nieładnie w rozpuszczonych ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-31, 15:53   #1
qathe
Wtajemniczenie

Talking

nieładnie w rozpuszczonych ?

Nie chcem chodzić wiecznie w kitce,a wydaje mi się,że we wlosach rozpuszczonych wyglądam brzydko Z resztą zawsze myje włosy na wieczór,a juz na drugi dzień tłuszczą misię w rejonie odrastającej grzywki co wygląda nieestetycznie i nie wiem co mam z tym fantem zrobić Przypuszczam,że to efekt dodawania do szamponu olejku rycynowego(teraz narazie go odłożyłam, dokładnie wczoraj :P).W kitce wyglądam tak jakoś szaro :/ i źle się z tym czuję hehe.Pomóżcie mi może wy też miałyście taki problem,bo "całe" życie chodziłyście w kitce i nie mogłyście się od tego odzywczaić

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:39   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: nieładnie w rozpuszczonych ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Nie chcem chodzić wiecznie w kitce,a wydaje mi się,że we wlosach rozpuszczonych wyglądam brzydko
no właśnie, tylko ci się wydaje

Cytat:
Z resztą zawsze myje włosy na wieczór,a juz na drugi dzień tłuszczą misię w rejonie odrastającej grzywki co wygląda nieestetycznie i nie wiem co mam z tym fantem zrobić Przypuszczam,że to efekt dodawania do szamponu olejku rycynowego(teraz narazie go odłożyłam, dokładnie wczoraj :P).
Myje włosy codziennie, również dodaje tego olejku do szamponu ale on nie wpływa na ich przetłuszczanie.... Może za dużo go dajesz na włosy? Grzywke możesz umyć ranem. Samą grzywkę. Szybko wyschnie i bez suszarki

Cytat:
W kitce wyglądam tak jakoś szaro :/ i źle się z tym czuję hehe.Pomóżcie mi może wy też miałyście taki problem,bo "całe" życie chodziłyście w kitce i nie mogłyście się od tego odzywczaić
W kucyku chodzę tylko po domu. Jak gdzies wychodzę to w rozpuszczonych.
Nigdy nie miałam takiego problemu... Wiesz myślę, że powinnaś się przełamać i po prostu nie wiązać włosów. Przyzwyczaisz się

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości