Rude w這sy- wyp逝kiwanie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-27, 15:40   #1
karo:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
Exclamation

Rude w這sy- wyp逝kiwanie

cze嗆 Dzewczyny Bardzo chcia豉bym sobie pofarbowa w這sy na kolor rudy- prawdziwy, g喚boki rudy Jednak zastanawia mnie kwestia wyp逝kiwania- co jaki czas trzeba by這by farbowa w這sy od nowa? jak wygl康a taki 'wyblak造 rudy'? co w stylu miedzianego rudego? i cyz mog造by軼ie mi polecic jak捷 napeawd TRWAㄐ rud farb? dzi瘯uj z g鏎y
chcia豉m jescze dodac, 瞠 o wyp逝kiwaniu szuka豉m w wyszukiwarce, ae niestety...:/ nic nie ud掖o mi si znale潭:/

Edytowane przez karo:)
Czas edycji: 2007-01-27 o 15:41 Pow鏚: dopisek:)
karo:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 16:38   #2
*Jadis*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Rude w這sy- wyp逝kiwanie

Z rudym w豉snie jest taki problem, 瞠 ci篹ko utrzymac intensywny kolor od farbowania do farbowania. Du穎 zale篡 od tego, czy wcze郾iej chcesz rozja郾i w這sy, czy od razu farbowac na rudo. Ja, po 軼i庵aniu koloru farbowa豉m w這sy najpierw u fryzjera farb majirel, a potem w domu, alcantara. Obydwie farby profesjonalne, a jednak kolor si zmywa. Ja myje w這sy zazwyczaj co drugi dzie lub codziennie (zw豉szcza latem). I na tak cz瘰totliwo嗆 my kolor mia豉m 豉dny ok 2 tygdni Potem te by miedziany, ale ju bardziej podchodzi pod blond, taki z這to-miedziany. Tez niebrzydki, ale niezbyt intensywny, no i odrost. Zauwa篡豉m tez, 瞠 z czasem, odrosty zawsze wychodzi造 mi ja郾iejsze i nie mog豉m nic z tym zrobi, cho pr鏏owalam roznych sposob闚 farbowania. Generalnie - rudy, to bardzo 豉dny kolor, ale najszybciej si zmywa. ja mia豉m go rok i wr鏂i豉m do ciemnych w這s闚, ale g堯wnie ze wzgl璠u na widoczny odrost i ciemn opraw oczu (musia豉m rozjasniac brwi, zbyt m璚z帷e, a efekt kr鏒kotrwa造, da豉m sobie siana )
*Jadis* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 16:57   #3
Raczkowanie

ech...:/ to zmywanmie jets najgorsze:/ mozesz njescez powiedziec czy efekt jest trwalsyz na rozjasnianych wlosach, czy naturalnych? trudno mi bedzie zrezygnowac z marzen o rudosciahc, ale jesli zmywaja sie w takim tempie, to raczje podziekuje
Stary 2007-01-27, 17:03   #4
*Jadis*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
GG do *Jadis*

Na naturalnych, moim zdaniem. Mam w pracy kole瘸nke, kt鏎a farbuje si na rudo z garnier 100% kolor i nie za duzo jej si ten kolor zmywa, a farbuje na swoje naturalne w這sy.
*Jadis* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 17:45   #5
Raczkowanie

to dobrze, bo sama farbowa豉bym na naturalnych wielkie dzieki za odpowied!))
teraz mi wpad這 do g這wy... co z henna? ona tez 豉two by si wyp逝kiwa豉 i czy d逝go trzyma豉by si na w這sach?
Stary 2007-01-27, 18:13   #6
eWu妄a007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

heh ja mia豉m naturalny rudy jak Daria Widawska :P .. ale przefarbowa豉m na czarno i wcale nie z豉逝je :P
eWu妄a007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 19:02   #7
Aramintha
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 059

Cytat:
Napisane przez karo:) Poka wiadomo嗆
to dobrze, bo sama farbowa豉bym na naturalnych wielkie dzieki za odpowied!))
teraz mi wpad這 do g這wy... co z henna? ona tez 豉two by si wyp逝kiwa豉 i czy d逝go trzyma豉by si na w這sach?
Moja mama farbuje henn w豉snie na rudo i kolor trzyma si zdecydowanie d逝瞠j.
Ja u篡wa豉m farb chemicznych na w這sach naturalnych i rozja郾ionych i na naturalnych kolor jest trwalszy.
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 19:30   #8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aramintha Poka wiadomo嗆
Moja mama farbuje henn w豉snie na rudo i kolor trzyma si zdecydowanie d逝瞠j.
Ja u篡wa豉m farb chemicznych na w這sach naturalnych i rozja郾ionych i na naturalnych kolor jest trwalszy.
Aramintho, mog豉by mi jeszcze powiedzie, czy kolor na w這sach Twojej mamy wychodzi intesnywny i czy ruda henna nie niszczy w這s闚?
Stary 2007-01-27, 22:09   #9
Misiu_2609
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Eh... Ja mia豉m prawie, 瞠 czarne w這sy i chcia豉m przefarbowa powt鏎nie na blond (tak jak mia豉m kiedy), poniewaz wygl康a豉m strasznie staro. Chcia豉m moje w這ski potraktowac rozja郾ieczem, ale okaza這 si, 瞠 zabrak這 mi farby i z moja mama stwierdzi造smy, 瞠 po陰czymy rozja郾iacz z farb inn o kolorze "z這ty piasek". Mia豉m nadziej, 瞠 wyjdzie mi blondzik jak ta lala . Nietsety si zawido豉m! Otrzyma豉m rude w這sy! By造 tak rude, 瞠 wpad豉m w sza i odrazu pojecha豉m do sklepu po szamponetk, ona troch pomog豉, ale koloro i tak by taki dziwny :/... W ko鎍u po paru mychach m鎩 kolor wygl康a dosyc przyzwoicie Tak jak na zdj璚iu obok Bu$ka
Stary 2007-01-27, 22:39   #10
Aramintha
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 059

Kolor wychodzi bardzo intensywny,henna ma najszersz gam rudo軼i. No i nie niszczy w這s闚, wprost przeciwnie. Tylko jezeli zdecydujesz si na farbowanie henn nie bedziesz mogla pozniej na這zyc farby chemicznej - trzeba czekac az wlosy odrosn (to chyba jedyny minus).
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 09:25   #11
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Misiu_2609 Poka wiadomo嗆
Eh... Ja mia豉m prawie, 瞠 czarne w這sy i chcia豉m przefarbowa powt鏎nie na blond (tak jak mia豉m kiedy), poniewaz wygl康a豉m strasznie staro. Chcia豉m moje w這ski potraktowac rozja郾ieczem, ale okaza這 si, 瞠 zabrak這 mi farby i z moja mama stwierdzi造smy, 瞠 po陰czymy rozja郾iacz z farb inn o kolorze "z這ty piasek". Mia豉m nadziej, 瞠 wyjdzie mi blondzik jak ta lala . Nietsety si zawido豉m! Otrzyma豉m rude w這sy! By造 tak rude, 瞠 wpad豉m w sza i odrazu pojecha豉m do sklepu po szamponetk, ona troch pomog豉, ale koloro i tak by taki dziwny :/... W ko鎍u po paru mychach m鎩 kolor wygl康a dosyc przyzwoicie Tak jak na zdj璚iu obok Bu$ka
ajj, to ja bym sie chetnie zamienila... jeszce rok tmeu bylam jasniutenka blondynka

Aramintho, dziekuje bardzo za odpowuiedz
za pare dni henna pojdzie w ruch i bede miala moje wymarzone rude wlosy!
Stary 2007-01-28, 11:02   #12
Kamikitten
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 860

Polecam Garnier "100% Color"
Osobi軼ie stosuj numer 746 - czerwona mied. Farbuj ni od d逝窺zego czasu i jestem baaardzo zadowolona Kolor tak szybko nie blaknie, jest d逝go intensywny i naprawd rudy
Do tego niezb璠ny szampon i od篡wka dla utrzymania koloru lub wzmocnienia intensywno軼i
Stary 2007-01-28, 13:17   #13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kamikitten Poka wiadomo嗆
Polecam Garnier "100% Color"
Osobi軼ie stosuj numer 746 - czerwona mied. Farbuj ni od d逝窺zego czasu i jestem baaardzo zadowolona Kolor tak szybko nie blaknie, jest d逝go intensywny i naprawd rudy
Do tego niezb璠ny szampon i od篡wka dla utrzymania koloru lub wzmocnienia intensywno軼i
ten kolor jest rzeczywi軼ie 郵iczny- widzia豉m na stronie garniera
jednak czy ta farba nie zniszczy豉 Ci w這s闚?
i cyz mog豉by poleci jakie w豉snie szampony czy te od篡wki? przepraszam, 瞠 Ci tak mecze, ale ciekawo嗆...

Edytowane przez karo:)
Czas edycji: 2007-01-28 o 13:18 Pow鏚: znowu dopisek...:D
Stary 2007-01-28, 13:36   #14
Kamikitten
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 860

Cytat:
Napisane przez karo:) Poka wiadomo嗆
ten kolor jest rzeczywi軼ie 郵iczny- widzia豉m na stronie garniera
jednak czy ta farba nie zniszczy豉 Ci w這s闚?
i cyz mog豉by poleci jakie w豉snie szampony czy te od篡wki? przepraszam, 瞠 Ci tak mecze, ale ciekawo嗆...
Nie m璚zysz mnie, ch皻nie odpowiem

Farba ma fajn 瞠lowa konsystencj do tego super sie rozprowadza a farbuj sama, w domu absolutnie nie zniszczy豉 mi w這s闚 a mam w這sy cienkie ale mocne, wydaje mi si nawet, 瞠 je te lekko od篡wi豉

Co do szampon闚 i od篡wek hmmm... wcze郾iej mia豉m z L'oreal Elseve, ten czerwony ale nie by豉m zachwycona bo kolor blak jak po zwyk造m szamponie. Teraz mam szampon zwi瘯szaj帷y obj皻o嗆 z Herbal Essences i jedynie od篡wke sp逝kiwan Sunsilk t czerwon do rudych w這s闚 i powiem Ci 瞠 jest super w這sy maj 鈍ietliste refleksy i fajny po造sk no i kolor wydaje si intensywniejszy Ju mi sie ko鎍zy i teraz mam ochot wypr鏏owa z Herbal Essences

A tak --> FOTKA <-- wygl康a ten kolorek na moich w這sach koloru...hmmm... taki mysi bardzo ciemny blond
Stary 2007-01-28, 15:33   #15
Raczkowanie

i teraz mam problem bede msuiala sie jeszcez zastanowic czy kupic henne, czy te farbe... ale Twoje zdjecie mine prawie przekonalo kolor jest cudowny i bardzo Ci w nim do twarzy
hmm, trzeba bedzie zainwestowac w te odzywke... jesli moje wlosy ebda wygladaly tak jak Twoje, to moge wydac duzo, oj duzo
dziekuje bardzo za odpowiedz
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.