Czy peeling enzymatyczny oczyści dobrze cere?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-19, 01:07   #31
molka_1
Rozeznanie

Dot.: Czy peeling enzymatyczny oczyści dobrze cere??

Cytat:
Napisane przez aniluap Pokaż wiadomość
W peelingu enzymatycznym enzymy rozpuszczaja białko , powierzchniową warstwe keratynocytów warstwy rogowej naskórka , złuszczanie enzymatyczne jest bardzo skuteczne , najlepiej kup peeling w proszku z enzymami hydrolizujacymi i rozrób go dopiero przed nałożeniem gdyż peelingi czy maski enzymatyczne nie są skuteczne jak sa produkowane z postaci "kremów" gdyż enzymy rozszczepiające tłuszcze niszczyc mogą warstwę olejową emulsji , tylko peelingi w postaci proszku gwarantują skutecznośc enzymów( mozesz to rozrobic z letnia woda lub tonikiem ) pamietaj ze woda do rozrabiuania nie moze byc ciepla i kwasna ( moze np zrodlana ) bo enzymy jako białka sa wrazliwe na wysoka temp ( ok 40 ) i zmiany ph, no myśle ze troch Ci przyblizyłam )

a gdzie kupiłaś ten peeling w proszku? jakiej firmy? bo ja nigdy nie spotkałam takiego, a mnie zaintrygowałaś
molka_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:45   #32
NesHi
Raczkowanie

GG do NesHi

no mnie też ten peeling w proszku troszkę zaciekawił....więc także jestem głodna informacj
NesHi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:51   #33
karolajna3
SPAMER
Nieopłacona reklama

Moim zdaniem żaden peeling gotowy nie będzie odpowiednio działał albo w ogóle działał. Enzymy tracą swoje właściwości. Jedynie świeżo wykonywany peeling może zadziałać. Wszystko opisałam na swoim blogu, zapraszam: http://koralinascosmetic.blogspot.com/
karolajna3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:54   #34
karolajna3
SPAMER
Nieopłacona reklama

Dot.: Peeling enzymatyczny -debiut

Mam odmienne zdanie. Moim zdaniem żaden peeling gotowy nie będzie odpowiednio działał albo w ogóle działał. Enzymy tracą swoje właściwości. Jedynie świeżo wykonywany peeling może zadziałać. Wszystko opisałam na swoim blogu, zapraszam: http://koralinascosmetic.blogspot.com/
karolajna3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:55   #35
prettysimple
Zadomowienie

Dot.: Peeling enzymatyczny -debiut

Ja z kolei mysle, ze wszystko zalezy od skory. Testowalam poki co jeden gotowiec - z Perfecty. Mial dobre recenzje, wiec z checia zakupilam. Mialam jednak porownanie do peelingu z BU, ktory jak dla mnie byl rewelacyjny. Perfecta wypadla przy BU bardzo blado, mialam wrazenie, ze w ogole nie dzialala. Perfecty uzylam doslownie 2 razy i do dzis zaluje tych 10 zl.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości