Ktory odcien jasniejszy od 106 LP? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-29, 15:55   #1
mozaika88
Raczkowanie

Ktory odcien jasniejszy od 106 LP?

Jaki odcien bedzie jasniejszy od 106 LP ,chodzi o to by byl odrobinke jasniejszy,jednak w tej samej tonacji (chlodnej,tylko troszeczke zarozowionej) pomocy!
mozaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:41   #2
joyka
Raczkowanie

Dot.: Ktory odcien jasniejszy od 106 LP?

Mozaika, czy nie mozesz zapytać o to wszystko w jednym wątku? Bo wiesz...to już szósty założony przez ciebie na temat tego samego podkładu
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:50   #3
mozaika88
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Ktory odcien jasniejszy od 106 LP?

wiem Przepraszam,ale juz mnie denerwuje to ze wywalam tyle kasy na beznadziejne podklady albo zle dobrane odcienie ;/ jeszcze nie bylo takiego podkladu,z ktorego bylabym w 100%zadowolona LP bardzo mi odpowiada (przede wszystkim ze wzgledu na dobre opinie na wizazu) tylko mam ogromny problem z odcieniem.Uwierzcie juz chyba z 20 razy latalam po sklepach porownujac odcienie.Kupilam 106 a tu za ciemny (tzn mi sie tak wydaje) ale jest fajny moglby byc ciut jasniejszy,ale ponoc 105 jest ciemniejszy,a 102 za bardzo rozowy? wiec chyba pozostaje mi mieszanie podkladow,ale tu chyba nie o to chodzi ;/
P.S.Obiecuje,ze juz kolejnego watku dot.LP nie zaloze
mozaika88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 17:09   #4
joyka
Raczkowanie

Dot.: Ktory odcien jasniejszy od 106 LP?

Trzymam za słowo
Dzisiaj byłam w sklepie i maziałam się 105 i 106 - nie powiedziałabym, że 105 jest ciemniejszy, po prostu wpada w żółć (ja jestem za tym, ze bardziej w pomarńcz) a 106 chyba w róż. Zreszta tam wszystkie odcienie są różowawe. Mi nie podpasowały, więc kupiłam Gosha (kolor idealny), w którym niestety nie pasuje mi cos w konsystencji. Ale zużyję A moze poproś ekspedientke o odlewkę odcieni na wypróbowanie? Przecież tyle tam chodzisz i patrzysz, powinna zauważyc i zrozumieć
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości