Kłpoty z podkładem - skorupa! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-31, 14:54   #1
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37

Kłpoty z podkładem - skorupa!


Mam problem z podkładem. Używam Divinory, która mimo nakładania w minimalnej ilości jest widoczna na mojej buzi! Przeszłam łojotokowe zapalenie skóry i mam jeszcze troszkę przesuszona skórę. Pod podkład stosuję bardzo dużo kremu, a buzia po nałożeniu podkładu wygląda na super przesuszoną i robi się taka nierówna skorupka. Bardzo to widać! Fuj! Pomocy!
monisia_c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:17   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 165
Re: Kłpoty z podkładem - skorupa!

Może zastosujesz jakiś kremik odżywczy na noc i nawilzający na dzień (o ile nie stosujesz takiej kombinacji) Jeżeli tak - ja bym glosowala za chwilowym odstawieniem Divindory (bądź co bądź matujący) i przerzucenia się na podkład nawilżający - przynajmniej do czasu aż skóra wróci do normy [img]icons/icon7.gif[/img] Może to by pomoglo - spróbuj wziąć próbkę takiego nawilżającego podkłdu z perfumerii i zobacz czy skóra tak samo reaguje jak przy Divindorze

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:59   #3
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Kłpoty z podkładem - skorupa!

A może spróbuj przez pewien czas używać zamiast podkładu kremik koloryzujący? Nie tuszuje tak jak podkład, ale wyrównuje koloryt i może na Twojej buzi będzie ładniej wyglądał?
ma75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 10:35   #4
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: Kłpoty z podkładem - skorupa!

Monisia, może powinnaś buziaka "wypeelingować" - znikną odstające skórki, cera się wygładzi i podkład będzie ładniej wyglądać. Tylko zapytaj lekarza, czy możesz stosować peeling na dopiero co zaleczoną buźkę, bo nie orientuję się, a nie chciałąbym zaszkodzić...
AgnieszkaS jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.