Rozjasnic w這sy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-29, 23:40   #1
Aneta_Marzena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Rozjasnic w這sy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Witam

Mam taki kolor w這s闚:
http://ikf.com.pl/srednie/fryzura72.htm

a chcia豚ym miec taki:

http://filmpolski.pl/fp/index.php/1615776_9

Mysla豉m zeby pofarbowac (sama) w這sy...ale najpierw musia豉bym je chyba rozjasnic.Dlatego moze nie powinnam ryzykowac tylko pojsc do fryzjerki.Boje sie tez ze odrosty beda mocno widoczne...a nie stac mnie zeby co miesi帷 isc do fryzjerki na farbowanie

Poza tym zastanawiam czy nie zniszcze ich za bardzo(i tak codziennie je prostuje przez co sa matowe...ale staram sie jakos nadac im po造sku stosujac r霩ne odzywki, nab造szczacze

Mam jeszcze jedno pytanie: czy moge pozniej farbowac tylko odrosty?
Aneta_Marzena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 01:37   #2
*sj*
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Rozjasnic w這sy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Na farbowaniu si nie znam wi璚 nie doradz Ci czy farbowa czy rozja郾ia. Kilka 豉dnych lat temu rozja郾i豉m sobie w這sy tylko 瞠 wyszed mi makabryczny blond i musia豉m ci庵le farbowa .Przed tym rozja郾ianiem mia豉m d逝gie grube w這sy ale u鄉ierci豉m je niestety.... Farbowanie nie ratowa這 mnie do konca poniewa nawet farba nie by豉 w stanie ca趾owicie wyr闚na koloru. Mi這 wspominam dzie kiedy obcie豉m blond ko鎍闚ki, od tamtej pory nie farbuje wlos闚 i ciesze si naturalnym kolorem
*sj* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 08:17   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cie磬o b璠zie Ci uzyska taki kolor jak ma Joanna Brodzik Aktorki farbuj w這sy u fryzjera, kt鏎y miesza kolory farb Farb kupion w drogerii ci篹ko b璠zie takie co uzyska. Nawet nie wiem jaki kolor musia豉by kupi 瞠by co takiego wysz這. Lepiej i嗆 do fryzjera, przynajmniej ten pierwszy raz. Potem samej b璠zie 豉twiej
Przy jasnych w這sach i ciemnych odrostach trzeba farbowa raz na dwa miesi帷e. S dziewczyny, kt鏐 robi to co 3tyg. u fryzjera i on wtedy robi same odrosty W domu farb z drogerii odrosty zawsze wyjd inaczej ni ko鎍闚ki Odrosty mniej wida przy baleya簑 Na d逝gich w這sach robi豉m dwa razy w roku
Pozdrawiam
Stary 2007-01-30, 12:39   #4
Aneta_Marzena
Raczkowanie

Tylko ze ja kupi豉bym profesjonalne farby w sklepie fryzjerskim(zastanawiam sie tylko czy ekspedientka bedzie w stanie mi doradzic...bo prawdopodobnie bede musia豉 kupic 2 farby i w odpowiedniej proporcji je wymieszac zeby uzyskac odpowiedni efekt
Stary 2007-01-30, 12:46   #5
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 234

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Cie磬o b璠zie Ci uzyska taki kolor jak ma Joanna Brodzik Aktorki farbuj w這sy u fryzjera, kt鏎y miesza kolory farb Farb kupion w drogerii ci篹ko b璠zie takie co uzyska. Nawet nie wiem jaki kolor musia豉by kupi 瞠by co takiego wysz這. Lepiej i嗆 do fryzjera, przynajmniej ten pierwszy raz. Potem samej b璠zie 豉twiej
Przy jasnych w這sach i ciemnych odrostach trzeba farbowa raz na dwa miesi帷e. S dziewczyny, kt鏐 robi to co 3tyg. u fryzjera i on wtedy robi same odrosty W domu farb z drogerii odrosty zawsze wyjd inaczej ni ko鎍闚ki Odrosty mniej wida przy baleya簑 Na d逝gich w這sach robi豉m dwa razy w roku
Pozdrawiam

oh ja bd miala dopiero baleyage na wakacje rozwialas moje watpliwo軼i czy farbowa na jeden kolor czy baleja篡k :P ale jednak stawiam na baleja, gdy nie chc zbytnioniszczy w這s闚
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 12:47   #6
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 234

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Poka wiadomo嗆
Tylko ze ja kupi豉bym profesjonalne farby w sklepie fryzjerskim(zastanawiam sie tylko czy ekspedientka bedzie w stanie mi doradzic...bo prawdopodobnie bede musia豉 kupic 2 farby i w odpowiedniej proporcji je wymieszac zeby uzyskac odpowiedni efekt

po moim domowym rozja郾ianiu (wielokrotnym) jak i farbowaniu mora wyci庵n窸am jednen:

-je瞠li chcesz uzyska odcien jasniejszy (czyli rozjasnic) niz twoje wlosy to id do fryzerjki!!!
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 13:22   #7
loll
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

uwa瘸m tak samo z do鈍adczenia i farbuje moje ciemne br您 w這sy na blond cieniutkimi pasemkami zawsze u fryzjerki
loll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 16:26   #8
nicolaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 768

Ja mam do嗆 ciemne w這sy. Moja przygoda z farobowaniem trwa ju jakie 3-4 lata. Zacz窸am od pasemek kt鏎e zrobi豉 mi mama -wysz造 tragicznie
To by weekend i sz豉m na osiemnastke do kole瘸nki ale co tam porobi豉m i 幢e nie by這. Ale ju w poniedzia貫k pobieg豉m do fryzjerki i zrobi豉 mi normalne pasemka. Kamie mi spad z serca. Potem postawnowi豉m ju miec ca貫 w這sy w blondzie bo za drogo mnie wychodzi baleja na moich w這sach. No i od tamtej pory pierwszy kolor zrobi豉m u fryzjerki a potem to juz sama kupuj farby, czasem nawet zdarza mi sie troche poeksperymentowa.
My郵e ze to naprawd bardzo indywidualna sprawa jak wida ale ja bym radzi豉 najpierw zafarbowa u fryzjerki a potem mo瞠sz sama kupi farbe i zafarbowa odrosty wtedy zobaczysz jaki kolor naodrostach Ci wyszedl i czy mo瞠sz do stosowa. I je郵i ci sie nie bedzie podobal to potem bedziesz wiedzia豉 ze masz kupowa ja郾iejsze b康 ciemniejsze farby.
A no i jak widac nie jest to nie mo磧iwe. Gdzies mam jakie fotki z moim w豉snym kolorze a obecnym, je郵i by chcia豉 mog ich poszuka.
砰cze powodzenia

nicolaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 17:32   #9
Ala...
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 209

Dla mnie ten watek jest troche dziwny Jak to, jak poradzic sobie z odrostami? Jest tylko jedno wyjscie - farbowac je max. co miesiac
Ala... jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 18:31   #10
Aneta_Marzena
Raczkowanie

Tak...ale ja mia豉m na pocz徠ku watypliwosci czy mozna pozniej farbowac same odrosty(mysla豉m ze r霩nica bedzie i tak widoczna...

W kazdym razie dzieki za wszystkie rady Macie chyba racje...nie powinam ryzykowac z tym rozjasnianiem(jeszcze mi jakis brzydki kolor wyjdzie
Stary 2007-01-30, 18:45   #11
Silly
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 168

witaj,ja robie co roku balejaz 2-3 kolorow i szczerze Ci powiem nie martwia mnie odrosty,robie tylko raz w roku na lato,nie wyobrazam sobie malowac odrosty co miesiac:-( z natury jestem jasna bladynka ale zrobialm jeden blad ze zaczelam wogole je farbowac bo naturalne mialam sliczne jaasne wloski.No ale coz stalo sie wlosy mam w bardzo dobrej kondycji mimo ze je prostuje 2 razy w tygodniu no i co roku farbuje

Silly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 18:57   #12
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Poka wiadomo嗆
Tak...ale ja mia豉m na pocz徠ku watypliwosci czy mozna pozniej farbowac same odrosty(mysla豉m ze r霩nica bedzie i tak widoczna...

W kazdym razie dzieki za wszystkie rady Macie chyba racje...nie powinam ryzykowac z tym rozjasnianiem(jeszcze mi jakis brzydki kolor wyjdzie
To jest tak: chcemy zrobi co taniej- kupujemy w drogerii farb, nawet tak profesjonaln w sklepie fryzjerskim.....Wychodzi nam nie wiadomo co na g這wie Biegniemy do fryzjera 瞠by naprawi.....Efekt taki,瞠 mamy bardziej zniszczone w這sy i wydamy wi璚ej pieni璠zy
Stary 2007-01-30, 19:03   #13
nesiulkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

Hmmm...z tym rozjasnianiem to jest masa roboty...Mi zawsze farbowala mamusia ale efekt jest taki,ze wloski sa slabe i strasznie zniszczone tymbardziej,ze stosowalam bardzo niszczace rozjasniacze--> Joanna i Londa--> naprawde odradzam! podobno z Welli sa niezle...ale nie ma co marudzic-idz to fryzjera!

RoCk AnD RoLL\
m/(OO)\m/

nesiulkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.