takie dziwne question... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-14, 13:51   #1
chiante
Zadomowienie

takie dziwne question...

Moze to Wam sie wyda smieszne, ale ja juz mam akt desperacji, wiec moze ktos mi cos doradzi.

Mam naturalnie falowane, czasem mocniej, czasem mniej krecone wlosy - zalezy czy pada deszcz czy swieci slonce Mam ich mnostwo na mojej glowisi, sa geste i grube. Baaardzo podatne na wszelkie zabiegi.
Nigdy nie mialam z nimi problemow, mylam je co 2-3 dni i zawsze mialam sliczne sprezyneczki - zobacz foto. Jednak jakies 1,5 miesiaca temu bylam u swojej fryzjerki - chcialam tylko wycieniowac i lekko wyrownac wlosy - czyli standart. No i bylo super, ale po tygodniu zaczal sie koszmar - wlosy przestaly mi sie krecic, wrecz sie prostuja, ukladaja sie jak chca i wygladam jakbym dostala lopata w glowe. Poszlam wiec do innej fryzjerki, ale ona wiele nie zdzialala, choc byla w ogromnym szoku, bo kto mi mogl tak skrzywdzic wlosy Fakt faktem jednak, ze od tamtej pory wloski juz mi sie tak nie kreca, nie mam sprezynek moich ukochanych... I zadne komsetyki tu nie pomagaja - ani te zwykle z Pantene do kreconych, ani Nivea, ani te lepsze z Sephory czy L'Oreala - szampony, pianki, odzywki, balsamy, kremy - wszystko do kreconych wlosow, a one jak nigdy sa proste...

Nie wiem, czy to wina ciecia? Sa sposoby ciecia by wlosy bardziej sie krecily, czy prostowaly? Bo nie wiem co mam o tym myslec...

A co sadzicie o renomowanych salonach typu Jean Paul'a, Gabriela? Albo Lovely look, czy Trendy Hair Fashion? Moze polecicie jakiegos dobrego fryzjera w okolicach Katowic?

Edytowane przez chiante
Czas edycji: 2008-09-28 o 00:48
chiante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:42   #2
qathe
Wtajemniczenie

Dot.: takie dziwne question...

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Moze to Wam sie wyda smieszne, ale ja juz mam akt desperacji, wiec moze ktos mi cos doradzi.

Mam naturalnie falowane, czasem mocniej, czasem mniej krecone wlosy - zalezy czy pada deszcz czy swieci slonce Mam ich mnostwo na mojej glowisi, sa geste i grube. Baaardzo podatne na wszelkie zabiegi.
Nigdy nie mialam z nimi problemow, mylam je co 2-3 dni i zawsze mialam sliczne sprezyneczki - zobacz foto. Jednak jakies 1,5 miesiaca temu bylam u swojej fryzjerki - chcialam tylko wycieniowac i lekko wyrownac wlosy - czyli standart. No i bylo super, ale po tygodniu zaczal sie koszmar - wlosy przestaly mi sie krecic, wrecz sie prostuja, ukladaja sie jak chca i wygladam jakbym dostala lopata w glowe. Poszlam wiec do innej fryzjerki, ale ona wiele nie zdzialala, choc byla w ogromnym szoku, bo kto mi mogl tak skrzywdzic wlosy Fakt faktem jednak, ze od tamtej pory wloski juz mi sie tak nie kreca, nie mam sprezynek moich ukochanych... I zadne komsetyki tu nie pomagaja - ani te zwykle z Pantene do kreconych, ani Nivea, ani te lepsze z Sephory czy L'Oreala - szampony, pianki, odzywki, balsamy, kremy - wszystko do kreconych wlosow, a one jak nigdy sa proste...

Nie wiem, czy to wina ciecia? Sa sposoby ciecia by wlosy bardziej sie krecily, czy prostowaly? Bo nie wiem co mam o tym myslec...

A co sadzicie o renomowanych salonach typu Jean Paul'a, Gabriela? Albo Lovely look, czy Trendy Hair Fashion? Moze polecicie jakiegos dobrego fryzjera w okolicach Katowic?
może spróbuj na noc papiloty

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:00   #3
SlOncEee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość

Moje koleżanka ze szkoły fryzjerskiej mówiła że rzeczywiście można tak obciąć by bardziej sie kreciły!!! Dziwne to troche;P w każdym razie ona tez miała piekne loczki poszła do fryzjera i teraz mma takie jakby rozprostowane fale i mówi ze to wina fryzjerki....
SlOncEee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:55   #4
untouchable
Wtajemniczenie

Ja miałam delikatne fale a po mocnym wycieniowaniu zaczeły się robić loczki. A teraz im mam dłuższe włosy to tym bardziej się wywijają (już bez zadziwiających loków).
Stary 2007-02-15, 09:06   #5
chiante
Zadomowienie

Poczekam az mi klaczki troszke odrosna i wybiore sie do jakiegos dobrego fryzjera Dzieki laseczki za odzew :-*
chiante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 11:32   #6
akisia
Zakorzenienie

Znam ten bol...Tylko moja jedna, ukochana fryzjerka znala moje wlosy tak, ze potrafila zrobic z nich naprawde slicznie falowane...A poltorej roku temu wyjechala do Anglii i teraz nikt mi nie umie tak wlosow obciac, buuuuu ;(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości