逝szcza造, ale to bzdura. myje w這sy szmponami najta雟zymi, w stylu polskich rumiank闚 i pokrzywowych i uw您am, ze s najlepsze... 瞠by w這sy mi si nie puszy造,nak豉dam na w這sy t od篡wk http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=133853 .
polecam tez mleczko sunsilk (fioletowe), 瞠by w ci庵u dnia troch ujarzmi fryz
ankkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.