Kosmetyki M.A.C - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-06, 16:38   #901
agax81
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
To, co ty piszesz też się niesmacznie czyta. Jesteś nowa na forum i już masz pretensje. Trochę to psuje nastrój w wątku, nie uważasz? Poza tym poprzednie posty pieszesz wielkimi literami, a teraz podkreslasz i pogrubiasz pewne zdania. Jeśli naprawdę masz problem, napisz PW do moderatorów i przedstaw swoje wątpliwości. Ponadto skoro jesteś uważnym obserwatorem, powinnaś zwrócić uwagę na to, ze tu raczej piszemy do siebie na ty, a jeśli już nie na ty, to staramy się być miłe, aby pobyt dla forum dla każdego byl przyjemny.

Bardzo dziękuję za Twoją poprzednią poradę dot. Spectry
Nie chciałam burzyć atmosfery na forum, jednak po przeczytaniu części wątku pewne rzeczy rzuciły mi się w oczy (w tym upomnienia administratorów- dot. reklamowania się, które wg mnie faktycznie mają podstawy). Rzucono oskarżeniem w stronę Pani domci1001, a dopiero gdy zdementowała wszystko i ujawniła się atmosfera nagle zrobiła się "milutka".

Chyba nie tylko osoba ze sporym stażem na forum, może wskazywać na mniejsze tudzież większe nieścisłości (niezależnie od tego kogo one dotyczą).

ps. Wcześniej pisałam "micro" time new roman, ale uznałam,ze jest zupełnie niewidoczna.
agax81 jest offline  
Stary 2008-08-06, 16:45   #902
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Cytat:
Napisane przez agax81 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za Twoją poprzednią poradę dot. Spectry
Nie chciałam burzyć atmosfery na forum, jednak po przeczytaniu części wątku pewne rzeczy rzuciły mi się w oczy (w tym upomnienia administratorów- dot. reklamowania się, które wg mnie faktycznie mają podstawy). Rzucono oskarżeniem w stronę Pani domci1001, a dopiero gdy zdementowała wszystko i ujawniła się atmosfera nagle zrobiła się "milutka".

Chyba nie tylko osoba ze sporym stażem na forum, może wskazywać na mniejsze tudzież większe nieścisłości (niezależnie od tego kogo one dotyczą).

ps. Wcześniej pisałam "micro" time new roman, ale uznałam,ze jest zupełnie niewidoczna.

hm....mam wielką prośbę jak możesz nie powołuj sie na mnie więcej na tym wątku bo zauważyłam że robisz to w prawie każdym poście na forum jestem od roku i mimo że sprzedaje odsypki nie ujawniałam się bo nie widzę najmniejszego sensu i nie zrobiłabym tego gdyby Nevada nie poddała w wątpliwość oryginalności moich pigmentów poza tym kto zrobił sie milutki....?wcześniej nie byłam milutka...? a to ciekawe....te forum ogólnie ma to do siebie ze tutaj odzywamy się do siebie życzliwie a przynajmniej się staramy...więc nie widze powodów dla których miałabym być nie miła....
domcia1001 jest offline  
Stary 2008-08-06, 16:56   #903
agax81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
5 minut szukania (raptem na jednym forum) i mam 2 niezależne dowody, że to, co mówisz, to nieprawda.

http://www.temptalia.com/forums/showthread.php?t=885 zdjęcia pigmentów na stole - co najmniej 2 mają równanie do lewej. Jakoś nie uwierzę, że akurat ta dziewczyna kupiłaby podróbki - obejrzyj jej kolekcję.

http://www.temptalia.com/forums/showthread.php?t=845

"Pre 2006 - genuine MAC pigments had centre aligned text on the back of the jars. This changed to left aligned text in late 2006(ish). I have seen fakes with both versions of the text." - ergo, ustawienie tekstu niczego nie dowodzi.

Brzytwa Ockhama się kłania - najprostsze wyjaśnienie jest najbardziej prawdopodobnym. Jeśli ktoś nie wygląda, jakby sprzedawał podróbki, sądząc po komentarzach, ofercie i opisie, to pewnie ich nie sprzedaje.

Piszesz też o jakiejś pani, co podaje numerki czy cyferki dla wygody - wyjaśnij mi, jaka to wygoda? Jeśli szukam konkretnego koloru, to jego nazwę wpisuję w wyszukiwarkę, a nie szukam na oko po aukcjach.
Witam!

Drugi link w ogóle mi sie nie otwiera, bo trzeba być zalogowanym (nie chce mi się w to bawić).
A pierwszy. Co mnie ma przekonać, że wszystkie cienie tej Pani są oryginalne? Duży asortyment? Jakoś to do mnie nie przemawia.

Nie sądzę, żeby osoba która jest początkująca w temacie od razu rzucała się na nazwę cienia, chyba najpierw będzie się kierowała kolorem, pasującym jej odcieniem.
Użycie symboli czy tam literek sprawia, że aukcja staje się czytelniejsza (widzę, że owa Pani opisów też nie ma, czyli uzyskała pożądany efekt). Kto pyta nie błądzi. No, ale to jest moje zdanie.

Dziękuję za linki i pozdrawiam.
agax81 jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:02   #904
agax81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
hm....mam wielką prośbę jak możesz nie powołuj sie na mnie więcej na tym wątku bo zauważyłam że robisz to w prawie każdym poście na forum jestem od roku i mimo że sprzedaje odsypki nie ujawniałam się bo nie widzę najmniejszego sensu i nie zrobiłabym tego gdyby Nevada nie poddała w wątpliwość oryginalności moich pigmentów poza tym kto zrobił sie milutki....?wcześniej nie byłam milutka...? a to ciekawe....te forum ogólnie ma to do siebie ze tutaj odzywamy się do siebie życzliwie a przynajmniej się staramy...więc nie widze powodów dla których miałabym być nie miła....
Nie wiem dlaczego Pani tak sie bulwersuje. Stanęłam poniekąd w Pani obronie
W "robieniu się milutkim" miałam na myśli "drugą stronę", a nie Panią!
Widzę, że każdy interpretuje tutaj wszystko na swój sposób.
agax81 jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:09   #905
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

Cytat:
Nie wiem dlaczego Pani tak sie bulwersuje. Stanęłam poniekąd w Pani obronie
W "robieniu się milutkim" miałam na myśli "drugą stronę", a nie Panią!
Widzę, że każdy interpretuje tutaj wszystko na swój sposób.
to prosze przeczytaj jak to zinterpretowałaś...ja sie nie bulwersuje przynajmniej nie dzisiaj tylko wyrażam swoja opinie.... pozdr
domcia1001 jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:11   #906
anexxa
Zadomowienie

Cytat:
Witam!

Drugi link w ogóle mi sie nie otwiera, bo trzeba być zalogowanym (nie chce mi się w to bawić).
A pierwszy. Co mnie ma przekonać, że wszystkie cienie tej Pani są oryginalne? Duży asortyment? Jakoś to do mnie nie przemawia.

Nie sądzę, żeby osoba która jest początkująca w temacie od razu rzucała się na nazwę cienia, chyba najpierw będzie się kierowała kolorem, pasującym jej odcieniem.
Użycie symboli czy tam literek sprawia, że aukcja staje się czytelniejsza (widzę, że owa Pani opisów też nie ma, czyli uzyskała pożądany efekt). Kto pyta nie błądzi. No, ale to jest moje zdanie.

Dziękuję za linki i pozdrawiam.
Zacytowałam Ci to, co istotne w drugim linku, pozwól że powtórzę:

"Pre 2006 - genuine MAC pigments had centre aligned text on the back of the jars. This changed to left aligned text in late 2006(ish). I have seen fakes with both versions of the text."

Proszę Cię, jeśli masz manię prześladowczą i chcesz uważać, że dziewczyna (z pierwszego linka), która ma setki samych pigmentów, a pewnie z pół tysiąca sztuk kosmetyków MAC, kupuje podróbki, to powiedz od razu.

I nie, numerki, cyferki czy jakiekolwiek oznaczenia inne od oryginalnych nie są pomocne. To raczej sygnał, że ktoś oferuje podróbki. Wiadomo, na aukcjach pojawiają się różne rzeczy i jeśli ktoś ma odrobinę oleju w głowie (bo oczywiście są też osoby kupujące podróbki - świadomie lub nie), to sprawdza, czy jest produkt o danym kolorze, numerze i nazwie. Oczywiście, można kupić hurtem pigmentów o numerach od 1 do 20 czy literkach od A do L, względnie cienie Dior numer 5, ale zazwyczaj są to podróbki.

Oczywiście, teoretycznie nie ma zakazu kupowania podróbek, każdy sam decyduje, co robi. Aczkolwiek po pierwsze, jest to szkodliwe dla zdrowia - skąd wiadomo, z czego takie cienie czy jakiś inny kosmetyk powstały? A po drugie, kupowanie podrabianych towarów może być ryzykowne - chyba w Polsce tego zapisu nie ma, ale zdaje się, że powstał zapis o wspieraniu nielegalnych przedsięwzięć (z terroryzmem włącznie). Oczywiście, dla normalnego człowieka terroryzm jest lata świetlne od odsypek cieni po 5 zł, ale ktoś te podróbki produkuje. Ktoś je oferuje aukcyjnym detalistom. Ktoś za to dostaje pieniądze. Udowodnione jest, że wiele podrabianych towarów - ubrania, dodatki, ale też kosmetyki i leki - produkowanych jest przez dawne kartele narkotykowe, bo to bezpieczniejszy biznes.

Akurat podróbki to dla mnie ciekawy temat i pochlebiam sobie, że wiem o tym to i owo. Stąd powyższy akapit.
anexxa jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:32   #907
agax81
Przyczajenie

Wyraziłam tylko swoje zdanie. Wszelkie "manie prześladowcze" proszę sobie zachować dla siebie.
agax81 jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:34   #908
anexxa
Zadomowienie

Ale zrozum, człowieku - to, co mówisz (o tym, że pigmenty z napisami wyrównanymi do lewej to podróbki, bo o literkach i cyferkach zamiast nazw możesz sobie uważać co chcesz, Twoja sprawa, co i gdzie kupujesz czy polecasz), nie jest prawdą. Czy w szkole upierałaś się, że Ziemia jest płaska, a Księżyc zrobiony z sera? Bo to mniej więcej tak samo uzasadnione opinie.
anexxa jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:49   #909
agax81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Ale zrozum, człowieku - to, co mówisz (o tym, że pigmenty z napisami wyrównanymi do lewej to podróbki, bo o literkach i cyferkach zamiast nazw możesz sobie uważać co chcesz, Twoja sprawa, co i gdzie kupujesz czy polecasz), nie jest prawdą. Czy w szkole upierałaś się, że Ziemia jest płaska, a Księżyc zrobiony z sera? Bo to mniej więcej tak samo uzasadnione opinie.
Filmik pochodzi z kwietnia tego roku w związku z czym dochodzi do konfrontacji dwóch odmiennych informacji dotyczących tej samej kwestii (stąd wątpliwości).
Proszę nie rzucać tak frywolnych zdań dotyczących mojej osoby (podobno ja jestem niemiła). Nie będę się już dłużej nad tym rozwlekać, bo i tak każdy postawi na swoim.
agax81 jest offline  
Stary 2008-08-06, 17:58   #910
anexxa
Zadomowienie

Nigdy w życiu nie pozwoliłabym sobie na frywolne uwagi wobec nieznajomej.

Jeśli więcej jest źródeł obalających niż potwierdzających daną tezę, to teza zostaje obalona. Tak na logikę (i wiedzę).
anexxa jest offline  
Stary 2008-08-06, 19:28   #911
luizinha
Rozeznanie

jesli to ci (jak juz zuwazyla wilhelmina na wizazu mowimy do siebie per "ty") agax pomoze, to jestem przekonana ze temptalia albo pracuje w mac albo dostaje ich produkty za darmo do promowania na stronie. taki wniosek nasowa sie chyba kazdemu po jakichs 5 minutach na temptalia.com, takze szczerze watpie zeby firma mac zaopatrywala ja w podrobki swoich wlasnych produktow
luizinha jest offline  
Stary 2008-08-06, 20:34   #912
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

witam

Ja mam takie pytanie dotyczące pigmentów MAC'a- ile odsypek tych 1/3 można zrobić z jednego oryginalnego pigmenty?? (Czytałam szukałam ale jakoś nie doczytałam ) A drogie pytanie to ile kosztują u nas w Polsce te pojemniczki przezroczyste z MAC'a

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-08-06, 20:45   #913
myszka8425
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
witam

Ja mam takie pytanie dotyczące pigmentów MAC'a- ile odsypek tych 1/3 można zrobić z jednego oryginalnego pigmenty?? (Czytałam szukałam ale jakoś nie doczytałam ) A drogie pytanie to ile kosztują u nas w Polsce te pojemniczki przezroczyste z MAC'a

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
niewiem ale ponoc bardzo duzo a to drugie pytanie to chodzi ci o poelnowymiarowe?
myszka8425 jest offline  
Stary 2008-08-06, 20:52   #914
luizinha
Rozeznanie

eeee... zdziwie sie jesli ktos ci odpowie bo ewidentne jest, ze bedziesz konkurencja na allegro. a wizaz nie sluzy jako poradnik biznesowy. jesli moge ci cos polecic to nie bedziesz konkurencyjna odsypujac 1/3 lyzeczki.
luizinha jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:05   #915
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
eeee... zdziwie sie jesli ktos ci odpowie bo ewidentne jest, ze bedziesz konkurencja na allegro. a wizaz nie sluzy jako poradnik biznesowy. jesli moge ci cos polecic to nie bedziesz konkurencyjna odsypujac 1/3 lyzeczki.
szczerze to nie myślałam o tym , nigdy nie miałam i nawet nie widziałam na oczka tego pigmencika a często ktoś pisze, że taki duży oryginalny starcza"na całe życie" i sama się zastanawiam nad tym czy mi bardziej opłaca sie kupić np w sklepie duży pigmencik (tak czytam o nich i normalnie nie mogę uwierzyć że tak super malują dlatego chciała bym sama spróbować ) czy odsypkę z allegro. Ale jesli to pytanie nie na miejscu to przepraszam
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:23   #916
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Luizinho specjalnie dla Ciebie przegląd cieni mineralnych podwójnych.
Zrobiłam też próbki kolorów linerów na dłoni - może komuś się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eyeshadow duo.jpg (94,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg linery.jpg (90,0 KB, 161 załadowań)
Stary 2008-08-06, 21:33   #917
luizinha
Rozeznanie

ja bym kupila pigment do podzialu na 3 -4 osoby. pojemiczek ma 7.5 g pigmentu, co oczywiscie nic nam nie mowi o jego objetosci. wydaje mi sie ze po oproznieniu pojemniczka, mozna zmiescic w nim ok 18ml podkladu. pigment jest mniej wiecej 4 razy wiekszy niz przecietny sypki cien.

muchos gracias nevadko cienie maja rzeczywiscie super kolory. te zielone i polar opposite wygladaja oblednie! a te pomaranczowe swietnie wygladalyby na zielono-niebieskich oczach.
linery tez ekstra, tylko ja nawet nie mialabym pomyslu jak ich uzyc... hahahaha TZ narzeka ze za kazdym razem kiedy kupuje mi cos z kolorowki to moj makijaz wydluza sie o 5 minut
luizinha jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:38   #918
myszka8425
Rozeznanie

Cytat:
ja bym kupila pigment do podzialu na 3 -4 osoby. pojemiczek ma 7.5 g pigmentu, co oczywiscie nic nam nie mowi o jego objetosci. wydaje mi sie ze po oproznieniu pojemniczka, mozna zmiescic w nim ok 18ml podkladu. pigment jest mniej wiecej 4 razy wiekszy niz przecietny sypki cien.
ja tez bym kupila, mam siostre w paryzu i powiedziala ze tam w macu pigment pelnowymiarowy koztuje 15 euro to jakies ok 50zl nawet mniej
myszka8425 jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:40   #919
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
niewiem ale ponoc bardzo duzo a to drugie pytanie to chodzi ci o poelnowymiarowe?
hmmm to sa różne wielkości myślałam że tylko jedna

Cytat:
ooo to dobry pomysł z zakupem na podział - na to nie wpadłam.

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:44   #920
myszka8425
Rozeznanie

Cytat:
hmmm to sa różne wielkości myślałam że tylko jedna

ooo to dobry pomysł z zakupem na podział - na to nie wpadłam.

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi
np bylyby do tego 3 czy 4 osoby i kazda by miala podzielone na odcien, np zielenie inna brazowe a jeszcze inna fiolety?i by rozila zamowienia kto chce taka segregacja?
myszka8425 jest offline  
Stary 2008-08-07, 13:36   #921
karmeloo
Raczkowanie

Cytat:
szczerze to nie myślałam o tym , nigdy nie miałam i nawet nie widziałam na oczka tego pigmencika a często ktoś pisze, że taki duży oryginalny starcza"na całe życie" i sama się zastanawiam nad tym czy mi bardziej opłaca sie kupić np w sklepie duży pigmencik (tak czytam o nich i normalnie nie mogę uwierzyć że tak super malują dlatego chciała bym sama spróbować ) czy odsypkę z allegro. Ale jesli to pytanie nie na miejscu to przepraszam

Moim zdaniem odsypkę warto kupić jeśli nie znasz koloru i chcesz sobie wypróbować, jeśli jednak kolor ci sie podoba, i często sie nim malujesz to warto kupić cały słoik! Ja kupiłam odsypkę na Allegro. 1/3 łyżeczki, jednak nie starczyło mi to na długo. Więc zakupiłam cały słoik Fairylite - już do mnie właśnie leci(:Ten na pewno będzie oryginalny bo został kupiony w salonie Maca we Wrocławiu
Stary 2008-08-07, 23:29   #922
Cashmeere
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odsypkę warto kupić jeśli nie znasz koloru i chcesz sobie wypróbować, jeśli jednak kolor ci sie podoba, i często sie nim malujesz to warto kupić cały słoik! Ja kupiłam odsypkę na Allegro. 1/3 łyżeczki, jednak nie starczyło mi to na długo. Więc zakupiłam cały słoik Fairylite - już do mnie właśnie leci(:Ten na pewno będzie oryginalny bo został kupiony w salonie Maca we Wrocławiu

Salon MACA znajduje sie w Magnolii Park ? Tak dla pewnosci pytam , bo mi sie kiedys cos o uszy obiło,ale nie jestem pewna.A mozna sie dowiedziec ile kosztują pigmenty w salonie we Wro ?
Cashmeere jest offline  
Stary 2008-08-07, 23:34   #923
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7

Cytat:
Napisane przez Cashmeere Pokaż wiadomość
Salon MACA znajduje sie w Magnolii Park ? Tak dla pewnosci pytam , bo mi sie kiedys cos o uszy obiło,ale nie jestem pewna.A mozna sie dowiedziec ile kosztują pigmenty w salonie we Wro ?
z tego co pamiętam to 90 zł (ale mogę coś pokręcić więc proszę mnie poprawić )
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-08-08, 00:13   #924
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, jest w Magnolii Każdy pigment 7,5g kosztuje 90zł.
Guarana jest offline  
Stary 2008-08-08, 00:14   #925
karmeloo
Raczkowanie

tak 90zł drogo prawda?
Stary 2008-08-08, 09:32   #926
Cashmeere
Raczkowanie

woooooo matko 90 złoty
jak na moją kieszeń to strasznie duzo

chyba zamówie sobie jakies odsypki z allegro...
najgorsze bedzie jak sie zakocham w jakims kolorku, bo z tego co tu czytam to chyba łatwo zostac maniaczką kosmetyków MAC'a

wtedy albo zęby w sciane i czarna rozpacz ,że nie mam kasy , albo powolne "ciułanie" na pigmenty
Cashmeere jest offline  
Stary 2008-08-08, 10:59   #927
karmeloo
Raczkowanie

Słuchajcie mam już swój wymarzony ORYGINALNY PIGMENT fairylite ale jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!Pełnowymiar owy słoiczek, a niebawem szykują się następne(: m.in NAKED, VANILLA, PINK OPAL, YOUR LADYSHIP. I jeszcze jakiś błyszczyk ładny Maca. Na razie szukam, bo jeszcze się tak bardzo nie znam(:
Stary 2008-08-08, 11:58   #928
Cashmeere
Raczkowanie

Kupiłas na allegro ?
Bo ja przed chwilka zamowilam sobie 3 odsypki za 4złote jedna (mam nadzieje ze oryginalne !!!!!!!!).Naraz ie nie bede przesadzac z całymi opakowaniami , bo nie wiem czy mi podpasują te pigmenty.Ja jestem narazie zielona jesli chodzi o kosmetyki MAC'a , to dopiero mój pierwszy zakup .....Ale kusi mnie zeby zajrzec do Magnolia Park jejku tam to dopiero wybór palet cieni.Na allegro niestety nie ma za duzo.Same pigmenty sa tylko
Cashmeere jest offline  
Stary 2008-08-08, 12:04   #929
myszka8425
Rozeznanie

Cytat:
Kupiłas na allegro ?
Bo ja przed chwilka zamowilam sobie 3 odsypki za 4złote jedna (mam nadzieje ze oryginalne !!!!!!!!).Naraz ie nie bede przesadzac z całymi opakowaniami , bo nie wiem czy mi podpasują te pigmenty.Ja jestem narazie zielona jesli chodzi o kosmetyki MAC'a , to dopiero mój pierwszy zakup .....Ale kusi mnie zeby zajrzec do Magnolia Park jejku tam to dopiero wybór palet cieni.Na allegro niestety nie ma za duzo.Same pigmenty sa tylko
no palety maca sa fajne
myszka8425 jest offline  
Stary 2008-08-08, 13:55   #930
Cashmeere
Raczkowanie

Dziewczyny mam prosbe !!!

Czy któras z Was mogłaby mi podac jakies gotowe zestawy cieni (chodzi mi o pigmenty ), które ładnie sie komponuja na oku.
Tyle jest tych kolorków , ze trudno mi jest cos skomponowac jak na to patrze.
Moze któras z Was ma juz jakies wypróbowane zestawy i mogłaby mi sie nimi pochwalic ??plisssssssssssss

Ja dzisiaj zamówiłam kolory : melon, tan i sweet sienna...raczej to sa rózne odcienie wiec wydaje mi sie ze bedzie trudno razem je połaczyc,ale to tylko tak na próbe miały byc.pozniej bede kombinowac z zestawami Jakby co to mój kolor oczu to niebiesko-szare, może któras z Was ma ciekawą kompozycje kolorytyczna co do takiego koloru oczu Z góry dziękuje za wszytskie odpowiedzi
Cashmeere jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości