Kosmetyki M.A.C - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-02, 18:56   #3391
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
U mnie Sweet sienna ewidentnie wpada w brąz, a Marcia ( ma ode mnie odsypke ) wpada w zieleń Chyba zalezy od osoby ( chyba, że masz niepewny pigment)
Nie mam go, planuje kupić. Mam jednak problem z szarościami i brązem... brąz zwykle wpada w rudy, a odcienie szare z domieszką brązu wypadają na oku wrzosowo. To już nie wina pigemntów czy cieni, ale odcienia skóry, dlatego chcę się upewnić, czy ktoś nie miał podobnych przygód jesli chodzi o ten cień
psycha jest offline  
Stary 2009-02-02, 19:30   #3392
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Sweet Sienna to mój ulubiony pigment Nie dostrzegam w nim fioletu, raczej szarość zmieszana z brązem, świetlisty popiół, cudowny kolor. Wcześniej w wątku wklejałam link do zdjęcia, które wg mnie dobrze oddaje odcień SS.
Stary 2009-02-02, 21:21   #3393
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ah... z tej kolekcji poluję na tylko 1 rzecz (226) i coś czuję że się na niego nie załapię bo w tym tygodniu dosłownie nie mam chwili żeby do Wrocławia podjechać
Byłam właśnie w MACu, widziałam standzik malutki z BBR, z czego mam złe wieści BrandNewName, że pędzla 226 już nie ma. I jeżeli nie zarezerwowałaś go sobie, to za późno. Chociaż dla mnie wypadł on blado, bo jakoś strasznie się "rozłazi"... . Reszta jest chyba dostępna, chociaż jak spytałam Panią Konsultantkę, to na początku pędzel też był MSFy dla blondynek i rudzielców są , cienie też, chociaż byłam przed samą 21, więc nie bardzo mogłam poswatchować

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2009-02-02, 22:10   #3394
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Byłam właśnie w MACu, widziałam standzik malutki z BBR, z czego mam złe wieści BrandNewName, że pędzla 226 już nie ma. I jeżeli nie zarezerwowałaś go sobie, to za późno. Chociaż dla mnie wypadł on blado, bo jakoś strasznie się "rozłazi"... . Reszta jest chyba dostępna, chociaż jak spytałam Panią Konsultantkę, to na początku pędzel też był MSFy dla blondynek i rudzielców są , cienie też, chociaż byłam przed samą 21, więc nie bardzo mogłam poswatchować
Dzięki dobrym radom zadzwoniłam dzisiaj rano i sobie go zarezerwowałam Ciekawe czy nie będę żałować Swoją drogą śmieszne żeby tak na rzeczy polować - kolekcja była wystawiona dopiero dzisiaj i już pędzli nie ma to pewnie wszystkie zostały 'zarezerwowane'. Dystrybutor sobie nieźle w kulki leci bo to już kolejna kolekcja z której sklepy dostają po parę sztuk.

Dziękuję za informację Napisałabym wcześniej ale w pracy mam jakąś starą wersje IE i forum się tak źle wczytuje że nie mam jak pisać postów - napisałabym wcześniej żeby Cię nie fatygować.
BrandNewName jest offline  
Stary 2009-02-02, 22:37   #3395
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki dobrym radom zadzwoniłam dzisiaj rano i sobie go zarezerwowałam Ciekawe czy nie będę żałować Swoją drogą śmieszne żeby tak na rzeczy polować - kolekcja była wystawiona dopiero dzisiaj i już pędzli nie ma to pewnie wszystkie zostały 'zarezerwowane'. Dystrybutor sobie nieźle w kulki leci bo to już kolejna kolekcja z której sklepy dostają po parę sztuk.

Dziękuję za informację Napisałabym wcześniej ale w pracy mam jakąś starą wersje IE i forum się tak źle wczytuje że nie mam jak pisać postów - napisałabym wcześniej żeby Cię nie fatygować.
Spoko, byłam przy okazji. Sama chciałam też zobaczyć to wszystko Spryciula jesteś

Myślę, że ta dystrybucja to z tego względu, że jednak MAC to jeszcze firma marginesowa, chociaż i u nas coś się zaczyna dziać. Na przykład zdjęcia MACowych korektorów, które jeszcze nie weszły, w "Urodzie", czy konkurs u nas na wizażu. Miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej

martaboy jest offline  
Stary 2009-02-03, 00:05   #3396
Arwena84
Zadomowienie

Pedzel 226 mam i ja, dzis moj mezczyzna mi go dal "na poprawe humoru" Moj sie nie rozlazi (poki co, oby nie zaczal...), jest bardziej zbity od 217 i wydaje sie byc bardziej precyzyjny.

Heh ogolnie mam podly humor, nawet MACowe szalenstwo nie pomoglo.
Stary 2009-02-03, 00:33   #3397
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Pedzel 226 mam i ja, dzis moj mezczyzna mi go dal "na poprawe humoru" Moj sie nie rozlazi (poki co, oby nie zaczal...), jest bardziej zbity od 217 i wydaje sie byc bardziej precyzyjny.

To 217 jest bardziej rozlazły? Niefajnie...

martaboy jest offline  
Stary 2009-02-03, 00:37   #3398
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Ale ta "rozlazlosc" to nie wada. Dobrze sie nim cieniuje, jak dla mnie najlepszy pedzel do tego celu. (226 jeszcze nie testowalam).
Stary 2009-02-03, 00:49   #3399
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Swoją drogą śmieszne żeby tak na rzeczy polować - kolekcja była wystawiona dopiero dzisiaj i już pędzli nie ma to pewnie wszystkie zostały 'zarezerwowane'. Dystrybutor sobie nieźle w kulki leci bo to już kolejna kolekcja z której sklepy dostają po parę sztuk.
.
na całym swiecie tak jest, kiedys w belgii wykupiliśmy z koleżanką wszystkie pudry, było ich całe 4 w każdym MAC'u czegos nie ma, czasami braki sięgają 50% procent tego co chce sie kupic, trzeba podejść do tego z włoskim dystansem, widać taka polityka firmy

z ciekawostek MAC w lądku na Soho od roku nie miał dostawy wkładu do palet z cieni Bio-green, nie ma i juz

Cytat:
Cytat:

217 nie jest pedzlem precyzyjnym stąd jego ''rozlazłość'' bo ma dobrze rozcierać, z precyzyjnych polecam 239 i 272, uwielbiam

ponieważ lubie eksperymentować, to 217 swietnie sprawuje sie w roki pędzelka do płynnego korektora pod oczy

marto list płynie do ciebie

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-03 o 00:50
kamisio jest offline  
Stary 2009-02-03, 01:09   #3400
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
na całym swiecie tak jest, kiedys w belgii wykupiliśmy z koleżanką wszystkie pudry, było ich całe 4 w każdym MAC'u czegos nie ma, czasami braki sięgają 50% procent tego co chce sie kupic, trzeba podejść do tego z włoskim dystansem, widać taka polityka firmy

z ciekawostek MAC w lądku na Soho od roku nie miał dostawy wkładu do palet z cieni Bio-green, nie ma i juz

217 nie jest pedzlem precyzyjnym stąd jego ''rozlazłość'' bo ma dobrze rozcierać, z precyzyjnych polecam 239 i 272, uwielbiam

ponieważ lubie eksperymentować, to 217 swietnie sprawuje sie w roki pędzelka do płynnego korektora pod oczy

marto list płynie do ciebie
Dzięki Kamil 217 to numer 1 na wishliście. Potrzebuję jakiegoś rozcieraka. Podoba mi się, że można nim stopniować wszystko - natężenie koloru, granice... Muszę go mieć

martaboy jest offline  
Stary 2009-02-03, 14:45   #3401
Milk chocolate
Raczkowanie

http://allegro.pl/item546865540_mac_...is_kredka.html

Dziewczyny myślicie że to są orginalne pędzle MAC-a?

W I E C Z N A O P T Y M I S T K A
Milk chocolate jest offline  
Stary 2009-02-03, 15:05   #3402
agool
Rozeznanie

Chyba nie. Z tego co wiem to MAC w ogóle nie sprzedaje takich zestawów pędzli.
Stary 2009-02-03, 16:13   #3403
Limonatka
Zakorzenienie

mam pytanie natury technicznej związane z kupowaniem pigmentów MAC na Allegro.
30 stycznia (piątek) zakupiłam parę od użytkownika dominika-wrobel2,
przelew zrobiłam od razu, być może dotarł w sobotę bądź nawet w poniedziałek.
mija więc już właściwie ponad tydzień a pigmentów brak napisałam wczoraj maila, ale również zero odpowiedzi. jak nadal bedzie cisza i pusto w skrzynce, będę dzwoniła. ale czy któraś z Was zamawiała u niej coś i czekała tak dlugo?

Limonatka jest offline  
Stary 2009-02-03, 16:28   #3404
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
mam pytanie natury technicznej związane z kupowaniem pigmentów MAC na Allegro.
30 stycznia (piątek) zakupiłam parę od użytkownika dominika-wrobel2,
przelew zrobiłam od razu, być może dotarł w sobotę bądź nawet w poniedziałek.
mija więc już właściwie ponad tydzień a pigmentów brak napisałam wczoraj maila, ale również zero odpowiedzi. jak nadal bedzie cisza i pusto w skrzynce, będę dzwoniła. ale czy któraś z Was zamawiała u niej coś i czekała tak dlugo?

Limonatko nic się nie martw ! Ja zamawiałam o wiele więcej i nigdy mnie nie zawiodła! Mam pełne zaufanie ! Może przegapiła wpłatę! A odezwać na pewno się odezwie ! Proponuje pisać ! Ale nic się nie martw ...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline  
Stary 2009-02-03, 16:30   #3405
Limonatka
Zakorzenienie

uf, dziękuję za uspokojenie ja tylko 5 zamówiłam na razie, ale zawsze to lekki stres czy przesyłka dojdzie no to będę cierpliwa jeszcze

Limonatka jest offline  
Stary 2009-02-03, 16:43   #3406
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
uf, dziękuję za uspokojenie ja tylko 5 zamówiłam na razie, ale zawsze to lekki stres czy przesyłka dojdzie no to będę cierpliwa jeszcze
Nic się nie martw ! Na pewno się odezwie! Z tego co wiem to na weekend się poważnie rozłożyła, byłam w piątek u Niej to już było widać, że nie za ciekawie jest ! Więc pewnie się rozłożyła na amen i dlatego takie opóźnienie! Jakieś grypsko podłe Ją dopadło !
Ale na pewno niczym się nie denerwuj to solidna firma! I napewno wszystkie pigmenciki w całości dostaniesz !

Stary 2009-02-03, 18:51   #3407
ananke_2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Milk chocolate Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item546865540_mac_...is_kredka.html

Dziewczyny myślicie że to są orginalne pędzle MAC-a?
Na 100% podroby.

ananke_2 jest offline  
Stary 2009-02-03, 19:28   #3408
red-witch
Raczkowanie

GG do red-witch

Witam wszystkie MAComaniaczki
mam dość osobliwe pytanie - od razu zaznaczam w 2 dni przeczytałam calutki wątek, więc na pewno nie jest to zdublowane pytanie. Otóż w marcu jadę specjalnie do Warszawy zaopatrzyć się w kosmetyki MAC. Zbierałam na tą okazję pieniądze i uzbierałam 3000zł - nie chcę się chwalić, zupełnie nie o to mi chodzi - zaraz wyjaśnię dokładniej. Mam znajomą w Krakowie, która nic w MACu nie kupowała, ale mówiła mi, że po pierwsze nie widziała nigdzie cen, a po drugie żeby kupić dany towar trzeba o niego poprosić bo na wierzchu są jedynie testery - czy to prawda? Najbardziej martwi mnie ten brak cen, będę miała gotówkę, nie mam karty kredytowej i jak nie wiedząc jakie są ceny mogę dokonać zakupu tak by nie przekroczyć sumy którą mam? 6 razy mam latać do kasy? To trochę dziwne... a druga sprawa jest taka, że lubię w spokoju wybrać to co mnie interesuje, nie przepadam za nachalnymi ekspedientkami, które wciskają mi inne kolory niż chcę a ja im niestety ulegam. W tej sytuacji jeśli chcę kupić 20 kosmetyków za każdym razem muszę prosić o dany kosmetyk Panią, która w MAC pracuje ? Wybaczcie mi te naiwne może pytania, ale w MAC nigdy nie byłam.
Z góry dziękuję za odpowiedź i jutro z rana wrzucę tu moją skromną kolekcję MAC, którą posiadam dzięki Wizażankom, które działają na allegro
red-witch jest offline  
Stary 2009-02-03, 20:04   #3409
Zahran
Raczkowanie

Red-witch - rzeczywiście, wszystko jest pochowane w szufladach i musisz o kosmetyki prosić ekspedientki. Tak czy siak, zawsze możesz zaznaczyć że musisz się rozejrzeć i co jakiś czas po prostu prosić tę kobitkę o wyjęcie danego produktu, jeśli nie chcesz żeby Ci towarzyszyła a na końcu zawsze możesz prosić o podliczenie zanim zapłacisz - ja tak często robię
Zahran jest offline  
Stary 2009-02-03, 20:36   #3410
basiao84
Wtajemniczenie

Dziewczyny, ile kosztuje w PL pędzelek 226?
basiao84 jest offline  
Stary 2009-02-03, 21:07   #3411
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile kosztuje w PL pędzelek 226?
109 zł (chciaż jak pytałam, to Pani Konsultantka nie była pewna )

martaboy jest offline  
Stary 2009-02-03, 21:51   #3412
luizinha
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Witam wszystkie MAComaniaczki
mam dość osobliwe pytanie - od razu zaznaczam w 2 dni przeczytałam calutki wątek, więc na pewno nie jest to zdublowane pytanie. Otóż w marcu jadę specjalnie do Warszawy zaopatrzyć się w kosmetyki MAC. Zbierałam na tą okazję pieniądze i uzbierałam 3000zł - nie chcę się chwalić, zupełnie nie o to mi chodzi - zaraz wyjaśnię dokładniej. Mam znajomą w Krakowie, która nic w MACu nie kupowała, ale mówiła mi, że po pierwsze nie widziała nigdzie cen, a po drugie żeby kupić dany towar trzeba o niego poprosić bo na wierzchu są jedynie testery - czy to prawda? Najbardziej martwi mnie ten brak cen, będę miała gotówkę, nie mam karty kredytowej i jak nie wiedząc jakie są ceny mogę dokonać zakupu tak by nie przekroczyć sumy którą mam? 6 razy mam latać do kasy? To trochę dziwne... a druga sprawa jest taka, że lubię w spokoju wybrać to co mnie interesuje, nie przepadam za nachalnymi ekspedientkami, które wciskają mi inne kolory niż chcę a ja im niestety ulegam. W tej sytuacji jeśli chcę kupić 20 kosmetyków za każdym razem muszę prosić o dany kosmetyk Panią, która w MAC pracuje ? Wybaczcie mi te naiwne może pytania, ale w MAC nigdy nie byłam.
Z góry dziękuję za odpowiedź i jutro z rana wrzucę tu moją skromną kolekcję MAC, którą posiadam dzięki Wizażankom, które działają na allegro
w teorii panie w macu powinny byc super mile i nie nagabywac klienta, dac ci totalnie wolna reke przy wyborze. pisze w "teorii" bo mam male doswiadczenie ze sklepami mac w PL. obawiam sie ze w polsce dystans pomiedzy sprzedawca a klientka moze byc wiekszy, ale moze nie mam racji i estee lauder wyslalo swoich pracownikow na niezbedne kursy... w normalnych sklepach mac panie ulatniaja sie zeby umozliwic ci samodzielne podjecie decyzji.

ich sklepy sa tak zaprojektowane zebys mogla w przyjemnej atmosferze, bez presjii, dokonywac wyborow pomiedzy kolorami (imho w macu znacznie lepiej widac kolory niz np w sephorze) - a ekspedientki sa tam tylko po to zeby ci w tym pomoc (dlatego to one podadza ci towar - producent nie chce zebys zagubila sie w gaszczu kolorow i nie chodzi tu o to zebys ich nie ukradla)-ewentualnie zainspirowac cie jakims produktem..

w kazdym razie, chcesz wydac potezna sume, mysle ze mozesz powiedziec o tym osobie ktora bedzie cie obslugiwac i poprosic zeby np podawala ci ceny produktow ktore ci sie podobaja. na prawde mozesz zajac jej sporo czasu i poprosic zeby ponakladala ci rozne kosmetyki na twarz - mozesz z nimi chodzic po sklepie i przegladac sie w roznym swietle itp.

napisz koniecznie co kupilas

Edytowane przez luizinha
Czas edycji: 2009-02-03 o 21:52
luizinha jest offline  
Stary 2009-02-03, 21:51   #3413
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
109 zł (chciaż jak pytałam, to Pani Konsultantka nie była pewna )
Dzięki
basiao84 jest offline  
Stary 2009-02-03, 22:27   #3414
red-witch
Raczkowanie

GG do red-witch

Zahran oraz Luizinha dziękuję Wam bardzo serdecznie za tak wyczerpujące odpowiedzi. Teraz wiem przynajmniej na co się przygotować jak tylko dokonam zakupu a będzie to jakoś 13-15 marca wszystko ładnie obfocę razem ze swatchami, a jutro wrzucę obiecaną mini-kolekcję. Ciekawi mnie jeszcze czy któraś z Was orientuje się kiedy w Polsce będzie kolekcja Hello Kitty? Opakowania są przepiękne i z chęcią bym coś kupiła, ale z drugiej strony jeśli na jeden sklep dają po 3 sztuki danej szminki z limitowanych kolekcji to raczej małe mam szanse. Jak nam daleko do zachodu, marzy mi się w Polsce wielki PRO Store.
red-witch jest offline  
Stary 2009-02-03, 22:53   #3415
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Spoko, byłam przy okazji. Sama chciałam też zobaczyć to wszystko Spryciula jesteś
"Spryciula" - raczej narwaniec który jak się uprze żeby coś kupić to po prostu kupi żeby nie wiem co

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

Dobrze wiedzieć że nie tylko u nas trzeba urządzać polowania na MACa - a ja się dziwiłam jak na spektrze czytałam że niektóre osoby robią rezerwacje na HK.

Dystans to by mi się przydał ogólnie w życiu a nie tylko przy MACu

Red-witch kolekcja HK ma być w marcu. Bardzo możliwe że jako duża kolekcja nie będzie aż takich problemów (nie wszystkie rzeczy się tak szybko wyprzedają) - z CoC pamiętam że w połowie miesiąca była wyprzedane chyba tylko 3 rzeczy. Ale jak już zauważyłaś na to czy limitowany produkt będzie nie ma reguły.

Dorzucę jeszcze swoje 3 grosze w temacie Pań Konsultantek - mimo że sama przeważnie jak idę do MACa to mam mniej więcej sprecyzowane co chcę ale zawsze lubię porozmawiać z Paniami Konsultantkami, dopytać jak mam wątpliwości bo naprawdę znają się na tym co robią a przy okazji są szalenie sympatyczne (mówię o MACu Wrocławskim, w Warszawskim byłam raz i w pośpiechu więc oceniać nie będę). Jeśli będziesz chciała konkretne produkty to raczej nie "wcisną" Ci nic "na siłę" ale jak będziesz "niesprecyzowana" to pewnie się tobą cierpliwie zajmą i doradzą.

Czy musicie tak kusić tym 217? Byłam przekonana że chcę 224 a teraz już sama nie wiem

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-02-03 o 22:55
BrandNewName jest offline  
Stary 2009-02-03, 22:57   #3416
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dzięki

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Zahran oraz Luizinha dziękuję Wam bardzo serdecznie za tak wyczerpujące odpowiedzi. Teraz wiem przynajmniej na co się przygotować jak tylko dokonam zakupu a będzie to jakoś 13-15 marca wszystko ładnie obfocę razem ze swatchami, a jutro wrzucę obiecaną mini-kolekcję. Ciekawi mnie jeszcze czy któraś z Was orientuje się kiedy w Polsce będzie kolekcja Hello Kitty? Opakowania są przepiękne i z chęcią bym coś kupiła, ale z drugiej strony jeśli na jeden sklep dają po 3 sztuki danej szminki z limitowanych kolekcji to raczej małe mam szanse. Jak nam daleko do zachodu, marzy mi się w Polsce wielki PRO Store.
PRO Store w Polsce Ale by byłoooo...

martaboy jest offline  
Stary 2009-02-03, 23:22   #3417
Zahran
Raczkowanie

Cytat:

PRO Store w Polsce Ale by byłoooo...
może lepiej nie, zbankrutujemy
Zahran jest offline  
Stary 2009-02-03, 23:29   #3418
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Podzielam Twoje zdanie Zahran !

Stary 2009-02-03, 23:40   #3419
Arwena84
Zadomowienie

Tak w skrocie: Panie z MACa sa przemile, nie nachalne (zwlaszcza te w Arkadii), produkty faktycznie schowane i dobrze, przynajmniej jest pewnosc ze jakis klient nie "macal" ich lapami wczesniej. 3000 do wydania na raz... marzenie

BrandNewName - 217 jest swietny Milusi, latwo sie nim rozciera granice, cudo

PRO store... marzenie, ale wtedy musialabym drugi etat wziac. Nie potrafie sie opamietac kupujac kolorowke, jak cos mi sie spodoba, to nie zaznam spokoju dopoki nie zdobede

Troche mnie zmartwilyscie tymi rezerwacjami na HK, ciekawe czy u nas bedzie podobne szalenstwo... Hm moze i ja cos zarezerwuje...

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-02-03 o 23:41
Arwena84 jest offline  
Stary 2009-02-04, 00:11   #3420
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Podzielam Twoje zdanie Zahran !
Pomarzyć zawsze można, nie?

Cytat:
BrandNewName - 217 jest swietny Milusi, latwo sie nim rozciera granice, cudo
217 będzie mój, na pewno Ma rewelacyjny, miękki włos - cudo po prostu.

martaboy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości