CO MI MOZE POMOC ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-14, 20:03   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie

GG do iwa_iwa_iwa

CO MI MOZE POMOC ???

Na mojej buzce od dluzszego czasu mam grudki. Na oczyszczanie chodze srednio 1 na 1,5-2 m-ce...robie zluszczanie , "vitapil"...co z tego , jak problem wraca juz po kilku dniach.
Najgorsze jednak sa moje plecy. Ostatni czasy mam straszne stany zapalne.Bardzo mnie boli. LEki przepisane przez dermatologa nie pomogly.Obecnie stosuje Zineryt...ehh...poleccie mi cos , jakies zabiegi u kosmetyczki ,czy cos ...Jyz jestem bezradna. Chce zaznaczyc ze od dluzszego czasu jestem na diecie-rozsadnej.
Czyalam w archiwum na temat tradziku ,ale nic ...
Pomozcie prosze...jesli nic nie pomoze , bede zmuszona wybrac sie do ginekologa...ale te hormony ;[ ...
Pozdrawiam.
I.
iwa_iwa_iwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 03:56   #2
Agentka
Wtajemniczenie

Re: CO MI MOZE POMOC ???

iwa..nie chce Cie martwic, ale to własnie mi na zaburzenia hormonalne wygląda..

idz kochanie na testy hormonalne/ naprawde..

[img]icons/1glaszcze.gif[/img] i [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-15, 11:14   #3
MoniaK
Zakorzenienie

Ola ma absolutną rację. Nie warto ryzykować na własną rękę z kosmetykami przy takich objawach, bo możesz sobie tylko stan skóry pogorszyć. Najlepiej skonksultuj się z lekarzem, wykonaj badania które Ci zaleci i nie załamuj rąk. Na nic zdają się chyba tutaj rady w doborze kosmetyków, bo tylko lekarz może ustalić przyczynę zmian na skórze. Tzymaj się dzielnie, pozdrawiam.
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 12:21   #4
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie

GG do iwa_iwa_iwa

;[...tego sie obawialam ...Co ja teraz zrobie ...zamiast chudnac dalej -przytyje ...(wiem ze nie zawsze tak jest,ale w wiekszosci )...
Musze cos z tym zrobic ,bowiem lato idzie ...jak ja sie "pokarze" ...
Bardzo dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.
Iwona.
Stary 2003-03-15, 12:37   #5
Agentka
Wtajemniczenie

iwonka [img]icons/1glaszcze.gif[/img] moja odpwiedz nie jest wiążąca pod względem medycznym Misiek..nie tragizuj prosze- ja polonistka, a nie lekarz [img]icons/icon12.gif[/img] Ale do rzeczy - wcale nie musisz przytyc po hormonach kochanie, dawka i rodzaj leku zalezy od b.wielu czynników ( m.in wieku, ilosci posiadanego potomstwa,przezytych chorób ginekologicznych, etc..) Iwus- chyba lepiej wiedziec co Ci jest Kochanie, niz zyc w nieswiadomosci, która z czasem moze sie okazać dramatyczna ? prawda ? idz spokojnie Zabka do lekarza. NAPRAWDE. To nie jest niestety kwestia estetyki tylko zdrowia..a to juz chyba dyskusji nie podlega.

[img]icons/1cmok.gif[/img] bedzie dobrze. zapisz sie prosze do specjalisty.
Stary 2003-03-15, 13:54   #6
lejka
Zakorzenienie

Re: CO MI MOZE POMOC ???/nie martw się!

Ja też biorę hormony, choć inne pewnie, bo na wywołanie miesiączki i jakoś nie tyję od nich. Teraz jest taki wybór... I chodzi raczej o to, że one zaostrzają apetyt, więc wszystko w Twoich rękach... Od nich samych się nie tyje! A, poza tym jest tyle nie majacych takiego działania... Poprostu lekarzowi zaznacz, że nie chcesz przytyć i już!

No i chyba lepopiej być trochę pulchniejszą z gładką twarzą, niż chudzinką pokrytą strupami? Sorry za dosłowność, nie umiem pocieszać...
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 17:46   #7
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie

GG do iwa_iwa_iwa
Re: CO MI MOZE POMOC ???/nie martw się!

Ahhhh ...chyba bede zmuszona sie wybrac. Macie racje- zdrowko najwazniejsze...Nauczylam sie jesc "z umiarem" ,wiec powinnam sobie poradzic. Bardzo Wam dziekuje .Bez Was napewno nie przeslzo bymi mi przez glowe ,by isc do ginekologa "ze skora"...
Pozdrawiam.
Iwona.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości