Kosmetyki M.A.C - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-20, 21:57   #3721
BrandNewName
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
No właśnie ona jest w kolekcji Creme Team A to wypuścili w USA jakoś w lutym chyba...
Jak kolekcja Cremesheen (szminki Cremesheen są częścia kolekcji Creme Team) pojawiła się pare miesięcy temu w Polsce to słyszałam że właśnie te szminki wejdą do regulanej. Tylko nie wiem kiedy. Ale polecam bo fajne (nam Hang Up)
Stary 2009-02-20, 22:21   #3722
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak kolekcja Cremesheen (szminki Cremesheen są częścia kolekcji Creme Team) pojawiła się pare miesięcy temu w Polsce to słyszałam że właśnie te szminki wejdą do regulanej. Tylko nie wiem kiedy. Ale polecam bo fajne (nam Hang Up)
To znaczy, że są u nas, czy nie? xD Bo się pogubiłam
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-02-20, 23:03   #3723
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
To znaczy, że są u nas, czy nie? xD Bo się pogubiłam
To znaczy "nie wiem" ale najprościej po prostu zadzwonić do jakiegoś sklepu MACa i zapytać czy są szminki Cremesheen (bo taka Cię interesuje) a jak nie to kiedy wchodzą do kolekcji stałej.
Stary 2009-02-20, 23:06   #3724
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To znaczy "nie wiem" ale najprościej po prostu zadzwonić do jakiegoś sklepu MACa i zapytać czy są szminki Cremesheen (bo taka Cię interesuje) a jak nie to kiedy wchodzą do kolekcji stałej.
Aha, dzięki
Astarte__ jest offline  
Stary 2009-02-20, 23:19   #3725
Alimera
Raczkowanie

Witajcie, przeszukiwałam wątek pod kątem tego sprzedawcy i linka do aukcji, ale nie znalazłam nic, zatem pytam Was, specjalistki drogie, czy temu Panu można zaufać? http://www.allegro.pl/item559477197_...zapraszam.html
Alimera jest offline  
Stary 2009-02-21, 00:01   #3726
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alimera Pokaż wiadomość
Witajcie, przeszukiwałam wątek pod kątem tego sprzedawcy i linka do aukcji, ale nie znalazłam nic, zatem pytam Was, specjalistki drogie, czy temu Panu można zaufać? http://www.allegro.pl/item559477197_...zapraszam.html
Tak, możesz śmiało kupowac

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-02-21, 12:08   #3727
Alimera
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Tak, możesz śmiało kupowac

Dzięki wyglądało wiarygodnie, ale co się już naczytałam o 'wiarygodnych' sprzedających, to teraz już wiem, że wszystko można podrobić. Jeszcze raz dziękuję
Alimera jest offline  
Stary 2009-02-21, 21:35   #3728
Dominicana
Zadomowienie

domcia dziekuje za linerek. Juz wyprobowany. Swietny jest
Jeszcze raz dziekuje za pomoc
Dominicana jest offline  
Stary 2009-02-22, 14:01   #3729
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
domcia dziekuje za linerek. Juz wyprobowany. Swietny jest
Jeszcze raz dziekuje za pomoc
Proszę... cieszę się że paczki dotarły....co prawda jakoś sporo szły ale najważniejsze że już u was są...
domcia1001 jest offline  
Stary 2009-02-22, 14:06   #3730
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Proszę... cieszę się że paczki dotarły....co prawda jakoś sporo szły ale najważniejsze że już u was są...
Domciu ja również baardzoo dziękuję za cień, doszedł cały i zdrowy
Stary 2009-02-22, 14:08   #3731
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Domciu ja również baardzoo dziękuję za cień, doszedł cały i zdrowy
no to fajnie....
ps. jakiego masz zwierzaka w avatorku zbieram się żeby mojemu szczęściu też fotkę cyknąć
domcia1001 jest offline  
Stary 2009-02-22, 14:42   #3732
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
no to fajnie....
ps. jakiego masz zwierzaka w avatorku zbieram się żeby mojemu szczęściu też fotkę cyknąć
Domciu jesteś wielka, naprawdę i bardzo Ci dziękuję za pomoc.
W moim avatarku jest moja kochana sunia, rasa Chihuahua długowłosa, mam też krótkowłosą ,ale nie zmieściły się razem, 100X100 to jednak bardzo małe pole
Marzy mi się cała gromadka, moja mama się śmieje ,że już ma wnuczki takie pieski to jak dzieci
Już nie offtopuję żeby nie było
Stary 2009-02-22, 15:09   #3733
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Cytat:
Domciu jesteś wielka, naprawdę i bardzo Ci dziękuję za pomoc.
W moim avatarku jest moja kochana sunia, rasa Chihuahua długowłosa, mam też krótkowłosą ,ale nie zmieściły się razem, 100X100 to jednak bardzo małe pole
Marzy mi się cała gromadka, moja mama się śmieje ,że już ma wnuczki takie pieski to jak dzieci
Już nie offtopuję żeby nie było
Jak dzieci...:d świetnie to ujęłaś mój brzdąc ma 6,5miesiąca i jest naprawdę jak dziecko....poza tym zawsze tak było jest i będzie że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.... śliczne ta Twoja sunia to w poprzednim avatorku też bardzo ładna nie wiem czy to ta sama była... a mój piękniś wygląda tak....
http://images6.fotosik.pl/408/4e9a649649188177.jpg to owczarek szetlandzki.... się rozgadałam...
domcia1001 jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:11   #3734
red-witch
Raczkowanie

GG do red-witch

Mam dziwne pytanie odnośnie kolekcji w polskim MAC. Kolekcja Hello Kitty wejść ma w marcu - rozumiem, że pewnie 1? Czy będąc 13 marca w Warszawie mam szansę na dostanie kosmetyków z tej kolekcji czy w ciągu 2 tygodni one będą całkowicie wyprzedane? Wiem, że nikt tego nie jest w stanie przewidzieć, ale niektóre z Was mieszkają w Warszawie/Krakowie/Wrocławiu i być może wiedzą jak szybko znikają takie limitowne kolekcje
red-witch jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:34   #3735
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Mam dziwne pytanie odnośnie kolekcji w polskim MAC. Kolekcja Hello Kitty wejść ma w marcu - rozumiem, że pewnie 1? Czy będąc 13 marca w Warszawie mam szansę na dostanie kosmetyków z tej kolekcji czy w ciągu 2 tygodni one będą całkowicie wyprzedane? Wiem, że nikt tego nie jest w stanie przewidzieć, ale niektóre z Was mieszkają w Warszawie/Krakowie/Wrocławiu i być może wiedzą jak szybko znikają takie limitowne kolekcje

Limitowanki znikają błyskawicznie, więc jak masz okazję i coś, co wiesz, że kupisz, to możesz zadzwonić wcześniej i zarezerwować. Oczywiście, nie wszystko, ale myślę, że po dwóch tygodniach to już jakieś resztki zostaną

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2009-02-23, 09:19   #3736
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Jak dzieci...:d świetnie to ujęłaś mój brzdąc ma 6,5miesiąca i jest naprawdę jak dziecko....poza tym zawsze tak było jest i będzie że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.... śliczne ta Twoja sunia to w poprzednim avatorku też bardzo ładna nie wiem czy to ta sama była... a mój piękniś wygląda tak....
http://images6.fotosik.pl/408/4e9a649649188177.jpg to owczarek szetlandzki.... się rozgadałam...
Sheltie to jedna z moich ulubionych ras piękny pies

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Hello Kitty wejdzie 6 marca, pierwotnie miało być 1 marca ,ale wejście się podobno opóźni...tak słyszałam
Stary 2009-02-23, 10:49   #3737
red-witch
Raczkowanie

GG do red-witch

Cytat:
Hello Kitty wejdzie 6 marca, pierwotnie miało być 1 marca ,ale wejście się podobno opóźni...tak słyszałam
O! cudowna wiadomość Nevado, po tygodniu może aż tak nie wykupią, po raz pierwszy jakiekolwiek opóźnienie mi się podoba ja już na wszelki wypadek zamówiłam u jednej wizażanki balsam Tinted Lip Glass - Pink Fish, bo na nim mi najbardziej zależy.

Prześliczne macie pieski!
red-witch jest offline  
Stary 2009-02-23, 11:13   #3738
princess_of_agony
Zadomowienie

Cytat:
NeVadko do ZT dzwoniłaś i się dopytywałaś, czy z innych źródeł masz takie informacje ?

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline  
Stary 2009-02-23, 11:40   #3739
PaaTal
Przyczajenie

Witam wszystkich.

Jestem właścicielem konta Paa-tal na allegro, które zostało kilka razy przytoczone na tym forum jako sprzedaż podróbek MAC:

1. Odnośnie wystawiania faktury na mix kosmetyki to dlatego jest to ujęte na fakturze bo księgowo jak przyszło tak wyszło. Czyli jeżeli zakupiliśmy na fakturę na której mamy mix kosmetyki to tak sprzedajemy. Jako nieliczni wystawiamy woogle fakturę co już jest potwierdzenie zakupu produktu.

2. Jako jedyni obecnie na allegro sprzedajemy pigmenty w słoiczkach. W przypadku odsypek pigmentów to jest obecnie sztuka odróżnić oryginały od podróbek - przy obecnym poziomie produkcji podróbek.

2. Odnośnie oryginalności pigmentów i innych produktów mamy zapewnienia naszych sprzedawców (duże angielski i amerykańskie firmy). Ogólnie od kilku lat zajmujemy się sprzedażą hurtową kosmetyków od niedawna (wrzesień 2009 otworzyliśmy sklep kosmetyczny, dwa sklepy franchisingowe oraz sprzedajemy detalicznie na allegro) - na dowód naszymi odbiorcami w ilościach hurtowych i to bardzo dużych ilościach są właściciele kont na allegro - -FINESS- (11600 transakcji), Paintball-Rybnik (48000 transakcji), nocanka_USA (36000 transakcji), pclobo (37000 transkcji), FH_Sanella (3200 transakcji), cosmetics2007 (15300 transakcji), kosmetyki_ck (280000 transakcji) oraz wielu innych. Większość produktów sally hansen i wielu innych firm na allegro to są nasze produkty sprzedawane przez różnych sprzedawców. Kupujemy w bardzo dużych ilościach i dlatego te produkty są na allegro są w takich cenach i zarówno my jak i nasi odbiorcy zarabiają. Naprawdę moglibyśmy wystawiać dużo produktów w cenach jeszcze niższych ale wtedy to woogle pewnie byłby krzyk że to wszystko to podróby.

3. Sprzedaliśmy bardzo dużo pigmentów i innych produktów MAC'a różnym odbiorcom - salony kosmetyczne, odbiorcy prywatni, kosmetyczki itp i nie mieliśmy żadnych problemów z tymi produktami ale z chęcią potwierdzimy oryginalność tych produktów z użytkownikami tego forum - nie chcemy sprzedawać podróbek nie jest to naszym cele, założeniem itp - bardzo prosimy o kontakt email użytkowników Nevada87, Mariola13 - na email info2@paatal.pl

Tak jak już napisałem nie mamy zamiaru sprzedawać podróbek i jeżeli coś z tymi produktami jest nie tak to oddamy je do naszego sprzedawcy oraz wycofamy z allegro.
PaaTal jest offline  
Stary 2009-02-23, 12:10   #3740
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
NeVadko do ZT dzwoniłaś i się dopytywałaś, czy z innych źródeł masz takie informacje ?
Inga info mam z Arkadii

Cytat:
Napisane przez PaaTal Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Jestem właścicielem konta Paa-tal na allegro, które zostało kilka razy przytoczone na tym forum jako sprzedaż podróbek MAC:

1. Odnośnie wystawiania faktury na mix kosmetyki to dlatego jest to ujęte na fakturze bo księgowo jak przyszło tak wyszło. Czyli jeżeli zakupiliśmy na fakturę na której mamy mix kosmetyki to tak sprzedajemy. Jako nieliczni wystawiamy woogle fakturę co już jest potwierdzenie zakupu produktu.

2. Jako jedyni obecnie na allegro sprzedajemy pigmenty w słoiczkach. W przypadku odsypek pigmentów to jest obecnie sztuka odróżnić oryginały od podróbek - przy obecnym poziomie produkcji podróbek.

2. Odnośnie oryginalności pigmentów i innych produktów mamy zapewnienia naszych sprzedawców (duże angielski i amerykańskie firmy). Ogólnie od kilku lat zajmujemy się sprzedażą hurtową kosmetyków od niedawna (wrzesień 2009 otworzyliśmy sklep kosmetyczny, dwa sklepy franchisingowe oraz sprzedajemy detalicznie na allegro) - na dowód naszymi odbiorcami w ilościach hurtowych i to bardzo dużych ilościach są właściciele kont na allegro - -FINESS- (11600 transakcji), Paintball-Rybnik (48000 transakcji), nocanka_USA (36000 transakcji), pclobo (37000 transkcji), FH_Sanella (3200 transakcji), cosmetics2007 (15300 transakcji), kosmetyki_ck (280000 transakcji) oraz wielu innych. Większość produktów sally hansen i wielu innych firm na allegro to są nasze produkty sprzedawane przez różnych sprzedawców. Kupujemy w bardzo dużych ilościach i dlatego te produkty są na allegro są w takich cenach i zarówno my jak i nasi odbiorcy zarabiają. Naprawdę moglibyśmy wystawiać dużo produktów w cenach jeszcze niższych ale wtedy to woogle pewnie byłby krzyk że to wszystko to podróby.

3. Sprzedaliśmy bardzo dużo pigmentów i innych produktów MAC'a różnym odbiorcom - salony kosmetyczne, odbiorcy prywatni, kosmetyczki itp i nie mieliśmy żadnych problemów z tymi produktami ale z chęcią potwierdzimy oryginalność tych produktów z użytkownikami tego forum - nie chcemy sprzedawać podróbek nie jest to naszym cele, założeniem itp - bardzo prosimy o kontakt email użytkowników Nevada87, Mariola13 - na email info2@paatal.pl

Tak jak już napisałem nie mamy zamiaru sprzedawać podróbek i jeżeli coś z tymi produktami jest nie tak to oddamy je do naszego sprzedawcy oraz wycofamy z allegro.
Z przykrością stwierdzam ,że w obliczu takich informacji ktoś Pana oszukał, gdyż pigmenty ,które Pan sprzedaje nie są oryginalne, ściślej dotyczy to na pewno pigmentów Green Brown i Naked, uzytkownik Paintball rybnik wystawiony ma również kolor chartreuse - nie pamiętam czy ten kolor również Pan wystawiał, z pewnością nie jest to oryginał gdyż ten posiada zupełnie inny kolor.
Znam się troszkę na pigmentach gdyż w swoich zbiorach miałam ponad 100 kolorów (mac , mac pro i limitowane odcienie) i wiem jak wygląda pigment oryginalny, nie kupuje ich przez pośredników tylko ze sklepu MAC stąd mam pewność iż moje pigmenty są oryginalne, po za tym wiele informacji dostarcza mi forum miłośników marki MAC specktra.net - zdjęcia i porównania podróbek i oryginałów.
Moja historia z pigmentami zaczęła się również od wpadek, jako osoba niedoświadczona zakupiłam kilka podróbek, w tym takie pigmenty jakie Pan ma na aukcji więc jestem pewna swoich racji.
Jeżeli byłby Pan tak miły i zależy Panu na opinii proszę wysłać mi próbki pigmentów ,a będę mogła realnie ocenić jaki towar Pan sprzedaje.
Co do innych kolorów niż te przeze mnie wymienione trudno mi ocenić oryginalność tylko na podstawie zdjęć z Pana aukcji (ale np pigment platinum z Pana aukcji wydaje się granulowany, a mój oryginał jest zupełnie gładki i mocno się pyli po otwarciu opakowania, pigment deep brown na Pana aukcji nasypany jest po samą górę słoiczka - jest go 7,5g ,a mój oryginał pierwotnie nie był napełniony do końca i na opakowaniu jest informacja ,że jest to 2,5g...), moje stanowisko jest obiektywne i jeżeli jest Pan uczciwy proszę zgłębić troszkę bardziej wiedzę o towarze ,który sprzedaje ,a nie wierzyć pośrednikom na słowo, z doświadczenia wiem ,że niektóre osoby - firmy sprzedają część oryginalnego towaru, a część podróbek, o tym jest głośno na zagranicznych forach, a podróbki towaru MAC w szczególności pigmentów są co raz doskonalsze.
Pozdrawiam
Stary 2009-02-23, 12:49   #3741
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Witam wszystkich.

Witam,
Moje wątpliwości wzbudził fakt nie wystawiania faktury, na których ujęte by było dokładnie jaki to towar. Dlatego w swojej wypowiedzi w tym wątku taką wątpliwość wyraziłam, chociaż nie stwierdziłam jednoznacznie, że towar to 100% podróbki, a jedynie, że dla mnie to jest jednoznaczne.

Nie jestem jeszcze taką specjalista jak Nevada (), dlatego też ważne jest dla mnie pewne źródło pochodzenia towaru. Sama kupuję pigmenty w MAC w Berlinie lub dzięki uprzejmości wizażysty w MAC w Londynie. Niestety przy tym kursie walut jaki jest w tej chwili, to nawet kupując z 30% rabatem jaki mają osoby posiadające kartę członkowską zupełnie jest to nieopłacalne

Tym bardziej dziwi mnie fakt sprzedaży pełnowymiarowych opakować po takiej cenie O ile jeszcze do przyjęcia byłaby taka cena zakupu powiedzmy od dystrybutora (o ile MAC taką formę stosuje), to już zupełnie nie rozumiem ceny 45 zł jako ceny dalszej odsprzedaży Bo gdzie zysk Czyżby można było kupić pełnowymiarowe oryginalne opakowanie pigmentów w cenie powiedzmy 20-30 zł
Dlatego dla mnie Pana aukcje są bardzo zastanawiające. Nie twierdzę, że działa Pan z rozmysłem, ale może został Pan oszukany
Może się mylę....

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-02-23 o 12:51
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-02-23, 14:46   #3742
PaaTal
Przyczajenie

Co do ceny to kupując w salonie Maca - Berlin, London - wiadomo, że się nie opłaca.
Jednak jeżeli ktoś kupuje powiedźmy ktoś kupuje 1000 słoiczków to cena jest zupełnie inna niż w przypadku kilku w salonie Maca. Druga sprawa liczy się czas zakupu przy kursie dolara 1,9 w lipcu 2008 roku to już jest inna sprawa; lub 4,2 w przypadku funta w listopadzie 2008
Na pewno wyjaśnimy sobie tą sprawę z naszym dostawcą. Jednak tak jak napisałem cena uzależniona jest od ilości i czasu zakupu. Dotyczy to także np. sally hansena jakim cudem na allegro złota odżywka jest po 15-16 złotych jak jego cena jest po 45 w sephorze i jeszcze ktoś na tym zarabia. To jest bardzo proste jak pojawia się stock takiej odżywki i można jej kupic 20000 sztuk (a nie 10 sztuk) to cena jest również odpowiednia. Dotyczy to większości naszych produktów, które kupujemy w tysiącach sztuk a w przypadków lakierów sh w setkach tysięcy sztuk i też ktoś może powiedzieć że cena lakieru za 5 zł na allegro to jest podróbka bo jest on sprzedawany po 30 zł w sephorze. Podstawowa sprawa bardzo rzadko kupujemy od pośredników bo wtedy cena była by dużo wyższa i nie opłaca by się to nam. Naprawdę bardzo często można się zdziwić co do ceny sprzedawanych produktów jeżeli uda się już dotrzeć do zródła (zakup bez pośredników) - na każdy produkt posiadamy dokument zakupu - żadna duża firma takiego dokumentu nie wystawi jeżeli nie ma pewności co do oryginalności zakupu.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Rozmawialiśmy z naszym dostawcą, który twierdzi, że wszystkie produkty, które zakupiliśmy z Maca (pigmenty, cienie, prasowane, róże, szminki, błyszczyki) są oryginalne.

