Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-08, 19:12   #601
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

To świetnie, przynajmniej nie kupisz w ciemno i jeśli nie podpasuje nie będziesz żałować wydanej kasy, napisz koniecznie czy jesteś z niego zadowolona czy nie.
jelonki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:46   #602
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
To świetnie, przynajmniej nie kupisz w ciemno i jeśli nie podpasuje nie będziesz żałować wydanej kasy, napisz koniecznie czy jesteś z niego zadowolona czy nie.
Już jestem po
Doznania z użycia tego peelingu cudowne i kompletnie inne niż przy uzyciu jakichkolwiek innych peelingów enzymatycznych Wystarczą 2 malutkie perłowe kulki wielkości ziarnka grochu i podczas mazażu zamieniają się w olejek i robi się tego naprawdę duuuużo szalenie wydajne więc jest. Zapach baardzo delikatny, relaksujący jak w SPA Mam nadzieję, że coś działa, bo czułam tylko przyjemność z używania Żadnych podrażnień czy czegokolwiek

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:03   #603
jelonki
Zadomowienie

To cieszę się, że się Tobie spodobał, faktycznie jest niesamowicie wydajny dzięki czemu cena aż tak nie razi
Stary 2009-10-10, 19:31   #604
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
To cieszę się, że się Tobie spodobał, faktycznie jest niesamowicie wydajny dzięki czemu cena aż tak nie razi

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 00:38   #605
koko19891
Raczkowanie

widze nowy wynalazek ciekawe jak dlugo bedzie działa heheh.. mam pytanko pigmanorm poszukuje ma ktoś czy może ktos mięc z góry przeleję
Stary 2009-10-11, 14:17   #606
kasiek87
Kokon pro

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
widze nowy wynalazek ciekawe jak dlugo bedzie działa heheh.. mam pytanko pigmanorm poszukuje ma ktoś czy może ktos mięc z góry przeleję

tez poszukuje, niestety nie mam znajomych za tamta granica ;( wiec jakby ktos mial mozliwosc to bylabym chetna

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:34   #607
Catherine1980
Rozeznanie

W Poznaniu jest lekarz który przepisuje recepte na Pigmanorm.
Catherine1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 16:42   #608
kasiek87
Kokon pro

mnie nie bardzo do poznania po drodze niestety

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 17:30   #609
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
nowy wynalazek, czy masz na myśli peeling guinot, bo jeśli tak to śpieszę wyjaśnić, że nie jest to nowość firmy, tylko jeden z jej starszych, ale sztandarowych produktów
Stary 2009-10-12, 17:36   #610
koko19891
Raczkowanie

ja juz nie wierze w zadne cud peelingi a ten dosyc drogi... na poczatku cud moze i jest ale skora sie i tak przyzwyczai.Ja jestem z Poznania choc teraz na studia sie przeniosłem ale może bym się zgadał z tym lekarzem można prosić namiar na priv ?? Tutaj była taka osóbka która załatwiła z Niemiec ale coś ucichła
Stary 2009-10-16, 22:57   #611
maksimini
Przyczajenie

Chcę podzielić sie z Wami moim (na razie któtkim) doświadczeniem z lekiem PIGMANORM. Stosuję go od 9 dni, 1 raz dziennie na noc. Krem jest rewelacyjny Już po tych 9 dniach stosowania widac wyraźną poprawę na tych bardzo głębokich przebarwieniach a tych płyciutkich już w ogóle nie ma. Jestem pozytywnie zaskoczona, wrecz zaszokowana skutecznością tej maści. Na swoje przebarwienia (pozapalne potrądzikowe i melasma) stosowałam już tyle specyfików że nawet nie pamiętam już wszystkich, ale poprawa była żadna...no może ledwo zauważalna, ale dopiero po Pigmanormie faktycznie widać poprawe i to zaledwie po 9 dniach stosowania. Jeżeli macie więc możliwość to próbujcie "dojść" to tego leku bo naprawdę działa. Trudnością jest to, że to lek dostępny wyłacznie na receptę i sprzedawany jedynie w Niemczech i Szwajcarii, ale można i z tym sobie poradzić, czego jestem przykładem. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie tego specyfiku to chętnie pomogę
maksimini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:21   #612
koko19891
Raczkowanie

a nie ma zbyt dużego łuszczenia ?
Stary 2009-10-17, 15:31   #613
maksimini
Przyczajenie

Cytat:
a nie ma zbyt dużego łuszczenia ?
No właśnie o dziwo nie. Prze pierwsze 3 dni buzia czerwona, podrażniona i spierzchnięta, szczególnie wokół ust i na brodzie dopóki skóra się nie przyzwyczai, a potem wszystko jak reką odjął. Kolor juz normalny, buzia nie jest "ściągnięta" a przebarwienia bledną
Stary 2009-10-18, 13:58   #614
Catherine1980
Rozeznanie

Maksi a jak gługo go stosujesz? Na plamy czy na całą twarz?
Stary 2009-10-18, 19:28   #615
maksimini
Przyczajenie

Przez tydzień smarowałam całą twarz, potem tylko punktowo, ale jak wcierałam tylko w plamy to i tak rozchodziło mi się to po całej buzi bo krem ma taką łatwość rozsmarowywania że ciężko mi ograniczyć się tylko do plam.
Stary 2009-10-19, 13:42   #616
Catherine1980
Rozeznanie

Jak tylko urodze bejbusia to przymierzam się do tego kremu własnie lub cosmelanu.
Stary 2009-10-24, 22:01   #617
lari2005
Raczkowanie

witam
mam pytanie odnośnie lpl.......mianowicie czy ktoś podczas zabiegów ipl stosował dodatkowo jakiś krem....miałam pierwszy zabieg ipl trzy tygodnie temu (mam ich mieć razem cztery) głównie na przebarwienia pod oczami i dodatkowo jeszcze miejsca przebarwione smaruję neostratą.....nie wiem czy dobrze robie smarując się dodatkowo żelem rozjaśniającym ,ale po pierwszym razie ipl nie mam żadnych efektów więc chcę to wspomóc dodatkowo....proszę o jakąś wypowiedź

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

dodam jeszcze że te przebarwienia które mam powstały mi po fotoodmładzaniu które miałam w kwietniu .....lekarz u którego robiłam zabieg twierdził że wszystko jest ok i że te odbarwienia same zejdą ale ja przestałam się łudzić mam je do dziś mimo ochrony uva/uvb
lari2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 01:08   #618
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
witam
mam pytanie odnośnie lpl.......mianowicie czy ktoś podczas zabiegów ipl stosował dodatkowo jakiś krem....miałam pierwszy zabieg ipl trzy tygodnie temu (mam ich mieć razem cztery) głównie na przebarwienia pod oczami i dodatkowo jeszcze miejsca przebarwione smaruję neostratą.....nie wiem czy dobrze robie smarując się dodatkowo żelem rozjaśniającym ,ale po pierwszym razie ipl nie mam żadnych efektów więc chcę to wspomóc dodatkowo....proszę o jakąś wypowiedź

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

dodam jeszcze że te przebarwienia które mam powstały mi po fotoodmładzaniu które miałam w kwietniu .....lekarz u którego robiłam zabieg twierdził że wszystko jest ok i że te odbarwienia same zejdą ale ja przestałam się łudzić mam je do dziś mimo ochrony uva/uvb
Zabieg IPL - jest bardzo fotouczulający , nawet witC nie wolno stosować przed zabiegiem , a o dopiero hydrohinom w neostradzie , nie daj boże jak jeszcze jest połączony z kwasem glikolowym ; nie wiem którą masz wersje neostraty .Jest taka masa rzeczy która działa fotouczulająco , że szok .
Wskrócie napisze :
nie pić , ani nie stosować na skóre rzadnych ziół , herbatek , maści na wypryski , kwasów , retinoidów ; rzadnych aktywnych składników , antybiotyków , środków przeciwbólowych , olejków eterycznych .
Poczytaj o substancjach fotouczulających , może znajdziesz winowajce przebarwień

Ja miałam 4 zabiegi IPl , po piewszym zeszło mi 80% piegów , każdy następny zabieg nic nie pomógł , strata kasy . Odmłodzenia też nie zauważyłam .
Poza tym co to za pomysł chodzić tam , gdzie już raz zabieg został źle wykonany , chyba że w ramach rekompensaty za darmo je robi , ale wątpie . Powinien zwrócić kase i zapłacić odszkodowanie za źle zrobiony zabieg .

Ważny jest też sam sprzęt . Nie każdy IPL jest tak samo skuteczny .
Ja miałam na tym robione
http://www.estetica.pl/fotoodmladzanie/

byłam na innym dużo tańszym i zero efektu

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-10-25 o 01:15
Natalia 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:34   #619
jelonki
Zadomowienie

Natalio to nawet wit. C jest fotouczulającą , to co mam zrobić jak muszę ją łykać nałogowo w rutinoscorbinie-profilaktycznie przeciw nadmiernej przepuszczalności naczynek, ale przebarwienia gdzieniegdzie też mam
Stary 2009-10-25, 13:43   #620
Catherine1980
Rozeznanie

może poprzedniczka miała na mysli witamine C w kosmetykach
ale lepiej dopytać
Stary 2009-10-25, 14:50   #621
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Natalio to nawet wit. C jest fotouczulającą , to co mam zrobić jak muszę ją łykać nałogowo w rutinoscorbinie-profilaktycznie przeciw nadmiernej przepuszczalności naczynek, ale przebarwienia gdzieniegdzie też mam
Spokojnie , możesz łykać witC , ja pisałam o zabiegu IPL- Intensywne Źródło Światła . Robiąc IPL nie wolno stosować witC na skóre na dwa tygodnie przed zabiegiem . Ta informacja jest również w linku , który podałam .
Ja teraz stosuje witC na skóre i jest wszystko ok.

Czas edycji: 2009-10-25 o 14:51
Stary 2009-10-25, 15:51   #622
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
może poprzedniczka miała na mysli witamine C w kosmetykach
ale lepiej dopytać
Na taką myśl nawet nie wpadłam, ale to oczywiście przednia myśl, dzięki

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Spokojnie , możesz łykać witC , ja pisałam o zabiegu IPL- Intensywne Źródło Światła . Robiąc IPL nie wolno stosować witC na skóre na dwa tygodnie przed zabiegiem . Ta informacja jest również w linku , który podałam .
Ja teraz stosuje witC na skóre i jest wszystko ok.
Dzięki za szybką odpowiedź

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2009-10-25 o 15:53 Powód: literówka
Stary 2009-10-25, 19:36   #623
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
witam

-
Miałam 3 IPL, strata pieniędzy i ból, niestety...Potem laser i cosmelan 2, a teraz neostrata, bo nie miałam ochoty na kolejny słoik cos2.. Jestem dobrej myśli - plamy po neostracie schodzą,jaśnieją, sadzę, ze cos2 je "rozmiękczył", więc może neostrata dobije

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:40 Powód: dodanie informacji
201608151053 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:00   #624
lari2005
Raczkowanie

do beata 2906

ale w trakcie zabiegów ipl czymś smarowałaś dodatkowo przebarwienia czy nie
Stary 2009-10-26, 08:39   #625
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
do beata 2906

ale w trakcie zabiegów ipl czymś smarowałaś dodatkowo przebarwienia czy nie
Nie pamiętam , wydaje mi się, że nie. Na pewno nie było to nic specjalistycznego, typu neostrata czy coś innego z apteki, jakiś krem ze sklepu kosmetycznego, który niby ma wybielać. Pełno tego na półkach. Ale nie pamiętam. Po IPL plamy koszmarnie ściemnialy, potem zjaśniały, a potem niemal wróciły do stanu sprzed IPL
Stary 2009-10-26, 09:55   #626
lari2005
Raczkowanie

zastanawiam się czy tych pozostałych zabiegów ipl nie zamienić na mikrodermabrazję .....któraś z dziewczyn wcześniej pisała że się łączy mikro + neostrata....moje plamy nie są takie ciemne ale wkurzające bo są pod oczami i ciężko je zamaskować....wcześniej miałam tylko małą plamkę po oparzeniu i lekarz który mi robił wcześniej fotoodmładzanie musiał coś zrobić nie tak bo po tym zabiegu mam dodatkowe plamy...po wizycie kontrolnej zapewniał mnie że wszystko zejdzie...ale cóż za 600 zł mam dodatkowe trzy plamy
Stary 2009-10-26, 12:24   #627
lari2005
Raczkowanie

mam jeszcze jedno pytanko odnośnie neostraty

ja smaruję się już nim prawie cały tydzień i wydaje mi się że moje plamy są bardziej widoczne .....może dlatego że są troszkę czerwone....czy wy też macie takie spostrzeżenia odkąd smarujecie się tym żelem
Stary 2009-10-26, 13:05   #628
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
mam jeszcze jedno pytanko odnośnie neostraty

ja smaruję się już nim prawie cały tydzień i wydaje mi się że moje plamy są bardziej widoczne .....może dlatego że są troszkę czerwone....czy wy też macie takie spostrzeżenia odkąd smarujecie się tym żelem
Czasami sa lekko czerwone, ale nie codziennie. Ja używam ponad miesiąc
Stary 2009-10-26, 19:44   #629
lari2005
Raczkowanie

czy po miesiący widzisz już jakiś efekt rozjaśnienia......gdzie masz te przebarwienia?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

do natalia 1

w niektórych wątkach piszą że trzeba stosować leki chamujące tyrozynazę a chydrochinon jest takim składnikiem iże warto łączyć ipl i kosmetyki które chamują produkcję barwnika

oczywiście poraz drugi nie robię ipl tam gdzie wcześniej tylko w innym gabinecie.....a jeśli mowa o moim pierwszym zabiegu to nie stosowałam żadnych kosmetyków prócz kremu nivea i to po tym pierwszym zabiegu ipl powstały mi przebarwienia robiłam je pod koniec kwietnia a słońce było już bardzo mocne i mimo filtra 50+ mam taki efekt

teraz już nie wiem co mam robić bo teraz smaruję się już żelem neostrata od tygodnia który zawiera glikol......a jutro mam ipl ......może zamienię go na mikrodermabrazję

proszę odpiszcie bo jestem zdesperowana
Stary 2009-10-26, 20:28   #630
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:

do natalia 1

w niektórych wątkach piszą że trzeba stosować leki chamujące tyrozynazę a chydrochinon jest takim składnikiem iże warto łączyć ipl i kosmetyki które chamują produkcję barwnika

oczywiście że dobrze jest stosować preparaty chamujące tyrozynaze , pod warunkiem że nie idziemy na zabieg IPL

kwas glikolowy jest najbardziej fotouczulającym kwasem , jak nie wierzysz zapytaj lekarza , mikro nic ci nie pomoże , postaw na mocne kwasy u lekarza , nie u kosmetyczki , jeśli już musisz coś robić

Czas edycji: 2009-10-26 o 20:30
Odpowiedz

Tagi
blizny, blizny potradzikowe, cytryna, kwasy aha, łokcie, nogi, piegi, przebarwienia, przebarwienia skóry, rozjaśnianie, trądzik, ujednolicanie, usunięcie, wybielanie, zabiegi

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości