wakacje z dzieckiem - gdzie ?? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Porady i dyskusje na temat wycieczek, wakacji, urlopów, wyjazdów w Polsce i zagranicą. Opinie o tym, jak zorganizować wyjazd własny lub z biurem podróży. Uzyskasz informacje o cenach, noclegach, hotelach, pensjonatach, kempingach, tanich biletach lotniczych, na co się przygotować, jakie dokumenty zabrać, jak spakować walizkę i bagaż podręczny, czym dojechać, na co się zaszczepić przed wyjazdem zagranicznym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-06, 09:59   #1
micc@
Raczkowanie

wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Kochane wizazanki,

niesmialo juz zaczynam planowac wakacje, chcialabym sie zapytac
czy znacie moze jakies fajne miejsca, gdzie mozna pojechac z rocznym dzieckiem... zalezy mi glownie, zeby bylo w miare spokojnie, bezpiecznie, czysto... no i zeby maluch mogl poszalec - oczywiscie na miare jego jeszcze skromnych mozliwosci (basen, plac zabaw)

Moze same bylyscie ze swoimi maluchami albo znacie z opowiadan... bede wdzieczna za kazda propozycje zagraniczyna jak i krajowa...

dziekuje i pozdrawiam...

Edytowane przez micc@
Czas edycji: 2007-02-06 o 10:34
micc@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:21   #2
Misia.m
Wtajemniczenie

GG do Misia.m
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Zerknij sobie na ofertę Borowiny,na Roztoczu,może okaże się wystarczająca.
Z reguły przyjeźdżają tu goście ze starszymi nieco dziećmi,ale bezpiecznie jest napewno,pani Lucynka czuwa i...robi świetne gofry z owocami.
Ja je uwielbiam!
http://www.wakacje.agro.pl/oferty/in...s&s=1&sort=&c=

Misia.m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:12   #3
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja z rocznym dzieciakiem bylam nad morzem ,mialo wszytsko co potrzeba plaze ,wode i zadowolonych rodziców

mieszkalismy na kwaterze prywatnej troche dalej od morza dzieki temu nie bylo halasu,wlasna lazienka i kuch