maska żelowa-gdzie kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-17, 11:29   #1
mabor44
Raczkowanie

maska żelowa-gdzie kupić?

Może wiecie gdzie kupić maskę żelową? Chodzi mi o taką zakładaną najczęściej rano (wcześniej trzymaną w lodówce) na twarz w celu złagodzenia opuchlizny, odświeżenia itp. Mam podobną z Avonu (jest to kawałek plastiku wypełnionego niebieskim żelem) ale jest przystosowana tylko na oczy. Poza tym ma ostre krawędzie "wpijające" się w skórę i po jej zdjęciu pozostają ślady.
Maskę na większe partie twarzy widziałam w ostatnim numerze Claudii, jest nawet podana firma (Body Basics) ale po wpisaniu nazwy w przeglądarkę nie "wyskakuje". Podobnie jeżeli wpisuję "maska żelowa" to pojawiają się linki do kosmetyków w słoikach lub tubkach.
mabor44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 11:37   #2
lejka
Zakorzenienie

Re: maska żelowa-gdzie kupić?

A skąd jesteś? Bo o ile mi wiadomo, BB mają sklepy firmowe tylko w Galerii Centrum...
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 11:52   #3
mabor44
Raczkowanie

Jestem z Bydgoszczy. Znalazłam stronę internetową firmy (www.bodybasics.pl)i mimo że ma "pl" wszystko jest po czesku! Można nawet dokonać zakupu ale najpierw chyba znaleźć tłumacza.
Stary 2003-03-17, 11:54   #4
mabor44
Raczkowanie

Jestem z Bydgoszczy. Znalazłan stronę internetową firmy (www.bodybasics.pl) ale mimo "pl" wszystko jest po czesku!!!. Można ze strony dokonać zakupu ale najpierw chyba trzeba znaleźć tłumacza! Pozdrowienia.
Stary 2003-03-17, 12:01   #5
mabor44
Raczkowanie

Jestem z Bydgoszczy. Znalazłam stronę firmy BB (www.bodybasics.pl) i momo tego "pl" jest poczesku!!!
Stary 2003-03-17, 12:06   #6
mabor44
Raczkowanie

Coś chyba nie tak z wysyłaniem wiadomości! To dlatego wysłałam to samo aż 3 razy bo wyświetlał się komunikat o jakimś błędzie!
Stary 2003-03-17, 13:19   #7
lejka
Zakorzenienie

Ta, babcia też to miała, serwer stał, już jest ok...
Stary 2003-03-17, 15:42   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Wizaz.pl jest niezastąpiony! Oto namiary na firmę produkujacą różnego rodzaju maseczki i okłady żelowe , możesz do dej firmy zadzwonić i dowiedzieć się czy można kupić np. tylko jedna sztukę za zaliczeniem pocztowym a jeśli nie to w jakich sklepach szukać ich produktów. Jeśli pożalisz się ,że nigdzie nie możesz znaleźć a bardzo Ci zależy to myślę ,że nawet jeśli sprzedaży wysyłkowej nie prowadzą to zrobia dla Ciebie wyjatek:
F.H. Precjoza
01-258 Warszawa
ul. Wolska 153
tel./fax (0prefix 22) 877 42 88, 836 71 21
tel kom. 0 602 74 82 90
godz. otwarcia pn-pt 8:00 - 17:00 sob 9:00- 13:00

Chciałam wysłać zdjęcie ,ale mi się nie udało , jesli chciałabyś zobaczyć jakie maseczki ma ta firma w ofercie to mogę wysłać Ci zdjęcie na Twój @

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 15:54   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Ja też chcę, od dłuższego czasu marzę o takiej masce, którą można schłodzić i położyć na twarz, to rewelacyjnie działa na zmęczoną twarz... Tylko ile ona kosztuje?
Beatko, też poproszę zdjęcie na @, a jak się zdecyduję, to może Magda, zamówimy razem??? Ja z Torunia jestem, to mogłabym u ciebie odebrać (doczytałam się o Bydgoszczy [img]icons/icon12.gif[/img] ), a koszty wysyłki byłyby niższe, bo na pół... Co Ty na to??? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 19:10   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Babciu! Zdjęcie już do Ciebie poleciało - a tu nie umiem wkleić - może ty jesteś w tym wklejaniu lepsza i wkleisz to zdjątko , które ci wysłałam?

www.ocean-urody.pl
paznokcie w Szczecinie
Stary 2003-03-17, 19:15   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Z miłą chęcią spróbuję... Już się ni mogę doczekać, dziękuję Beatko [img]icons/icon29.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2003-03-17, 22:47   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Beatko, nic do mnie nie doszło jeszcze, nie wiem czemu? jak będziesz mogła, spróbuj jeszcze raz...

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-18, 09:48   #13
mabor44
Raczkowanie

Chętnie też zobaczyłabym zdjęcie maseczki. Poproszę!
Stary 2003-03-18, 09:56   #14
mabor44
Raczkowanie

Babciu! Spróbuję dołączyć zdjęcie. Co do kupna maski to u mnie problem się rozwiazał. Lejka napisała, że sklep firmowy Body Basics jest w Warszawie w Galerii Centrum. A ja mam w Warszawie brata. Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (39,3 KB, 14 załadowań)
Stary 2003-03-18, 10:02   #15
mabor44
Raczkowanie

To jeszcze raz ja. Jak widzę udało się wkleić zdjęcie! Maska w Polsce kosztuje między 25 a 30 zł. Przed uzyciem trzeba ją włożyć na 20 minut do lodówki ale nie wolno jej zamrażać. Na stronie www.bodybasics.pl po wpisaniu "maska" pojawia się kilka w różnych kolorach. Nie mam pojęcia czy kolor żelu w masce ma jakiekolwiek znaczenie.
Stary 2003-03-18, 10:40   #16
lejka
Zakorzenienie

Re: maska żelowa-gdzie kupić?/a propos GC...

Ta z BB jest tylko w Centrum i Galerii Mokotów. W Wola parku jest GC, ale bez sklepu BB. To tylko tak, żeby brat się nie wkurzał szukając bez celu...
Stary 2003-03-18, 10:50   #17
mabor44
Raczkowanie

Dzięki lejka!!!
Stary 2003-03-18, 11:04   #18
mabor44
Raczkowanie

Lejka! Weszłam na stronę Galerii Mokotów ale tam nie ma sklepu pod nazwą Body Basics, chyba że wyroby tej firmy są w jakimś innym. Jezeli się orientujesz to podaj proszę bo brat się wścieknie!
Stary 2003-03-18, 11:08   #19
lejka
Zakorzenienie

Body Basics jest tam w Galerii Centrum, jest jej częścią, na lewo od wejścia, no chyba że zmienili coś w ciągu 2 tygodni, bo wtedy jeszcze był na 100%.
Stary 2003-03-18, 13:04   #20
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Babciu, wysłałam Ci zdjęcia jeszcze raz , firma , której adres podałam ma bardzo duży wybór tych maseczek , nie tylko taka jak na wklejonym zdjęciu, jesli uda Ci się wkleić zdjęcie , które Ci wysłałam to byłoby fajnie.

www.ocean-urody.pl
paznokcie w Szczecinie
Stary 2003-03-18, 14:39   #21
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

To zdjęcie maseczek oraz instrukcja obsługi do maseczek przesłane mi przez Beatę Krajnik. Cena też jest zachęcająca:
"Maski żelowe tej firmy są najtańsze jakie znalazłam (ostatnio takie jak K-R 100 widziałam w Selgrosie , w cenie ok 13 zł !"

Mgiełka sprawdziła, ze na całą twarz kosztuje 20-25 zł [img]icons/icon10.gif[/img]

"Dodam jeszcze ,że te żelowe maski można używać także na ciepło (trzeba maskę potrzymac w gorącej wodzie). Możesz robić sobie ciepłe okłady (jeśli ciepło jest wskazane ze względów leczniczych). Ciepło polepsza wchłanianie się maseczek , kremów - możesz nałożyć maskę pod oczy i na powieki , na to cieniutki zwilżony materiał (albo chusteczkę higieniczną ) i na to ciepłą maskę żelową. Jesli nie masz naczynkowej cery to tak samo możesz wspomagać maseczki na twarz. Te duże kompresy na uda , pupę można wykorzystac do zabiegów na ciało w których potrzebne jest działanie ciepła."
"w przypadku żylaków nie polecam stosowania maski na ciepło na uda"

Dziękuję Beatce i Mgiełce, Mgiełko, wyślę Ci dokładną instrukcję co kupić na @, oki? [img]icons/icon10.gif[/img] Będzie Tajemnicza Babcia w Żelaznej Masce [img]icons/icon28.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-18, 15:02   #22
teofano
Zadomowienie

Babuniu, masz zamiar w tym paradować po domu? [img]icons/icon10.gif[/img] Chyba jak twoja mężczyzna wybędzie z domu. Bo albo sie wystraszy, [img]icons/icon23.gif[/img] albo cię zabije smechem. [img]icons/icon28.gif[/img] Mój ma jeszcze inny sposób.Kiedy wkładam swą zieloną maseczkę YR, gania mnie po domu z aparatem fotograficznym. Na razie nie udało mu się upolować zielonej żony. Z czego bardzo się cieszę. [img]icons/icon20.gif[/img] Kiedy pokazałam mu zdjęcia spodobały mu się szczególnie okłady na cycuś. Mi te z numerami bodajze 103 i 104. Kobietki wygladaja jak bóstwa azteckie. Ciekawa jestem, co by nój Trolus Niepospolitus zrobił, gdybym wyłoniła się z łazienki w tym czymś. Pewnie jedno [img]icons/icon24.gif[/img] Kończąc, życzę ci kobietko pieknych sukcesów, to jednak chyba nie dla mnie. Troche udziwnione.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488763

http://teofano.blogspot.com/

Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki.
teofano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 15:30   #23
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Mój Monster jest zwyczajny wielu róznych eksperymentów kosmetycznych, a po maseczce z zielonej glinki, która zasychała na twarzy w maskę [img]icons/icon24.gif[/img] już go nic nie ruszy... [img]icons/icon28.gif[/img]

A jeszcze jak wyczekam momentu, kiedy będzie zajęty w kompie mordowaniem różnych niewinnych ludków z kosmosu [img]icons/icon31.gif[/img], to mogę się na fioletowo pomalować i nie zwróci uwagi [img]icons/icon12.gif[/img]
A przy kompie siedzi często [img]icons/icon12.gif[/img]

Aaaa, jeszcze wam sprzedam historię autentyczną z chyba XVII wiecznej Francji. Jedna arystokratka tak chciała utrzymać urodę i młodość, że przez całe życie trzymała się w chłodzie, spała przy otwartych oknach nawet zimą, pod łóżko kładli jej miski z lodem, i robiła zimne okłady i ponoć w wieku 60 lat miała cerę jak 25 latka... Też tak chcę [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-18, 16:53   #24
teofano
Zadomowienie

Zaskoczę cię. To była Polka generałowa Zajączkowa. Ponoc koło 50-siatki, potrafiła rozkochać dwudziestolatka. Zasatanawia mnie tylko jedno. Jak jej mąż, korzystał z jej wdzieków. Należnych mu ustawowo [img]icons/icon7.gif[/img] . Skoro zawsze wokół niej były temperatury bliskie zeru. [img]icons/icon28.gif[/img] A jeśli decydował się na rozrywki w jej środowisku, to ja mu współczuję. [img]icons/1glaszcze.gif[/img] Chociaz przez dbałość o urodę Naomi straciła jednego partnera. Wnerwiało go, to ,że często kładła sie do łóżka wysmarowana oliwką i owinęta w folię. Po kilku tachi nocach facet musiał byc skołowany. [img]icons/icon41.gif[/img]

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=488763

http://teofano.blogspot.com/

Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki.
teofano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 17:07   #25
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Może być, że Zajączkowa, ale wydawało mi się, że wcześniej to było i Francji byłam pewna na bank [img]icons/icon41.gif[/img]

Swoją drogą to nasi ukochani faktycznie mają przechlapane z oglądaniem przygotowań do bycia piękną [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-18, 22:43   #26
Asieńka
Gość

Widziałam taką maskę "Wellness" w Białymstoku w Auchan, za 14 zł. Tą maskę można też na ciepło, a i instrukcja mówiła cos o tym, że jej nie zakłada się bezpośrednio na oczy, tylko trzeba jakis materiał czy coś [img]icons/icon21.gif[/img] . Ja takowej nie używałam, więc nie moge powiedzieć nic więcej.
[img]icons/icon40.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 09:31   #27
mabor44
Raczkowanie

Re: maska żelowa-Juz zamówiłam!!!

Zadzwoniłam do firmy podanej przez Beatkę i bez problemów zamówiłam maskę (KR 100 kosztuje 12 zł). Wyślą za zaliczeniem pocztowym.
Stary 2003-03-25, 16:17   #28
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka
Re: maska żelowa-gdzie kupić? Prawdziwa historia Mgiełki :). UWAGA! Długie.

Mam nadzieję, że żadna z osób, która będzie się chciała wybrać po tę maseczkę, nie zrobi z siebie takiej idiotki jak ja [img]icons/icon7.gif[/img].
Wybrałam się do tego sklepu z centrum. Spojrzałam na tramawaje - 26 jedzie w tamtym kierunku. Tramwaj był puściutki (cud?), usiadłam, wyjęłam książkę i już po chwili byłam na Wolskiej. Zerknęłam - było gdzieś koło 60-go numeru, więc się nie przejęłam. Kiedy spojrzałam po chwili, po drugiej stronie ulicy był już numer 167, a tramwaj ruszał. Ale ponieważ znam troszkę te tereny (zaraz się okaże jak bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] ), postanowiłam podjechać jeszcze dwa przystanki i pójść na zakupy do Geanta. Zakupy zrobiłam spore (dwa kilo pomidorów m.in. [img]icons/icon7.gif[/img] ) i już kiedy wychodziłam ze sklepu, czułam że nie będzie dobrze. Postnowiłam przejść na autobus, Wolska w tym miejscu jest szeroka i bałam się, że przeoczę numer, jadąc po drugiej stronie tramwajem (po stronie numerów parzystych). Odczekałam swoje na przystanku, wsiadłam w pierwsze, co jechało (zerwany rozkład był, a jakże!) i oczywiście okazało się, że nie jedzie toto prosto, tylko skręciło w pierwszą lepszą [img]icons/icon7.gif[/img] (a ta pierwsza lepsza znowu przy budynku z numerem 167). Wysiadłam i stwierdziłam, że latać się muszę nauczyć, bo ma przejścia. Z błyskotliwością godną prawdziwej blondynki [img]icons/icon7.gif[/img] zorientowałam się, że musi być jakieś podziemne (choć już zastanawiałam się, czy nie podjechać tramwajem pod Geant i tam przejść na drugą stronę ulicy i czekać na kolejny autobus [img]icons/icon7.gif[/img] ). Znalazłam przejście (dla wszystkich, którzy mają wątpliwości co do mojej inteligencji, proszę się tam przejechać i zobaczyć, że to nie będzie takie proste!) Przeszłam (pomidory ważyły już 5 kg [img]icons/icon7.gif[/img] ). Wsiadłam w autobus i podjechałam jeden przystanek. W tym momencie zobaczyłam, że budynek (a raczej cały ich kompleks), który znajduje się obok tego nieszczęsnego 167 to właśnie 153! Autobusem podjechałam do numeru 117. Pozostało mi tylko przejść na tramwaj, podjechać przystanek, wysiąść przy 167, przejść na drugą stronę ulicy przejściem podziemnym [img]icons/icon7.gif[/img] i dojść do budynku numer 153. Nie był to jednak koniec moich problemów [img]icons/icon7.gif[/img]. Bo to jakaś fabryczka jest, czy co... Ogrodzone z każdej strony. I nic o żadnych kosmetykach, tylko zamkach, czy czymś w tym stylu. Jakieś systemy bla, bla, bla.
Próbowałam iść wzdłuż tych budynków, ale długie były i już na innej ulicy byłam (w tym momencie zastanawiałam się, czy da się jakoś zmusić te pomidory, żeby szły za mną, bo już je w zębach niosłam). Wróciłam do szlabanu, wpuszczającego na teren kompleksu. Zapytałam się pana, który był niesłychanie miły i bardzo dokładnie mi powiedział, że mam iść wzdłuż tych budynków do końca (czyli ulicą Gizów do końca), a potem w prawo Jana Kazimierza i ten sklepik jest od tyłu tego całego kompleksu budynków. Po czym zaczął się wdawać w opis metalowych schodków tak tuż przy budynku. Z jego opisu wynikało, że to jakaś metalowa drabinka (wtedy postanowiłam, ze z pomidorami się nie będę wspinać, zostawię je na dole, najwyżej ktoś ukradnie [img]icons/icon7.gif[/img] ). Doszłam tam, a tu napis : "Precjoza. Patery, artykuły mosiężne". ???? Zwątpiłam. Po czym stwierdziłam, że nie widziałam tej maseczki, ale może Babcia rzeczywiście w coś się chce zakuć [img]icons/icon7.gif[/img]. Wchodzę tam, a tu kielichy, tace, wazony, papierośnice... mnóstwo tego!!!!!
Przyznam, że już bardzo powątpiewającym głosem zapytałam, czy przypadkiem nie sprzedają tu maseczek. I tu zdziwnie. Pani powiedziała, że tak. Weszłyśmy w jakiś korytarzyk, tam napotkałyśmy pancerne drzwi. Pani otworzyła je jakimś brzęczykiem. I weszłam do skarbca [img]icons/icon7.gif[/img]. Już się niczemu nie dziwiłam. I wśród tych błyszczących srebrnych i złotych wyrobów stało kilka nagich manekinów z niebieskimi maseczkami na ciele. Widok był przerażający. Tym bardziej, że te maski twarzowe nie są. A manekiny jakieś takie małe i chude były. Po prostu atak kosmitów!
Powiedziałam, jaką chcę maseczkę. Pani była bardzo miła, powiedziała, żebym się rozejrzała (Agentko, był tam gustowny srebrny tygrys w skoku - wydaje mi się, że akurat na prezent na najbliższe urodziny Tygrysa [img]icons/icon7.gif[/img]. Jedyne 1500 zł [to chyba nie było srebro]). Dużo ciekawych rzeczy, w różnych cenach.
A przy zakupie dostałam Potpourri Jar (szklany pojemniczek na płatki zapachowe [płatki już tam były]).
Maseczka kosztowała niecałe 16 zł.
Ogólnie - ciekawy sklep, nie wiedziałam, że takie są. Dojście dla normalnego człowieka normalne. Dla mnie... jak widać (teraz wszyscy, którzy mnie znają, ale nie byli pewni, czy ja to ja, będą mieć 100% pewności).
Buniu, tego Jara [img]icons/icon7.gif[/img] nie będę Ci wysyłać. Jak się kiedyś spotkamy i Ci się spodoba - jest Twój. Bo znając mnie, wysyłanie szkła by mi kiepsko poszło (nawet zwykłego faxu panie na poczcie nie potrafią przesłać. Ale tylko mojego [img]icons/icon9.gif[/img] ).
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 16:38   #29
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Hihihihi...tak mi przykro... hihihiihii... że Cię naraziłam... hihihihii... na takie przejścia... hihihihii... zwłaszcza te pomidory... hihihihi.... i atak kosmitów... [img]icons/icon28.gif[/img]

Złośliwe pomidory zjedz z prawdziwym sadyzmem, niech mają za swoje... hihihihihi...

[img]icons/1cmok.gif[/img] Mgiełko za poświęcenie, a Jara zatrzymaj, należy Ci się za wszystkie trudy...hihihihi... [img]icons/icon12.gif[/img]

Jędrek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-03-25, 16:48   #30
mabor44
Raczkowanie

Mgiełko! Po co te trudy? Maskę zamówiłam telefonicznie, dostałam po 3 dniach. Stosuję codziennie rano.Jestem zadowolona!!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości