krem koloryzujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-22, 11:09   #1
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178

krem koloryzujący


Jakie ma właściwości krem koloryzujący? Wrzuciłam go na wyszukiwarkę. Ale nie znalazłam satysfakcjonujacej odpowiedzi. Bardzo prosiła bym o fachową (ale w miarę zrozumiałą [img]icons/icon7.gif[/img] ) odpowiedź. Mam cere mieszana. Z czasu wyskocza mi wypryski (przed okresem,w trakcie ciązy [której na razie nie planuje ]). Czy mogę stosować takowy. Bo marzy mi sie "naturana" buźka o jednolitym kolorze. Niestety przy stosowaniu pudrów i podkładów czuje sie jak w masce. choc otoczenie mówi mi, że wygladam dobrze, makijaż nie "wali" w oczy sposobem wykonania. Mnie to jednak męczy. I czy podkład koloryzujacy Bio-Calmille YR może nadać sie do mej skóry?
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 13:49   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: krem koloryzujący

teo [img]icons/icon7.gif[/img] bo ja nie rozumiem ? znaczy nie chodzi stricte o koloryzacje tylko o wyrównanie kolorytu tak ? [img]icons/icon7.gif[/img] bo albo koloryzacja- np. kremik ziaja- brązujacy, albo bez koloryzacji , tylko tonowanie- czyli w pewym sensie wyrównanie kolorytu poprzez preparat lzejszy niz podkład w typowym znaczeniu tego słowa - czyli np. krem tonująco- nawilzajacy..miraculum ? bo ja juz nie wiem o co chodzi ? o opalenie np. ziają czy o stonowanie = wyrównanie kolorytu ? wyjasnij pliz [img]icons/icon7.gif[/img]

sciskam [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 14:06   #3
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: krem koloryzujący

Nie chcę opalic pyszczka. tylko własnie wyrównać jego koloryt. Bo mam takie blade, ale widoczne "na żywca" plamki. Po przejsciach z tradzikiem w latach nastoletnich. Podkład i puder to dość gruba warstwa na co dzień. Chiała bym i w domu wygladac atrakcyjnie dla mego Trolusa Niepospolitusa. [img]icons/icon33.gif[/img] Z tymi dwoma rzeczami na twarzy paskudnie się czuje. Na wyjścia ujdzie, ale zycie codzienne nie. A i dodatkowe pytanie. Czy te kremy powodują ślady na ubraniach jak podkłady. Mam nadzieję, że nie [img]icons/icon7.gif[/img]
Chyba za dużo od nich wymagam jakiś [img]icons/magia.gif[/img] Zobaczymy co mi napisze fachman [img]icons/1pisze.gif[/img] z góry dziękuję. [img]icons/1roza.gif[/img]
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 16:10   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: krem tonujący:)

a zatem chodzi o wyrównanie kolorytu [img]icons/icon7.gif[/img] i słusznie [img]icons/icon7.gif[/img]teo - ja widziałam jedynie Miraculum , dostepne w wiekszosci drogerii , nazywa sie Krem tonująco- nawilzajacy, jest lzejszy niz podkład, odcien dobierasz do swojej karnacji- zupełnie tak jak dobierasz podkład [img]icons/icon7.gif[/img] czyli jak masz naturlną karanację- bierzesz naturalny [img]icons/icon7.gif[/img] taki kremik nawilża, wygładza i tonuje=wyrównuje kolooryt buzi [img]icons/icon7.gif[/img] ja stosuje to cos pod podkład [img]icons/icon7.gif[/img] latem stosowałam zamiast, jak miałam mniej niespodzianek [img]icons/icon7.gif[/img] to zalezy ile masz do ukrycia, jesli niewiele- powinno wystarczyc [img]icons/icon7.gif[/img] nie jestem pewna, ale chyba Revlon ma cos podobnego w ofercie [img]icons/icon7.gif[/img] musiałabys zobaczyc w drogerii [img]icons/icon7.gif[/img] bardzo trwałe to to nie jest, coz ak krem- wiec obawiam sie ze scierac sie moze i chyba brudzic niestety tez..ale polecam spróbowac, nie sa to jakos specjalnie drogie rzeczy [img]icons/icon7.gif[/img] w kazdym razie na buzi wyglada lekko i naprawde tonuje [img]icons/icon7.gif[/img] jak sie zdarzy cos extra , zawsze mozna zatuszowac korektorkiem [img]icons/icon7.gif[/img]

jak jakies pytanka, to pisz [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 17:35   #5
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: krem tonujący:)

Dzięki Ci ósmy cudzie świata. [img]icons/icon10.gif[/img] Dążenie do naturalnosci jest ostatni moja obsesją. [img]icons/icon12.gif[/img] Cóż starość, [img]icons/1czas.gif[/img] nie radość [img]icons/tongue.gif[/img] ratować się jakoś trzeba. I imać się różnych mazidełek, które mogą choć minimalnie oszukać metrykę. [img]icons/1czarodziej.gif[/img] Dzięki [img]icons/aniolek.gif[/img] -ku
[img]icons/icon35.gif[/img]
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 19:49   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: krem tonujący:)

Skoro wspominasz o przebarwieniach po trądziku, to może coś z dobtym filtrem? ja używam kremu tonującego Photoderm Max 100 Biodermy (bo potrzebuję blokera). Chyba daje to, o co Ci chodzi - przy czym jest tylko jeden odcień, ale intensywność kolorku można regulować nakładając go cieniej lub hojniej [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do samych plamek - szczerze polecam kremik z kwasami (nasz dr Jankowiak polecił mi Glyco-A - absolutna rewelacja) + Epitheliale A-Dermy [img]icons/icon7.gif[/img] 2-3 miesiące i powinno byc lepiej [img]icons/icon7.gif[/img]
A parę lat temu używałam takiego kremiku tonującego Oriflame'a - bardzo ładnie nawilżał skórę, ale nie miał filtrów

Co do brudzenia odzieży - oczywiście, że brudzą [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 21:31   #7
AgaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
Re: krem koloryzujący

Z tego co się orientuję to taki krem nawilżająco-tonujący ma też Nivea.Z tego co pamiętam-są 2 kolorki: naturalny i opalony.Kosztują ok. 15 zł.Na wiosnę też sobie cos takiego sprawię
AgaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-23, 07:45   #8
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: krem koloryzujący

Czytajac. Pochlebne chyba [img]icons/icon7.gif[/img] opinie na temat tego rodzaju specyfiku. Pewnie sie skuszę. [img]icons/1ehem.gif[/img] Ja raczej zaryzykuje z Bio-Calmille YR. Cała seria bardzo mi odpowiada. Bio-Specyfic niby do cery mieszanej, ale za szybko robi z niej sucha [img]icons/icon9.gif[/img] Myślałam naiwna, że ten kremik nie brudzi. Ale jak [img]icons/1nie.gif[/img] to [img]icons/1nie.gif[/img] I tak sobie sprawię. [img]icons/icon10.gif[/img] Dołączy do mej kolekcji, mazidełek różnych i dziwnych. Uwielbiam je kolekcjonować. [img]icons/icon20.gif[/img] testować zresztą też. [img]icons/icon10.gif[/img] Śmiem twierdzić, ze mogła bym rywalizować z Lejką w ilosci zużytej i będącej na stanie chemii kosmetycznej. Ale szczerze powiedziawszy nie chce mi się jej oceniać. [img]icons/icon28.gif[/img] Chociaż ostatnio nadrabiam zaległości. [img]icons/1pisze.gif[/img] Cóż stara jestem [img]icons/x_kostucha.gif[/img] i takiej energiii mi brak. Którą kipi nasz super recenzent. [img]icons/icon28.gif[/img] Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
[img]icons/icon35.gif[/img]
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 09:26   #9
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: krem koloryzujący

Miałam ten krem koloryzujący Nivei był bardzo fajny. Tylko, że dziewczyny o bardzo jasnej karnacji nie skorzystaja raczej z niego. Kolor naturalny pasował mi na koniec lata [img]icons/icon12.gif[/img] ale polecam.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 12:27   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: krem koloryzujący

To o mnie było? Ooo, jak miło...
A ja kooooocham kosmetyki!!! Zbierać, oceniać i testować... To ostatnie chyba jednak najbardziej.
Buźkaq dla koloejnej uzależnionej fanatyczki, jak ja!

Ale kremów tonujących to akurat niet...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 16:40   #11
Kaliope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 103
Re: krem koloryzujący

Hejeczka;-)))
Polecam ten kremik YR. Bardzo delikatny efekt, a ładnie wyrównuje koloryt na buzi. Stosowałam jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam;-)
Kaliope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-31, 07:38   #12
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
krem koloryzujacy? co to takiego??

Wiem, ze moze mnie wysmiejecie, ale zawsze jak o cos pytalam tu na forum to otrzymywalam duzo odpowiedzi i porad;>> Bardzo sie ciesze ze znalazlam forum gdzie mozna liczyc na formuowiczow;>> Mam pytanko co to jest krem koloryzujacy?? Czytalam o nim troszke w tych artykulach, ale zastanawiam sie jak to jest w praktyce? Tylko prosze nie piszcie zebym sobie znalazla w wyszukiwarce... mam jasna cere (pije na razie soczki wie moze troszku sie pociemni...) i mam cere bez pryszczy (za to z piegami ghrghrghr...;>) i bez przebarwien (chyba... malo sie na tym znam...) sastanawiam sie czego by tu uzyc, bo wiem ze jak naloze podklad to bede wygladac jak tapeta (wiem ze zalezy jaki oczywiscie) ale nie chce sobie na razie niszczyc cery. Czy na ten krem naklada sie puder sypki?? Wiem ze ze mnie ciemna masa ale nie uzywam zadnych pudrow ani nic a chyba trzeba zaczac... chcialabym zeby moja twarz wygladala jakos promienniej...
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 10:10   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: krem koloryzujacy? co to takiego??

Skoro jest tak jak mówisz (chodzi o cerę) to faktycznie dobry krem tonujący (koloryzujący) powinien wystarczyć [img]icons/icon7.gif[/img]
Ma on za zadanie właśnie wyrównywanie kolorytu skóry (a nie np miedzy innymi krycie jak w podkładach) Poza krem tonujący możesz używać zamiast kremu na dzień (bo on spełnia obie funkcje). Już od ciebie zależy czy będziesz nakładać na to puder.

Przeczytaj też objaśnienie Justy - krótko i na temat [img]icons/icon7.gif[/img] :
https://wizaz.pl/w-agora/download_th...ead=1019332879

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:05   #14
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Krem koloryzujący...

Zastanawiam się nad używaniem kremu koloryzującego... Co prawda mam 15 lat i nie wiem czy to ma sens, nie chce wyglądać nienaturalnie, ale od pewnego czasu mam problemy ze skórą; pojawiają się wypryski, wyglądam jak "trup" (taka karnacja), oraz świeci mi się skóra. Wyglądam masakrycznie Wcześniej nie widziałam powodu aby używać kremu koloryzującego/fluidu ponieważ nie miałam takich problemów... Mogłybyście mi coś polecić? I jak myślicie, czy rzeczywiście nastolatka używająca kremu koloryzującego/fluidu wygląda nienaturalnie?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:18   #15
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Krem koloryzujący...

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad używaniem kremu koloryzującego... Co prawda mam 15 lat i nie wiem czy to ma sens, nie chce wyglądać nienaturalnie, ale od pewnego czasu mam problemy ze skórą; pojawiają się wypryski, wyglądam jak "trup" (taka karnacja), oraz świeci mi się skóra. Wyglądam masakrycznie Wcześniej nie widziałam powodu aby używać kremu koloryzującego/fluidu ponieważ nie miałam takich problemów... Mogłybyście mi coś polecić? I jak myślicie, czy rzeczywiście nastolatka używająca kremu koloryzującego/fluidu wygląda nienaturalnie?
Może spróbować najpierw z dobrym korektorem i pudrem? Najważniejsze żeby dobrze kolor i bardzo delikatnie się malować.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 21:29   #16
milenkaJ
Raczkowanie
 
Avatar milenkaJ
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Krem koloryzujący...

http://www.ladymakeup.pl/porady/jak-...lad-do-twarzy/
tutaj masz porady jak dobrać podkład do twarzy aby zakryć niedoskonałości, a jednocześnie wygladac naturalnie:d

http://www.nokaut.pl/szukaj/kosmetyk...html#pid=44092
myślę, że najlepszy będzie podkład w płynie sama nie przepadam za pudrami

Pamiętaj, żeby stosować podkład jak najrzadziej, aby skóra mogła oddychać. Więc jeżeli zostajesz w domu, to nie nakładaj podkładu
milenkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:54   #17
2b_beauty
Przyczajenie
 
Avatar 2b_beauty
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Praga Południe
Wiadomości: 22
Dot.: Krem koloryzujący...

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad używaniem kremu koloryzującego... Co prawda mam 15 lat i nie wiem czy to ma sens, nie chce wyglądać nienaturalnie, ale od pewnego czasu mam problemy ze skórą; pojawiają się wypryski, wyglądam jak "trup" (taka karnacja), oraz świeci mi się skóra. Wyglądam masakrycznie Wcześniej nie widziałam powodu aby używać kremu koloryzującego/fluidu ponieważ nie miałam takich problemów... Mogłybyście mi coś polecić? I jak myślicie, czy rzeczywiście nastolatka używająca kremu koloryzującego/fluidu wygląda nienaturalnie?
Jeżeli zaczęły się problemy z cerą, to powinnaś zacząć je rozwiązywać, dopóki są niewielkie. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację, dobraną do twojego wieku, jeżeli nie wiesz co jest dla Ciebie dobre, wybierz się do kosmetyczki, niech Ci coś poleci, powie jak dbać o cerę. Nie powinnaś w tak młodym wieku stosować makijażu, bo na pewno jeszcze tego nie potrzebujesz, a jeżeli zamiast walczyć z niedoskonałościami będziesz je tylko maskować, możesz bardzo sobie zaszkodzić i doprowadzić swoją twarz do stanu, z którego nie będzie już tak łatwo ją wyprowadzić.
__________________
"Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim" - Platon

http://www.2b-beauty.pl
2b_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.