Dostawca podpowiedział nam również w jaki sposób można sprawdzić oryginalność produktów - sposób jednoznaczny i niepodważalny przez nikogo tzn. wystarczy wysłać do Maca posiadane np. pigmenty z prośbą o stwierdzenie oryginalności na adres:

MAC C/O ESTEE LAUDER COMPANIES
CONSUMER COMERCIAL DEPARTAMENT
3 KITE's CROFT BUSINESS PARK
FAREHAM HANTS
PO14 4FL
ENGLAND

W dniu dzisiejszym wysyłamy posiadane produkty w celu analizy - niestety ta procedura trwa około 3 - 4 tygodni. Produkty po analizie są odsyłane z powrotem.

Na pewno napiszę po otrzymaniu opinii Maca jaki posiadamy produkty
PaaTal jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:59   #3743
swirrruska
Rozeznanie

Właśnie wrócilam z Wawy z MACa i widzialam Hello Kitty , dostaly dzisiaj wszystkie produkty i je sobie ogladaly, ale sprzedawac beda mogly dopiero 1 marca tzn na pewno w Zlotych Tarasach Informacja potwierdzona przez panie z MACa
swirrruska jest offline  
Stary 2009-02-23, 18:42   #3744
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Co do ceny to kupując w salonie Maca - Berlin, London - wiadomo, że się nie opłaca.
Jednak jeżeli ktoś kupuje powiedźmy ktoś kupuje 1000 słoiczków to cena jest zupełnie inna niż w przypadku kilku w salonie Maca. Druga sprawa liczy się czas zakupu przy kursie dolara 1,9 w lipcu 2008 roku to już jest inna sprawa; lub 4,2 w przypadku funta w listopadzie 2008

MAC sprzedaje swoje kosmetyki tylko w firmowych salonach i punktach w centrach handlowych, pozatym w niektórych domach towarowych po podpisaniu umowy z MAC, więc watpliwe jest aby komukolwiek sprzedali 1000 czy nawet 100 sztuk pigmentu od tak sobie o ile wogóle mieliby ochote z kims na taki temat rozmawiać nie ma żadnych analogii do marki Sally Hansen która jest marką ogólnodostępną, pozatym w USA jest marką masową o pośredniej reputacji i mozna ją kupić w każdym markecie za centy

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:58
kamisio jest offline  
Stary 2009-02-23, 20:42   #3745
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Właśnie wrócilam z Wawy z MACa i widzialam Hello Kitty , dostaly dzisiaj wszystkie produkty i je sobie ogladaly, ale sprzedawac beda mogly dopiero 1 marca tzn na pewno w Zlotych Tarasach Informacja potwierdzona przez panie z MACa
Heh, ja dzisiaj pytałam w Arkadii i doowiedziałam się że Hello Kitty będzie albo 1 marca albo się przesunie na 2-gi weekend marca bo na wtedy planowana jest impreza Hello Kitty i sami pracownicy nie dostali jeszcze konkretnej odpowiedzi co do daty wejścia kolekcji do sprzedaży. Ale skoro do złotych już przyjechało to może jednak będzie wczesniej
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2009-02-23, 20:46   #3746
Loreen
Zadomowienie

Zastanawiam się, czy to konkurencja Firmy Paa-tal opisuje te wszystkie bzdurne teksty o podróbkach, ale normalnie już nie mogę tego czytać. Jestem klientką Paa-tal od początku jej istnienia. Kupowałam kosmetyki kolorowe jeszcze od osób sprzedających na Allegro (wymienionych powyżej przez właściciela firmy), a od zeszłego roku bezpośrednio na Allegro, a teraz w Firmowym sklepie Paa-tal mieszczącym się w moim mieście. W ani jednym przypadku kosmetyki MAC nie budziły mojej wątpliwości, co do orginalności. Zresztą nie tylko one. Do tego wszystkiego wiem, że kupując od w/w firmy mam pewność, że pomimo mojej skóry tak okropnie wrazliwej nigdy nie będę miała żadnych problemów z tonikami, mleczkami itp.
Przykre, że niektóre osoby wypowiadające się w powyższym wątku sprzedają na Allegro te same kosmetyki...tylko w przerażająco wyższych cenach....

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza

Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline  
Stary 2009-02-23, 20:59   #3747
summer78
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy to konkurencja Firmy Paa-tal opisuje te wszystkie bzdurne teksty o podróbkach, ale normalnie już nie mogę tego czytać. Jestem klientką Paa-tal od początku jej istnienia. Kupowałam kosmetyki kolorowe jeszcze od osób sprzedających na Allegro (wymienionych powyżej przez właściciela firmy), a od zeszłego roku bezpośrednio na Allegro, a teraz w Firmowym sklepie Paa-tal mieszczącym się w moim mieście. W ani jednym przypadku kosmetyki MAC nie budziły mojej wątpliwości, co do orginalności. Zresztą nie tylko one. Do tego wszystkiego wiem, że kupując od w/w firmy mam pewność, że pomimo mojej skóry tak okropnie wrazliwej nigdy nie będę miała żadnych problemów z tonikami, mleczkami itp.
Przykre, że niektóre osoby wypowiadające się w powyższym wątku sprzedają na Allegro te same kosmetyki...tylko w przerażająco wyższych cenach....
Ja też kupowałam u użytkownika Paa-tal i zastrzeżeń żadnych nie mam kupowałam kosmetyki oczywiście MAC ,bardzo często kupuje kosmetyki Mac we Wrocławskiej Magnoli i różnicy między tymi kosmetykami nie widzę i zaznaczam nie jestem w tym temacie zielona chociaż sie nie udzielam
summer78 jest offline  
Stary 2009-02-23, 21:15   #3748
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Heh, ja dzisiaj pytałam w Arkadii i doowiedziałam się że Hello Kitty będzie albo 1 marca albo się przesunie na 2-gi weekend marca bo na wtedy planowana jest impreza Hello Kitty i sami pracownicy nie dostali jeszcze konkretnej odpowiedzi co do daty wejścia kolekcji do sprzedaży. Ale skoro do złotych już przyjechało to może jednak będzie wczesniej
Hello Kitty event w Polsce Super

Co do sprawy użytkownika Paa-tal... w dystrybutora sprzedającego Chanel za ułamek ceny sklepowej w sporych ilościach i jeszcze na tym zarabiającego też wierzycie?

Na tym polegają dobre podróbki - żeby nie było widać różnicy.

A Paa-tal o nic nie oskarżam. Po prostu cała historia z dystrybutorem nie jest zbyt wiarygodna dla mnie ale od oceny się wstrzymuje... policją ani prokuraturą nie jestem.

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-02-23 o 21:18
BrandNewName jest offline  
Stary 2009-02-23, 22:15   #3749
ewelinkka20
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
To prosze napiszcie jak tylko bedzie ta kolekcja w Arkadii

ewelinkka20 jest offline  
Stary 2009-02-23, 23:32   #3750
Arwena84
Zadomowienie

Nie spodziewalam sie, ze w Polsce tez zrobia impreze HK. Fajnie, moze jakis wizazowy nalot zrobimy?

Co do samej kolekcji mam nadzieje, ze nic mi sie nie spodoba, teraz na co innego trwonie kase

Tagi
mac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości