Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-25, 19:04   #961
madelein
Przyczajenie

Dot.: Przebarwienie nad górną wargą - POMOCY!

Cytat:
Napisane przez xena2012 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Spróbuję najpierw bio-oil, jak nie pomoże, to będę ciułać na Neostratę...
Dam znać jak co działa
Xena, jak idzie kuracja bio-oil? Widać już jakies efekty?

Czy któraś z was stosowała Pharmaceris Albucin? Trójaktywny krem wybielający z filtrem SPF 40.
Właśnie go kupiłam. Mam nadzieje, ze spelni moje oczekiwania i rozjasni te okropne cienie nad warga
madelein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 19:46   #962
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

ja stosowałam rożne kremy nawet z Izraelu sprowadziłam ale nici z tego szkoda kasy
leosia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:11   #963
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez madelein Pokaż wiadomość

Czy któraś z was stosowała Pharmaceris Albucin? Trójaktywny krem wybielający z filtrem SPF 40.
Właśnie go kupiłam. Mam nadzieje, ze spelni moje oczekiwania i rozjasni te okropne cienie nad warga
Ja uzywałam, zero efektów, ale spf40 na pewno Ci nie zaszkodzi
201608151053 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:53   #964
leosia80

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja uzywałam, zero efektów, ale spf40 na pewno Ci nie zaszkodzi
no własnie zero efektu ale koszt generuje
Stary 2011-06-26, 22:39   #965
madelein
Przyczajenie

.

Edytowane przez madelein
Czas edycji: 2012-01-05 o 01:55
madelein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 18:52   #966
leosia80

ja proponuje zrobić zabieg punktowy Neos spots z firmy Neoglis lub piling migdałowy. Ale Neos Spots punktowy i bardzo ładnie rozjaśnia. Moje przebarwienie wyglądało jak kleks na pół twarzy jak próbowałam pozbyć się kremami rozjaśniała się skóra obok kleksa a kleks w stanie nie naruszonym!
Stary 2011-07-20, 12:43   #967
sotto voce
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Czarny_Kot_ Pokaż wiadomość
WITAM!
Ja bio-oil kupiłam w irlandii bo obecnie tam przebywam ale w Polsce też go dostaniesz i widze że taniej niz ja za niego dałam.

http://allegro.pl/listing.php/search...string=BIO-OIL

Pozdrawiam i powodzenia!!
Jeszcze bardzo ostrożnie, ale jednak powiem że trochę ten Bio-oil działa, a kosztuje śmieszne pieniądze. Smaruję się dopiero trzy tygodnie i ociupinkę mnie wyrównał a plamy mam na czole (najstarsza i najciemniejsza, nie do ruszenia) , na kościach policzkowych wokół oczu- efekt pandy i wokół brody - wyglądam jakbym się ubrudziła.
Czekam na dalszy ciąg
sotto voce jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:33   #968
Czarny_Kot_
Przyczajenie

Cieszę sie, że pomaga. Ja niestety zamiast mieć na uwadze co się stało rok temu wystawiłam sie na słoneczko tylko na niecałe 2 godziny, w przekonaniu że raczej nic sie nie stanie bo za moje przebarwienia obwiniałam tabletki anty- a odstawiłam je je ponad pół roku temu. Widocznie to nie była tylko ich wina bo zdumiałam jak zobaczyłam plamy w tych samych miejscach na nowo (nad górną wargą i nad brwią)- nie były aż tak ciemne jak rok temu no ale to były niecałe 2 godz opalania a to już wylazło. Więc bio-oil poszedł w ruch! Pomaga. Wczoraj dodatkowo zaopatrzyłam się w kremik do twarzy garnier spf 50+ i bez niego nie wychodze na słońce (choć tu w irlandii tego słońca prawie nie ma)
pozdrawiam!!
Czarny_Kot_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:33   #969
_Sarenka_
Zadomowienie

Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Czy któraś z was stosowała na przebarwienia posłoneczne węgiel aktywowany?
_Sarenka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:36   #970
TWYLAH
Przyczajenie

Witam serdecznie,jestem tu nowa. Po przeczytaniu całego forum i ja chciałam się z wami podzielic moim doswiadczeniem z usuwaniem paskudnych plam,które mam od zawsze i plam posłonecznych które mm od 3 lat.Próbowałam wszystkiego od bardzo dawna ,mam 41 lat i od 20 męczę się strasznie z tym dziadostwem. Lekarze i kosmetyczki zarobili na mnie fortunę . 2 razy piling azjatycki,Diana35,kwasy mikrodermabrazja,masa leków,Kiedyś panowala taka opinia że opalanie pomaga zwalczyć trądzik więc ja zwalczałam go za pomocą słońca z godną podziwu głupotą,o filtrach nikt nie słyszał.moja siostra pomimo iż nigdy na slońcu nie przebywa ma ten sam problem co ja więc mam lustrzane odbicie w jej twarzy ,to spowodowało że podjęłam decyzje ostateczną .Zrobiłam cosm2.jestem 7 dzień po zabiegu.Plamy mam nadal ale jakby jaśniejsze coś w rodzaju cieni byłam lekko rozczarowana ale nie spodziewałam się fajerwerków do momentu az nie poszłam do marketu zrobić zakupów.Otóż przy wejściu do sklepu jest olbrzymie lustro kóre za każdym razem pokazywało mój beznadziejny wygląd z pokiereszowaną twarzą! tym razem było inaczej ,Boże jednak zadziałało w lustrze zobaczyłam a raczej nie zobaczyłam tego przepiórczego jaja jakim 7 dni temu byłam.Teraz muszę za wszelką cenę utrzymać ten stan .Pani dermatolog poleciła mi olej z wiesiolka ,żelazo i wit. C aby uniknąć nawrotu tego syfu.Filtry koniecznie!ja naprawdę 7 dni temu mogłam o sobie powiedzieć ;syf, kiła i mogiła,teraz już tak nie myślę.Pozdrawiam
TWYLAH jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:54   #971
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez TWYLAH Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,jestem tu nowa. Po przeczytaniu całego forum i ja chciałam się z wami podzielic moim doswiadczeniem z usuwaniem paskudnych plam,które mam od zawsze i plam posłonecznych które mm od 3 lat.Próbowałam wszystkiego od bardzo dawna ,mam 41 lat i od 20 męczę się strasznie z tym dziadostwem.

Zrobiłam cosm2.jestem 7 dzień po zabiegu.Plamy mam nadal ale jakby jaśniejsze coś w rodzaju cieni
Bo cosmelan jest skuteczny, fakt. Niestety, nie na stałe Mimo filtrów przez cały rok, plamy wracają. Na szczęście nie od razu...
Stary 2011-08-05, 15:52   #972
TWYLAH
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Bo cosmelan jest skuteczny, fakt. Niestety, nie na stałe Mimo filtrów przez cały rok, plamy wracają. Na szczęście nie od razu...
Tak wiem że plamy wracają ale to nic , na chwilę mogłam cos zmienić.A może nabiorę dystansu do plam i kiedy one wrócą nie będą mi już tak przeszkadzały?Puki co cieszę się.2o lat w plamach może odebrać chęć do życia.Pozdrawiam.
Stary 2011-08-05, 16:28   #973
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez TWYLAH Pokaż wiadomość
Tak wiem że plamy wracają ale to nic , na chwilę mogłam cos zmienić.A może nabiorę dystansu do plam i kiedy one wrócą nie będą mi już tak przeszkadzały?Puki co cieszę się.2o lat w plamach może odebrać chęć do życia.Pozdrawiam.
Nawet jesli, będą jasniejsze, więc dobre i to. Nie zapominaj o filtrach(ja ich nienawidzę), ale paćkam...
Stary 2011-08-05, 17:06   #974
_Sarenka_
Zadomowienie

Muszę wam powiedzieć, że byłam ze swoimi przebarwieniami u dermatologa. Powiedziała mi, że nie wolno tego ruszać, bo sie zezłośliwi ;/ a jak powiedziałam o kwasach, czy można, to mnie wyśmiała. A co najciekawsze, gdy spytałam czy mogę się opalać, to potwierdziła, tylko że z filtrem 50. Kto sie opala z filtrem 50 ? :|
Stary 2011-08-05, 17:09   #975
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć, że byłam ze swoimi przebarwieniami u dermatologa. Powiedziała mi, że nie wolno tego ruszać, bo sie zezłośliwi ;/:|
Czy to znaczy, że im bardziej próbujesz je "wywabić", tym one silniejsze/ciemniejsze?!?

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
A co najciekawsze, gdy spytałam czy mogę się opalać, to potwierdziła, tylko że z filtrem 50. Kto sie opala z filtrem 50 ? :|
tego też nie rozumiem...
Ale coś Ci doradziła/zapisała?!?
Stary 2011-08-05, 17:11   #976
_Sarenka_
Zadomowienie

Chodziło jej o to, że jak bede je wybielać, ruszać, czy coś, to po prostu sie zamienią w czerniaka ;| Nic mi nie zapisała, powiedziała, że trzeba sie z tym pogodzić. No, chyba, że wyciąć, ale blizny zostają .
Stary 2011-08-05, 20:53   #977
TWYLAH
Przyczajenie

O ludzie, lekarz to dopiero potrafi człowiekowi spierniczyć humor ,a przecież to on powinien zacząć leczyć dobrym słowem,bo wiedza u nich jakoś z roku na rok przypomina wróżbiarstwo a nie podejście naukowe.Pacjenta bowiem warto leczyć a nie wyleczyć.
Stary 2011-08-08, 08:42   #978
zielonooka69
Przyczajenie

o matko! wyciac??! toż by mi mało co buzinki zostało pozdrawiam walczące
zielonooka69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 10:55   #979
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez zielonooka69 Pokaż wiadomość
o matko! wyciac??! toż by mi mało co buzinki zostało pozdrawiam walczące
Mam podobnie...Musieliby mi od razu nowa skórę na twarz przeszczepić
Co moze wcale nie byłoby takie złe...
Stary 2011-08-31, 13:09   #980
aniakamila
Przyczajenie

Jestem tu nowa ale wątki o przebarwieniach czytam regularnie od miesiąca, zaczęłam walkę z moim przebarwieniem, ale nie wiem czy dobrze robię wiec proszę podpowiedzcie przed Waszą wiedzą chylę czoła
od miesiąca stosuje NeoStrata® Krem rozświetlający z SPF 15 NOWOŚĆ Stosować raz dziennie- rano i tak stosuję, oraz na noc Eris Pharmaceris W Albucin-Intensive krem wybielający na noc 30ml
oczywiście filtry 50+ to podstawa
nie wiem czy dobrze to połączyłam
Moje przebarwienie zrobiło się jakby większe (jakby się rozlało)może w środku trochę jaśniejsze jakby ktoś je rozbijał na kilka mniejszych ale kontur jest ciemny nie ściemniał ale jest ciemny jak był
co jeszcze mogę zrobić?
aniakamila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:09   #981
_Sarenka_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniakamila Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa ale wątki o przebarwieniach czytam regularnie od miesiąca, zaczęłam walkę z moim przebarwieniem, ale nie wiem czy dobrze robię wiec proszę podpowiedzcie przed Waszą wiedzą chylę czoła
od miesiąca stosuje NeoStrata® Krem rozświetlający z SPF 15 NOWOŚĆ Stosować raz dziennie- rano i tak stosuję, oraz na noc Eris Pharmaceris W Albucin-Intensive krem wybielający na noc 30ml
oczywiście filtry 50+ to podstawa
nie wiem czy dobrze to połączyłam
Moje przebarwienie zrobiło się jakby większe (jakby się rozlało)może w środku trochę jaśniejsze jakby ktoś je rozbijał na kilka mniejszych ale kontur jest ciemny nie ściemniał ale jest ciemny jak był
co jeszcze mogę zrobić?
jak to sie rozlało ??? Od kiedy je masz i po jakim czasie sie zmienilo ?
Stary 2011-08-31, 16:01   #982
aniakamila
Przyczajenie

mam chyba 3 - 4 lata próbowałam kilka razy walczyć ale wydaje mi się, że brakowało mi cierpliwości i szybko zaniechałam smarowania byłam u kilku kosmetyczek i kilku dermatologów każdy mówi, że cierpliwość przy przebarwieniach to podstawa więc teraz się zawzięłam
ale nie wiem czy dobrze się za to wzięłam
co się kryje pod pojęciem rozlało w moim słowniku -tak jakby się zrobiło cud większe i jakby jaśniejsze nawet tak jakby w środku tej dużej plamy (przebarwienia) były już w niektórych miejscach widać prześwity skóry bez przebarwień tak jakby się rozjaśniało nierównomiernie
przepraszam, za moje opisy ale próbuje opisać jak najdokładniej

Wczoraj odpisywałam, ale widzę brak mojego wpisu ach technika
Przebarwienia mam 3-4lata zmieniło się odkąd zaczęłam używać kremów rozjaśniających czyli od jakiegoś miesiąca. Rozlało się to może złe określenie miałam raczej na myśli rozmyło ja mam przebarwienie na czole coś na kształt motyla w tej chwili obserwuję że mój "motyl" w środku zrobił się jakby jaśniejszy są prześwity zdrowej skóry może też tak jakby zrobił się większy ale według mnie zdecydowanie jaśniejszy.
Myślę co jeszcze mogę sobie zaserwować aby całkiem pożegnać mojego "motyla"

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2011-09-03 o 20:25
Stary 2011-09-01, 19:31   #983
madziuniaaaaa
Raczkowanie

GG do madziuniaaaaa

jezeli chcecie sie pozbyc przebarwien to polecam peeling kwasem migdalowym , jestem po 6 zabiegach i widac efekty w koncu moge wyjsc z domu bez makijazu , mi pomoglo robie go sama w domu , moze warto sprobowac

madziuniaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:25   #984
aniakamila
Przyczajenie

o dzięki a mogłabyś powiedzieć gdzie kupiłaś owy piling i jak go stosujesz?
Stary 2011-09-02, 11:34   #985
madziuniaaaaa
Raczkowanie

GG do madziuniaaaaa

Zamowilam na mazidlach, ma postac drobnych krysztalkow< czy cos takiego >, rozpuszczam go w wodzie zachowujac odpowiednie proporcje , zaczelam od toniku 5% zeby cere przygotowac a potem zwiekszylam stezenie , skora po peelingu ok 3-4 dnia zaczyna sie łuszczyc , potem oczywiscie robie przerwe 2 tyg. i znowu peeling . Jak dla mnie efekty sa super na wizazu jest watek to wlasnie stad dowiedzialam sie o tym peelingu ;D

zapomnialam o linku :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501676

Edytowane przez madziuniaaaaa
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:36
Stary 2011-09-02, 13:37   #986
aniakamila
Przyczajenie

Dzięki serdeczne, przeglądałam ten wątek i nie wiem, czy juz jestem tak odważna aby dobie sama serwować kwasy choć jeszcze chwilka chwilka i raczej się skusze
Stary 2011-09-02, 19:30   #987
madziuniaaaaa
Raczkowanie

GG do madziuniaaaaa

Cytat:
Napisane przez aniakamila Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne, przeglądałam ten wątek i nie wiem, czy juz jestem tak odważna aby dobie sama serwować kwasy choć jeszcze chwilka chwilka i raczej się skusze

Ja sie odwazylam i nie żałuje, moze i Tobie posłuzy

Stary 2011-09-12, 10:47   #988
stilll
Raczkowanie

Przebarwienia na nogach (i dłoniach)

Dziewczyny, proszę poradźcie co mam robić, czym smarować i jak to zwalczyć.

W kwietniu miałam zabieg usunięcia kurzajek z łydek i dłoni. Dermatolog usunęła mi je metodą krio (ciekłym azotem). Kurzaje zniknęły, ale zostały okropne blizny - przebarwienia. Brązowe, wielkości około 3mm. Wygląda to OKROPNIE. Czym mam to cholerstwo smarować, żeby zniknęło? Macie jakieś pomysły?
Stary 2011-09-13, 19:28   #989
snoopik
Raczkowanie

A ja właśnie piąty dzień smaruję się Neostratą Pigment Lightening Gel AHA/PHA 10, to jest ta wersja bez hydrochinonu. Na Allegro był HQ, ale jakoś się nie odważyłam z wiadomych powodów... W ulotce jest napisane, że przez 7 dni smarować raz dziennie, potem rano i wieczorem. Właśnie jestem na zwolnieniu lek. więc po 3 dniu zaczęłam smarowanie rano i na noc, bo leżę w łóżku, ale jak wrócę do pracy, to raczej stosowanie rano nie będzie możliwe. Żel zastyga i zostawia taką lepką i świecącą powłokę, na którą na pewno nie uda się położyć makijażu, a tym bardziej minerałów
Co do działania, to jeszcze za wcześnie na ocenę. Zabrałam się na razie za czoło, na którym zamieszkał nazywany przez niektóre dziewczyny "motyl" - dokładnie taki kształt! Chciałam zobaczyć, co się będzie działo na skórze, zanim wezmę się za policzki, a właściwie kości policzkowe, niestety dość blisko oczu.
Nic się spektakularnego nie dzieje, poza tym, ze czoło po zmyciu żelu jest takie przyjemnie mięciutkie i gładkie Ale może to autosugestia.
Dam znać, jak coś się ruszy. Pozdrawiam wszystkich plamiastych

Edytowane przez snoopik
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:29
snoopik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:40   #990
aniakamila
Przyczajenie

Smile Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Nic się spektakularnego nie dzieje, poza tym, ze czoło po zmyciu żelu jest takie przyjemnie mięciutkie i gładkie Ale może to autosugestia.
Dam znać, jak coś się ruszy. Pozdrawiam wszystkich plamiastych[/QUOTE]

Koniecznie daj znać, bo też myślę aby sobie dokupić ten żel ja smaruje się neo kremem na dzień i oczywiście filtr ten Eris uważam, że nic nie daje wiec chce go zastąpić neo żelem na noc
Odpowiedz

Tagi
blizny, blizny potradzikowe, cytryna, kwasy aha, łokcie, nogi, piegi, przebarwienia, przebarwienia skóry, rozjaśnianie, trądzik, ujednolicanie, usunięcie, wybielanie, zabiegi

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości