łagodne złuszczanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-18, 12:36   #1
pannaM
Rozeznanie

łagodne złuszczanie

Czytałam artykuł pani Basi i chciałabym spróbować Eris, Pharmaceris S, Łagodną kurację złuszczająca. Mam wobec tego kilka pytań:
1.Czy opłaca się w ogóle teraz zaczynać stosować ten kosmetyk, bo słońce świeci coraz mocniej, a tego typu kosmetyki "nie lubią" słońca??
2.Wiąże się z poprzednim, nie stosuję na codzień kremów z filtrami, czy przy tej kuracji będę musiała, jeśli tak to jaki faktor??
3. Do dziewczyn które stosowały ten kosmetyk: po jakim czasie widać efekt, czy do wakacji się uporam z problemami na mojej buzi?? Dodam, że nie mam dużo przebarwień, bardziej chodzi mi o zaskórniki i wyrównanie koloru buzi.

Mimo że pzreczytałam artykuł o kwasach "od dechy do dechy" to mam wątpliwości co do tych filtrów przeciwsłonecznych, bo to chyba najłagodniejszy z kosmetyków z kwasami i nie wiem czy tez potrzebne są takie mocne.

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi.

Pozdrówka
pannaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 18:05   #2
monikam
Zakorzenienie

Re: łagodne złuszczanie

Miałam ten żel(jestem "fanką" preparatów kwasowych) Dział bardzo delikatnie i ja mimo,że stosowałam go gdzieś pomiędzy Clear Pore Neutrogeny a Effaklarem (silniejsze działanie)to zauważyłam pozytywne skutki w postaci wyrównanej karnacji i zamkniętych porów.Czytałam, że niektórym dziewczynom nie odpowiadał i był dla nich nieskuteczny.Ja mam mieszaną delikatną cerę i przyznaję ,ze faktycznie to łagodna kuracja,ale o zauważalnym (dla mnie )działaniu.Myślę ,że stosowana na noc nie zaszkodzi Ci , do mocnego słońca jeszcze daleko, ale filtry 15 na dzień obowiązkowe. I pamietaj aby po wchłonięciu preparatu połozyć coś nawilżającego, bo to nie jest krem a żel(galaretkana bazie kw.salicylowego.Pozdrawia m
monikam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 12:14   #3
anastasia
Raczkowanie

Ja stosowałam ten kosmetyk z erisa przez ponad miesiac i niezauważyłam żadnych zmian na mojej skórze-zadnego złuszczania,ściagnięcia porów,a moja skóra niejeste wcale oczyszczona.Może niezadziałał w moim przypadku bo mam badzo przetłuszczajaca sie i gruba skóre.Jeśli chodzi o zaczerwienienia po wypryskach wcale nieschodzily szybciej-nawet chyba dłużej,teraz mam jeszcze ślady.Jeśli chodzi o mnie już po ten kosmetyk niesięgnę,ale może tobie przypasuje???
Stary 2003-03-19, 15:44   #4
AgaP
Przyczajenie

Ja zużyłam całe opakowanie, ale nie zobaczylam zadnego! efektu-no po prostu nic. Żadnej poprawy.Osobiście nie polecam, lepszy jest Lysanel Active.Ale na przykład mojej kolezance( która mi go polecila) bardzo pomogl i miala po tym bardzo ladna buzke.Chyba po prostu musisz sprobowac
AgaP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 16:10   #5
Izabela
Przyczajenie

GG do Izabela

ja ten preparat użyłam na razie kilka razy, nie widzę poprawy; moja cera w ogóle wyglada kiepsko, ale to chyba pozimowe zmęczenie, jest jakaś za tłusta, chyba przesadziłam ze zbyt "bogatym"kremem nawilżającym; póki co nie zauważyłam niestety rezultatów erisa!
Izabela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 16:24   #6
pannaM
Rozeznanie

Dziękuje wszystkim za odpowiedź, chyba się jednak zdecyduje, efekty będą albo i nie, pewnie bez spróbowania i tak się nie przekonam, ale nastawiam się pozytywnie bo nie wymagam cudów a tylko wyrównania kolorku buzi i pozbycia zaskórniaków.
pannaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości