Rozja郾ianie br您owych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-29, 11:55   #1
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 648

Rozja郾ianie br您owych w這s闚

ja mam takie pytanko. Ot騜 swego czasu mialam rozja郾iane w這sy pasemkami, w efekcie wi瘯szo嗆 w這s闚 mia豉m jasn, pofarbowa豉m je br您em, kt鏎y na pocz徠ku by bardzo ciemny, ale 瞠 by這 to ju par miesi璚y temu,to ju mi si troch "spra"... zastanawiam si czy mog豉bym po這篡 na ten kolor jaki ciemny blond albo jasny br您 i dorobi pasemek... Jak my郵icie-wyjdzie takie co? Co prawda wybieram si jeszcze do fryzjerki,ale to dopiero w weekend ten albo przysz造,a chcia豉bym sobie poszuka ju farb... Wi璚 je郵i kto co wie na ten temat,to prosz o odpowied
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-29, 12:02   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Rozja郾ianie br您owych w這s闚

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
ja mam takie pytanko. Ot騜 swego czasu mialam rozja郾iane w這sy pasemkami, w efekcie wi瘯szo嗆 w這s闚 mia豉m jasn, pofarbowa豉m je br您em, kt鏎y na pocz徠ku by bardzo ciemny, ale 瞠 by這 to ju par miesi璚y temu,to ju mi si troch "spra"... zastanawiam si czy mog豉bym po這篡 na ten kolor jaki ciemny blond albo jasny br您 i dorobi pasemek... Jak my郵icie-wyjdzie takie co? Co prawda wybieram si jeszcze do fryzjerki,ale to dopiero w weekend ten albo przysz造,a chcia豉bym sobie poszuka ju farb... Wi璚 je郵i kto co wie na ten temat,to prosz o odpowied

A wi璚 tak na tn kolor jaki masz obecnie mo瞠sz po這篡c jedynie farb tak samo ciemn ( w tym samym tonie) lub ciemniejsz, je郵i na這篡sz ja郾iejsz nie b璠zie nic wida. Je郵i teraz w miejscuy gdzie mia豉 pasemka farba wyp逝kiwa豉 si szybciej, pewnie za drugiem razem tez tak jeszcze b璠zie. Niemniejsz mo瞠sz wykona u fryzjera zabieg o jakim piszesz, na這瞠nie farby i pasemka, tyle, 瞠 po na這瞠niu farby barwnik we w這sie b璠zie 鈍ie篡 i zrobienie na tym pasemek mo瞠 nieco bardziej zniszczy w這sy. Sensowniejszy by豚y chyba teraz balayage blond z br您em wykonany u fryzjera.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-29, 12:08   #3
Dinulka
Zakorzenienie

a same jasne pasemka na ciemnych w這sach troch nie bardzo, nie ? :/
Stary 2007-01-29, 12:13   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez Dinulka Poka wiadomo嗆
a same jasne pasemka na ciemnych w這sach troch nie bardzo, nie ? :/
Na tych w這sach obecnie oczywi軼ie mo瞠sz zrobi, chodzi mi o to , 瞠 je郵i po這瞠ysz teraz ciemn farb a na tym dopiero zrobisz pasemka mo瞠sz mocniej ni w pierwszym wypadku uszkodzi w這sy, a pasemka mog by nieczyste kolorystycznie. Ale to da si zrobi.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-29, 12:22   #5
Dinulka
Zakorzenienie

tak, wiem ale teraz chodzi這 mi o wygl康... kurd bo niepotrzebnie si wkopa豉m w tak ciemne w這sy :/
Stary 2007-01-29, 12:48   #6
Svinecka
S赧ta郾a and Gryma郾a ;p

Wiadomo軼i: 31 068

same jasne pasemka beda ok. ja wiele razy robilam ten blad i farbowalam wlosy na ciemno a potem chcialam blond. za kazdym razem schodzilam z koloru baleyagem.

robilam tak ze jak sie juz on tropche splukal robilam na to jasny baleyage. zanim doszlam do calkowitego blondu musialam zrobic pasemka 3 albo 4 razy (oczywiscie z miesiecznymi przerwami)

wierz mi jesli fryzjerka zrobi to dobrze to bedziesz ladnie wygladac.
ja w ten sposob schodzilam nawet z czarnych wlosow
Svinecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-29, 12:58   #7
Dinulka
Zakorzenienie

mam nadziej tylko,瞠 mi b璠 pasowa造
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.