Kosmetyki M.A.C - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-04, 16:36   #2011
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość

to ja się też odniosę do opakowań - one właśnie wodzą mnie na pokuszenie najbardziej kocham je, są piękne, proste, eleganckie, nie odwracają uwagi od zawartości, co dzieje się w przypadku niektórych marek
wyciągnięcie MAC-a z kosmetyczki od razu poprawia mi humor
Mi tez sie bardzo podobaja opakowania MAC-a. Uwielbiam czern. Dlatego tez kreci mnie Inglot.
Nie znosze za to przesadnie ozdobnych opakowan, takich jak np. ma Guerlain.
Hawa jest offline  
Stary 2008-10-04, 17:13   #2012
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Digit...
Srednio jasny fiolet, satynowy, w ostrym siwetle cos mi miglo ale prawie niezauwazalnie, mozna powiedziec, ze mat. Kolor widoczny, napigmentowany odpowiednio, ladnie sie laczy ze sliwkowym quadem Clinique Nakladany na gola powieke, ot taki zwyczajny ale na baze w postaci Glimmershimmer'a lub np. iskrzacego cienia w kremie - bardzo ladny W sumie OK (sprawdzilam dokladnie, nie mam takiego odcienia w kufrze) ale bez zachwytow.

Glimmershimmer Astral Rays
rozmyslalam kidys nat glimmershimmerami uzywasz swojego na poliki tez? jak z trwaloscia i efektem? podoba mi sie pare kolorkowhttp://us.strawberrynet.com/800/smak...=M&LineId=8041
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 19:26   #2013
vril
Zakorzenienie

Minimalna ilosc Astral Rays mieszam ze swoim mazidlem podkladowym i nakladam na cala twarz, efekt, to pieknie rozswietlona, odbijajaca swiatlo cera, zmarchy, linie i rozniaste zalamania znikaja jak sen jaki zloty, buzia jak z okladki Oczywiscie trzeba dodac tylko odrobine zeby nie zrobic z siebie swiatecznej bombki. O dziwo nie zapycha.
Sweet&Shy uzylam na poliki - slabo widoczny kolor, mocny blysk, a takze na powieki jako rozswietlajaca baze pod cienie - spisal sie w tej roli swietnie, kolory byly bardziej zywe, "wibrujace" Mala ilosc wystarczy by uzyskac porzdaany efekt, bardzo wydajne diabelstwo i z tego wzgledu zostawie sobie tylko jeden, ten kremowy, rozowy poleci do kogos innego. Oba daja podobny efekt, wiec nie ma sensu przy ich wydajnosci trzymac dwoch opakowan.
Aha, swietnie sie sprawdzaja tez jako dodatek do balsamu do ciala - mozna wyrzucic wszystkie balsamy rozswietlajace, wystarczy ulubiony balsam i kropla Glittershimmera do porcji na cale cialo i jest pieknie. Olejek Nuxe moze sie schowac, zwlaszcza, ze smierdzi Zastosowan multum. Znaczek an opakowaniu mowi, ze mozna uzywac 24 miesiace i mimo iz jest go "tylko" 7 ml wystarczy w zupelnosci na dwa lata Osobiscie polecam, trzeba sie tylko zastanowic nad kolorem.
vril jest offline  
Stary 2008-10-04, 19:29   #2014
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Minimalna ilosc Astral Rays mieszam ze swoim mazidlem podkladowym i nakladam na cala twarz, efekt, to pieknie rozswietlona, odbijajaca swiatlo cera, zmarchy, linie i rozniaste zalamania znikaja jak sen jaki zloty, buzia jak z okladki Oczywiscie trzeba dodac tylko odrobine zeby nie zrobic z siebie swiatecznej bombki. O dziwo nie zapycha.
Sweet&Shy uzylam na poliki - slabo widoczny kolor, mocny blysk, a takze na powieki jako rozswietlajaca baze pod cienie - spisal sie w tej roli swietnie, kolory byly bardziej zywe, "wibrujace" Mala ilosc wystarczy by uzyskac porzdaany efekt, bardzo wydajne diabelstwo i z tego wzgledu zostawie sobie tylko jeden, ten kremowy, rozowy poleci do kogos innego. Oba daja podobny efekt, wiec nie ma sensu przy ich wydajnosci trzymac dwoch opakowan.
Aha, swietnie sie sprawdzaja tez jako dodatek do balsamu do ciala - mozna wyrzucic wszystkie balsamy rozswietlajace, wystarczy ulubiony balsam i kropla Glittershimmera do porcji na cale cialo i jest pieknie. Olejek Nuxe moze sie schowac, zwlaszcza, ze smierdzi Zastosowan multum. Znaczek an opakowaniu mowi, ze mozna uzywac 24 miesiace i mimo iz jest go "tylko" 7 ml wystarczy w zupelnosci na dwa lata Osobiscie polecam, trzeba sie tylko zastanowic nad kolorem.
czuje sie skuszona a nie rozjasnia podkladu? tak sie tez zastanawiam ze jak bede chciala kupic meteorytki bezowe to tez mi twarz rozswietli i wtedy to pewnie bedzie nie potrzebne moze bym sobie na policzki same kupila jakis rozowy odcien? a tego astral uzywalas na lica samego?
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 19:37   #2015
vril
Zakorzenienie

Oj, nie. Glittershimmer nie potrzebuje juz dodatkowego wspomagacza, z meteorytami byloby juz za duzo dobrego.
Nie wiem jak inne kolory ale Sweet&Shy daje raczej blask w odcieniu rozowym niz kolor jako taki, rozu raczej nie zastapi. Moze ciemniejsze kolory daja mocniejsze udezenie.
Astral Rays dodaje naprawde niewiele, jest to ulamek calego mazidla podkladowego, wiec jesli nawet rozjasnia to minimalnie. Mam wrazenie, ze razem z moim HR Magic dodatkowo tonuje i "odrozawia" kolor cery.
Aha, pomka choc urocza spisuje sie do dupy, ciagle wyciskam sobie za duzo i marnuje przez to sporo kosmetyku. Nie moge cos opanowac tego ustrojstwa.
vril jest offline  
Stary 2008-10-04, 20:39   #2016
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, nie. Glittershimmer nie potrzebuje juz dodatkowego wspomagacza, z meteorytami byloby juz za duzo dobrego.
Nie wiem jak inne kolory ale Sweet&Shy daje raczej blask w odcieniu rozowym niz kolor jako taki, rozu raczej nie zastapi. Moze ciemniejsze kolory daja mocniejsze udezenie.
Astral Rays dodaje naprawde niewiele, jest to ulamek calego mazidla podkladowego, wiec jesli nawet rozjasnia to minimalnie. Mam wrazenie, ze razem z moim HR Magic dodatkowo tonuje i "odrozawia" kolor cery.
Aha, pomka choc urocza spisuje sie do dupy, ciagle wyciskam sobie za duzo i marnuje przez to sporo kosmetyku. Nie moge cos opanowac tego ustrojstwa.
to bede musiala zastanowic sie czy to czy meteoryty, bo jak oba daja podobny efekt to chyba nie ma co klikac? wlasnie myslalam nad rozami ale skoro jako takiego koloru nie daja to moze zrezygnuje i nie bede kombinowac?moze tego astrala mozna odrobinke na roz nalozyc zeby bylo lekkie rozswietlenie?
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-04, 22:41   #2017
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
, napisałaś w aukcji że czegoś brak, tak? może spróbuj np przekreślić na zdjęciu, nic nie dopisuj
Nie da się przekreślić, bo w trakcie trwania nie ma się już dostępu do zdjęć Więc jak coś się skończy w trakcie do pupa

Cytat:
To który sobie zostawiasz ? Jaki numer Magic'a używasz ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-05, 11:28   #2018
vril
Zakorzenienie

Mariola - Astral Rays zostawiam, a rozowy Sweet&Shy pofrunie Magica mam jedynke.
vril jest offline  
Stary 2008-10-05, 12:05   #2019
dimiti
Zakorzenienie

ja sie teraz zastanawiam jaki kolor sobie zafundowac
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-05, 12:19   #2020
alkapone
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie da się przekreślić, bo w trakcie trwania nie ma się już dostępu do zdjęć Więc jak coś się skończy w trakcie do pupa
no to faktycznie ściana, hmmm trzeba wymyślić jakiś sposób na to :/

Cytat:
kuszące
wyczytałam na Spectra, że glimmershimmery nie są do stosowania w okolice oczu, masz jakąś informację na opakowaniu na ten temat? faktycznie, jako baza pod cienie może być świetne

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Mi tez sie bardzo podobaja opakowania MAC-a. Uwielbiam czern. Dlatego tez kreci mnie Inglot.
Nie znosze za to przesadnie ozdobnych opakowan, takich jak np. ma Guerlain.
mam to samo z Inglotem właśnie z powodu opakowań

Cytat:
Digit...
Srednio jasny fiolet, satynowy, w ostrym siwetle cos mi miglo ale prawie niezauwazalnie, mozna powiedziec, ze mat. Kolor widoczny, napigmentowany odpowiednio, ladnie sie laczy ze sliwkowym quadem Clinique Nakladany na gola powieke, ot taki zwyczajny ale na baze w postaci Glimmershimmer'a lub np. iskrzacego cienia w kremie - bardzo ladny W sumie OK (sprawdzilam dokladnie, nie mam takiego odcienia w kufrze) ale bez zachwytow.

Glimmershimmer Astral Rays
dzięki, dobra informacja dla mnie - że będzie prawie matowy, lubię takie
szukam też ciemnego, zimnego fioletu, bez różu, do uzupełnienia czwórki, ciemniejszego niż Parfait Amour, ale nic nie mogę wymyśleć, co coś wybiorę to znajduję fotkę na której jest w ciepłym odcieniu i znów apiat od początku
alkapone jest offline  
Stary 2008-10-05, 13:27   #2021
vril
Zakorzenienie

Alkapone - nie mam kartonikow do Glittershimmer'ow, a na buteleczce nie ma takich informacji. Jedyne co moge powiedziec, ze mnie nie podraznil, gdy nalozylam go na cala powieke, a mam wybitnie wrazliwe patrzalki. Ale z tym to roznie bywa, mnie od pierwszego kopa, juz po paru sekundach ostro podraznil pigment Basic Red, przed ktorym ostrzegaja na stronie MAC, leczylam podraznienie kilka tygodni

Ciemne, matowe fiolety ma w ofercie Clinique, nowa seria Stay Matte.
vril jest offline  
Stary 2008-10-05, 14:12   #2022
dimiti
Zakorzenienie

vril widzialam zdjecia na zbiorach tru i coraz bardziej mi sie podobaja te cuda! tylko astral wyszedl lekko zlotawo, w rzeczywistosci np na rece tez daje taki zloty polysk?
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-05, 14:32   #2023
vril
Zakorzenienie

Tak, jest kremowo-zloty.
vril jest offline  
Stary 2008-10-05, 14:37   #2024
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, jest kremowo-zloty.
ale nie wyciaga ze skory zoltego koloru? bo ja jeszcze bede wygladac jak chora na zoltaczke sprawdzalam na ebayu kolorki ale te ktore mi sie podobaja jeszcze (ritzy i loves pink) wydaja sie jakies dziwne
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-05, 16:16   #2025
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola - Astral Rays zostawiam, a rozowy Sweet&Shy pofrunie Magica mam jedynke.
Właśnie czytając Twój opis też skłaniałam się ku temu odcieniowi ja mam trochę ciemniejszą cerę, bo dla mnie Magic 02 jest idealny. Ale ja właśnie bym chciała go stosować do zmieszania z podkładem, żeby rozświetlić cerę No i mam nadzieję, że razem z podkładem czy Helenką dobrze będzie maskował zmarchy pod oczami i rozświetlał

Cytat:
no to faktycznie ściana, hmmm trzeba wymyślić jakiś sposób na to :/
Trzeba chyba w takich przypadkach po prostu kończyć aukcję i tyle, bo inaczej może być bałagan, jak ktoś licytuje np. ze względu na kolory, których już brak. Wiadomo bedzie wnerwiona taka osoba, a co za tym idzie odpowiedni komentarz

EDIT:
Kliknęłam Astral Rays

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-10-05 o 17:57
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-05, 19:08   #2026
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie czytając Twój opis też skłaniałam się ku temu odcieniowi ja mam trochę ciemniejszą cerę, bo dla mnie Magic 02 jest idealny. Ale ja właśnie bym chciała go stosować do zmieszania z podkładem, żeby rozświetlić cerę No i mam nadzieję, że razem z podkładem czy Helenką dobrze będzie maskował zmarchy pod oczami i rozświetlał

Trzeba chyba w takich przypadkach po prostu kończyć aukcję i tyle, bo inaczej może być bałagan, jak ktoś licytuje np. ze względu na kolory, których już brak. Wiadomo bedzie wnerwiona taka osoba, a co za tym idzie odpowiedni komentarz

EDIT:
Kliknęłam Astral Rays
siuper! to ja bede nastepna ktora sie skusi poki co na ten jeden odcien
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-05, 22:27   #2027
vril
Zakorzenienie

Mariola daj znac jak juz przetestujesz
vril jest offline  
Stary 2008-10-06, 09:16   #2028
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
siuper! to ja bede nastepna ktora sie skusi poki co na ten jeden odcien
Czuję w kościach, że to będzie cudeńko Klikaj, klikaj Opis Vril mnie absolutnie przekonał własnie do tego kolorku Wydaje mi się, że on będzie najbardziej uniwersalny

Cytat:
Mariola daj znac jak juz przetestujesz
Jasne Obowiązkowo

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-06, 13:30   #2029
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
w UK 187 kosztuje £30, czyli o wiele taniej niz w PL ale mimo to jakos mnie w dolku sciska, zeby tyle kasy dac za pedzel. na razie zapoznaje sie z niby-187 http://www.coastalscents.com/cfwebst...ling-brush.cfm

faktycznie nizle ale nie na tyle, zeby wydac £30 na MAC. wole wydac kaske na pigmenty co niedawno uczynilam i czekam teraz ze zniecierpliwieniem na przesyleczke.
A ja z kolei wolę póki co oszczędzic na kosmetykach, cho mnie kuszą i kupic pędzle MAC które są niezrównane. A potem szalec kupując kosmetyki, bo takie pędzle można miec kilkanaście lat.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Co myślisz o tej bazie? Mas zporównanie do Art Deco albo Lumene? Dobra jest?
Właśnie przez kilka dni testowałam bazę prep + prome eye w kolorze light. Moja przyjaciólka była w Stanach, weszła do sklepu MAC i zakochała się. Zrobiła tak wielkie zakupy kredytówką , że chyba teraz pół roku będzie spłacac hihihi Podzieliła się ze mną próbeczkami, także też miałam troszkę radochy. Wracając do bazy, tak samo jak Geonia jakoś nie zauważyłam, żeby była jakaś szałowa, chociaz cienie jakby mają taki bardziej intensywny kolor. Dla mnie efekt jest taki sam jak po bazie ArtDeco i matowym cieniu. Jest wydajna, długo trzymają si na niej cienie, ale dokładnie mam tak samo po bazie ArtDeco, która u Nas jest tańsza o ponad połowe.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Znajoma jedzie do USA. Jakie pigmenty są tam których tu nie ma lub inaczej co warto zakupić z Maca?

Chcialabym 3 kolory
W Stanach są już nowe kolekcje, których nie ma jeszcze w PL. Kolekcja Cremesheen, Suite Array, Emanuel Ungaro. Musiałabyś wejsc na strone MACa i zobaczyc co oferują, cięzko tak powiedziec, co warto kupic, choc wg mnie najbardziej warto kupic pędzle

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ode mnie z wymianki a ja się jeszcze bardziej cieszę ze spiced chocolate od Ciebie

Mariolu trzymaj się ja też jakoś muszę z tym żyć, dzisiaj zdjęli mi dwie aukcje

Chciałabym również Kasi pogratulować szkoły, wcześniej w ogóle nie miałam czasu, już tak naprawdę mamy weekend także mogę troszkę odetchnąć
Jestem już zdrowsza - czosnek to jest to!

Ja demakijażuję pigmenty klasyczną micelą z Biodermu Sensibio dla wrażliwej skóry i wszystko się zmywa jak trzeba

Gruboziarniste glittery stosuję tylko na paznokcie, te bardziej miałkie nakładam bezpośrednio na cień i nic mi się nie osypuje, czasem używam fix+

Ostatnio dostałam bazę pod cienie MAC, na razie tylko raz przetestowałam, cienie się łatwiej łączą, gładko wyglądają na powiece, miałam jednak wrażenie ,że baza jest dosyć ''tłusta'' i z czasem cienie mogą się rolować, być może nałożyłam zbyt dużo bazy - nie wiedziałam ,że jest taka mazista jutro przetestuję ją ponownie...

Ponad to pracuję nad organizowaniem moich kosmetyków i dzisiaj przyleciały moje akrylowe organizery, na szminki, pędzle, kredki...ogólnie fajna sprawa tylko nieco droga jak na kawałek plastiku
Gratuluje Nevado nowych kosmetyków Spice chocolate przynajmniej u mnie jest faworytem
W wakacje też zaczęłam systematuzowac i porządkowac kosmetyki. Ja poukładałam je w koszyczki wiklinowe, takie prostokątne- do kosmetykó do twarzy i ciała mam wysokie ( naprawdę super się sprawdzają, nigdy nie miałam takiego porządku w balsamach, kremach maseczkach peelingach itd ), a do kolorówki i pędzli mam takie dośc płytkie - te się mniej sprawdzają, bo jednak 1 koszyk na całą kolorówke to mało i mimo wszystko szukając robi się bałagan. Jednak zauważyłam , że szukanie czegoś/ malowanie się rano idzie mi o wiele sprawniej jak kiedyś

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

No chyba sobie dystrybutor żartuje... mam nadzieję że coś później jeszcze dostaną bo w najbliższym czasie muszę MACa unikać ze względów finansowych. Jak nie zdążę to tylko ebay mi zostanie a bardzo jestem ciekawa różu i kolorowej bazy na usta i policzki.

A możesz napisać jak się róż i baza sprawuje w użyciu?

Odnośnie dyskusji o Duralinie i trwałych kreskach - czy macie jakiś dobry patent na demakijaż tego? Sephorowy płyn dwufazowy mi strasznie wysusza powieki a niczym słabszym nie umiem usunąć makeupu oczu bez tarcia
Ja używam do zmywania oczu już kilka lat Sensibio H2O Biodermy i jestem bardzo zadowolona, nie trzeba nic trzec, pocierac, wszystko ładnie zmywa. Ja nasączam wacik micelem, potem przykładam na kilka sekund do oka i ruchem w dól zmywam.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
heh ceny w Polsce to przesada... czasem sobie myślę w jaki sposób oni je ustalają...
Też często zastanawiam się czym się kierują ustalając ceny .....

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Ehhem, cień do powiek nałożony ok 7 30 rano znikł jak sen złoty ok 14stej.
Dodam,że prawie do wieczora trzymają się zwykłe Ingloty, Loreale i inne ustrojostwa.

Puder- zaraz po nałożeniu na połowę twarzy widać niewielką różnicę ale po 2-3 godzinach nie widać absolutnie żadnego efektu.

Generalnie rzecz biorąc, więcej z tą firmą eksperymentować nie będę bo niczym specjalnym mnie nie zachwyciła
Nie każdemu wszystkie kosmetyki muszą odpowiadac, szkoda, bo MAC naprawdę jest dobra firmą. Mi np nie odpowiada Inglot, strasznie mi uczula oczy i płaczę nakładając cienie bardziej jak przy krojeniu cebuli, także mówię Nie Inglotowi.

Już myślałam, że nic mnie nie skusi, że jestem zaspokojona, nawet myślałam, że jakoś obojętnieje na MACa, aż tu nagle zobaczyłam kolekcję Emanuela Ungaro, ech... i po co mi było...... Zakochałam się w cieniach Mineral, Soft Flower i w pomadce Pure rose

Pozdrawiam
Tanyia jest offline  
Stary 2008-10-06, 15:54   #2030
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Czuję w kościach, że to będzie cudeńko Klikaj, klikaj Opis Vril mnie absolutnie przekonał własnie do tego kolorku Wydaje mi się, że on będzie najbardziej uniwersalny

Jasne Obowiązkowo
racja mi by sie straaaasznie podobal takie rozswietlone pieknie rozowe policzki! ale jasne to kolory wiec ciezko rozeznac ktory najlepsze to najlepszy jasny!
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-06, 18:22   #2031
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
racja mi by sie straaaasznie podobal takie rozswietlone pieknie rozowe policzki! ale jasne to kolory wiec ciezko rozeznac ktory najlepsze to najlepszy jasny!

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-10-06, 19:13   #2032
Tanyia
Zakorzenienie

Dziewczyny błyszczykolubne mam pytanie: który z błyszczyków MAC ma efekt tafli wody na ustach? Najlepiej jeszcze, żeby był to taki naturalny beżykowo- cielaczkowo- brązowy kolor
Tanyia jest offline  
Stary 2008-10-06, 20:02   #2033
Zahran
Raczkowanie

cielaczek jasny to c-thru, ciemniejszy: chai, ale połysk nie jest jakiś "mega" największy połysk dają chyba dazzleglassy, ale nigdy ich nie próbowałam.
ja jestem ostatnio fanką błyszczyka prrr - śliczna brzoskwinka, polecam
Zahran jest offline  
Stary 2008-10-06, 23:02   #2034
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
cielaczek jasny to c-thru, ciemniejszy: chai, ale połysk nie jest jakiś "mega" największy połysk dają chyba dazzleglassy, ale nigdy ich nie próbowałam.
Dziękuje Zahran za odpowiedź . C-thru mi się podoba, ale prr też fajny Muszę podesłac siostrze info
Tanyia jest offline  
Stary 2008-10-07, 14:04   #2035
Edi5555
Rozeznanie

Dziewczyny z Warszawy niebawem otwarcie nowego sklepu MAC w Arkadii już się rozreklamowali
więc będzie gdzie kupować
Edi5555 jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:50   #2036
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny błyszczykolubne mam pytanie: który z błyszczyków MAC ma efekt tafli wody na ustach? Najlepiej jeszcze, żeby był to taki naturalny beżykowo- cielaczkowo- brązowy kolor
Tanyia: taflę wody "robi" mi plushglass (mam odcień prawie bezbarwny, Ample Pink wbrew nazwie, z różu ma niewiele)... Piękny efekt i ten zaach mhmmmm

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy niebawem otwarcie nowego sklepu MAC w Arkadii już się rozreklamowali
więc będzie gdzie kupować
A weźcie mnie nie denerwujcie nawet... Warszawa będzie miała drugi sklep a Poznań to co? A inne miasta? Straszna jest ta dyskryminacja, chyba MACowi na klientkach nie zależy... Czuję się zdyskryminowana Sorry, ogólnie nie mam nic do Stolicy (no może nie do końca, ale to moje osobiste przygody) Ale nie każdy ma blisko do Wawy czy Krakowa. czemu nie rozłożą tego jakoś sprawiedliwie
kasiaj85 jest offline  
Stary 2008-10-07, 16:53   #2037
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
a ten c-thru to taki rozjasniajacy bezyk czy wogole ust nie rozjasnia?

Cytat:
no to czekam az do Ciebie przyleci i jak juz wszystko zalatwie, oplaty itp to klikam go tez
dimiti jest offline  
Stary 2008-10-07, 17:11   #2038
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tanyia: taflę wody "robi" mi plushglass (mam odcień prawie bezbarwny, Ample Pink wbrew nazwie, z różu ma niewiele)... Piękny efekt i ten zaach mhmmmm

A weźcie mnie nie denerwujcie nawet... Warszawa będzie miała drugi sklep a Poznań to co? A inne miasta? Straszna jest ta dyskryminacja, chyba MACowi na klientkach nie zależy... Czuję się zdyskryminowana Sorry, ogólnie nie mam nic do Stolicy (no może nie do końca, ale to moje osobiste przygody) Ale nie każdy ma blisko do Wawy czy Krakowa. czemu nie rozłożą tego jakoś sprawiedliwie
Dzięki Kasiu za namiary

No niestety też mnie to wkurza, że nie ma sklepu w Poznaniu. Uważam, że MAC ma super kosmetyki i chciałabym iść do sklepu pomacac je, pooglądac, pozachwycac się a tu ........ nie mogę Do Wawy mam daleko, Kraków Wrocław to samo i trochę smutno. No i żeby "obadac " jakiś kolor trzeba albo pytac na forum, albo szukac gdzies, a to jednak nie jest to samo co oglądanie na żywo. To tak troszke powoduje, że opada mi zachwyt MAciem, choc mi wraca jak oglądam nowe kolekcje A właśnie wchodzę dziś na stronkę MAC i patrzę a tu nowa kolekcja - Manish Arora, kiedy ja jeszcze nie przetrawilam Emanuel Ungaro i cały czas sie zastanawiam skąd wziąc kaskę na 2 malutkie cienie

PS. Ile kolekcji MAC wypuszcza w ciągu roku??
Tanyia jest offline  
Stary 2008-10-07, 17:23   #2039
Edi5555
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Też jestem zdania ze to niesprawiedliwe ale z reguły tak jakoś już jest ze zakładają sklepy firmowe w większych miastach
Edi5555 jest offline  
Stary 2008-10-07, 19:51   #2040
Zahran
Raczkowanie

Poznań wcale taki mały nie jest... Poza Warszawą która ma fory z racji tego że jest stolicą i największym miastem PL, to zawsze wymieniane są przecież takie miasta jak Wrocław, Kraków, Trójmiasto i Poznań...
a wiadomo chociaż od kiedy mac w arkadii ?
dimiti, lekko je rozjaśnia, postaram się zrobić dla Ciebie zdjęcie, żebyś sama mogła ocenić - muszę tylko wrócić wreszcie do domu jak jest jasno, a nie ciemno bo jednak dzienne światło jest najlepsze i wtedy nadrobię zaległości 'swatchowe'
Zahran jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mac

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości