Dobre produkty do robienia tipsów z Allegro - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-26, 14:53   #31
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Dobre produkty do robienia tipsów z Allegro

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
A ludzie działają prosto: źle mnie obsłużono = zła firma = złe produkty.

Jeśli jakość obsługi nie jest na wysokim poziomie, firma nie interesuje się Klientem - który już kieruje się do firmy PO ZAKUPIE - bo już na nim zarobiła - to sama wpada w tarapaty.

A powinno byc tak: Klienta obsługujemy tak aby zawsze kupował u nas i zawsze wracał. Przynajmniej 99% Klientów
I tu masz świętą rację!!! Powiem więcej, nie raz i nie dwa mi sie zdarzyło kupić coś drożej, ale w sklepie (równiez internetowym), gdzie obsługa klienta jest na wysokim poziomie.
Do pasji szewskiej doprowadzają mnie sytuacje, kiedy zakup o wartości np. 100zł kosztuje mnie dodatkowo kilka godzin spędzonych na wysyłaniu maili i dzwonieniu do sprzedawcy. Sorry, ale mój czas też ma swoją cenę. Jeżeli mogę kupić gdzieś to samo za 105zł i jeszcze dostanę gratis dla stałego klienta to ja zdecydowanie tak wolę. A zaoszczędzony czas mogę spokojnie przeznaczyć na malowanie paznokci

I jeszcze jedno - zadziwia mnie jak to jest możliwe, że właściciele sklepów internetowych nie zdają sobie sprawy z kapitału jakim są zadowoleni klienci. Nie dość, że taki klient staje sie szybko stałym klientem, to jeszcze wszystkim naokoło opowiada o danym sklepie robiąc darmową reklamę. A w czasach, w których napisano tony książek i poradników o tym jak byc dobrym sprzedawcą to już dziwi podwójnie.
Verdina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 18:14   #32
Tholie
Raczkowanie

a ja kupiłam pare ozdób na allegro i są ok, kupiłam też tani akryl do robienia wzorów do pokazania klientką i szczerze to do tego te produkty też się nie nadają, bo nawet na wzorniku żółkną strasznie, ale z ozdób do wtapiania jestem zadowolona....
Tholie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:45   #33
hirkaa
Raczkowanie

GG do hirkaa
Cool Dot.: Dobre produkty do robienia tipsów z Allegro

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
a ja kupiłam pare ozdób na allegro i są ok, kupiłam też tani akryl do robienia wzorów do pokazania klientką i szczerze to do tego te produkty też się nie nadają, bo nawet na wzorniku żółkną strasznie, ale z ozdób do wtapiania jestem zadowolona....
tak tak z ozdob od "allepaznokcie" rowniez jestem zadowolona ale .. z niczego wiecej ;/ ;/

hirkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:05   #34
KozMona
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to KozMona

Dobrarada ma racje Nie tylko produkt, ale i Klient jest ważny. Ja wystawiam swoje produkty do przedłużania paznokci na allegro, traktując je jako nowe źródło reklamy i mozliwość dysrybucji - po prostu. Prowadzę jednak głównie sprzedaż B2B na terenie Warszawy i jestem tutaj wyłącznym dystrybutorem marki Prestige (póki co ) i wiele stylistek korzysta z moich produktów widząc je po raz pierwszy własnie na allegro. Ale... klient, który składa zamówienie przez moją www, przez alle czy przez telefon jest przezmnie traktowany jednakowoż starannie. Zawsze proponuję spotkanie pokazowe (niezobowiązujące!)jesli to możliwe i dokonanie ostatecznego wyboru. Jesli moge słuzyć pomocą przed zakupem czy po - nigdy nie odmawiam, ponieważ chce być traktowana powaznie. Myślę, że po prostu warto zapoznać się z produktem, dopytać, poszukac na forum i przepraszam za stwierdzenie, ale trzeba patrzeć co się kupuje... No żel za złotóweczkę... ozdoby - jasne... ale żele i akryle... Myslę, że wyważenie i rosądek pozwolą robić dobre zakupy w ogóle

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:20   #35
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

jesli moge coś podpowiedzieć:

1) uzupełnij stronkę "O mnie" o dane firmy (nazwa, adres, NIP ewentualnie Regon) - wymagane przez UOKiK
2) nie pisz : lepszy niż xxxx - bo to czyn tzw. nieuczciwej konkurencji i łamiesz ustawę o zakazie nieuczciwej konkurencji (że nie wspomnę o tym, że to tzw. manipulacja slowami kluczowymi - łamiąca regulamin na Allu). więc mogą Ci narobić przykrości: zarówno dystrybutor IBD na Polskę jak i serwis Allegro (uwalając aukcję)

i powodzenia życzę
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:50   #36
KozMona
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to KozMona

No przyznam, że trochę mi się dziwnie zrobiło... Ja mam czyste sumienie, bo prowadzę legalną działalność, a poczułam się jakbym robiła wszystko na lewo... Trudno...

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:40   #37
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

ale ja nie kwestionuję Twojej uczciwości tylko Ci napisałam co jest nie tak jak należy. Mnie nie przeszkadza jak na aukcjach są takie opisy, ale Twojej konkurencji może przeszkadzać, podadzą do Alla Twoje aukcje i te z tekstem lepsze niż IBD - usunie Allegro. A szkoda. Że nie wspomnę o tym, że konkurencja albo jakiś niezadowlony Klient poda Cię do UOKiK-u za brak podanych wymaganych ustawą danych firmy i też po co mieć kłopoty?
poczytaj czasami na Cafe Społecznośc na Allu- jest taka nagonka teraz ze strony konkurencji że aż czasami nie wiadomo jak aukcje wystawić

Mnie jest obojętne co kto ma powypisywane na aukcjach, tylko tak sugeruję - jak powinno być , to jest pomoc z mojej strony a nie oskarżenia
dobrarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:36   #38
allepaznokcie
Przyczajenie

dlaczego wam sie zle kojarzy nasza firma ? mi tylko żle sie kojaszy wasze myslenie drogie uczestniczki tego forum, nalezy sie tu kilka zdan sprowtowania co do mojej firmy allepaznokcie ,Jestesmy duza firma preżnie dzialałjaca na rynku polskich i juz od 3 lach , jesli chodzi o nasz zel jet to dobry produkt i co wiecej wiekszosc firm sprzedajacych na allagro i nie tyklo zaopatruje sie u mnie w cal chemie.....wiec po co pleciecie bzdury ze nasz zel jest zly a innej firmy np.X( ktora ma ten sam zel kupiony notabene u mnie bez mojego ) jest super i wogle .Prawda jest taka ze dobra stylistka zrobi paznokcie ze wszystkiego ....pozdrawawiam allepaznokcie i zycze wiecej wyobraźni .
allepaznokcie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:22   #39
KattiePL
Zadomowienie

W sprawie Waszych żeli nic nie wiem, bo ich nie używam.
Ale gdzie tylko przewiną się pytania dot. tych żeli to opinie o nich są bardzo złe!! I podejrzewam, że skoro mnóstwo dziewczyn pisze, że są do bani to raczej są!!
Zwłaszcza, że te dziewczyny najczęściej przechodzą na SPN, IBD i inne markowe produkty, więc porównanie mają.
Ja tam nie wyobrażam sobie, żeby żel 15 ml za 30 zeta był super produktem.

Ale pocieszcie się, że wiele osób chwali ozdoby od Was i inne rzeczy nie związane bezpośrednio z żelem, czy akrylem.

pzdr

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 23:22   #40
ipsylonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez allepaznokcie Pokaż wiadomość
Prawda jest taka ze dobra stylistka zrobi paznokcie ze wszystkiego ....
To żart, prawda? Bo nie wiem czy płakać, czy się śmiać.
Tylko niestety z "niczego" paznokci zrobić się nie da...
ipsylonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 00:59   #41
anick88
Wtajemniczenie

Cytat:
i co wiecej wiekszosc firm sprzedajacych na allagro i nie tyklo zaopatruje sie u mnie w cal chemie...
pozwole sobie dodac, ze nalezaloby sie powstrzymac od ujawniania tego faktu, bo to stwierdzenie jedynie pograza panska firme.
Cytat:
Prawda jest taka ze dobra stylistka zrobi paznokcie ze wszystkiego ..
oczywiscie, ze zrobi. pytanie na jak dlugo?rozumiem, ze sa to zele stworzone specjalnie dla modelek do sesji zdjeciowych?zeby nie bylo problemu ze zdejmowaniem?

w takim razie sie zgodze.

i delikatnie nadmienie, ze reklama na wizaz.pl jest platna..

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 08:39   #42
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
dlaczego wam sie zle kojarzy nasza firma ? mi tylko żle sie kojaszy wasze myslenie drogie uczestniczki tego forum, nalezy sie tu kilka zdan sprowtowania co do mojej firmy allepaznokcie ,Jestesmy duza firma preżnie dzialałjaca na rynku polskich i juz od 3 lach , jesli chodzi o nasz zel jet to dobry produkt i co wiecej wiekszosc firm sprzedajacych na allagro i nie tyklo zaopatruje sie u mnie w cal chemie.....wiec po co pleciecie bzdury ze nasz zel jest zly a innej firmy np.X( ktora ma ten sam zel kupiony notabene u mnie bez mojego ) jest super i wogle .Prawda jest taka ze dobra stylistka zrobi paznokcie ze wszystkiego ....pozdrawawiam allepaznokcie i zycze wiecej wyobraźni .
Nie testowałam Waszych żeli, ale po przeczytaniu tej wypowiedzi wiem już na pewno, że raczej nic od Was nie kupię.
I nie dlatego, żebym uważała, że sprzedajecie produkty złej jakości.
Dlatego, że filozofia Waszej firmy (co wynika jasno z powyższej wypowiedzi) zakłada, że rację ma zawsze sprzedawca, nie klient. Klient sie na niczym nie zna i jeśli śmiał skrytykować COKOLWIEK to znaczy, że tym bardziej sie nie zna i jest kiepską stylistką.
Domyślam się, że gdybym chciała coś u Was reklamować, to byłby wyłącznie mój problem, nie Wasz.

I jeszcze jedno - argument, ze czegoś sprzedaje sie dużo, więc musi być dobre jest żadnym argumentem. Wiecie ile w Polsce rocznie sprzedaje się zupek chińskich? Czy to znaczy, ze są zdrowe?

Bierzcie przykład z Dobrejrady, jej podejścia do klienta i kultury wypowiedzi.
Verdina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:09   #43
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Bierzcie przykład z Dobrejrady, jej podejścia do klienta i kultury wypowiedzi.
Dokładnie.
Stary 2009-01-29, 14:46   #44
zuzalenkam
Raczkowanie

Cytat:
Jak milo, ze wszystkie zostalysmy (nie doslownie) okreslone kiepskimi stylistkami

I nikt nie powiedzial, ze firma sie zle kojarzy, jedynie wymieniamy sie pogladami na temat niektorych artykulow u panstwa w hurtowni

Po moim watku z "allepaznokcie" juz nic mnie nie zdziwi........ Powiem krotko:

.....szkoda słów
Stary 2009-02-11, 17:53   #45
Summer Vine
Raczkowanie

Możecie mi napisać swoje opinie na temat żelu EVERSHINE ? Z góry dziekuje

Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....

Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Doradztwo kosmetyczne
http://bebeatiful.blox.pl/2017/04/Ja...wac-skore.html
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:26   #46
DontTouch
Raczkowanie

Hej. ja pracuje na tych zelach. generalnie wszystko jest ok, jedyna ich wada ktora ja zauwazam jst ich mala wydajnosc. ogolnie prawie caly asortyment mam od nich, maja dobre pedzelki,nablyszczacz,pil niki takie sobie.Mam ich hurtownie pod domem wiec jestem tam czestym gosciem. maja b.duzo ozdob do wyboru. Ale sie rozpisalam pytalas o zele ;p Tak wiec krotko i na temat zele maja ok.

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:18   #47
Summer Vine
Raczkowanie

Dziekuje za odpowiedz

Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....

Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Doradztwo kosmetyczne
http://bebeatiful.blox.pl/2017/04/Ja...wac-skore.html
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:29   #48
DontTouch
Raczkowanie

Spoko a Ty ich uzywasz ?

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości